GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Draft után válnak garantáltá az 5M alatti fizuk majd ugye?
alatriste
Egészen pontosan egy héttel a draft után.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Draft után válnak garantáltá az 5M alatti fizuk majd ugye?

Továbbá lehet keresni engem is fel-le csere ötletekkel draftra. Bármilyen irányba jöhetnek az előre fixált ötletek.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Mennyire szokás, hogy előre le van beszélve 1-2 vagy több lehetséges fel/le mozgás a drafton?

Alap, vagy mivel több vasat magam előtt és mögött is tarthatok a tűzben, ezért leleményes de bunkó dolog? 😀
megláttam
Ha valaki a két első körös Lions pickre mozogna fel a draft napján, ilyen opcionális csere ügyében nyugodtan kereshet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 227
Köszi a válaszokat. Ennek örülök, mert látom magam, ahogy elkezdenek hullani az embereim és könnyes szemmel keresgélek cserepartner után, miközben szisszentek egy sört és inkább rábökök valakire, akit annyira nem is kedvelek 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mennyire szokás, hogy előre le van beszélve 1-2 vagy több lehetséges fel/le mozgás a drafton?

Alap, vagy mivel több vasat magam előtt és mögött is tarthatok a tűzben, ezért leleményes de bunkó dolog? 😀
megláttam
Draftonként 4-5 ilyenem is szokot lenni a top50-ben kb. A draft pörög, nehéz közben egyeztetni. Jó ha vannak előre lefixált lehtőségek.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 150
Mennyire szokás, hogy előre le van beszélve 1-2 vagy több lehetséges fel/le mozgás a drafton?

Alap, vagy mivel több vasat magam előtt és mögött is tarthatok a tűzben, ezért leleményes de bunkó dolog? 😀
megláttam
Nekem peldaul vannak ilyenek lebeszelve, ugyanakkor mindig azzal a kondicioval, hogy aki eloszor keresett meg, egyreszt elsobbseget elvez, masreszt ha hasonlo, vagy kicsivel gyengebb ajanlatot ad, mint az ot koveto ember, akkor is neki fogom odaadni. Igy szvsz abszolut korrekteb lehet, es mondjuk a draft eleje porogni szokott, tehat lehet, hogy lesz 2-3 perced a nullarol egyezkedest kezdemenyezni, aminek szuksegszeruen overpay lesz a vege.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Mennyire szokás, hogy előre le van beszélve 1-2 vagy több lehetséges fel/le mozgás a drafton?

Alap, vagy mivel több vasat magam előtt és mögött is tarthatok a tűzben, ezért leleményes de bunkó dolog? 😀
megláttam
Simán szokott olyan lenni, hogy opcionálisan megegyezel valakivel, ha az ő kiszemeltje nincs már bent, a tied meg igen, akkor életbe lép a csere. Semmi bunkosag nincs benne.
Viszont az ujoncoknak fontos info, hogy csak a 3.kor végéig van cserebere.

több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 227
Mennyire szokás, hogy előre le van beszélve 1-2 vagy több lehetséges fel/le mozgás a drafton?

Alap, vagy mivel több vasat magam előtt és mögött is tarthatok a tűzben, ezért leleményes de bunkó dolog? 😀
több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Eléggé hátrányosan érint engem a combine elmaradása, én pl szeretek arra alapozni némely esetben.
Chargers LT
Én nyugodtan és a legnagyobb szerénységgel mondhatom, hogy mindenféle combine vagy mock nélkül is tudok hatalmas bustot húzni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Eléggé hátrányosan érint engem a combine elmaradása, én pl szeretek arra alapozni némely esetben.
Chargers LT
Fene a gusztosodat... de akkor tessék, aki(k)nek kombinéhiánya van..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A draft előtt még én is tartok egy kiárusítást:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal-2021/2222995
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Eléggé hátrányosan érint engem a combine elmaradása, én pl szeretek arra alapozni némely esetben.
Chargers LT
Megértem, mert a hátsókörösök és az UDFA-k esetében nincs túl sok info, amire támaszkodni lehet 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 565 — Jedi Master
Eléggé hátrányosan érint engem a combine elmaradása, én pl szeretek arra alapozni némely esetben.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Vagy esetleg talált valaki egy olyan oldalt, amin posztonként vannak összesítve a pro day eredmények? Eddig az nfl.com-on mindig volt, csak gondolom a combine elmaradásával ez is feledésbe merült...
Egon bá
Itt posztonkénti bontás nincs, de elég jól össze vannak szedve az eredmények:
https://relativeathleticscores.com/2021/01/23/2021-draft-class-ras/

Hozzáteszem, a szokásosnál is nagyobb fenntartásokkal kezelendők most a pro day számok, idén még a szertáros cseréje is 4.40 alatt futja a 40 yardot...
vassadi
Köszönöm szépen!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Vagy esetleg talált valaki egy olyan oldalt, amin posztonként vannak összesítve a pro day eredmények? Eddig az nfl.com-on mindig volt, csak gondolom a combine elmaradásával ez is feledésbe merült...
Egon bá
Itt posztonkénti bontás nincs, de elég jól össze vannak szedve az eredmények:
https://relativeathleticscores.com/2021/01/23/2021-draft-class-ras/

Hozzáteszem, a szokásosnál is nagyobb fenntartásokkal kezelendők most a pro day számok, idén még a szertáros cseréje is 4.40 alatt futja a 40 yardot...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sivatagi keki:  bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal-2021/2222662

Akinek nem jutott passz sietettető vagy safety szotyiért eladó Justin Houston vagy Shawn Williams.
Pickek is eladóak és drafton való mozgások is érdekelnek (elsősorban nem most megkötetett, hanem draftra előre lebeszélt lehetőségek).


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Draft idopontjat illetoen hogy allunk? 😊
dankodavid
Április 25.
kristof
Hány óra?
r.baggio
20:00
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Draft idopontjat illetoen hogy allunk? 😊
dankodavid
Április 25.
kristof
Hány óra?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Draft idopontjat illetoen hogy allunk? 😊
dankodavid
Április 25.
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 150
Draft idopontjat illetoen hogy allunk? 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

4/25-ről mennék hátrébb

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Van valakinek esetleg PFF Elite előfizetése? Nekem csak edge van és azzal nem tudom letölteni ezt:

2021 NFL Draft Stats Export
PFF signature stats download for all 2021 draft prospects by position.

Vagy esetleg talált valaki egy olyan oldalt, amin posztonként vannak összesítve a pro day eredmények? Eddig az nfl.com-on mindig volt, csak gondolom a combine elmaradásával ez is feledésbe merült...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 259 — Viking GM
Frissült a vikinger keki,
van eladó kezdő TE, veterán RB és Edge, fiatal WR magas plafonnal.
keressetek nyugodtan, jővőbeli pickekkel

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: habakukk

HTTR
több mint 3 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Eagles
Austin Blythe OL 1700000 3 év
Rataxes
Tudtommal 48 órát kell várni a cut után
r.baggio
Fasza, köszi 😊 Nem vagyok formában. (sose voltam)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nekem is friss a Ke-Kí . Aki szeretne begyűjteni a saját IRL csapatából valakit, vagy a 2/32-t, esetleg kickert, annak megérhet egy ránézést. 😀