Kérdezz bármiről, ami NCAA!

11 feliratkozó

2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 833
Srácok szeretném megkérdezni, h ki melyik appot ajánlja az egyetemi foci követésére?

Jelenleg az ESPN-t használom, de hátha van jobb. 😊 koszi előre is!
rob3r7o
si.com-on a legtöbb csapatnak van nagyon részletes, külön részlege is, ha csak egy csapat érdekel, azt ajánlom. Transfer portal alatt én az on3 trackerét szoktam figyelni. Általános hírekhez teljesen jó az espn, Athletic.
dancogo
Pont a héten oszlatták fel a SI szerkesztőségét, szóval marad a baggio által is említett SB nation, ha csak pár csapat érdekel

Szerkesztette: dancogo

2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 833
Srácok szeretném megkérdezni, h ki melyik appot ajánlja az egyetemi foci követésére?

Jelenleg az ESPN-t használom, de hátha van jobb. 😊 koszi előre is!
rob3r7o
si.com-on a legtöbb csapatnak van nagyon részletes, külön részlege is, ha csak egy csapat érdekel, azt ajánlom. Transfer portal alatt én az on3 trackerét szoktam figyelni. Általános hírekhez teljesen jó az espn, Athletic.

2 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Az Athleticet használtam eddig, de a nyáron le fogom mondani, mert sajnos már nem éri meg, ha kimondottan NCAA miatt fizetsz elő

Az ESPN-nél szerintem nincs jobb, ha mellé követsz még egy-két csapatspecifikus beatwritert, SB Nationos és hasonló oldalt (a youtube-on meg mondjuk Joel Klatt videóit ajánlom), akkor fontos dolgokról nem fogsz lemaradni, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 180 — Kinek mit intézett a kormánya
Srácok szeretném megkérdezni, h ki melyik appot ajánlja az egyetemi foci követésére?

Jelenleg az ESPN-t használom, de hátha van jobb. 😊 koszi előre is!
rob3r7o
bowl.hu fórum NCAA követő elég erős, azt hallottam 😀
amúgy én ezen kívül twittert/x-et szoktam csak
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 712 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Srácok szeretném megkérdezni, h ki melyik appot ajánlja az egyetemi foci követésére?

Jelenleg az ESPN-t használom, de hátha van jobb. 😊 koszi előre is!

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
2 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Nyáron lesz egy hosszabb cikk a college football új korszakáról, ennyit megígérhetek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 833
Sziasztok! Nem nagyon mozogtam az egyetemi fociban, csak az utóbbi két évben kezdtem egy nézni őket. Azt hallottam, hogy jövőre változni fog a lebonyolítása. Erről esetleg tud valaki nekem mondani valamit? Mi fog változni pontosan? Köszönöm!
KisBandi
Röviden annyi, hogy az eddigi 4 csapatos playoff helyett 12 csapatos lesz a rájátszás, ahol a 4 első kiemelt kiüli az első kört majd, mint a Wild Card fordulót az első kiemeltek az NFL-ben. Mivel a kiemelésekről egy X tagú bizottság dönt, nem objektív, mint pl. teniszben vagy darts-ban, így előfordultak érdekességek, hogy melyik 4 csapat került oda végül a legjobbak közé. Idén pl. két 1 vereséges gárda is beelőzte a veretlen Florida State csapatát csak azért, mert pár ember úgy gondolta, nem tudják pótolni majd a kieső sérülteket (főleg a kezdő QB-t).
Bocsi, ha ezzel képben vagy, de egészen tavalyig 5 erősebb konferencia (Power 5) és 5 gyengébb konferencia (Group of 5), illetve pár konferenciáktól független csapat adta az NCAA első osztályát. Idéntől már csak 4 erősebb konf lesz. Sosem fordult még elő olyan, hogy veretlen Power 5 bajnokot kihagytak volna a rájátszásból. A 12 csapatos rendszer igazságot adhat ezeknek a kimaradó gárdáknak (az említett FSU mellett az akkor még alacsonyabb konfban lévő, de lehengerlő UCF 17-ből, vagy még korábbról, még a 4 csapatos PO előtt a 2006-os Boise State is megérdemelte volna a nagydöntőt szerintem. De kvalifikálta magát korábban a még konferencia bajnoki meccsre sem érdemes Ohio State, aztán ki is zúgtak Deshaun Watsonék ellen simán az elődöntőben). Illetve mindenképpen megmutathatja majd magát egy Go5 csapat is majd a nagyok között.

szerk. az évszámokban lehet van 1-2 év csúszás, rég volt 😀

Szerkesztette: dancogo

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 420
Sziasztok! Nem nagyon mozogtam az egyetemi fociban, csak az utóbbi két évben kezdtem egy nézni őket. Azt hallottam, hogy jövőre változni fog a lebonyolítása. Erről esetleg tud valaki nekem mondani valamit? Mi fog változni pontosan? Köszönöm!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Sziasztok,

Ma sajnos tönkrement az NCAA Football 14 játékom PS3-mon, ha bárki szívesen megválna tőle természetesen pénzért, akkor az kérem írjon nekem minél hamarabb körülbelül 6 éve gyurtuk egymást a játékkal és nyilván ez az all time kedvenc game, szóval ha bárkinek otthon porosodik esetleg az kérem írjon
Köszönöm
The_Nack
ha minden jól alakul, már lesz majd NCAA Football 22 is, várd meg inkább azt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
The_Nack Jacksonville Jaguars 6
Sziasztok,

Ma sajnos tönkrement az NCAA Football 14 játékom PS3-mon, ha bárki szívesen megválna tőle természetesen pénzért, akkor az kérem írjon nekem minél hamarabb körülbelül 6 éve gyurtuk egymást a játékkal és nyilván ez az all time kedvenc game, szóval ha bárkinek otthon porosodik esetleg az kérem írjon
Köszönöm
több mint 4 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Divinity (LB) LSU illetve Ehlinger (QB) Texas NFL matéria? Mennyire valószínű a profikarrier?
Sobri Jóska
Szerintem egyikőjüknek sem néz ki komoly profi karrier. Divinity csak egy egyszerűbb csomagban elképzelhető, Ehlinger pedig messze van attól, hogy NFL kaliber passzoló lehessen. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy ő lehet egy ilyen új Taysom Hill, de sokkal több nem.

Szerkesztette: balentin
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Divinity (LB) LSU illetve Ehlinger (QB) Texas NFL matéria? Mennyire valószínű a profikarrier?

több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Köszi Baggio!

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Sziasztok! Egy érdekes dologra lettem figyelmes és szerintem biztosan van hagyománya: amikor a két HC besétál a pálya közepére a meccs végén, akkor mindig kisérik őket bizonyos "rendfentartók" (ez persze az NFL-ben is így van), egy-egy jobb és baloldalt. A hajnali meccs lefújása után (Razorbacks vs. Rebels) nem csak a két HC fogott kezet egymással, hanem a két-két rendfentartó is, akik külőnboző egyenruhákban voltak (gondolom a saját államuknak megfelleően). Tud valaki ennek a hagyományáról valamit?
juz3r
Ebben a cikkben írnak róla
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
Forde: To protect ... and to serve?
Bear Bryant got the first one. Auburn followed. Pat Forde checks in on the troopers who surround the coach when he walks to the center of the field.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Sziasztok! Egy érdekes dologra lettem figyelmes és szerintem biztosan van hagyománya: amikor a két HC besétál a pálya közepére a meccs végén, akkor mindig kisérik őket bizonyos "rendfentartók" (ez persze az NFL-ben is így van), egy-egy jobb és baloldalt. A hajnali meccs lefújása után (Razorbacks vs. Rebels) nem csak a két HC fogott kezet egymással, hanem a két-két rendfentartó is, akik külőnboző egyenruhákban voltak (gondolom a saját államuknak megfelleően). Tud valaki ennek a hagyományáról valamit?

Hotty Toddy!
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Tudnátok ajánlani megbízható (up to date) oldalakat, ahol követhető recruiting?
MirrMurr
talán ez a legjobb
 247sports.com/Season/2018-Football/Commits

+
 www.espn.com/college-sports/football/recruiting/

mindkettőnél van előfizetés is, ha az alap infóknál több kell
baggio
Köszönöm szépen 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Tudnátok ajánlani megbízható (up to date) oldalakat, ahol követhető recruiting?
MirrMurr
talán ez a legjobb
 247sports.com/Season/2018-Football/Commits

+
https://www.espn.com/i/teamlogos/soccer/500/default-team-logo-500.png?h=100&w=100
ESPN - Serving Sports Fans. Anytime. Anywhere.
ESPN's dedicated homepage for scores, news and articles about Recruiting FB


mindkettőnél van előfizetés is, ha az alap infóknál több kell


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Tudnátok ajánlani megbízható (up to date) oldalakat, ahol követhető recruiting?
több mint 6 éve
dartwookie Green Bay Packers LSU Tigers 13 — skinfull86@gmail.com
Eddig csak Cal meccseket néztem,de úgy látom lesz miből csemegézni a következő szezonban. 😊
Tény,hogy van 1-2 jó futó Cal-nál,de sajnos azért minőségben pl Lynchtől fényévekre vannak. Talán majd az új szezonban Tre Watson megcsillant valamit.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Köszi a gyors választ! Próbálok a Cal mellé keríteni egy olyan csapatot,akik izgalmasabb meccseket is játszanak,és még ha akad köztük jó futó játékos is,az nagy öröm lenne. Tavaly a Cal kritikán aluli volt számomra,de ettől még persze kitartok mellettük!
dartwookie
azért a Cal elég izgalmas meccseket játszott az elmúlt években, csak a többségük vereséggel végződött 😊 az új edzői stáb meg elég jó nevekből áll, persze ha a liga legjobb futóját akarod nézni 2017-ben, akkor a Penn State-re kell fókuszálnod

a legjobb RB edző nyilvánvalóan az Alabamánál van (Burton Burns a kezdetek óta a Saban-stáb tagja), míg az LSU-nál szép eredményeket felmutató Frank Wilson tavaly óta a UTSA főedzője, a képzeletbeli dobogó harmadik fokára tehető stanfordi Lance Taylor-t pedig most szerződtette le WR edzőnek a Carolina Panthers (McCaffrey helló!)

* az oregoni Gary Campbell pár hónapja vonult vissza, miután 33 évet húzott le Eugene-ben...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Köszi a gyors választ! Próbálok a Cal mellé keríteni egy olyan csapatot,akik izgalmasabb meccseket is játszanak,és még ha akad köztük jó futó játékos is,az nagy öröm lenne. Tavaly a Cal kritikán aluli volt számomra,de ettől még persze kitartok mellettük!
dartwookie
Fun fact: 5 Cal alumnus aktív NFL futó van jelenleg: C.J. Anderson (Broncos), Daniel Lasco (Saints), Marshawn Lynch (Raiders), Khalfani Muhammad (Titans) és Shane Vereen (Giants)
A Höri által említett Bamából és LSU-ból 6-6-an vannak (legtöbb a ligában): Kenyan Drake (Dolphins), Derrick Henry (Titans), Mark Ingram (Saints), Eddie Lacy (Seahawks), Blake Sims (Buccaneers) és T.J. Yeldon (Jaguars) ill. Alfred Blue (Texans), Leonard Fournette (Jaguars), Jeremy Hill (Bengals), Kenny Hiliard (Texans), Terrence Magee (Seahawks) és Spencer Ware (Chiefs).
5 aktív NFL futóval még a North Carolina és az Oklahoma bír: Giovani Bernard (Bengals), Shaun Draughn (Giants), Elijah Hood (Raiders), T.J. Logan (Cardinals) és Romar Morris (Jets), ill. Joe Mixon (Bengals), DeMarco Murray (Titans), Samaje Perine (Redskins), Adrian Peterson (Saints) és Damien Williams (Dolphins).

Szal azért a Cal RB-képzése azért komoly, más kérdés h a Dykes-féle Bear Raid ezt nem erősítette (bár ugye Muhammad csak elkelt a börzén nemrég).
Ha NFL-kaliber futókat akarsz nézni a köv szezonban javaslom a Georgiát, Nick Chubb és Sony Michel is a 2018-as class legjobbjai között van.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
Ha nem is a futóképzésről híres, de az Arkansas meccseit érdemes nézni, ha szereted a futójátékot. Bielema csapatai erősen a futójátékra épülnek. 😊
több mint 6 éve
dartwookie Green Bay Packers LSU Tigers 13 — skinfull86@gmail.com
Köszi a gyors választ! Próbálok a Cal mellé keríteni egy olyan csapatot,akik izgalmasabb meccseket is játszanak,és még ha akad köztük jó futó játékos is,az nagy öröm lenne. Tavaly a Cal kritikán aluli volt számomra,de ettől még persze kitartok mellettük!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani egy-két olyan egyetemet,ami híres a futó képzéséről?
dartwookie
manapság az Alabama meg az LSU vezet ha az előző 10 évet nézed, de ez nem egyetem hanem stáb függő.

több mint 6 éve
dartwookie Green Bay Packers LSU Tigers 13 — skinfull86@gmail.com
Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani egy-két olyan egyetemet,ami híres a futó képzéséről?