NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Itt az oldalon nincs leírás a csapatokról? Alapítás, hagyományok,sikerek...
steelwolf
Természetesen van

 bowl.hu/ncaa-csapatok
r.baggio
Köszi!
Nem semmi meccs volt--))
...
Nem semmi meccs volt--)) v2
...
steelwolf
mint texas szurkoló meg kell osztanom. annyival tisztában kell lenni, hogy 2010 óta a longhorns elvesztette dicső korát. az első fellángolás, építkezés charlie strong érkezével volt, de nem sikerült visszatalálni az útra. 2016-os szezon nyitó volt az első reménysugár (spoiler, azonban nem titok: nem sikerült a szezon).
2017-ben tom herman-al vágtak neki az új álmoknak és reményeknek. kezdésnek nem volt rossz a végjátékokban alulmaradtak, s több szoros meccsen buktak el. 2018-ban kiküszöbölték, s a georgiai elleni sugar bowl győzelemmel az egekbe szökelltek az elvárások. felkészül: 2019.

2016


2017


2018


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Itt az oldalon nincs leírás a csapatokról? Alapítás, hagyományok,sikerek...
steelwolf
Természetesen van

 bowl.hu/ncaa-csapatok
r.baggio
Köszi!

Nem semmi meccs volt--))

 www.youtube.com/watch?v=sdNxk6uk2N8

Nem semmi meccs volt--)) v2

 www.youtube.com/watch?v=2ZLUjVieSX4&t=319s
steelwolf
ha már drámai végjáték akkor ez nem maradhat ki 😀


" class="embed">
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt az oldalon nincs leírás a csapatokról? Alapítás, hagyományok,sikerek...
steelwolf
Természetesen van

 bowl.hu/ncaa-csapatok
r.baggio
Köszi!

Nem semmi meccs volt--))



Nem semmi meccs volt--)) v2



Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Itt az oldalon nincs leírás a csapatokról? Alapítás, hagyományok,sikerek...
steelwolf
Természetesen van

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csapatok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszi mindenkinek az ajánlást, szerintem teszek egy próbát mindenkivel! A legnagyobb bajom h nem tudok kötődni, mivel folyamatosan változik a keret!

Nebraska: Martinez játéka eléggé tetszik, ott nagyon jó kémia van JD Spielman-al is!

Ohio State: Talán a legszimpatikusabb! Számomra kedves játékosok jöttek onnét, Shazier, Hooker, Bosa's, Zeke.
Justin Fields ha annyira tehetséges lenne miért nem tartotta meg a Georgia, Jake Fromm-ban jobban bíznak?

MSU Spartans: Mivel ide járt az egyik kedvenc játékosom, és itt lesz RB a kis Heyward, mindenképpen megnézem őket!

Clemons: (Tudom korai még megjósolni) Lawrence nagyon nagy Talent vagy kuvajó a Tigers-i rendszer?

Esetleg tudtok olyan USC meccset linkelni amikor Jujunakl nagyon ment a játék?

Itt az oldalon nincs leírás a csapatokról? Alapítás, hagyományok,sikerek...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ennyi baromságot egy helyen 😛
Futkorászós csapatokról megy a téma és elő se kerül a Wisconsin, ahol a hagyományoknak megfelelően hengerel a futójáték, Jonathan Taylor az elmúlt 2 évben összesen 4171 yardot futott 6.8-as átlaggal és ehhez 29 TD is társult. 😉
empty taxi
Tehát jövőre top10 pick a drafton? 😊
Chargers LT
JK Dobbinst előbb draftolnám, nekem ő nagyon Jamaal Charlesos. 😊
empty taxi
Meglep, hogy más is felfigyelt rá, nem csak én. Szerintem is nagyon jó játékos lesz az NFL-ben, OSU-ban is elég jó számokat hozott pedig Weberrel rotálva voltak rendesen.
kapitnono
Én már Jawaan Taylorról is mikor írtam h 1. körös lesz 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Ennyi baromságot egy helyen 😛
Futkorászós csapatokról megy a téma és elő se kerül a Wisconsin, ahol a hagyományoknak megfelelően hengerel a futójáték, Jonathan Taylor az elmúlt 2 évben összesen 4171 yardot futott 6.8-as átlaggal és ehhez 29 TD is társult. 😉
empty taxi
Tehát jövőre top10 pick a drafton? 😊
Chargers LT
JK Dobbinst előbb draftolnám, nekem ő nagyon Jamaal Charlesos. 😊
empty taxi
Meglep, hogy más is felfigyelt rá, nem csak én. Szerintem is nagyon jó játékos lesz az NFL-ben, OSU-ban is elég jó számokat hozott pedig Weberrel rotálva voltak rendesen.


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ennyi baromságot egy helyen 😛
Futkorászós csapatokról megy a téma és elő se kerül a Wisconsin, ahol a hagyományoknak megfelelően hengerel a futójáték, Jonathan Taylor az elmúlt 2 évben összesen 4171 yardot futott 6.8-as átlaggal és ehhez 29 TD is társult. 😉
empty taxi
Tehát jövőre top10 pick a drafton? 😊
Chargers LT
JK Dobbinst előbb draftolnám, nekem ő nagyon Jamaal Charlesos. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Ennyi baromságot egy helyen 😛
Futkorászós csapatokról megy a téma és elő se kerül a Wisconsin, ahol a hagyományoknak megfelelően hengerel a futójáték, Jonathan Taylor az elmúlt 2 évben összesen 4171 yardot futott 6.8-as átlaggal és ehhez 29 TD is társult. 😉
empty taxi
Tehát jövőre top10 pick a drafton? 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ó mond Te ki választanál?

Szeretnék követni egy csapatot jövőre (Clemson, Alabama kilőve)! Kit ajánlanátok és miért! Egy kis utána olvasásból szimpatikus lett az Ohio State és a Michigan W! [Nagyon szeretem a sokat futó csapatokat]!
Egyénileg kiket lesz érdemes követni? Azt tudom h most TUA és Lawrence hype van!
steelwolf
ha sokat futó csapatot akarsz, akkor nézd ki valamelyik katonai akadémiát vagy a szintén triple optiont futtató Georgia Southernt 😊 az Army pl. mióta Jeff Monkent elvitték a GSU-tól, egyre jobb, tavaly egyenesen fantasztikusak voltak

viccen kívül gondolom a nagyobb programok közül szemeznél, ennyi feltétel alapján most a Nebraskát ajánlanám, melynél az irányító Adrian Martinez vezérletével komoly feltámadás veheti végre kezdetét több évnyi sikertelenség után
r.baggio
talán a tavalyelőtti Army-Navy volt, ahol egy félidő alatt 2 passzkísérlet volt?
Amadeus
Minden Army vs Navy meccs ilyen, és az Air Force elleni találkozóikon sincs általában sokkal több


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Ó mond Te ki választanál?

Szeretnék követni egy csapatot jövőre (Clemson, Alabama kilőve)! Kit ajánlanátok és miért! Egy kis utána olvasásból szimpatikus lett az Ohio State és a Michigan W! [Nagyon szeretem a sokat futó csapatokat]!
Egyénileg kiket lesz érdemes követni? Azt tudom h most TUA és Lawrence hype van!
steelwolf
ha sokat futó csapatot akarsz, akkor nézd ki valamelyik katonai akadémiát vagy a szintén triple optiont futtató Georgia Southernt 😊 az Army pl. mióta Jeff Monkent elvitték a GSU-tól, egyre jobb, tavaly egyenesen fantasztikusak voltak

viccen kívül gondolom a nagyobb programok közül szemeznél, ennyi feltétel alapján most a Nebraskát ajánlanám, melynél az irányító Adrian Martinez vezérletével komoly feltámadás veheti végre kezdetét több évnyi sikertelenség után
r.baggio
talán a tavalyelőtti Army-Navy volt, ahol egy félidő alatt 2 passzkísérlet volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ennyi baromságot egy helyen 😛
Futkorászós csapatokról megy a téma és elő se kerül a Wisconsin, ahol a hagyományoknak megfelelően hengerel a futójáték, Jonathan Taylor az elmúlt 2 évben összesen 4171 yardot futott 6.8-as átlaggal és ehhez 29 TD is társult. 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ó mond Te ki választanál?

Szeretnék követni egy csapatot jövőre (Clemson, Alabama kilőve)! Kit ajánlanátok és miért! Egy kis utána olvasásból szimpatikus lett az Ohio State és a Michigan W! [Nagyon szeretem a sokat futó csapatokat]!
Egyénileg kiket lesz érdemes követni? Azt tudom h most TUA és Lawrence hype van!
steelwolf
Tudom ajánlani az OSU-t, szerintem nagyon szimpatikus csapat, de nyilván a riválisok erről más véleménnyel vannak 😊
Justin Fields lesz a qb idén, aki a Georgiára committolt, Lawrence előtt volt szinte mindenhol értékelve, No1. player volt elég sok helyen, szerintem érdemes lesz rá figyelni
kapitnono
Én a más véleményen lévők közé tartozom. 😀 Egy igazi csapat van igazából errefelé. Az pedig az MSU Spartans. 😀Nálunk Brian Lewerke a kezdő QB. Nem rossz a srác, ha egészséges. Idén pedig jó eséllyel az a Connor Heyward lesz a kezdő RB, aki az általunk jól ismert Cameron Heyward öccse. 🙂

De igazából a védelem a lényeg. Raequan Williams, Joe Bachie, Kenny Willekes, a Dowell tesók. Tavaly az egész ország egyik legjobb egysége volt, nem rajtuk múlt, hogy nem lett sikeresebb szezonunk.

" class="embed">
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Ó mond Te ki választanál?

Szeretnék követni egy csapatot jövőre (Clemson, Alabama kilőve)! Kit ajánlanátok és miért! Egy kis utána olvasásból szimpatikus lett az Ohio State és a Michigan W! [Nagyon szeretem a sokat futó csapatokat]!
Egyénileg kiket lesz érdemes követni? Azt tudom h most TUA és Lawrence hype van!
steelwolf
Tudom ajánlani az OSU-t, szerintem nagyon szimpatikus csapat, de nyilván a riválisok erről más véleménnyel vannak 😊
Justin Fields lesz a qb idén, aki a Georgiára committolt, Lawrence előtt volt szinte mindenhol értékelve, No1. player volt elég sok helyen, szerintem érdemes lesz rá figyelni


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ó mond Te ki választanál?

Szeretnék követni egy csapatot jövőre (Clemson, Alabama kilőve)! Kit ajánlanátok és miért! Egy kis utána olvasásból szimpatikus lett az Ohio State és a Michigan W! [Nagyon szeretem a sokat futó csapatokat]!
Egyénileg kiket lesz érdemes követni? Azt tudom h most TUA és Lawrence hype van!
steelwolf
ha sokat futó csapatot akarsz, akkor nézd ki valamelyik katonai akadémiát vagy a szintén triple optiont futtató Georgia Southernt 😊 az Army pl. mióta Jeff Monkent elvitték a GSU-tól, egyre jobb, tavaly egyenesen fantasztikusak voltak

viccen kívül gondolom a nagyobb programok közül szemeznél, ennyi feltétel alapján most a Nebraskát ajánlanám, melynél az irányító Adrian Martinez vezérletével komoly feltámadás veheti végre kezdetét több évnyi sikertelenség után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ó mond Te ki választanál?

Szeretnék követni egy csapatot jövőre (Clemson, Alabama kilőve)! Kit ajánlanátok és miért! Egy kis utána olvasásból szimpatikus lett az Ohio State és a Michigan W! [Nagyon szeretem a sokat futó csapatokat]!
Egyénileg kiket lesz érdemes követni? Azt tudom h most TUA és Lawrence hype van!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
augusztus 24-re tették az orlandói Miami vs Florida meccset, de közel sem ez most a nap híre, sajnos 😕

 twitter.com/roberthorvath24/status/1103997163644825603


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Facsiga 13
Zsiros! Youtube-ban nem is gondolkodtam 😀 hatalmas koszi
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Hello
Tudom lusta vagyok, de ha tudnátok segíteni hol nézzek vissza notre dame meg wolverines meccseket mondjuk a szezon osszes meccset akar vhonnan letoltve akar online azt mocsok mod megkoszonnem.
Facsiga
van ez a csatorna, az összes nagyobb meccsről zanzásított verziók 30-40 percben (de ezek csak néhány napig vannak fenn általában a lefújás után)
 www.youtube.com/channel/UC5uIs17v-d8P5SoorOop3Pw/videos

amúgy meg ncaa-nél csak ritka esetben szednek le copyright miatt videókat, youtube keresőjébe beírod pl, hogy notre dame full game, és tádámm
 www.youtube.com/results?search_query=notre+dame+full+game

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Facsiga 13
Hello
Tudom lusta vagyok, de ha tudnátok segíteni hol nézzek vissza notre dame meg wolverines meccseket mondjuk a szezon osszes meccset akar vhonnan letoltve akar online azt mocsok mod megkoszonnem.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
A NIU is megtalálta új főedzőjét, nincs több üresedés

2018-as edzőkeringő:

COLORADO: Mike MacIntyre -> Mel Tucker (Georgia DC)
GEORGIA TECH: Paul Johnson -> Geoff Collins (Temple HC)
LOUISVILLE: Bobby Petrino -> Scott Satterfield (Appalachian State HC)
KANSAS: David Beaty -> Les Miles (ex-LSU HC)
KANSAS STATE: Bill Snyder -> Chris Kielman (North Dakota State HC)
MARYLAND: Matt Canada (ideiglenes) -> Mike Locksley (Alabama OC)
MIAMI: Mark Richt -> Manny Diaz (Hurricanes DC)
NORTH CAROLINA: Larry Fedora -> Mack Brown (ex-Texas HC, ESPN szakkommentátor)
OHIO STATE: Urban Meyer -> Ryan Day (Ohio State OC)
TEXAS TECH: Kliff Kingsbury -> Matt Wells (Utah State HC)
WEST VIRGINIA: Dana Holgorsen -> Neal Brown (Troy HC)
---
AKRON: Terry Bowden -> Tom Arth (Tennessee-Chattanooga HC)
APPALACHIAN STATE: Scott Satterfeld -> Eliah Drinkwitz (NC State OC)
BOWLING GREEN: Mike Jinks -> Scot Loeffler (Boston College OC)
CENTRAL MICHIGAN: John Bonamego -> Jim McElwain (Michigan WR coach)
CHARLOTTE: Mike Lambert -> Will Healy (Austin Peay HC)
EAST CAROLINA: Scottie Montgomery -> Mike Houston (James Madison HC)
HOUSTON: Major Applewhite -> Dana Holgorsen (West Virginia HC)
LIBERTY: Turner Gill -> Hugh Freeze (ex-Ole Miss HC)
NORTHERN ILLINOIS: Rod Carey -> Thomas Hammock (Baltimore RB coach)
TEMPLE: Geoff Collins -> Rod Carey (Northern Illinois HC)
TEXAS STATE: Everett Whithers -> Jake Spavital (West Virginia OC)
TROY: Neal Brown -> Chip Lindsey (Kansas OC)
UMASS: Mark Whipple -> Walt Bell (Florida State OC)
UTAH STATE: Matt Wells -> Gary Andersen (ex-Oregon State, ex-Utah State HC)
WESTERN KENTUCKY: Mike Sanford -> Tyson Helton (Tennessee OC)
r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Pörög a szabadügynökpiac már az ncaa-ben is, főleg a qb-knél:

Fields a Georgiáról az OSU-ra, Tate Martell az OSU-ról a Miamira, Jalen Hurts a Bamáról az Oklahomára transzferelt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Bazz....Trump vendégül látta a bajnok Clemson Tigers-t és pizzát meg mekis hamburgereket raktak ki azt asztalra...gratulálok
Klaci79
B+ hatalmas ez az ember.
Hatalmas zseni vagy hatalmas idióta.
Sosem derül ki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Bazz....Trump vendégül látta a bajnok Clemson Tigers-t és pizzát meg mekis hamburgereket raktak ki azt asztalra...gratulálok
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Itt egy lejátszási lista a PFF-től, top101 college player.