GM játék csevegő

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 12 884
2019-es roster fájl

2020-as roster fájl

Draft tracker 2020

FA lista

Szerkesztette: Löfli
11 napja
Spigo New England Patriots 756 — Patriots GM
Hmm, fincsi ez az új LT top fizu 😊
Utólag szerencse, hogy pont úgy jött ki a lépés, Villanuevanál még van 4 év/ 8,5m nekem, ami így már nem is tűnik olyan borzalmasnak
Chargers LT
Ugyanerre gondoltam Tunsil IRL hosszabbitasanal. Sokat agyaltam, hogy mennyi az annyi, de aztán a 11, 2 millás átlaggal elég baráti lett
13 napja
Utólag szerencse, hogy pont úgy jött ki a lépés, Villanuevanál még van 4 év/ 8,5m nekem, ami így már nem is tűnik olyan borzalmasnak
Chargers LT
Neki pont lejár a Steelersnél, de nem hiszem, hogy a közelébe kapna ezeknek a pénzeknek.
14 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 7 786 — Jedi Master

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
1 hónapja
Így 6-7 meccs után egészen elégedett vagyok az újoncokkal 😊
CeeDee Lamb 497y, 2TD
Tee Higgins 410y, 3TD
Brandon Aiyuk 280y, 1TD
PFF-nél mindhárman 68-74 között vannak (éppen ződ), ami szintén egy jó szintet mutat játékban.
De átnézve az egész keretet igazából a legnagyobb öröm az, hogy senki se szar. Igaz, senki se kiemelkedően jó (nyilván Bosán kívül, meg Nwosu fejlődött még hatalmasat 2. évére LB poszton, ami remek), de egy normális átlagot mindenki hoz legalább, csapatépítés szempontból ez azért könnyebbség.
Aztán persze idény végén meglátjuk, mi a helyzet.

1 hónapja
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 340
Tudod ki van már idén is rendben?

via GIPHY

Amúgy annyira látom, hogy eljinxelem a heti meccset, és most kurva szar lesz.
tenorx
amennyit futkározik ő is, benne is ott van egy-egy törött láb, bármikor.
1 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 10 376 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Tudod ki van már idén is rendben?

via GIPHY

Amúgy annyira látom, hogy eljinxelem a heti meccset, és most kurva szar lesz.
1 hónapja
Voltak itt páran, akik azt mondták, hogy a Dak trade lehúzós volt... 😂
Hááát, még lehet én jártam rosszul!
Chargers LT
A tegnapiak tükrében több, mint érdekes helyzetbe kerültem vele...
Egon bá
jövőrére rendben lesz, ne fossál
1 hónapja
Egon bá New England Patriots 891 — Saints GM
Chargers LT
A tegnapiak tükrében több, mint érdekes helyzetbe kerültem vele...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
1 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 1 485
A pff modszerei es pontossaga, valosagkozelisege kapcsan valszeg lehetne egy ervenyes vitat lefolytatni, de egyszeruen nincs ideje, energiaja az embernek 65-70x32 jatekost kovetni, sem pedig akar csak tizrol annyi informacioval rendelkezni, hogy lehessen olyan velemenyed, ami legitim hivatkozasi alap egy ezzel foglalkozo ceg adataival szemben. Persze, elofordulhat, hogy az eyetestnek jobban hiszel, de gyanitom, hogy azert 100-bol 95-99 esetben a pff-nek lesz igaza. Nem hibatlan, de egyreszt a semminel tobb, masreszt ha nem gradeket, hanem mondjuk nyomasgyakorlasokat, egyeb, objektivabb szamokat enzel es az alapjan alkotsz velemenyt, beljwbb vagy, mintha csak a meccseknek hinnel.

Pulvis et umbra sumus.
1 hónapja
Jó akkor nézz meg egy két meccset. Szokott segíteni a játékosok megítélésében ha a szemednek hiszel nem pedig random számgeneratoroknak.
gabokocka
Nemtom, én 10 éve nézem a focit, de még mindig jobban hiszek szakértőknek, mint magamnak, mert nem őt figyelem minden playben.
tenorx
Azért ha sokan mondják, hogy a pff szar, csak lehet benne valami...lásd a saját meccseinket, amit azért talán Te is jobban figyelsz.
Klaci79
Persze, az emberek okosabbnak hiszik magukat, mint az analystok 😀
Ezer virológus országa is vagyunk, most ezen mit lepődjek meg? 😀

Én napközben is adatokkal foglalkozok végig, big data and all that jazz, általában jobbak, mint a szubjektív dolgok.
tenorx
Jaj ne már. Most jöhetnék a klasszikussal, hogy csak annak a statisztikanak hiszek...., de nem teszem.
Ha valaki egy mérkőzésen nem hibázik, össze-vissza dicsérik depoton és a társai is, majd kap egy 49-es értékelést, az egyszerűen nem lehet komoly. Ő azon a mérkőzésen többet nem tehetett...ergo nála biztos nem a 100 volt a maximum? Vagy hogy van ez? Néha tényleg nem baj, ha a saját szemednek hiszel...
Ebben az esetben úgy tűnik más is ezen a véleményen van, pedig Gabo velem ellentétben még ért is hozzá 😉
1 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 10 376 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Jó akkor nézz meg egy két meccset. Szokott segíteni a játékosok megítélésében ha a szemednek hiszel nem pedig random számgeneratoroknak.
gabokocka
Nemtom, én 10 éve nézem a focit, de még mindig jobban hiszek szakértőknek, mint magamnak, mert nem őt figyelem minden playben.
tenorx
Azért ha sokan mondják, hogy a pff szar, csak lehet benne valami...lásd a saját meccseinket, amit azért talán Te is jobban figyelsz.
Klaci79
Persze, az emberek okosabbnak hiszik magukat, mint az analystok 😀
Ezer virológus országa is vagyunk, most ezen mit lepődjek meg? 😀

Én napközben is adatokkal foglalkozok végig, big data and all that jazz, általában jobbak, mint a szubjektív dolgok.
1 hónapja
gabokocka
tenorx

Szerkesztette: Klaci79
1 hónapja
gabokocka
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 19 438 — 1/1

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Azt honnan veszed hogy nem jó? Várj, kitalálom, PFF? 😀
gabokocka
Ja, a hetit még nem néztem, de eddig 40 körül mozgott, csont utolsóként 😀 Derrick is hálistennek.
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 19 438 — 1/1
Azt honnan veszed hogy nem jó? Várj, kitalálom, PFF? 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Annak örülök, hogy Chinn linebackert játszik (bár nem túl jól egyelőre), nagyobb need volt nálam, mint a safety (főleg, hogy Winfield jr eddig kurva jó).
1 hónapja

2 hónapja
Cedick Wilsonért lehet keresni Cowboys fanok 😉
2 hónapja
Az a Josh Allen- Daniel Jones trade most nez ki igazan jol.
dankodavid
Josh Allen has been named the AFC Offensive Player of the Month. Allen currently leads the AFC in passing yards (1,038), passing touchdowns (10) and passer rating (124.8).

tenorx
jön még kutyára teherautó
2 hónapja
dankodavid
Josh Allen has been named the AFC Offensive Player of the Month. Allen currently leads the AFC in passing yards (1,038), passing touchdowns (10) and passer rating (124.8).

2 hónapja
dankodavid
Agree
2 hónapja
kristof Cleveland Browns Miami Hurricanes 8 382 — Browns GM
dankodavid
Azért Jones-nak 0 segítsége van az IRL Giantstől
Heisman Trophy
jó, hát ezt Giants szurkolóként pláne tudnom kellett volna 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
2 hónapja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 10 537 — Bears GM / Darts beatwriter
dankodavid
Azért Jones-nak 0 segítsége van az IRL Giantstől

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante/Valencia, Rákóczi / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Cras, Pogacar / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 1 485

Pulvis et umbra sumus.