NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1129%2Fr782090_1296x729_16-9.jpg
College football Power Rankings for Week 13
A strong week from the top ten leaves little change this week. Coastal Carolina climbs into the top ten while Northwestern and Oregon tumble down the ranks. All that and more in the Power Rankings after Week 13.


Mondjuk kicsit vicces így, hogy van olyan csapat akinek 10 meccse volt már, meg olyan is, amelyiknek 3...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
a hét meglepetése:


a hét fordítása:


a hét játékosa:


---

https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1129%2Fr782101_1296x729_16-9.jpg
Sarah Fuller and Jaret Patterson lead history-making, record-breaking rivalry weekend
Vanderbilt's kicker and Buffalo's running back left their marks on an untraditional rivalry weekend in which Trevor Lawrence also played his final home game.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme az első női play a Power 5 történetében.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 fuzovelkifele.com/2020/11/arena4-dupla-lawrence-visszater-es-palyan-a-cimvedo/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
közben az Ohio State újabb meccsét kellett lefújni a Covid miatt, a végén ACC vs SEC házidöntő lesz a négyes playoff
r.baggio
Az király, akkor kb még egy meccset lefújnak és még a Big ten döntőben sem játszhatunk, akkor meg nem hinném hogy lenne PO


több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
közben az Ohio State újabb meccsét kellett lefújni a Covid miatt, a végén ACC vs SEC házidöntő lesz a négyes playoff


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Micsoda játéknap volt ez a pénteki, minden nagyobb rangadó hozta a szintet!







+

Nebraska @ Iowa

Stanford @ California

UCF @ USF


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
!!

 fuzovelkifele.com/2020/11/college-football-top-25-erosorrend-es-heisman-figyelo/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az Oklahoma-WVU meccset is lefújták

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Alabama coach Nick Saban has tested positive for COVID-19 and this is a confirmed positive this time around.

Iron bowl előtt....fasza
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Semmi értelme így az egésznek... BYUnak mi a tökömet kellett volna még csinálni...
dande
November 6. és december 12. között egyetlen meccs, az is egy másodosztályú csapat ellen, ezt már szeptember óta sejthették, hogy kevés lesz.

Amúgy a Washingtonnal tényleg kár lett volna megállapodni, mert azóta le lett fújva az Arizona State sorozatban harmadik fellépése is, így az ellenfelük, a Utah automatikusan beugró lett a Huskies-nak Seattle-be
r.baggio
Nem is vártam mindjárt 4 közé őket, inkább a 14. hely lepett meg, azért a top10ben helyük lett volna sztem.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Semmi értelme így az egésznek... BYUnak mi a tökömet kellett volna még csinálni...
dande
Évekig a Central Florida helyzete is ugyanez volt, ők megnyertek minden meccset, mást nem tudtak tenni, mégsem kerültek közelebb a PO hoz


több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Semmi értelme így az egésznek... BYUnak mi a tökömet kellett volna még csinálni...
dande
November 6. és december 12. között egyetlen meccs, az is egy másodosztályú csapat ellen, ezt már szeptember óta sejthették, hogy kevés lesz.

Amúgy a Washingtonnal tényleg kár lett volna megállapodni, mert azóta le lett fújva az Arizona State sorozatban harmadik fellépése is, így az ellenfelük, a Utah automatikusan beugró lett a Huskies-nak Seattle-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Semmi értelme így az egésznek... BYUnak mi a tökömet kellett volna még csinálni...
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
hát erre érdemes volt várnia a BYU-nak
ezután 100%, hogy a Cincinnati nem kér az ellenük való meccsből



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
A BYU megpróbált leszervezni egy meccset a hétre (3 hét múlva játszanak csak legközelebb) a Washingtonnal, de kikötötték, hogy a Washington nem léphet vissza ha elfogadják, így végül nem fogadták el...

Kíváncsi vagyok le tudnak-e szervezni valakivel egy meccset a maradék időben.
Borbinho

Megnézném én is a BYU-t a playoffban, de valószínűleg csúnya verésbe szaladnának bele.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Mennyivel van nagyobb presztízse a New Year's Six-nek, mint pl egy Famous Idaho Potato Bow-nak vagy Duke's Mayo Bowl-nak?
Mert én azt olvastam, azért nem akarná egyik csapat sem (Cincy + BYU) az egymás ellenit, mert akkor egy nagyon csak lehetséges CFB szereplésért kockáztatnák a New Year's Six lehetőséget.
Borbinho
sokkal nagyobb presztízse van, de nyilván az egész a pénzről szól, mivel a játékosok abból úgyse részesülnek:

* The Rose, Sugar, Orange, Fiesta, Peach and Cotton bowls, plus the national championship game, paid out a combined $549 million to conferences and schools in 2018-19, according to NCAA documents obtained by USA TODAY Sports.

By comparison, the other 33 bowl games last season paid out a combined $99 million.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A BYU megpróbált leszervezni egy meccset a hétre (3 hét múlva játszanak csak legközelebb) a Washingtonnal, de kikötötték, hogy a Washington nem léphet vissza ha elfogadják, így végül nem fogadták el...

Kíváncsi vagyok le tudnak-e szervezni valakivel egy meccset a maradék időben.
Borbinho
ma éjszaka jön a playoff committee első top25-ös rangsora, az ottani helyezésük alapján próbálnak majd valamit összehozni, attól függően, hogy akár a top4 is elérhető vagy csak a NY6 bowl

a Cincy-vel mindketten szabadnaposak december 5-én, a fél college football arra vár, hogy ezt a meccset bejelentsék, de mint a követőben is írtam, ennyi logikája általában egyik érdekelt félnek sincs, tweetelni és az - amúgy tényleg elcseszett - rendszert hibáztatni könnyebb... holott a veretlen Marshall vagy a San Jose State is elérhető lett volna elméletileg a covidos törlések okán


r.baggio
Valahogy nagyon azt érzem, hogy ha mondjuk a Clemson, Bama, OSU, ND-nak is 1 veresége lenne akkor sem kerülne be a BYU, pedig elég komolyan tolják idén, megérdemelnék
kapitnono
Kb ennek mindnek így kéne alakulnia, h beférjenek:
1 Clemson vagy 2 Notre Dame vereség (az is elég, ha a Notre Dame az ACC döntőben verné a Clemsont)
A Bama nyerje a SEC döntőt és a Texas A&M-nek legyen még 1 veresége
A Pac 12 győztesének legyen minimum 1 veresége
Az Oklahoma State-nek legyen még 1 veresége ez már pipa
A Cincinnati-nek legyen minimum 1 veresége
Az Ohio State nyerje a Big10 döntőt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
A BYU megpróbált leszervezni egy meccset a hétre (3 hét múlva játszanak csak legközelebb) a Washingtonnal, de kikötötték, hogy a Washington nem léphet vissza ha elfogadják, így végül nem fogadták el...

Kíváncsi vagyok le tudnak-e szervezni valakivel egy meccset a maradék időben.
Borbinho
ma éjszaka jön a playoff committee első top25-ös rangsora, az ottani helyezésük alapján próbálnak majd valamit összehozni, attól függően, hogy akár a top4 is elérhető vagy csak a NY6 bowl

a Cincy-vel mindketten szabadnaposak december 5-én, a fél college football arra vár, hogy ezt a meccset bejelentsék, de mint a követőben is írtam, ennyi logikája általában egyik érdekelt félnek sincs, tweetelni és az - amúgy tényleg elcseszett - rendszert hibáztatni könnyebb... holott a veretlen Marshall vagy a San Jose State is elérhető lett volna elméletileg a covidos törlések okán


r.baggio
Valahogy nagyon azt érzem, hogy ha mondjuk a Clemson, Bama, OSU, ND-nak is 1 veresége lenne akkor sem kerülne be a BYU, pedig elég komolyan tolják idén, megérdemelnék


több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A BYU megpróbált leszervezni egy meccset a hétre (3 hét múlva játszanak csak legközelebb) a Washingtonnal, de kikötötték, hogy a Washington nem léphet vissza ha elfogadják, így végül nem fogadták el...

Kíváncsi vagyok le tudnak-e szervezni valakivel egy meccset a maradék időben.
Borbinho
ma éjszaka jön a playoff committee első top25-ös rangsora, az ottani helyezésük alapján próbálnak majd valamit összehozni, attól függően, hogy akár a top4 is elérhető vagy csak a NY6 bowl

a Cincy-vel mindketten szabadnaposak december 5-én, a fél college football arra vár, hogy ezt a meccset bejelentsék, de mint a követőben is írtam, ennyi logikája általában egyik érdekelt félnek sincs, tweetelni és az - amúgy tényleg elcseszett - rendszert hibáztatni könnyebb... holott a veretlen Marshall vagy a San Jose State is elérhető lett volna elméletileg a covidos törlések okán


r.baggio
Mennyivel van nagyobb presztízse a New Year's Six-nek, mint pl egy Famous Idaho Potato Bow-nak vagy Duke's Mayo Bowl-nak?
Mert én azt olvastam, azért nem akarná egyik csapat sem (Cincy + BYU) az egymás ellenit, mert akkor egy nagyon csak lehetséges CFB szereplésért kockáztatnák a New Year's Six lehetőséget.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A BYU megpróbált leszervezni egy meccset a hétre (3 hét múlva játszanak csak legközelebb) a Washingtonnal, de kikötötték, hogy a Washington nem léphet vissza ha elfogadják, így végül nem fogadták el...

Kíváncsi vagyok le tudnak-e szervezni valakivel egy meccset a maradék időben.
Borbinho
ma éjszaka jön a playoff committee első top25-ös rangsora, az ottani helyezésük alapján próbálnak majd valamit összehozni, attól függően, hogy akár a top4 is elérhető vagy csak a NY6 bowl

a Cincy-vel mindketten szabadnaposak december 5-én, a fél college football arra vár, hogy ezt a meccset bejelentsék, de mint a követőben is írtam, ennyi logikája általában egyik érdekelt félnek sincs, tweetelni és az - amúgy tényleg elcseszett - rendszert hibáztatni könnyebb... holott a veretlen Marshall vagy a San Jose State is elérhető lett volna elméletileg a covidos törlések okán



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A BYU megpróbált leszervezni egy meccset a hétre (3 hét múlva játszanak csak legközelebb) a Washingtonnal, de kikötötték, hogy a Washington nem léphet vissza ha elfogadják, így végül nem fogadták el...

Kíváncsi vagyok le tudnak-e szervezni valakivel egy meccset a maradék időben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézett volna ki, ha a Big Tenben konferencia hívás lett volna hétfőn. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1122%2Fr779100_1296x729_16-9.jpg
College football Power Rankings for Week 12
The Big Ten featured two of the biggest games of the week. How will Ohio State's win and Wisconsin's loss impact this week's Power Rankings? And where does Oklahoma's big Bedlam victory slot the Sooners? All of that and more from Week 12.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta