NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
Brian 70
ez aranyos:  espn.go.com/video/clip?id=espn:11643007
remélem nektek is J. Cotton OL hátradőlése jön be 😀

most nézek videókat...és wááááh
Arizona St. - USC vége:  espn.go.com/video/clip?id=11644636&categoryid=2564308
Trojan drukkerek is hogy nézték...hihetetlen 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
@CFTalk: For the first time ever, five of the Top 8 teams in the AP poll go down in defeat on the same weekend.

Minden idők legőrültebb fordulója. Minden időké.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...Sobri Jóska
Mert valakinek beszélnie kell róla, hogy bizony a klasszikus zene is létezikbaggio
És szerinted én nem tudtam?
Hallgattam, nekem nem jött be annyira, mint a Beatrice, a Queen vagy a Beatles.
Annak mi értelme volt, hogy mindig, ha nálam ezek valamelyike szólt, ő megemlítette Vivaldit vagy Albinonit, hogy azt kéne hallgassak?Sobri Jóska
Annak semmi, de ha ezt egy zenei fórumon hangoztatod, akkor biztosan lesz pár ember, aki helyére akarja tenni a dolgokat. Mint mondtam, én sem mentem még oda szórakozóhelyeken nfl meccsnézés közben senkihez, hogy azonnal kezdjen el inkább az ncaa-vel foglalkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...Sobri Jóska
Mert valakinek beszélnie kell róla, hogy bizony a klasszikus zene is létezikbaggio
És szerinted én nem tudtam?
Hallgattam, nekem nem jött be annyira, mint a Beatrice, a Queen vagy a Beatles.
Annak mi értelme volt, hogy mindig, ha nálam ezek valamelyike szólt, ő megemlítette Vivaldit vagy Albinonit, hogy azt kéne hallgassak?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...Sobri Jóska
Mert valakinek beszélnie kell róla, hogy bizony a klasszikus zene is létezik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.baggio
De miért, ha látod, hogy nem megy?
Gyerekkori barátomtól is mindig kérdeztem, amikor mi gimisként Aurórát, Hobót vagy Cseh Tamást hallgattunk, ő pedig jött azzal, hogy a klasszikus zene, Csajkovszkij, Vivaldi, stb. az igazán jó zene, hogy ugyan miért nem mindegy neki, ez csak ízlésbéli különbség, nincs Mozart az Európa Kiadó fölött, se alatt, egyszerűen más. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz, hogyha már örökké zenét hallgatunk, akkor Bachot is...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
De nincs döntési mechanizmus, mivel nem kell választani A és B között, ráadásul A és B egy közös halmazba tartozik. Ha ezt a közös halmazt, jelen esetben az amerikai futballt szeretem, akkor lehetőség szerint mindkettőből annyit fogyasztok, amennyit tudok. Aki persze elhiszi, hogy az NFL teljesen más, egy külön szint, az pedig tévedésben él, melyet szerintem egy a témával foglalkozó oldalon azért szóvá tehetek néha. Nem az utca emberét akarom meggyőzni, hanem azokat, akik valamilyen szinten már követik a sportot.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ahogy két étel összehasonlításakor is pontosan ez a legfontosabb.
A releváns infók sokaságának birtoklása, illetve nembirtoklása.
És te is azt mondod, hogy nem is az a gond, ha valaki A-t vagy B-t választ, hanem az, hogy infók nélkül választ.
De valakit ezért degradálni, és az így, kevés infóból meghozott "A" döntését lefikázni, és leminősíteni, mivel nem is ismeri az érveket, ellenérveket, infókat "B"-vel kapcsolatban erősen kontraproduktív, és nem túl elegáns. Ennyit gondoltam megosztani ezzel kapcsolatban. A metodikáról, nem "A"-ról vagy "B"-ről.
Te meg szándékoltan visszaviszed a disputát a döntés elemzésének, helyességének szintjére, ahelyett, hogy megértenéd, hogy a döntési mechanizmusról írok.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Az nem ízlés kérdése, ha a tv-ben meg minden más médiában az megy, hogy micsoda hangulat van az nfl meccseken, melyhez az USA-ban nem fogható semmi, aztán pár kivétellel simán elbújhat az összes stadion a top ncaa-s helyszínek között, és akkor most csak a leginkább evidens példát említettem, a "minden héten háború" üres szólamairól nem is beszélve.

Ha választani kell (és általában erre nincs is szükség), hogy "melyik liga tetszik jobban, az NFL vagy az NCAA?", ez múlik az ízlésen, annak mértéke viszont nem feltéten, csak lehet éppen nem vagyunk a kellő ismeretek birtokában.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem hasonlatnak szántam, sokkal inkább példának.
És lehet a rántotthús se vall kifinomultságra, de ha valaki azt szereti, akkor badarság ízlésről vitázni, pláne más ízlését ledegradálni.
Mégha lenne egy objektív skála az ízlésről, akkor se. De nincs is ilyen.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Megint rettentő jól hangzó, ámde teljesen értelmetlen hasonlatok. Amennyiben az nfl a rakott krumpli, a college football max úgy lenne hozzá képest a beluga kaviár, ha az amerikai futball egy teljesen speciális szabályok által, igen ritkán játszott változata lenne, amiért sokkal többet kellene fizetni és jóval nehezebben lehetne hozzáférni. Erősen kétlem, hogy erről lenne szó.

Az NFL egy csodálatosan működő marketing-gépezet, melyet igenis rossz ízlésre vall kérdés és másba való belekóstolás nélkül bekajálni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem fog tetszeni amit írok, de elismerve "népművelői" munkásságod, mégis úgy érzem kissé ráfeszültél arra, hogy a "sok hülye miért nem néz NCAA-t?!".
Alapvetően én is a látókör szélesítésének a híve vagyok, de be kéne látni, hogy ez már nem erről szól, hanem kvázi arról, hogy megpróbálod a rántotthúson, töltöttkáposztán, rakottkrumplin szocializálódott, és ezen ízekhez szokott, és ezeket kedvelő embert arról győzködni, hogy a beluga kaviár, vagy a namíbiai sakálvese bizony sokkal finomabb, mitöbb, kifinomultabb ízlésre vall.
Lehet.
De attól még nem fogsz tudni meggyőzni se engem, se a többi eképp szocializálódott lakmároznivágyót arról, hogy ez így is van.
Hozhatod a szaklapok ételtesztjeit, a csodás fotókat, meghatározó ételkósolók leírásait - mi a rántotthúsrosejbnit választjuk.
Persze önmagában ez se nem zavaró, se nem tolakodó, és eldiskurálgathatunk a konyhák különbözőségéről, viszont ha úgy döntesz, hogy egy üzletet nyitsz ennek a közönségnek, akkor már igenis számít, hogy "mit árulsz", és miként.
Pláne, ha nyitsz egy magyaros éttermet, és nemcsak van az étlapon konfitált csiga, hanem ajánlgatod is a vendégeknek, mitöbb, aki a jó kis babgulyást akarja, azt kissé még le is fitymálod, hogy hogy lehet ilyen vaskalapos, és maradi, hogy nem kér egy jó bivalyherét levében.
Nem ragoznám tovább, érted így is.
Vagy ha nem, gondolj arra: "gyöngyöt, disznók elé?!"

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
inkább nem kommentálom szarkasztikus megjegyzéssel



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/0ec93352a5c90d9685c288eafd395a86.jpg
Érdekesebb párosítások a 6. forduló szombatján (2014, FBS) | Bowl.hu
Összefoglaló után egy ilyen héthez college football beharangozó is dukál


benne mesteri videókkal!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
sok agresszió közepette:

N.C.A.A. Fan Map: How the Country Roots for College Football
 www.nytimes.com/interactive/2014/10/03/upshot/ncaa-football-fan-map.html?abt=0002&abg=1

texas még mindig a longhorns-é (még ha football ügyileg jelenleg nem is), californiában az oregon a menő, stb.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
akármit csinálsz JJ, soha nem lesz olyan népszerű az NCAA mint az NFL itthon. SOHA.
sztem ne is ez legyen neked a cél, ha szombaton sokan néznek egyetemi meccset az már jó, NFL-lel nem fogsz sose versenyre kellni.
egyetemi sport amugy sem lehet itthon olyan közkedvelt mint a profi. itthon nincs komoly egywtemi sportélet. szal nehéz átérezni az amerikai egyetemi bajnokság fontosságát.braxa88
Nem jj pártját fogva, de:

Thursday night football games this year:
Green Bay Packers def. Minnesota Vikings 42-10.
New York Giants def. Washington Redskins 45-14
Atlanta Falcons def. Tampa Bay Buccaneers 56-14
Baltimore Ravens def. The Pittsburgh Steelers 26-6
Seattle Seahawks def. Green Bay Packers 36-16.
Average margin of victory: 29 points.

Saját vélemény: Longhorns - Raiders - többi NFL - többi college

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akármit csinálsz JJ, soha nem lesz olyan népszerű az NCAA mint az NFL itthon. SOHA.
sztem ne is ez legyen neked a cél, ha szombaton sokan néznek egyetemi meccset az már jó, NFL-lel nem fogsz sose versenyre kellni.
egyetemi sport amugy sem lehet itthon olyan közkedvelt mint a profi. itthon nincs komoly egywtemi sportélet. szal nehéz átérezni az amerikai egyetemi bajnokság fontosságát.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csütörtökön "kell" választanod a kettő közül, nem? Szombaton és vasárnap ráadásul bármikor (kivéve az SNF-et) átkapcsolhatsz egy másik mérkőzésre. Ha valakinek az indok az NCAA nemnézésre, hogy a Baylor első három non-konf találkozóján lealázta jóval gyengébb ellenfelét, akkor az az idei TNF-ekből milyen messzemenő következtetést vonhat le?baggio
Bármennyire fáj is Neked az emberek jelentős többsége itthon inkább megnéz egy ilyen TNF-et mint egy bármilyen egyetemi meccset.
Az meg egy vicc ugye, hogy választási lehetőségem van csütörtökön? Az egyik egy HD adás a TV-ben a másik görnyedés a stream előtt (ha éppen olyan helyen vagyok ahol van gép).
Az idei NFL szezonra pedig semmi panaszunk nem lehet mivel ennyi meglepő eredmény nem is tudom mikor volt utoljára. Ez sajnos látszik is a tippjeimből...
Amúgy meg jó, hogy engem próbálsz leginkább meggyőzni (tudom, hogy a leírt véleményem miatt), mert a nagyátlaghoz képest én még talán több egyetemi meccset nézek mint az NFL drukkerek nagy része. Igaz idén sokkal kevesebbet, mert a Digi ugye nem ad semmit a Eurosport meg leginkább csúsztatott összefoglaló formájában.

És akkor a lényeg, idézek magamtól:
Én a magam példáját nézem. Most rávettem magam, hogy majd követem a Baylor csapatát, mert szimpatikus az offense és leginkább Bryce Petty játéka. Bele is kezdtem az SMU elleni meccsbe, de olyan volt az egész mintha egy soccer magyar kupa meccset néznék amikor az NB1es csapat játszik egy megye1es ellen. Aztán megnéztem a menetrendjüket és a meccsek többsége ugyanilyen lesz valószínűleg. Persze a rangadóikat majd letöltöm.
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom van.

Hol a fenébe írtam azt, hogy a Baylor alázós meccsei miatt nem nézek NCAA-t? Azt írtam, hogy őket nem fogom annyira követni illetve azt, hogy sokakat eltántorít a sok sokpontos győzelem. Azért ez nem ugyanaz.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
Most mindegy egyes olyan meccs után visszakanyarodjak ide amikor van egy "ezerpontos" különbségű egyetemi meccs meg egy izgalmas NFL meccs?Bazzani
ha csütörtök estéről van szó, nyugodtanbaggio
Amúgy nem találom, hogy én mikor írtam a csütörtökről, de ez gondolom részletkérdés.Bazzani
Csütörtökön "kell" választanod a kettő közül, nem? Szombaton és vasárnap ráadásul bármikor (kivéve az SNF-et) átkapcsolhatsz egy másik mérkőzésre. Ha valakinek az indok az NCAA nemnézésre, hogy a Baylor első három non-konf találkozóján lealázta jóval gyengébb ellenfelét, akkor az az idei TNF-ekből milyen messzemenő következtetést vonhat le?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
Most mindegy egyes olyan meccs után visszakanyarodjak ide amikor van egy "ezerpontos" különbségű egyetemi meccs meg egy izgalmas NFL meccs?Bazzani
ha csütörtök estéről van szó, nyugodtanbaggio
Amúgy nem találom, hogy én mikor írtam a csütörtökről, de ez gondolom részletkérdés.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
Most mindegy egyes olyan meccs után visszakanyarodjak ide amikor van egy "ezerpontos" különbségű egyetemi meccs meg egy izgalmas NFL meccs?Bazzani
ha csütörtök estéről van szó, nyugodtan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
Most mindegy egyes olyan meccs után visszakanyarodjak ide amikor van egy "ezerpontos" különbségű egyetemi meccs meg egy izgalmas NFL meccs?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
szerintem lassan bele kéne törődnöd, h az embereket jobban érdekli az NFL mint az egyetemi bajnokság.braxa88
miért törődnék bele?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...baggio
szerintem lassan bele kéne törődnöd, h az embereket jobban érdekli az NFL mint az egyetemi bajnokság.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom vanBazzani
Na erre már tényleg mocsok dolog megint visszakanyarodnom, de ilyen estéken (reggeleken...), mint ez is volt, egyszerűen muszáj 😊 A mérleg egyik nyelvén a TNF, a másikon meg Arizona @ #2 Oregon...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal