GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 1 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
@vassadi, biztos jó Jobe fizuja az excelben? 4. körben húztam és én ezt a contractot számoltam neki:
Josh Jobe S 547625 800375 1011000 1011000 UFA
A roster fájl szerint meg ha jól látom minimumot keres.
Rataxes
Bocs, ezt benéztem, javítva.
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
@vassadi, biztos jó Jobe fizuja az excelben? 4. körben húztam és én ezt a contractot számoltam neki:
Josh Jobe S 547625 800375 1011000 1011000 UFA
A roster fájl szerint meg ha jól látom minimumot keres.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ez remek...köszi Tuitt...mit tehetek vele? Ki lehet még vágni azt hozni egy 63.-at?
Klaci79
És mi van a PS claimeddel? Ami úgy nézem, sikeres lett. Nyilván alap esetben valami end-of-roster arcot vágtál volna ki, de így akkor megy Tuitt, az eredeti "áldozat" pedig marad a keretben, és ennyi.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Ez remek...köszi Tuitt...mit tehetek vele? Ki lehet még vágni azt hozni egy 63.-at?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Nem szeretnék egyedül dönteni az ügyben, mert nem olyan egyértelmű a helyzet, mint egy tényleges visszavonulásból visszatérő játékos esetében, úgyhogy véleményeket kérek. Jeff Gladney-t tavaly letartóztatták, pár hónappal később meg is vált tőle az IRL Vikings, azóta nem is nagyon lehetett hallani felőle semmit, hasonlóképp career-endingnek nézett ki az ügy, mint pl. Ruggs esete. Rata így az idei GM szezon elején kivágta. Majd jött a hír, hogy Gladney-t nem találták bűnösnek, és pár nappal ezelőtt lett is új csapata IRL. A kérdés: visszakaphatja-e Gladney-t az Eagles?
vassadi
Ouch...
r.baggio
Eléggé el volt átkozva az az NFL karrier 😕
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Nem szeretnék egyedül dönteni az ügyben, mert nem olyan egyértelmű a helyzet, mint egy tényleges visszavonulásból visszatérő játékos esetében, úgyhogy véleményeket kérek. Jeff Gladney-t tavaly letartóztatták, pár hónappal később meg is vált tőle az IRL Vikings, azóta nem is nagyon lehetett hallani felőle semmit, hasonlóképp career-endingnek nézett ki az ügy, mint pl. Ruggs esete. Rata így az idei GM szezon elején kivágta. Majd jött a hír, hogy Gladney-t nem találták bűnösnek, és pár nappal ezelőtt lett is új csapata IRL. A kérdés: visszakaphatja-e Gladney-t az Eagles?
vassadi
Ouch...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Lófli én is basztam bele idén az UDFAkba. Ráraktam 50 pontot az egyik draftoltra, a lottó ellenem szólt és Gabo vitte, onnantól fostam bele.
Tuti ez a draft lesz tele James Harrisonokkal.
több mint 1 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Idén viszonylag simán ment a keretzárás, drasztikus hiányosságok senkinél sem voltak, meg amúgy is gyereknap lesz, úgyhogy a PS claimelésből idén senki sem lesz kizárva. Kis időt kérnék, amíg átnézem, hogy kire lehetne lecsapni, utána küldheti majd mindenki a saját célpontjait, a határidő szerda este lesz.
több mint 1 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Max Scharpingot délután kivágom, ha valaki ad érte valamit viheti. 7. kör, 1 doboz Deep sör, turbórágó, minden játszik.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ne haragudjatok, holnap valószínűleg este 9-ig fogok dolgozni és most kell keretet hirdetnem, megelőlegeztem a Jack Coco szerződést és a Scales waivet. Ha máshogy alakulnak a dolgok Coco-t illetően, korrigálom majd. Ezzel elvileg cap alatt vagyok. Köszi!
DeSean
nem tehetünk mást, a GB-t ki kell zárni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Ne haragudjatok, holnap valószínűleg este 9-ig fogok dolgozni és most kell keretet hirdetnem, megelőlegeztem a Jack Coco szerződést és a Scales waivet. Ha máshogy alakulnak a dolgok Coco-t illetően, korrigálom majd. Ezzel elvileg cap alatt vagyok. Köszi!
több mint 1 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Keretzárás update: akik eddig leadták a depth chartjukat, azoknál jelen állás szerint minden oké (pontosabban ha @somoskovig lapátra tesz még egy játékost, @Shilkor pedig ad egy érvényes szerződést Jameson Williamsnek). Még kilenc csapatnál van hátra a kerethirdetés.
vassadi
* és cap limit alá megy
több mint 1 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Keretzárás update: akik eddig leadták a depth chartjukat, azoknál jelen állás szerint minden oké (pontosabban ha @somoskovig lapátra tesz még egy játékost, @Shilkor pedig ad egy érvényes szerződést Jameson Williamsnek). Még kilenc csapatnál van hátra a kerethirdetés.
több mint 1 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Szűk két nappal a határidő előtt úgy állunk keretzárásilag, hogy a Falcons kivételével az eddig beírt depth chartokat mind ellenőriztem, írtam annak, akinél valami nem stimmelt; aki nem kapott tőlem üzenetet, annál jelen állás szerint minden rendben van (vagy ő maga jelezte, hogy van még hátra roster move).
több mint 1 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Az az utolsó kép parádés Ádi! 😀
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én is szívesen besegítek, megnézem majd hogy működik, és tudjuk-e valahogy automatizálni.
több mint 1 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Van egy olyan jellegu problema a roster update-eket keszitu arc posztja alapjan, hogy az idei maddenben erosen limitalt az uj jatekosok letrehozasanak mennyisege, igy ez minket is erint majd annyiban, hogy az 5-7+udfa korokbol a rb-qb-k-p posztokon tul meg kell majd valogatnia, kik es kik nem kerulnek be a roster fajlba. A kerdesem az, hogy azzal mindenki rendben lenne-e, ha ezeket a jatekosokat tetszoleges, low rated (60-65 kornyeki) jatekosokkal helyettesitenem be, amikor kikerul es lesz ra idom (juni vege elorelathatolag), vagy elvaras lenne, hogy legalabb a neveket irjam at? Ez ugye emberenkent nagyon porgetve szerintem durvan egy perc kornyeki ido es oszinten szolva nem garantalom, hogy lesz kapacitasom vagy turelmem erre ennyit szanni, foleg, higy a roster osszerakas is olyan 12-18 munkaorat jelent. Masik opcio, hogy valaki vallalja a besegitest, ugyanakkor nem tudom, lehet-e franchise fajlt megosztani. Amennyiben igen es pc-n hasznalja (vagy konzolosokkal is kompatibilisek ezek a fajlok? Ezt sem igazan vagom), ugy a nevek atirasaban, akar rosterkeszitesben orulok a segitsegnek, elegge kellemetlenul alakul a kovetkezo par hetem, igy tenyleg nem akarok garantalni semmit, de eloljaroban ezt mindenkepp le akartam irni, hogy tudjunk beszelgetni rola.
dankodavid
én egész júliusban ráérek (sőt, lehet már júniustól is), szívesen besegítek, viszont nekem csak pc-m van.
Löfli
Felreerthetoen fogalmaztam, az az idealis 😀 Nem tudom, megvetted-e anno 130 fortintert vagy valahogyan ki tudnam-e exportalni offline-ra a fajlt, de ha igen, akkor ezt nagyon megkoszonom. Tippre juli elott ugysem indulnank el, szoval tokeletes.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Van egy olyan jellegu problema a roster update-eket keszitu arc posztja alapjan, hogy az idei maddenben erosen limitalt az uj jatekosok letrehozasanak mennyisege, igy ez minket is erint majd annyiban, hogy az 5-7+udfa korokbol a rb-qb-k-p posztokon tul meg kell majd valogatnia, kik es kik nem kerulnek be a roster fajlba. A kerdesem az, hogy azzal mindenki rendben lenne-e, ha ezeket a jatekosokat tetszoleges, low rated (60-65 kornyeki) jatekosokkal helyettesitenem be, amikor kikerul es lesz ra idom (juni vege elorelathatolag), vagy elvaras lenne, hogy legalabb a neveket irjam at? Ez ugye emberenkent nagyon porgetve szerintem durvan egy perc kornyeki ido es oszinten szolva nem garantalom, hogy lesz kapacitasom vagy turelmem erre ennyit szanni, foleg, higy a roster osszerakas is olyan 12-18 munkaorat jelent. Masik opcio, hogy valaki vallalja a besegitest, ugyanakkor nem tudom, lehet-e franchise fajlt megosztani. Amennyiben igen es pc-n hasznalja (vagy konzolosokkal is kompatibilisek ezek a fajlok? Ezt sem igazan vagom), ugy a nevek atirasaban, akar rosterkeszitesben orulok a segitsegnek, elegge kellemetlenul alakul a kovetkezo par hetem, igy tenyleg nem akarok garantalni semmit, de eloljaroban ezt mindenkepp le akartam irni, hogy tudjunk beszelgetni rola.
dankodavid
én egész júliusban ráérek (sőt, lehet már júniustól is), szívesen besegítek, viszont nekem csak pc-m van.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Van egy olyan jellegu problema a roster update-eket keszitu arc posztja alapjan, hogy az idei maddenben erosen limitalt az uj jatekosok letrehozasanak mennyisege, igy ez minket is erint majd annyiban, hogy az 5-7+udfa korokbol a rb-qb-k-p posztokon tul meg kell majd valogatnia, kik es kik nem kerulnek be a roster fajlba. A kerdesem az, hogy azzal mindenki rendben lenne-e, ha ezeket a jatekosokat tetszoleges, low rated (60-65 kornyeki) jatekosokkal helyettesitenem be, amikor kikerul es lesz ra idom (juni vege elorelathatolag), vagy elvaras lenne, hogy legalabb a neveket irjam at? Ez ugye emberenkent nagyon porgetve szerintem durvan egy perc kornyeki ido es oszinten szolva nem garantalom, hogy lesz kapacitasom vagy turelmem erre ennyit szanni, foleg, higy a roster osszerakas is olyan 12-18 munkaorat jelent. Masik opcio, hogy valaki vallalja a besegitest, ugyanakkor nem tudom, lehet-e franchise fajlt megosztani. Amennyiben igen es pc-n hasznalja (vagy konzolosokkal is kompatibilisek ezek a fajlok? Ezt sem igazan vagom), ugy a nevek atirasaban, akar rosterkeszitesben orulok a segitsegnek, elegge kellemetlenul alakul a kovetkezo par hetem, igy tenyleg nem akarok garantalni semmit, de eloljaroban ezt mindenkepp le akartam irni, hogy tudjunk beszelgetni rola.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Az a hodoros meme ellopta a showt 😀
Szép munka!
braxa88
Ja, az tökéletes 😀
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megérte a Rossokat draftolni 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az a hodoros meme ellopta a showt 😀
Szép munka!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fú bazzeg, Jaire még olcsó is lett.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Ha valakinek kell egy olcsó, minőségi játékos backup RB posztra, akkor Alexandre Mattison vihető, 540.000$ a fizuja, valami 2023-as pick jöhet érte, kondícióval is akár (nem, 7. körös pickért nem fogom odaadni, elfér nálam is 😊 ).