NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
 www.espn.com/college-football/story/_/id/24973856/college-football-first-half-review-alabama-notre-dame-nebraska

a bama dominanciája sajnos agyonnyomja ezt az amúgy igen izgalmasan alakuló szezont...
r.baggio
Szerintem ezt még egyelőre nem lehet kijelenteni lévén igazán erős csapattal még idén nem is játszottak. Támadásban oké, hogy jók de pl védelemben nem nagyon van meg a korábbi Bama D dominancia, főleg azért passz ellen nem annyira dominánsak, a top 50-ben nincsenek azért..
kapitnono
És ki fogja őket szétpasszolni a rájátszás előtt? Pláne ahogy tavaly, a gyenge csapatok alázásával annyi kreditet gyűjtöttek már, hogy egy esetleges vereséggel is vígan mennek a PO-ba

Ha ehhez hozzávesszük, hogy a Clemson útját se gátolja szinte semmi, akkor hogy évről évre négyből csak két helyért menjen igazi harc, az sajnos rettentő rosszat tesz az egész ligának
r.baggio
Ebben igazad van, max az Lsu ellen lehet szoros


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 www.espn.com/college-football/story/_/id/24973856/college-football-first-half-review-alabama-notre-dame-nebraska

a bama dominanciája sajnos agyonnyomja ezt az amúgy igen izgalmasan alakuló szezont...
r.baggio
Szerintem ezt még egyelőre nem lehet kijelenteni lévén igazán erős csapattal még idén nem is játszottak. Támadásban oké, hogy jók de pl védelemben nem nagyon van meg a korábbi Bama D dominancia, főleg azért passz ellen nem annyira dominánsak, a top 50-ben nincsenek azért..
kapitnono
És ki fogja őket szétpasszolni a rájátszás előtt? Pláne ahogy tavaly, a gyenge csapatok alázásával annyi kreditet gyűjtöttek már, hogy egy esetleges vereséggel is vígan mennek a PO-ba

Ha ehhez hozzávesszük, hogy a Clemson útját se gátolja szinte semmi, akkor hogy évről évre négyből csak két helyért menjen igazi harc, az sajnos rettentő rosszat tesz az egész ligának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
 www.espn.com/college-football/story/_/id/24973856/college-football-first-half-review-alabama-notre-dame-nebraska

a bama dominanciája sajnos agyonnyomja ezt az amúgy igen izgalmasan alakuló szezont...
r.baggio
Szerintem ezt még egyelőre nem lehet kijelenteni lévén igazán erős csapattal még idén nem is játszottak. Támadásban oké, hogy jók de pl védelemben nem nagyon van meg a korábbi Bama D dominancia, főleg azért passz ellen nem annyira dominánsak, a top 50-ben nincsenek azért..


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0922%2Fr435151_1296x729_16-9.jpg
Everything you need to know from the first half of the CFB season
From the expected (Alabama's dominance) to the unexpected (Texas' resurgence) and everything in between, here's what happened as we hit the season's midpoint.


a bama dominanciája sajnos agyonnyomja ezt az amúgy igen izgalmasan alakuló szezont...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
kemény, hogy egy konferencia (jelen esetben az ACC) hivatalos csatornája pakolja fel az esti meccs összevágott változatát alig pár órával a lefújás után - nem is volt rossz meccs!

 www.youtube.com/watch?v=4Gb-_xaLhx0
r.baggio
De a legkeményebb, hogy a borítóképen egyből ott az eredmény!

Az orosz úriember a teljes meccsekkel legalább már odafigyel erre.
Tudom, hogy az odavezető út a fontos, de így már nem lesz olyan élmény. Péntektől keddig nem is nézek az ESPN közelébe, míg meg nem néztem minden számomra érdekes meccset.
bmg
most döbbtentem csak rá, hogy az ACC konf saját csatornájára az ÖSSZES tag meccsét felteszi teljes és/vagy condensed változatban a pár perces összefoglalók mellett (és már a borítóképekre is figyelnek 😊 )

 www.youtube.com/user/ACCDigitalNetwork/videos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
ez esetleg mashol is megvan, sajnos a yt-rol leszedtek...
Godfather
 www.youtube.com/watch?v=QEUAZjNt-cc
r.baggio
koszonom!

O-H-I-O
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
ez esetleg mashol is megvan, sajnos a yt-rol leszedtek...
Godfather


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
ez esetleg mashol is megvan, sajnos a yt-rol leszedtek...

O-H-I-O
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
Nagy meccs volt nagyon 😀
kapitnono
De végeredmény szokás szerint u. n.d.o.r.í.tó. (már mint úgy értem, hogy sikrül szokás szerint hülyeségen elbukni a POt)....
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
 youtu.be/zJJqJsoSRfg
r.baggio
Nagy meccs volt nagyon 😀


több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 preview.ibb.co/gMa6sU/navy_smu.png

Itt a kepen alulrol a 2. tamado (aki a 2pt conv felirat alatt all) ineligible receiver? mert ahogy nezem, 4 OL + egy TE (balra a faltol), + a ket tamado a kep aljan all a LOS-on (igy jon ki a 7). Es akkor a ket szelso (a TE + a kep aljan levo WR) kaphat el. Tudom h a Pats (tobbek kozott) szokott ezzel jatszani, csak nem volt sehol kiemelve ahol lattam ezt a postot, de nekem nagyon ugy tunik, mint ahogy fent leirtam.


 streamable.com/hqeqh
Borbinho
 www.sbnation.com/college-football/2018/9/22/17890752/lineman-eligible-trick-play-smu-navy-formation-legal

Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.
Habi
 youtube.com/watch?v=6ujcfEB2g7c
r.baggio
Mergnéztem.
Kérdéseim lennének. 😊

- High Schoolok csak egy adott államon belül játszanak meccseket, vagy utaznak amerikaszerte mindenhova?
- Mi a HS-ben a Super Bowl, vagy nagydöntő?
- Államonként van egy bajnok, vagy nagyobb/kisebb egységenként?
- Ezt országos tévé adta vagy állami?
- Minden fordulóból közvetít valamilyen HS meccset valamelyik országos/állami/városi tévé?
- Egy HS csapatban akárki játszhat, aki abba a suliba jár? Tehát egy elvileg háromszor bukott 21 éves is? Vagy csak 14-18 év közöttiek?
- HS-ben gyakori, hogy valaki egyszerre futó, elkapó, védő? Vagy már ott is egy ember alapvetően egy poszton játszik, nincs átjárás az O meg a D között?
- Hogy el tudjam képzelni: egy éles meccsen mit játszana egy legjobb HS-csapat egy random NCAA harmadik vonalbéli egyetemi csapattal?
- És a magyar bajnokot megverné?

Valamint recruitoltam az IMG 7-es játékosát (Cain), és a Mater Dei irányítóját (Young), tehetség alapján tuti eljutnak az NFL kapujáig (ha nem lesznek közben tengerbiológusok, drogosok, sérültek., stb.).
Sobri Jóska
- a legtöbb HS csak államon belül játszik, a legnagyobbak a tv miatt gyakran meccselnek azért egymással akár az egész országot is átutazva
- középiskolai szinten nincs olyan, hogy nagydöntő, rájátszás csak államon belül van, bajnokot pár különböző sajtóorgánum hirdet
- az államokon belül több szint van, a 6A-be kerülnek a legtöbb diákkal bíró iskolák, de attól még hogy valamelyik 4A-s nyilván lehet sokkal jobb, mint egy felette álló
- köztévé nem, de az ESPNU-n és hasonló csatornákon minden héten megy valami meccs, a FOX Sports meg pl az összes texasi finálét sugározza
- 4 évre szól a játékengedély, ha buksz, akkor ineligible státuszba kerülsz, tehát amíg az átlagodat nem hozod egy bizonyos szint fölé, addig nem játszhatsz a 4 éven belül sem
- gyakoribb természetesen, de azért az a korszak már véget ért, hogy valaki egyszerre három poszton királykodjon, a három különböző sportban jártasság (+ kosár és baseball többségében) ami elő szokott fordulni
- az összefoglalóban levő két csapat a magyar bajnokot simán megverné, és nagyjából pariban lennének egy random NCAA harmadosztályú gárdával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Itt a kepen alulrol a 2. tamado (aki a 2pt conv felirat alatt all) ineligible receiver? mert ahogy nezem, 4 OL + egy TE (balra a faltol), + a ket tamado a kep aljan all a LOS-on (igy jon ki a 7). Es akkor a ket szelso (a TE + a kep aljan levo WR) kaphat el. Tudom h a Pats (tobbek kozott) szokott ezzel jatszani, csak nem volt sehol kiemelve ahol lattam ezt a postot, de nekem nagyon ugy tunik, mint ahogy fent leirtam.



"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tuanigamanuolepola "Tua" Tagovailoa uj kedvenc playam. Oke h megnyerte a 2.felidoben a tavalyi dontot, meg h feka ES balkezes QB, de a neve az igazan nyero.
Egesz konnyu kimondani a keresztnevet ha tagolod:
Tua Niga Manu Ole Pola. De nekem o mar csak Tua "My Niga" Tagovailoa lesz 😀


Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
Bundi1986
https://www.reddit.com/r/CFBStreams/
vassadi
Köszönöm a segítséget
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
Bundi1986
https://www.reddit.com/r/CFBStreams/

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valaki tud új olyan youtubeos csatornák ahol felkerülnek a teljes meccsek, az ev fed-et kilőtték

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.
Habi
 youtube.com/watch?v=6ujcfEB2g7c
r.baggio
Mergnéztem.
Kérdéseim lennének. 😊

- High Schoolok csak egy adott államon belül játszanak meccseket, vagy utaznak amerikaszerte mindenhova?
- Mi a HS-ben a Super Bowl, vagy nagydöntő?
- Államonként van egy bajnok, vagy nagyobb/kisebb egységenként?
- Ezt országos tévé adta vagy állami?
- Minden fordulóból közvetít valamilyen HS meccset valamelyik országos/állami/városi tévé?
- Egy HS csapatban akárki játszhat, aki abba a suliba jár? Tehát egy elvileg háromszor bukott 21 éves is? Vagy csak 14-18 év közöttiek?
- HS-ben gyakori, hogy valaki egyszerre futó, elkapó, védő? Vagy már ott is egy ember alapvetően egy poszton játszik, nincs átjárás az O meg a D között?
- Hogy el tudjam képzelni: egy éles meccsen mit játszana egy legjobb HS-csapat egy random NCAA harmadik vonalbéli egyetemi csapattal?
- És a magyar bajnokot megverné?

Valamint recruitoltam az IMG 7-es játékosát (Cain), és a Mater Dei irányítóját (Young), tehetség alapján tuti eljutnak az NFL kapujáig (ha nem lesznek közben tengerbiológusok, drogosok, sérültek., stb.).

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.
Habi
 youtube.com/watch?v=6ujcfEB2g7c


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Köszi a választ !
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
Bundi1986
Twitteren kövesd be grandma streams-t, minden nagyobb meccshez találsz nála youtube-os linket

De ha eredménykövetőben kérsz specifikusan, valaki biztos arra is reagál majd

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok uj lennék az oldalon és segítséget szeretnék kérni NCAA linket hol találok ?? ( NFL redditen nagyon jól nézhető de sajnos fősulis linkek nincsenek egyáltalán vagy is én nem találtam ) Segítséget előre is köszönöm !!!!
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kicsit NCAA vonatkozása is van, de inkább ide, mint a recruiting topikba:
Aki szombat hajnalban nagyon ráér, és nem feltétlen a USC-WSU pac12 meccset nézné, hajnal fél5től IMG Academy@ Mater Dei. A top2 középsulis csapatról van szó egyébként.


JT Daniels fan
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
week 3!