NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kijött a Paterno filmről a trailer:

 ­www.youtube.com/­watch?v=Kc6j1IAK19k

minőségi anyag lesz.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
 twitter.com/CFTalk/status/953493621487161344

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
elhunyt Keith Jackson 😕



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
más téma, az egyedüli dolog, ami miatt várom a döntőt:

 awfulannouncing.com/espn/20-different-options-cfp-title-game-comprehensive-megacast.html

szerintem a kinti oldalakat is olvasva az utóbbi évek messze legkevésbé nézett fináléja jön (nekem sincs semmi kedvem beharangozót se írni hozzá), bár ezzel hosszabb távon jobban járhatunk
baggio 🏈
Pedig zseniális meccs volt. Az egyetlen hibája az volt hogy a végén a Bama örült.
Mikey
és nem is nézték kevesen

 twitter.com/richarddeitsch/status/950755663231307776


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 401
más téma, az egyedüli dolog, ami miatt várom a döntőt:

 awfulannouncing.com/espn/20-different-options-cfp-title-game-comprehensive-megacast.html

szerintem a kinti oldalakat is olvasva az utóbbi évek messze legkevésbé nézett fináléja jön (nekem sincs semmi kedvem beharangozót se írni hozzá), bár ezzel hosszabb távon jobban járhatunk
baggio 🏈
Pedig zseniális meccs volt. Az egyetlen hibája az volt hogy a végén a Bama örült.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
jöhet a Hurts transfer? 😀
braxa88
Fromm játékát* elnézve a georgiai QB helyzet még keményebb... még ott van a 2016-as kezdő Eason is, plusz érkezik a class talán legjobb irányítója, Justin Fields

* aki sokáig amúgy Bama commit volt
baggio 🏈
nem meglepő hír

 twitter.com/CBSSportsCFB/status/950763086876758018

megy haza, a Bama győzelmet jelentő TD-jénél a playcall pedig nem Omaha volt, hanem "Seattle"... Mike Gundy reakciója frenetikus

 twitter.com/BarstoolBigCat/status/950744455644110851


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
jöhet a Hurts transfer? 😀
braxa88
Fromm játékát* elnézve a georgiai QB helyzet még keményebb... még ott van a 2016-as kezdő Eason is, plusz érkezik a class talán legjobb irányítója, Justin Fields

* aki sokáig amúgy Bama commit volt

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 200
szemét Disney még a 40 perces verziót is letiltatta... Patriots, Alabama, North Dakota State, SW-trilógia középső része, tényleg a Birodalom visszavág korát éljük
baggio 🏈
+ Real Madrid, Juventus, Bayern, Pitttsburgh Penguins, Golden State (bár LeBron is önmagában egy birodalom 😊)

Na mindegy, a 3. negyed végén elaludtam, de most újranézem.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jöhet a Hurts transfer? 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
szemét Disney még a 40 perces verziót is letiltatta... Patriots, Alabama, North Dakota State, SW-trilógia középső része, tényleg a Birodalom visszavág korát éljük


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 168 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
baszki, milyen jó meccs volt | köcsög bama (na mindegy, mi legalább egyszer megvertük őket |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 008 — WHO DAT!!!!
ha valaki talál a döntőről egy youtubelinket, az feldobhatná majd 😊
braxa88
itt a teljes meccs ha kell

 www.youtube.com/watch?v=V4__p6uG1Sc


több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 089 — Saints GM
ha valaki talál a döntőről egy youtubelinket, az feldobhatná majd 😊
braxa88

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha valaki talál a döntőről egy youtubelinket, az feldobhatná majd 😊
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 459
szerintem a kinti oldalakat is olvasva az utóbbi évek messze legkevésbé nézett fináléja jön (nekem sincs semmi kedvem beharangozót se írni hozzá), bár ezzel hosszabb távon jobban járhatunk
baggio 🏈
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 792 — Deion Sanders for president!
Nagy balgaság nem nézni a college focit (minimum a jobb meccseket utólag - nekem általában erre futja), sokszor izgalmasabb mint a fásult NFL.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
más téma, az egyedüli dolog, ami miatt várom a döntőt:

 awfulannouncing.com/espn/20-different-options-cfp-title-game-comprehensive-megacast.html

szerintem a kinti oldalakat is olvasva az utóbbi évek messze legkevésbé nézett fináléja jön (nekem sincs semmi kedvem beharangozót se írni hozzá), bár ezzel hosszabb távon jobban járhatunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Fú testvérem nálad vannak gondok az biztos.Már alapból három meccs alapján eldönteni, hogy jövőre nézel-e NCAA-t eléggé vicces. Ennyi meccs alapján nem lehet eldönteni szerinte, nézzél végig egy teljes idényt és akkor döntsd el, hogy tetszik-e vagy nem. Bár ha az Amerikai focit szereted szinte lehetetlen nem szeretni az NCAA-t, bár vannak kivételek ez tény.
kapitnono
Annyi meccsből dönti el, hogy mit kezd az idejével, amennyiből csak akarja.
Attól még az ő véleménye is ugyanúgy egy szuverén vélemény, mint bárki másé.
Max. nem adsz rá annyira.

Mayfield alapból az FBS egyik legpontosabban passzoló irányítója utóbbi két évében 70% fölötti passzpontossággal, idén is mindössze 6 int-je volt 43 TD mellett ami elég kiemelkedő, és hozzátett még 4600 passzolt yardot.Manziel-el meg ne nagyon hasonlítgasd össze, mert a két játékosnak sok köze nincs egymáshoz, Mayfield nem nagyon szokott annyit futkorászni.
kapitnono
Valóban nem Manziel szint, de valóban nyomás alatt ergya.
Pontatlan és ami fontosabb, hogy rossz döntéseket hoz, kapkod, rohangászik, sackelteti magát, de ez lehet rutintalanság, és ettől még lehet belőle jó irányító pár év múlva. Ahogy ez az egy meccs nem hivatott a további sorsáról dönteni, úgy a kiragadott statjai sem, mivel egy egyetemi stat-csomag az eléggé becsapós lehet. (Nézd meg Tebow és Luck utolsó évét. Hajszálra ugyanaz, Tebowé picit jobb. Sokat számít, hogy szinte nincs átfedés az ellenfelek között, 1-2 gyengébb program ellen meg dőlhetnek a statok ezerrel.)
De attól még most szerintem se NFL ready fejben.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 328
Clemson-Kelly Bryant:számomra a legnagyobb döbbenet. Hogy kerülhet egy ilyen gyenge képességű irányító egy ilyen csapat kezdőjébe? Dobni azt nem tud, a testi adottságait próbálja használni és Cam Newtont (akit szintén nem tartok egy nagy irányítónak) majmolni. Lehet vicces lesz amit mondok, de komolyan gondolom:jelenleg egy magyar csapatnál játszom irányítót és ki merem jelenteni, hogy jobb játékos vagyok szinte minden téren. Riverske
Kelly Bryant 6'3 magas, 222 font, jó felépítésű, erős a karja, atletikus, gyors, le tudja futni a linebackereket, safetyket. ezeket te is el tudod mondani magadról?

choose life
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 229 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha bármelyik magyar játékossal szmeben állna fel a Bama DL, én már készíteném a hordágyat. Bryant meg nem egy Deshaun Watson azért.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 401
Lehet vicces lesz amit mondok, de komolyan gondolom:jelenleg egy magyar csapatnál játszom irányítót és ki merem jelenteni, hogy jobb játékos vagyok szinte minden téren. Én még is Magyarországon vagyok, ő meg a Clemson első számú irányítója. Vicc.Riverske
Valóban vicces. 😀😀😀

De hát, a név kötelez. 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 008 — WHO DAT!!!!
Életemben először néztem amerikai focit ami nem NFL volt. Ez pedig a két elődöntő, a Georgia-Oklahoma és a Clemson-Alabama. Az előbbi egy fantasztikus és óriási, még utóbbi egy borzalmas és unalmas sportélmény volt így elsőre, Remélem a döntő a Georgia-Oklahomát fogja idézni és akkor jövőre is visszatérek mint néző.
Ami döbbenetes volt számomra és ezt páran ti is megemlítitek, hogy a 4 csapat közül egyikben sincs egy normális irányító.
Oklahoma-Mayfield: picit Menziel féle bohóc, akit nem lehet komolyan venni. Pontatlan, futkos össze vissza és még a testi adottságai sem megfelelőek. Harmadik számú irányítónak talán jó lehet egy NFL csapatban.
Alabama-Jalen Hurts: picit jobb mint Mayfield, de nagyon messze van a jó irányító fogalmától. Azért második számú irányítónak jó lehet az NFL-ben. Talán.
Clemson-Kelly Bryant:számomra a legnagyobb döbbenet. Hogy kerülhet egy ilyen gyenge képességű irányító egy ilyen csapat kezdőjébe? Dobni azt nem tud, a testi adottságait próbálja használni és Cam Newtont (akit szintén nem tartok egy nagy irányítónak) majmolni. Lehet vicces lesz amit mondok, de komolyan gondolom:jelenleg egy magyar csapatnál játszom irányítót és ki merem jelenteni, hogy jobb játékos vagyok szinte minden téren. Én még is Magyarországon vagyok, ő meg a Clemson első számú irányítója. Vicc. Valószínűleg apuci fizetett, hogy ott legyen ahol van. Nem lesz NFL játékos hosszútávon. Kizártnak tartom. Kihull.
Georgia-Fromm: talán ő a legszimpatikusabb és legkomplettebb irányító a négy közül, de belőle sem lesz kiemelkedő játékos, mert nem tehetség. Picit olyan Jared Goff kicsiben. Biztos kezű, átgondolt, de semmi extra. Game manager típus. Nála van a legnagyobb esély, hogy az NFL-ben nem második vagy harmadik számú QB lesz, hanem egy gyengébb csapatban megragad.

Ami viszont pozitívum, hogy mind a 2 meccsen a futók és a támadó, valamint a védő falemberek is hihetetlenül jól játszottak. Itt már jó pár játékost láttam, akiből lehet NFL alapember.

Összegezve: nálam a döntő dönti el, hogy jövőre is érdekelni fog a főiskolai rájátszás vagy nem. A Georgia-Oklahoma meccs mindenesetre megadta az alaphangot. A másik elődöntőt meg próbálom örökre elfelejteni. Nem lesz nehéz.
Riverske
Fú testvérem nálad vannak gondok az biztos.Már alapból három meccs alapján eldönteni, hogy jövőre nézel-e NCAA-t eléggé vicces. Ennyi meccs alapján nem lehet eldönteni szerinte, nézzél végig egy teljes idényt és akkor döntsd el, hogy tetszik-e vagy nem. Bár ha az Amerikai focit szereted szinte lehetetlen nem szeretni az NCAA-t, bár vannak kivételek ez tény.
Amit az irányítóknál írtál is elég vicces.
Mayfield alapból az FBS egyik legpontosabban passzoló irányítója utóbbi két évében 70% fölötti passzpontossággal, idén is mindössze 6 int-je volt 43 TD mellett ami elég kiemelkedő, és hozzátett még 4600 passzolt yardot.Manziel-el meg ne nagyon hasonlítgasd össze, mert a két játékosnak sok köze nincs egymáshoz, Mayfield nem nagyon szokott annyit futkorászni.
Kelly Bryant-nek tény, hogy nem volt jó idénye, de ő a gimiben legalább letett valamit az asztalra, és nem véletlenül került a Clemsonba. Az meg, hogy bevásárolta őt apuci az eléggé elképzelhetetlen. Ez nem Magyarország, itt általában az játszik aki megérdemli. Több millió dollárt keresnek az edzők azért, hogy minél jobb csapatot állítsanak össze, nem hinném, hogy apuci pénze hiányozna Dabo Swinney-nek.
Az meg, hogy Magyarországon vagy irányító... Szerintem ha felállna veled szemben mondjuk egy Bama front seven, és kb 1,5 mp alatt ott lenne a képedben és földbe döngölnének, meglátnám milyen statokat hoznál össze. Ne nagyon hasonlítsd össze az itteni focit az ottanival szerintem.


több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Életemben először néztem amerikai focit ami nem NFL volt. Ez pedig a két elődöntő, a Georgia-Oklahoma és a Clemson-Alabama. Az előbbi egy fantasztikus és óriási, még utóbbi egy borzalmas és unalmas sportélmény volt így elsőre, Remélem a döntő a Georgia-Oklahomát fogja idézni és akkor jövőre is visszatérek mint néző.
Riverske
huhh, először is üdv az NCAA nézők szűk, de büszke táborában és hát írtál pár meredek kijelentést 😊

Leginkább abba kötnék bele, hogy túl kicsi mintavételből akarsz nagy következtetéseket levonni; mintha ráböknék egy Super Bowlra és kijelenteném, hogy ha ilyen az NFL, akkor abból nekem több kell/nem kell (aztán vagy a Seattle vs Denvert vagy a Patriots vs Atlantát választom), de még a teljes rájátszás sem reflektál jól a liga egészére.

A Rose Bowl minden idők egyik legjobb amerikaifutball meccse lett, a Sugar Bowlnál meg nyilvánvaló volt, hogy a védelmek dominálnak, hogy a következő elődöntők milyenek lesznek, eléggé függ a bejutó csapatok stílusától, ami itt az NCAA-ben jóval szélesebb spektrumon mozog, mint az NFL-ben (bár gondolom a Jax-Billstől se vársz Rose Bowlhoz hasonló színvonalat és játékot).

Az irányítókkal kapcsolatban tett megjegyzéseket meg inkább nem is különösebben kommentálom, mert ugyanúgy, hogy valakinek van egy gyengébb mérkőzése, mint most Bryantnek - aki az Alabama képében a liga egyik legjobb védelmével találkozott, a futójáték pedig abszolút nem segítette -, amit róla írsz, nevetséges. Még Mayfieldnél is elfogadom, aki pedig az egyik kedvencem, Fromm meg csak újonc, bőven fog ő még fejlődni, mire az NFL-be ér, ám hogy egy sorozatban háromszor PO-ba kerülő programnál, ahol előtte Deshaun Watson irányított, valaki "bevásárolja" magát a kezdőbe, ez még viccnek is rossz.
baggio 🏈
na de ő egy magyar csapat QBja, és mindenben jobb mint Kelly Bryant, csak jobban látja 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Életemben először néztem amerikai focit ami nem NFL volt. Ez pedig a két elődöntő, a Georgia-Oklahoma és a Clemson-Alabama. Az előbbi egy fantasztikus és óriási, még utóbbi egy borzalmas és unalmas sportélmény volt így elsőre, Remélem a döntő a Georgia-Oklahomát fogja idézni és akkor jövőre is visszatérek mint néző.
Riverske
huhh, először is üdv az NCAA nézők szűk, de büszke táborában és hát írtál pár meredek kijelentést 😊

Leginkább abba kötnék bele, hogy túl kicsi mintavételből akarsz nagy következtetéseket levonni; mintha ráböknék egy Super Bowlra és kijelenteném, hogy ha ilyen az NFL, akkor abból nekem több kell/nem kell (aztán vagy a Seattle vs Denvert vagy a Patriots vs Atlantát választom), de még a teljes rájátszás sem reflektál jól a liga egészére.

A Rose Bowl minden idők egyik legjobb amerikaifutball meccse lett, a Sugar Bowlnál meg nyilvánvaló volt, hogy a védelmek dominálnak, hogy a következő elődöntők milyenek lesznek, eléggé függ a bejutó csapatok stílusától, ami itt az NCAA-ben jóval szélesebb spektrumon mozog, mint az NFL-ben (bár gondolom a Jax-Billstől se vársz Rose Bowlhoz hasonló színvonalat és játékot).

Az irányítókkal kapcsolatban tett megjegyzéseket meg inkább nem is különösebben kommentálom, mert ugyanúgy, hogy valakinek van egy gyengébb mérkőzése, mint most Bryantnek - aki az Alabama képében a liga egyik legjobb védelmével találkozott, a futójáték pedig abszolút nem segítette -, amit róla írsz, nevetséges. Még Mayfieldnél is elfogadom, aki pedig az egyik kedvencem, Fromm meg csak újonc, bőven fog ő még fejlődni, mire az NFL-be ér, ám hogy egy sorozatban háromszor PO-ba kerülő programnál, ahol előtte Deshaun Watson irányított, valaki "bevásárolja" magát a kezdőbe, ez még viccnek is rossz.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Életemben először néztem amerikai focit ami nem NFL volt. Ez pedig a két elődöntő, a Georgia-Oklahoma és a Clemson-Alabama. Az előbbi egy fantasztikus és óriási, még utóbbi egy borzalmas és unalmas sportélmény volt így elsőre, Remélem a döntő a Georgia-Oklahomát fogja idézni és akkor jövőre is visszatérek mint néző.
Ami döbbenetes volt számomra és ezt páran ti is megemlítitek, hogy a 4 csapat közül egyikben sincs egy normális irányító.
Oklahoma-Mayfield: picit Menziel féle bohóc, akit nem lehet komolyan venni. Pontatlan, futkos össze vissza és még a testi adottságai sem megfelelőek. Harmadik számú irányítónak talán jó lehet egy NFL csapatban.
Alabama-Jalen Hurts: picit jobb mint Mayfield, de nagyon messze van a jó irányító fogalmától. Azért második számú irányítónak jó lehet az NFL-ben. Talán.
Clemson-Kelly Bryant:számomra a legnagyobb döbbenet. Hogy kerülhet egy ilyen gyenge képességű irányító egy ilyen csapat kezdőjébe? Dobni azt nem tud, a testi adottságait próbálja használni és Cam Newtont (akit szintén nem tartok egy nagy irányítónak) majmolni. Lehet vicces lesz amit mondok, de komolyan gondolom:jelenleg egy magyar csapatnál játszom irányítót és ki merem jelenteni, hogy jobb játékos vagyok szinte minden téren. Én még is Magyarországon vagyok, ő meg a Clemson első számú irányítója. Vicc. Valószínűleg apuci fizetett, hogy ott legyen ahol van. Nem lesz NFL játékos hosszútávon. Kizártnak tartom. Kihull.
Georgia-Fromm: talán ő a legszimpatikusabb és legkomplettebb irányító a négy közül, de belőle sem lesz kiemelkedő játékos, mert nem tehetség. Picit olyan Jared Goff kicsiben. Biztos kezű, átgondolt, de semmi extra. Game manager típus. Nála van a legnagyobb esély, hogy az NFL-ben nem második vagy harmadik számú QB lesz, hanem egy gyengébb csapatban megragad.

Ami viszont pozitívum, hogy mind a 2 meccsen a futók és a támadó, valamint a védő falemberek is hihetetlenül jól játszottak. Itt már jó pár játékost láttam, akiből lehet NFL alapember.

Összegezve: nálam a döntő dönti el, hogy jövőre is érdekelni fog a főiskolai rájátszás vagy nem. A Georgia-Oklahoma meccs mindenesetre megadta az alaphangot. A másik elődöntőt meg próbálom örökre elfelejteni. Nem lesz nehéz.