NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
E heti erősorrend.
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46830946_2086089071434717_2644113576884699136_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fbud5-1.fna&oh=895515ae38e7d1cbf0a30b2e858ca481&oe=5CA9AF8D

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Én mondjuk lehet elfogultként, de az OSU-t tippelem a 4.helyre. Több esélyük lenne megszorítani az előttük lévő 3 csapatot mint az Oklahomának. Mert az OU-nál védelem az egyáltalán nincs, a Buckeyes-nál meg azért láthattuk, hogy ha fontos akkor oda tudják tenni magukat. Meg nem tudom számít-e de ha a hétvégén ütjük a Northwestern-t akkor velük együtt az 5. rangsorolt csapatot verjük idén, az Oklahoma messze nem tud ilyen eredményeket felmutatni.

Mi dönthet amúgy szerinted az OSU és az OU között szerinted a commitee-nél abban az esetben ha mondjuk mind ketten nyerik a konferenciát?
kapitnono
Az OSU Purdue elleni sokpontos veresége sokkal rosszabb, mint az Oklahomának épp csak kikapni az amúgy konfdöntős Texas-tól. Meg a Sooners egész idényben konzisztensebb játékot mutatott.

Dan Wetzel közben pont írt egy cikket arról, amit én is ki akartam fejteni itt:
 www.yahoo.com/amphtml/sports/college-football-playoff-doesnt-need-expansion-needs-reform-005615013.html
r.baggio
viszont az Oklahomának nincs olyan signiture győzelme, mint nekünk...
kérdés, hogy melyik a fontosabb, a győzelmek, vagy a vereségek?

O-H-I-O
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Én mondjuk lehet elfogultként, de az OSU-t tippelem a 4.helyre. Több esélyük lenne megszorítani az előttük lévő 3 csapatot mint az Oklahomának. Mert az OU-nál védelem az egyáltalán nincs, a Buckeyes-nál meg azért láthattuk, hogy ha fontos akkor oda tudják tenni magukat. Meg nem tudom számít-e de ha a hétvégén ütjük a Northwestern-t akkor velük együtt az 5. rangsorolt csapatot verjük idén, az Oklahoma messze nem tud ilyen eredményeket felmutatni.

Mi dönthet amúgy szerinted az OSU és az OU között szerinted a commitee-nél abban az esetben ha mondjuk mind ketten nyerik a konferenciát?
kapitnono
Az OSU Purdue elleni sokpontos veresége sokkal rosszabb, mint az Oklahomának épp csak kikapni az amúgy konfdöntős Texas-tól. Meg a Sooners egész idényben konzisztensebb játékot mutatott.

Dan Wetzel közben pont írt egy cikket arról, amit én is ki akartam fejteni itt:
 www.yahoo.com/amphtml/sports/college-football-playoff-doesnt-need-expansion-needs-reform-005615013.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Én mondjuk lehet elfogultként, de az OSU-t tippelem a 4.helyre. Több esélyük lenne megszorítani az előttük lévő 3 csapatot mint az Oklahomának. Mert az OU-nál védelem az egyáltalán nincs, a Buckeyes-nál meg azért láthattuk, hogy ha fontos akkor oda tudják tenni magukat. Meg nem tudom számít-e de ha a hétvégén ütjük a Northwestern-t akkor velük együtt az 5. rangsorolt csapatot verjük idén, az Oklahoma messze nem tud ilyen eredményeket felmutatni.

Mi dönthet amúgy szerinted az OSU és az OU között szerinted a commitee-nél abban az esetben ha mondjuk mind ketten nyerik a konferenciát?


több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Texas 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg le fogja még egyszer győzni az Oklahomát, így a Longhorns lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint texasi győzelemmel, csodás év ez
r.baggio
Ámen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕
Godfather
Bama 1, Clemson 2, Notre Dame 3, Oklahoma 4
---
Ohio State 5, UCF 6

A Georgia jó kis csapat, de sok esélyük nincs a Bama ellen (akik vereség esetén ugyanúgy bekerülnének a PO-ba), a Texas meg nem fogja még egyszer legyőzni az Oklahomát, így a Sooners lesz a negyedik bejutó.

Szinte ugyanaz a top4, ugyanazokkal a vitákkal, megint alabamai győzelemmel, csodás év ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
ki mit tippel a PO helyekre?
En felek, h megint 5. lesz a Buckeyes 😕

Szerkesztette: Godfather

O-H-I-O
több mint 5 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
 twitter.com/SportsNation/status/1066575050202066944

Szerkesztette: r.baggio

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Rivalry week! Ezeket a meccseket semmiképp ne hagyjátok ki a héten:

CSÜTÖRTÖK (magyar idő szerint péntek):
01:30 #18 Mississippi State @ Ole Miss - ESPN

PÉNTEK
18:00 Houston @ Memphis - abc
21:30 Virginia @ Virginia Tech - abc
22:00 Oregon @ Oregon State
22:15 #9 UCF @ South Florida - ESPN
02:00 #6 Oklahoma @ #13 West Virginia - ESPN
02:30 #16 Washington @ #8 Washington State - FOX


SZOMBAT
18:00 #4 Michigan @ #10 Ohio State - FOX
18:00 Georgia Tech @ #5 Georgia - SEC Network
18:00 #11 Florida @ Florida State - abc
18:00 Purdue @ Indiana - ESPN2
21:30 Auburn @ #1 Alabama - CBS
21:30 Arizona State @ Arizona - FS1
01:00 South Carolina @ #2 Clemson - ESPN
01:30 #7 LSU @ #22 Texas A&M - SEC Network
02:00 #3 Notre Dame @ USC - abc
04:00 BYU @ #17 Utah - FS1
04:15 #21 Utah State @ #23 Boise State - ESPN

+

 twitter.com/KevinOnCFB/status/1064054861803790336


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
A mai napig libabőrös leszek ettől

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
meglep, hogy senki nem reagált erre itt a fórumon.
miéert választotta miles a kansas-t (bár örülök neki, hogy a big12 ennyivel gazdagodik)
mit várhatunk tőle, s a csapattól a jövőben?
Ventura
reméljük elvisz pár sikertelen évet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
meglep, hogy senki nem reagált erre itt a fórumon.
miéert választotta miles a kansas-t (bár örülök neki, hogy a big12 ennyivel gazdagodik)
mit várhatunk tőle, s a csapattól a jövőben?
Ventura
nagyon sok pénzről mondott le, hogy újra hc lehessen, szóval a motiváltsággal nála nem lesz olyan probléma, mint charlie weisnál volt, de kérdés, hogy kőkorszaki támadófelfogásán tud-e majd változtatni, mert a big12-ben esélytelen, hogy az működjön, ami utolsó lsu-s éveiben már az sec-ben is csak döcögősen ment...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
meglep, hogy senki nem reagált erre itt a fórumon.
miéert választotta miles a kansas-t (bár örülök neki, hogy a big12 ennyivel gazdagodik)
mit várhatunk tőle, s a csapattól a jövőben?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!
r.baggio
Ezt nem láttam jönni:  sports.yahoo.com/report-colorado-fires-head-coach-mike-macintyre-174113122.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 youtu.be/boqKPCTwVjc
r.baggio
Fantasztikus meccs volt.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Indul a 2018-as edzőkeringő: Les Miles -> Kansas!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok remélem, hogy így is lesz drukkolok neki, hogy sikerüljön a visszatérés. Akárki akármit mond az ő munkája is benne van a SB győzelemben illetve hatással volt rá, Folest rá építve is tudták felépíteni.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Chippel kapcsolatban kérdésként írtam, mit gondoltok vele kapcsolatban? Nem látok Bruins meccseket csak az eredményt....
dande
Még kár ítéletet mondani, láthatod pl a Nebraskánál Frost is milyen gyengén debütált, teljes irányváltásnál az új edző első éve általában ilyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chippel kapcsolatban kérdésként írtam, mit gondoltok vele kapcsolatban? Nem látok Bruins meccseket csak az eredményt....
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
 www.sbnation.com/platform/amp/2018/10/28/18032938/college-football-week-9-recap-fun

Kaotikus szezonunk van, tényleg csak a Bama és Clemson alázásai veszik el az egész élét... amúgy még a 2007-eset is überelheti


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....


Nem tudom, Chip is meddig bírja, mennyire az ő felelőssége ez a szereplés, s kap-e még új esélyt......
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Tisztelt illetékes elvtárs!
Kérem frissítsék a rangsort.
Texas 6-7., USF 20-21.!!!
Királyság!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
őrület volt

 twitter.com/CollegeGameDay/status/1053637904000577536


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal