NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
szerintem lassan bele kéne törődnöd, h az embereket jobban érdekli az NFL mint az egyetemi bajnokság.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
 ncaahu.wordpress.com/2014/10/01/the-best-damn-band-in-the-land/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
szombaton 21:30-tól Ole Miss-Alabama, a CBS közvetíti, lehet követni a ustvnow.com-on

több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
köszi mindenkinek!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
ötös

 ncaahu.wordpress.com/2014/09/29/fbs-osszefoglalo-5-het/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Florida state es Arkansas nyilvanvalok mellett, van meg valami ajanlat erre az elmult hetre nezosnek?zavi27
georgia - tennessee, california - colorado, meg szerintem a stanford - washington se volt rosszDexxter Tailor
Mizzou - South Carolina, Washington State - Utah
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 247 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Florida state es Arkansas nyilvanvalok mellett, van meg valami ajanlat erre az elmult hetre nezosnek?zavi27
georgia - tennessee, california - colorado, meg szerintem a stanford - washington se volt rossz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Florida state es Arkansas nyilvanvalok mellett, van meg valami ajanlat erre az elmult hetre nezosnek?zavi27
Nekem a Texas meccs mint egy falat kenyér....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Florida state es Arkansas nyilvanvalok mellett, van meg valami ajanlat erre az elmult hetre nezosnek?
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Forduló statisztikája rovat e heti nyertese: QB Trevor Siemian, 5 futás, -8 yard, 3 TD.

Micsoda troll csapat ez a Northwestern. 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Egyéb elfoglaltságok miatt nagyon el vagyok havazva, így külön öf-et írni a héten nincs is időm, de összeszedtem azért pár dolgot a múlt heti fordulóból


Na, vajon milyen játékot hívtak Rich Rodriguezék 2 pontos hátrányban 4 másodperccel a meccs vége előtt?

Legjobb mérkőzés: Oklahoma @ West Virginia - Gus Johnson, pontözön, fordulatok, itt a teljes mérkőzés:  www.youtube.com/watch?v=rbm3FzbhdMs

Legjobb csapat: East Carolina Pirates - 70 (!) pont az ACC-s North Carolina ellen, brutálisan jó a Shane Carden-féle Air Raid

Legjobb játékos: Amari Cooper (WR, Alabama) - elkapó legutóbb 1991-ben nyert Heismant, szóval emberfeletti kell tőle, hogy a QB-k és RB-k mellett labdába rúghasson, de egyelőre pont így teljesít, a Florida ellen 201 yardot hozott össze

Legszebb jelenet: az Arizona sikeres Hail Mary-je -  espn.go.com/video/clip?id=11562914

Legviccesebb jelenet(ek): a Tulane long snappere nem állt a helyzet magaslatán, előbb egy röhejes safety-t hozott össze ( ), majd részben neki köszönhetően egy TD-t is benyeltek egy puntból ( )

Legszánalmasabb jelenet: az Army egyik játékosa Neymarnak gondolta magát -

Legdurvább jelenet: a Miss State centere meg Pepének, kétszer is (majd levélben magyarázta a bizonyítványát, hogy nem volt szándékos - 1 meccsre tiltották el) -  www.youtube.com/watch?v=tfGUl89_OjI

Legokosabb játék: ilyen egy tökéletes pillanatban hívott cseles mezőnygól-kísérlet -

Legszerencsésebb játék: ilyen meg mikor úgyis jól alakul, hogy nem is ez volt az eredeti szándék -  deadspin.com/louisiana-lafayette-executes-accidental-fake-field-goal-1637306404

Legbutább játék: az Eastern Michigannek sok köze nem volt a Michigan State elleni meccshez, ebből a videóból ez világosan látszik -  vine.co/v/OWLPWlUx1qe

Legszebb TD: a Virginia Tech QB, Michael Brewer scoop-and-score TD-je -

Legszebb cseles TD: az oklahomai QB, Trevor Knight elkapása -



Legszebb elkapás: Iowa vs Pitt -

Legszebb egykezes: MTSU vs Memphis -

Legszebb futás: Taysom Hill (QB, BYU) -

Legszebb passz: a Bama első támadójátéka -  twitter.com/CBSSports/status/513414432861331456

Legszebb visszahordás(ok): Darrius Sims két 100 yardos kickoff return TD-je -  www.youtube.com/watch?v=V28ANZHn3jQ

Legszebb labdaszerzés: pittsburghi INT, iowai asszisztálással -  gif.mocksession.com/2014/09/assist/

Legviccesebb labdaszerzés: Florida vs Alabama -  www.youtube.com/watch?v=HXWUfUJ60X0

Legszebb labdaszerzés falembertől: Michigan vs Utah -  espn.go.com/video/clip?id=11558274

Legszebb blokk: a Texas A&M egyik kadétja testi épségét nem kímélve védte meg az Aggies kabaláját a bajtól -

Legdurvább blokk: bemutatja az iowai OT, Brandon Scherff -


Az esőszünet végét már nem sok michigani drukker várta meg a Big House-ban

Fontosabb eredmények (kiemelve a nagyobb meglepetés):

No. 5 Auburn 20, No. 20 Kansas State 14
Georgia Tech 27, Virginia Tech 24
Iowa 24, Pittsburgh 20
No. 3 Alabama 42, Florida 21
East Carolina 70, North Carolina 41
Utah 26, Michigan 10
Indiana 31, No. 18 Missouri 27
Mississippi State 34, No. 8 LSU 29

Arkansas 52, Northern Illinois 14
No. 4 Oklahoma 45, West Virginia 33
No. 14 South Carolina 48, Vanderbilt 34
No. 1 Florida State 23, No. 22 Clemson 17 (OT)
No. 24 Nebraska 41, Miami (FL) 31
Arizona 49, California 45
No. 2 Oregon 38, Washington State 31



A Florida State edzője, Jimbo Fisher nem volt elragadtatva, mikor meglátta a Clemson elleni találkozó előtt az eltiltott, mégis teljes felszerelésben kijövő Jameis Winston QB-t (egyből küldte is vissza átöltözni)

5. heti programajánló:

Texas Tech @ Oklahoma State
UCLA @ Arizona State
Tennessee @ Georgia
Northwestern @ Penn State
Maryland @ Indiana
Florida State @ North Carolina State
Arkansas vs.Texas A&M*
Stanford @ Washington
Cincinnati @ Ohio State
Missouri @ South Carolina
Duke @ Miami
Baylor @ Iowa State
Notre Dame vs. Syracuse*
Washington State @ Utah
Oregon State @ USC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
West Virginia milyen idén, láttam megint elég jó mecset játszottak, érdemes megsasolni őket?zavi27
sokat javultak tavaly óta, végre olyan jó megint a támadójátékuk, mint Geno Smith-ékkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
West Virginia milyen idén, láttam megint elég jó mecset játszottak, érdemes megsasolni őket?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
(egyik csapatnak sincs saját topikja, azért rakom ide)

Szép hagyományt követve megint ellopták a Hokies stadiontáblájáról a T betűt vicces kedvű Georgia Tech-drukkerek.
 sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/t-stolen-virginia-tech-lane-adium-154326200--ncaaf.html

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
3. heti ÖF:  ncaahu.wordpress.com/2014/09/15/fbs-osszefoglalo-3-het/

A 4. heti beharangozó most csak ennyi, a fő sztori nyilván az FSU QB Jameis Winston eltiltása

18:00 Georgia Tech @ Virginia Tech (ESPN)
18:00 Iowa @ Pittsburgh (ESPNU)
18:30 Maryland @ Syracuse (CW)

21:30 Florida @ Alabama (CBS)
21:30 Virginia @ BYU (ESPN)
21:30 North Carolina @ East Carolina (ESPNU)
21:30 Rutgers @ Navy (CBS Sports Network)
21:30 Utah @ Michigan (ABC)
22:00 Indiana @ Missouri (SEC Network)

01:00 Mississippi State @ LSU (ESPN)
01:00 Northern Illinois @ Arkansas (ESPNU)
01:00 Miami (OH) @ Cincinnati (CBS Sports Network)
01:30 Oklahoma @ West Virginia (FOX)
02:00 Clemson @ Florida State (ABC)

02:00 Miami (FL) @ Nebraska (ESPN2)
02:00 New Mexico @ New Mexico State (ESPN 3)

04:00 California @ Arizona (Pac-12 Network)
04:30 Oregon @ Washington State (ESPN)
04:30 San Diego State @ Oregon State (FOX Sports 1)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Vagy rendesen olvasd végig, vagy inkább sehogy!Sobri Jóska
ez jogos, de még az átfutás is elég arra, hogy a következő héten olyan csapatok meccsébe is belenézzek az ÖF hatására, akiket amúgy magamtól nem néznék.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.berger90
de mindegyik izgalmas, pont ez benne a lényeg, szinte kivétel nélkül olyanok vannak benne, amit pl. NFL meccseken elvétve sem látsz 😊baggio
ígérem, rendes blogolvasó leszek, legtöbbször csak átfutni van időm. 😊berger90
Vagy rendesen olvasd végig, vagy inkább sehogy!

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.berger90
de mindegyik izgalmas, pont ez benne a lényeg, szinte kivétel nélkül olyanok vannak benne, amit pl. NFL meccseken elvétve sem látsz 😊baggio
ígérem, rendes blogolvasó leszek, legtöbbször csak átfutni van időm. 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.berger90
de mindegyik izgalmas, pont ez benne a lényeg, szinte kivétel nélkül olyanok vannak benne, amit pl. NFL meccseken elvétve sem látsz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Remélem a nyereményjátékok győztesei megkapták már a könyveket, nekem itt az utánpótlás 😊baggio
Én is megkaptam már pénteken. Kicsit beleolvasgattam iszonyú jónak tűnik. Jövő héten vége a rohanásnak és neki is esek, köszi még egyszer! 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
lefordítottam az előbb mutatott könyvek fülszövegeit magyarra, hátha másnak is meghozza a kedvét
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/17/konyvek-a-college-footballrol/

nem nehéz egy szálra fűzni, hogy miről is szólnak ezek: miért a college football a világ legjobb sportligája, de nem elpalástolva annak problémáit 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Remélem a nyereményjátékok győztesei megkapták már a könyveket, nekem itt az utánpótlás 😊baggio
Pont most mentem érte, köszi!
Úgy látom forgattad kitartóan. 😀
Mondom belelapozok, erre Charlie Strong neve mindkét oldalon! OK akkor ma neki is kezdek. A jó kis "nyaralós" angolommal biztos elleszek egy darabig.
Mindenképp vendégem vagy egy sörre valamikor. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Remélem a nyereményjátékok győztesei megkapták már a könyveket, nekem itt az utánpótlás 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal