GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 228
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 063 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én mindenképp olyan új FA rendszert favorizálnék, ahol több ajánlat is tehető ha arról van szó. Kicsit interaktívabbá tenni azt az időszakot. De ehhez persze intezívebb adminisztráció tartozik. Akár jóval intenzívebb is.
Ha erre nem lenne kapacitás akkor a nyílt is jobbnak tűnne a mostaninál.

A saját játékos visszahozatala rész amúgy tetszik, beletehető ha lesz új rendszer.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
FA lebonyolítás átalakítására van igény?
A mostani szerintem nem a leghatékonyabb, sok fa kap alapvetően még áron alul is ajánlatokat, miközben nagy csorbát szenvednek a gm-ek a párhuzamosság miatt. Ajánlasz 2 top CB-nek de igazán 1 kellene aztán vagy mindkettőt megszerezted, vagy egyiket se és hasonlók.
Közben az izgalmi faktora se olyan nagy, napokig csak elküld az ember egy ajánlatot és vár.
Ennél szerintem lehetne jobbat összehozni (még a nyilt licit is jobb lehet akár).
alatriste
Szerintem erre is lenne nyitottság, ha van konkrét ötlet. 😊
somoskovig
Viszont maximálnám valahogy, évi 1 vagy 2 ilyen játékost hozhat haza a GM maximum, mert különben semmi értelme nem lesz hosszabbítani, meg lehet várni mindenki kapcsán, hova árazza be a piac, aztán mindenkit lehet matchelni. És az 1-2 játékost előre meg kellene jelölni.
somoskovig
Sztem ki lehet ezt azzal védeni h csak annál a playánál van ez a mechanizmus, akivel megpróbáltál FA előtt hosszabbítani.
empty taxi
En is így gondoltam

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
FA lebonyolítás átalakítására van igény?
A mostani szerintem nem a leghatékonyabb, sok fa kap alapvetően még áron alul is ajánlatokat, miközben nagy csorbát szenvednek a gm-ek a párhuzamosság miatt. Ajánlasz 2 top CB-nek de igazán 1 kellene aztán vagy mindkettőt megszerezted, vagy egyiket se és hasonlók.
Közben az izgalmi faktora se olyan nagy, napokig csak elküld az ember egy ajánlatot és vár.
Ennél szerintem lehetne jobbat összehozni (még a nyilt licit is jobb lehet akár).
alatriste
Szerintem erre is lenne nyitottság, ha van konkrét ötlet. 😊
somoskovig
Viszont maximálnám valahogy, évi 1 vagy 2 ilyen játékost hozhat haza a GM maximum, mert különben semmi értelme nem lesz hosszabbítani, meg lehet várni mindenki kapcsán, hova árazza be a piac, aztán mindenkit lehet matchelni. És az 1-2 játékost előre meg kellene jelölni.
somoskovig
Sztem ki lehet ezt azzal védeni h csak annál a playánál van ez a mechanizmus, akivel megpróbáltál FA előtt hosszabbítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
FA lebonyolítás átalakítására van igény?
A mostani szerintem nem a leghatékonyabb, sok fa kap alapvetően még áron alul is ajánlatokat, miközben nagy csorbát szenvednek a gm-ek a párhuzamosság miatt. Ajánlasz 2 top CB-nek de igazán 1 kellene aztán vagy mindkettőt megszerezted, vagy egyiket se és hasonlók.
Közben az izgalmi faktora se olyan nagy, napokig csak elküld az ember egy ajánlatot és vár.
Ennél szerintem lehetne jobbat összehozni (még a nyilt licit is jobb lehet akár).
alatriste
Szerintem erre is lenne nyitottság, ha van konkrét ötlet. 😊
somoskovig
Viszont maximálnám valahogy, évi 1 vagy 2 ilyen játékost hozhat haza a GM maximum, mert különben semmi értelme nem lesz hosszabbítani, meg lehet várni mindenki kapcsán, hova árazza be a piac, aztán mindenkit lehet matchelni. És az 1-2 játékost előre meg kellene jelölni.

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
FA lebonyolítás átalakítására van igény?
A mostani szerintem nem a leghatékonyabb, sok fa kap alapvetően még áron alul is ajánlatokat, miközben nagy csorbát szenvednek a gm-ek a párhuzamosság miatt. Ajánlasz 2 top CB-nek de igazán 1 kellene aztán vagy mindkettőt megszerezted, vagy egyiket se és hasonlók.
Közben az izgalmi faktora se olyan nagy, napokig csak elküld az ember egy ajánlatot és vár.
Ennél szerintem lehetne jobbat összehozni (még a nyilt licit is jobb lehet akár).
alatriste
Szerintem erre is lenne nyitottság, ha van konkrét ötlet. 😊

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Az jobb lenne ha az FA nem kap nagyobb ajánlatot mint a saját csapatától akkor a GM eldöntheti hogy visszajöhet e a saját ajánlatáért. (Amennyiben zárt licit lenne)
Erről mik a vélemények?
Heisman
Ez pl. tökre tetszik, teszteli a piacot, aztán mégis marad, IRL is van ilyen azért párszor.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az jobb lenne ha az FA nem kap nagyobb ajánlatot mint a saját csapatától akkor a GM eldöntheti hogy visszajöhet e a saját ajánlatáért. (Amennyiben zárt licit lenne)
Erről mik a vélemények?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Igen, szerintem mindenképp.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 063 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
FA lebonyolítás átalakítására van igény?
A mostani szerintem nem a leghatékonyabb, sok fa kap alapvetően még áron alul is ajánlatokat, miközben nagy csorbát szenvednek a gm-ek a párhuzamosság miatt. Ajánlasz 2 top CB-nek de igazán 1 kellene aztán vagy mindkettőt megszerezted, vagy egyiket se és hasonlók.
Közben az izgalmi faktora se olyan nagy, napokig csak elküld az ember egy ajánlatot és vár.
Ennél szerintem lehetne jobbat összehozni (még a nyilt licit is jobb lehet akár).


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 260 — Viking GM
Maradok én is

HTTR
több mint 2 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Az egyik gazdátlanná vált csapat irányítását @eaglesmcnabb veszi át.
vassadi
Üdv így 10 év után újra, ahogy nézem Lavonte David az egyetlen akit anno még én draftoltam, és még a ligában van. 😀
eaglesmcnabb
ha már itt tartunk 2008-ban kezdtük a játékot, akkor draftoltam Duane Brownt (4.kör végén, IRL 1.körös 😛 ), ő egy kis carolinai kitérővel most is nálam van.
Brown után Sheldon Richardson 2013-ból aki még nálam van (még)
braxa88
2007-ben már volt egy ilyen tesztév, onnan tudom hogy én voltam az 1/1, és Megatront húztam. Ja és arról a draftomról Weddle ismét aktív. 😀
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az egyik gazdátlanná vált csapat irányítását @eaglesmcnabb veszi át.
vassadi
Üdv így 10 év után újra, ahogy nézem Lavonte David az egyetlen akit anno még én draftoltam, és még a ligában van. 😀
eaglesmcnabb
ha már itt tartunk 2008-ban kezdtük a játékot, akkor draftoltam Duane Brownt (4.kör végén, IRL 1.körös 😛 ), ő egy kis carolinai kitérővel most is nálam van.
Brown után Sheldon Richardson 2013-ból aki még nálam van (még)
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Az egyik gazdátlanná vált csapat irányítását @eaglesmcnabb veszi át.
vassadi
Üdv így 10 év után újra, ahogy nézem Lavonte David az egyetlen akit anno még én draftoltam, és még a ligában van. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Maradok

több mint 2 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Az egyik gazdátlanná vált csapat irányítását @eaglesmcnabb veszi át.
több mint 2 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Ki marad, ki nem:
https://doodle.com/poll/5zpcvk48hcxg6ye4?utm_source=poll&utm_medium=link

@tenorx, @Spigo, @Göbi, @Igor, @dankodavid, @kristof, @Klaci79, @megláttam, @iktriad, @Rajna, @Löfli, @kristóf17, @Döme, @Farky, @ljambrik, @empty taxi, @Rataxes, @Chargers LT, @Heisman, @r.baggio, @DeSean, @habakukk, @Shilkor, @gabokocka, @Egon bá, @labo7, @alatriste, @somoskovig, @braxa88
vassadi
maradok, 158. 😉
ljambrik
Szintén

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 2 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 591
Ki marad, ki nem:
https://doodle.com/poll/5zpcvk48hcxg6ye4?utm_source=poll&utm_medium=link

@tenorx, @Spigo, @Göbi, @Igor, @dankodavid, @kristof, @Klaci79, @megláttam, @iktriad, @Rajna, @Löfli, @kristóf17, @Döme, @Farky, @ljambrik, @empty taxi, @Rataxes, @Chargers LT, @Heisman, @r.baggio, @DeSean, @habakukk, @Shilkor, @gabokocka, @Egon bá, @labo7, @alatriste, @somoskovig, @braxa88
vassadi
maradok, 158. 😉
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nálam is többet játszott Simmons, mint AJ Johnson (más kérdés, hogy hogyan 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Mondjuk Roquan Smith nélkül nézni a 49-erst… 😊

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Tudtam, hogy nagy a baj a csapat védelmében. Sajnos nem tudok vitatkozni a PR 32. helyével.
Azt azért furcsállom csak így random beleolvasva, hogy a Miami egysége miért van ilyen hátul?
Young, Campbell, Slay remekek (utóbbi kettőért szívesen Göbi)... De van még mellettük pár nem kiemelkedő de kezdő játékos is, mégha lyukakat is találni persze, de ahogy néztem a legtöbb csapatnál van 1-2 üres poszt.
alatriste
Kb. úgy lehet szaladnak át ezen a Phinsen, mint Rota-vírusos kisgyereken a napi ebéd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Szep munka mindketto
Tobb ertelme van az offseasonnak mint a rendesnek 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 063 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudtam, hogy nagy a baj a csapat védelmében. Sajnos nem tudok vitatkozni a PR 32. helyével.
Azt azért furcsállom csak így random beleolvasva, hogy a Miami egysége miért van ilyen hátul?
Young, Campbell, Slay remekek (utóbbi kettőért szívesen Göbi)... De van még mellettük pár nem kiemelkedő de kezdő játékos is, mégha lyukakat is találni persze, de ahogy néztem a legtöbb csapatnál van 1-2 üres poszt.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Furcsán néztem, amíg nem láttam, hogy nagy súllyal vetted számításba, hogy ki mennyit volt pályán.
több mint 2 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Ki marad, ki nem:
https://doodle.com/poll/5zpcvk48hcxg6ye4?utm_source=poll&utm_medium=link

@tenorx, @Spigo, @Göbi, @Igor, @dankodavid, @kristof, @Klaci79, @megláttam, @iktriad, @Rajna, @Löfli, @kristóf17, @Döme, @Farky, @ljambrik, @empty taxi, @Rataxes, @Chargers LT, @Heisman, @r.baggio, @DeSean, @habakukk, @Shilkor, @gabokocka, @Egon bá, @labo7, @alatriste, @somoskovig, @braxa88
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nálam:

* Ha 2022/1 (SF) 11-20 közötti, akkor 2022/3 (SF) a Steelersé, ha 21-32 közötti, akkor 2022/2 (SF) a Steelersé.
** Ha Alexander Mattison a 2021-es szezonban elér legalább 1000 scrimmage yardot, akkor 2023/4 (SF) a Texansé; ha legalább 1400 scrimmage yarddal zár, akkor 2022/4 (SF) kerül a Texanshoz.

Tehát a 3. kör megy a Steelershez, viszont a 4. kör marad idén is és jövőre is.