Big 12

4 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Big 12 bővítéssel kapcsolatban friss hír, hogy a konftagok nem akarják, hogy texasi csapat is benne legyen a bővülésben. Az ok egyszerű: nem akarnak még 1 komoly szereplőt Texas állam recruiting bázisára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
 twitter.com/McMurphyESPN/status/771798056677310464


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Mert ezután melyik konf bővítene még és hány csapattal? Olyan jelölt se akad már, ami instant home-run lenne, vannak persze még bejátszható nagy piacok (Orlando, Houston, stb.), de a Rutgers és a Maryland példáján is látható, hogy az közel sem minden.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
utolsó esélye? lemaradtam valamiről? miért az utolsó esélye?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Jó hát minden group of 5-osnak nagyjából ez az utolsó esélye, hogy kicsiből naggyá váljon (ergo évi 1-2 millió helyett 10-20-30 millió dollárokat keressen a tv-s pénzekből power conference tagként), ezért nyilván mindenki mindent bevet, még az SMU is kampányol erősen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
wow, a Texas elnöke nyilvánosan is támogatja a Houston csatlakozását, pedig épp a Horns volt az (a TCU mellett), akit a Cougars mellett az UH ellentáborába soroltak

nagyon illenének a csoportba, örülnék, ha összejönne (egyedül mondjuk a UConnt nem szeretném látni semmiképp a jelöltek közül a Big XII-ben)
baggio
az east carolina pirates kampányol a big12 felé (2014-ben csatlakoztak az AAC-hez)
 www.cbssports.com/college-football/news/big-12-expansion-talk-is-so-widespread-it-has-invaded-north-carolina-politics/

személy szerint football szempontjából a BYU-nak örülnék. más szempontból figyelembe kell venni a piacot, illetve más sportágat is, mint a kosárlabda (pl. itt megemlíthető a cincinatti bearcats).

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
wow, a Texas elnöke nyilvánosan is támogatja a Houston csatlakozását, pedig épp a Horns volt az (a TCU mellett), akit a Cougars mellett az UH ellentáborába soroltak

nagyon illenének a csoportba, örülnék, ha összejönne (egyedül mondjuk a UConnt nem szeretném látni semmiképp a jelöltek közül a Big XII-ben)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Big XII részről is hivatalosan megerősítették, hogy 2 vagy 4 csapattal bővülhet hamarosan a konferencia. Minden bizonnyal ebből a hatosból:

- BYU
- Cincinnati
- Memphis
- Colorado State
- Houston
- UCF

de a UConn is nagyon nyomul még

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Nincs bővítés (egyelőre), mégis lesz 10 csapattal is két divízió és konfdöntő 2017-től


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
 twitter.com/ESPNRittenberg/status/727972484897636352


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
idén nyáron eldőlhetnek a fontos kérdések
 espn.go.com/college-football/story/_/id/14789697/david-boren-oklahoma-sooners-president-says-vote-major-big-12-issues-likely-summer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
a Cincy nagyon lobbizik azért a Big XII meghívóért
 www.cincinnati.com/story/news/2016/02/13/inside-ucs-bid-join-big-12/80280488/

végülis a Memphis helyett nem lennének rosszak ők se (most újították fel és bővítették a focistadiont, a kosárprogram is erős, stb.), akár az empty-féle csoportfelosztásban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Földrajzi elveken való igaz nehéz, ha kiegyensúlyozott csoportokat akarnak.
Saját terv, egyenlően elosztva Texas, Oklahoma és Kansas állam csapatai, persze ez így több kötöttséget fog jelenteni a schedule-ben az állami rivalizálások miatt:
A csoport:
Oklahoma
TCU
Texas Tech
Colorado State
Kansas State
Iowa State
B csoport:
Texas
West Virginia
Kansas
Oklahoma State
Baylor
Memphis


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
az alábbi csapatok az esélyesek a konferenciaváltásra (én az első kettőt vinném): Colorado State, Memphis, BYU, Connecticut, Cincinnati, Central Florida, South Florida, Houston
baggio
memphis? a 2015-ös szereplésükön kívül (avagy praxton lynch) nem igazán említettek (vagy csak én nem látom). football szempontjából houston lehet jó (tom herman). piac szempontjából florida.
de ezek csak felületes gondolatok a részemről. mi a meglátásod, jj?
Ventura
Nagy piac SEC-s területen (tehát egyfajta visszavágás lehetne a Texas A&M-ért), nagy és jó állapotú stadion, remek kosárprogram, egyben nyitás keletre a West Virginia felé. A focicsapat pálfordulásában nemcsak a QB-nak és a HC-nek volt komoly szerepe, hanem a 2012-ben érkezett új AD-nek is, amíg sikerül megtartani Tom Bowent, nagy visszaesésre nem kell számítani.

A Houston esélytelen a texasi csapatok lobbija miatt, a Colorado State viszont most épít új stadiont a kampuszon, Szerintem telitalálat lenne ez a kettős, bár a probléma megint az lenne, hogy lehetne egyenlően felosztani két divízióra a 12 csapatot.

 kepfeltoltes.hu/160202/957px-Big_12_Conference_Map.svg_www.kepfeltoltes.hu_.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
az alábbi csapatok az esélyesek a konferenciaváltásra (én az első kettőt vinném): Colorado State, Memphis, BYU, Connecticut, Cincinnati, Central Florida, South Florida, Houston
baggio
memphis? a 2015-ös szereplésükön kívül (avagy praxton lynch) nem igazán említettek (vagy csak én nem látom). football szempontjából houston lehet jó (tom herman). piac szempontjából florida.
de ezek csak felületes gondolatok a részemről. mi a meglátásod, jj?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Oklahoma elnöke erősen elkezdett lobbizni a 12 tagra való bővítésért, amelyhez elsőként a West Virginia csatlakozott. Nem tudom mire lesz ez elég, de legalább megy már a párbeszéd róla. Ha materializálódik a dolog, akkor az alábbi csapatok az esélyesek a konferenciaváltásra (én az első kettőt vinném): Colorado State, Memphis, BYU, Connecticut, Cincinnati, Central Florida, South Florida, Houston


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
ezek tökhülyék, de hát bowlsby-tól nem is vártam mást

 twitter.com/roberthorvath24/status/687388836498948096
baggio
a nem bővítésnek nem örülök, de az, hogy lesz konferencia döntő, nagyon örülök!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ezek tökhülyék, de hát bowlsby-tól nem is vártam mást

 twitter.com/roberthorvath24/status/687388836498948096
baggio
Pedig egy Memphis vagy Houston elférne még.
Shawn84
A Memphis túl sok ideig volt katasztrofális futballban, 2 évnyi változás még semmit nem jelent, más texasi csapat pedig végképp esélytelen. De egyértelmű mondjuk, hogy a Texas bárkit megfúr.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
ezek tökhülyék, de hát bowlsby-tól nem is vártam mást

 twitter.com/roberthorvath24/status/687388836498948096
baggio
Pedig egy Memphis vagy Houston elférne még.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ezek tökhülyék, de hát bowlsby-tól nem is vártam mást

 twitter.com/roberthorvath24/status/687388836498948096


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
😀😀😀DDDDDDDDDD
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2016/01/07/wvus-daejuan-funderburk-arrested-dismissed-after-exposing-himself-to-hotel-maid/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/college-football/2015/9/1/9092301/baylor-tcu-rivalry-game-2015 !! Egész jó !
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
 www.ourdailybears.com/big-12-conference/2015/5/6/8561725/big-12-conference-abolishes-football-co-champions-adopts-championship
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
The top 25 Texas high school recruiting steals of the past decade
 www.dallasnews.com/sports/college-sports/headlines/20130204-the-top-25-texas-high-school-recruiting-steals-of-the-past-decade.ece?hootPostID=a6038c39a63711aca84898cf2ac5c5b0

rangsorolatlan, 2 és 3 csillagos játékosok. sokan közülük az NFL-ben! aquib talibtól russel okungig.
(és ne feledjük, hogy az idei super bowl-ban egy középiskolai 5*-os játékos sem volt)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------