NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
most olvastam, hogy a szintán tehetségnek tartott quinn ewers (80's hair) - aki kihagyta a végzős évét, hogy az ohio state-en edződhessen, máris transzferel: texas tech, texas a&m, texas.

van sok lehetőség a transfer portálon. akár az FA piac...
Ventura
Nemcsak, hogy tehetségesnek tartották, hanem konkrétan a második qb vince young után aki tökéletes 1.000-es értékelést kapott high schoolban. Mondjuk ahogy Stroud játszott idén, és jövőre is ő lesz a kezdő, gondolom nem tetszett neki, hogy legalább 2 évig padoznia kell


több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
A két polccal mindenki felett álló Georgia defense, aha.Young Heisman nem kérdés, Bama-t már nagyon unom de ez van. Michigan meg lesimázta, várható volt.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
SELECTION SUNDAY 18 órától!

Kiderül, hogy az Alabama, Michigan, Cincinnati, Georgia négyes közül ki kivel játszik majd a szilveszteri elődöntőkön (és az sem tiszta, hogy az Orange vagy a Cotton Bowl lesz előbb), illetve a másik 4 access és a többi kisebb bowl párosítása is konkretizálódik. Annyi már most bizonyos, hogy a kontraktusok értelmében a Sugar Bowl csak az Ole Misst és a Baylort invitálhatja meg, a Rose Bowlon pedig a Utah az Ohio State-tel találkozik.

A két arena4+-os mérkőzést hétfőn a tv-ben is megismétlik, különösen a big12 döntőt ajánlom mindenki figyelmébe. És gratula 2021 Heisman-díjasának, az Alabama qb Bryce Youngnak, aki a papírforma alapján hivatalosan jövő szombaton veheti át a trófeát.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
most olvastam, hogy a szintán tehetségnek tartott quinn ewers (80's hair) - aki kihagyta a végzős évét, hogy az ohio state-en edződhessen, máris transzferel: texas tech, texas a&m, texas.

van sok lehetőség a transfer portálon. akár az FA piac...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én már az Unnamed Texas Bowlt várom, ez a név tökre megmaradhatna, semmivel sem hangzik hülyébben mint a Famous Idaho Potato vagy micsoda.
Kampman
A Barstool Arizona Bowl vagy a Jimmy Kimmel LA Bowl azért szponzorral együtt is vicces szerintem 😊

Ja jut eszembe a Potato Bowl közvetítése is a tervben van, a Boise pályája korábban még nem került az arena4 képernyőjére
r.baggio
Jimmy Kimmel LA bowl miafasz 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 575 — Kinek mit intézett a kormánya
arena TVben adja a két elődöntőt és döntőt?
braxa88
Azok fixen tévés meccsek szerencsére.

Emellett további 8 bowl lesz még a programban (a 4 további kiemelt - Rose, Orange, Peach, Fiesta - és a legelső, a december 17-i Bahamas Bowl a biztos), de a teljes menü a holnaputáni selection sundayt követően tisztázódik le. A maradék háromnál főképp az a cél a jó párosítás mellett, hogy a magyar néző számára is emberi időpontban legyen, azaz semmiképp se éjszaka.
r.baggio
Valamelyik baseball stadionosat nagyon adnám.
Magyar idő szerint is jó sávban vannak.
Plusz lehet érdekes párosítás is a konferenciák alapján.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Én már az Unnamed Texas Bowlt várom, ez a név tökre megmaradhatna, semmivel sem hangzik hülyébben mint a Famous Idaho Potato vagy micsoda.
Kampman
A Barstool Arizona Bowl vagy a Jimmy Kimmel LA Bowl azért szponzorral együtt is vicces szerintem 😊

Ja jut eszembe a Potato Bowl közvetítése is a tervben van, a Boise pályája korábban még nem került az arena4 képernyőjére

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Én már az Unnamed Texas Bowlt várom, ez a név tökre megmaradhatna, semmivel sem hangzik hülyébben mint a Famous Idaho Potato vagy micsoda.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
arena TVben adja a két elődöntőt és döntőt?
braxa88
Azok fixen tévés meccsek szerencsére.

Emellett további 8 bowl lesz még a programban (a 4 további kiemelt - Rose, Orange, Peach, Fiesta - és a legelső, a december 17-i Bahamas Bowl a biztos), de a teljes menü a holnaputáni selection sundayt követően tisztázódik le. A maradék háromnál főképp az a cél a jó párosítás mellett, hogy a magyar néző számára is emberi időpontban legyen, azaz semmiképp se éjszaka.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
arena TVben adja a két elődöntőt és döntőt?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 575 — Kinek mit intézett a kormánya
Az NCAA idénre tervez egy 42. bowl meccset, valahol Texasban, ESPN közvetítés.
Ez megnyithatja a Hawaii előtt az utat a Hawaii Bowlra a Memphis ellen.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 575 — Kinek mit intézett a kormánya

r.baggio
Egyéb meglepő hírek
Az ég kék
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Ha a Bama veri a Georgiat-t és a Wolverines meg nyer akkor ki lenne az #1?
Bazzani
Valószínűleg a Bama, kivéve ha a Tide egy slugfesten nyer, a Michigan meg gálázik az Iowa ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a Bama veri a Georgiat-t és a Wolverines meg nyer akkor ki lenne az #1?

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Félelmetes a passzivitás a college football iránt errefelé mostanában, de remélhetően ezen a hétvégén minden érdeklődő aktivizálja majd magát: TV-s Big Ten East-dupla jön szombat 18 órától az arena4-en! Előbb Penn State - Michigan, majd Ohio State - Purdue, én a elsőn leszek Makával, utóbbit shawnka közvetíti Bálinttal.

Csütörtök este képernyőre kerül az előző forduló összefoglalója is, szó nem érheti tehát a ház elejét. Vajon melyik három csapat fog bejutni a Georgia mellett a rájátszásba?
r.baggio
Bama, Ohio State, Sooners - nincs itt semmi látnivaló
alatriste
Majdnem be is jött
r.baggio
Hálisten! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
illetve ha a Tide, a Michigan, a Cincy és az Okie State is nyer, akkor milyen indokkal fogják majd kipöckölni a top4-ből a Bearcats-t.
r.baggio
- Nem volt elég erős a menetrend
- Nem power five konferencia
- Nem szép a logójuk/mezük
- Majd ha jövőre is megcsinálják, egy szezonban bárki képes ere
- #fourbestteams
- "Integrity and development of collegiate football", valamint egyéb szabadon választott bullshitek
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
A Notre Dame már esélytelen Kelly távozása után (előtte is szinte 100%-ig az volt, hiszen egymás ellen is játszottak), az csak Bearcats vereség esetén történhet meg

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Brian Kelly szerződése még durvább, többet fog keresni mint Nick Saban

A játékosok amúgy már csak félamatőrök, az alabamai Bryce Young csak a hivatalos szerződések alapján több százezer dollárt kapott idén a NIL pénzekből, sőt 2022-től minden eddigi juttatáson felül extra 4-5000 dollár utalható ki fejenként a diák-atlétáknak.

Közben kijött az utolsó előtti top25:
1) GEORGIA
2) MICHIGAN
3) ALABAMA
4) CINCINNATI
---
5) OKLAHOMA STATE
6) NOTRE DAME

A legfőbb kérdés, hogy mi lesz a Bama sorsa ha egy szoros meccsen kapnak ki a Georgiától (győzelem esetén mindkét csapat playoffozik), illetve ha a Tide, a Michigan, a Cincy és az Okie State is nyer, akkor milyen indokkal fogják majd kipöckölni a top4-ből a Bearcats-t.

A konfdöntők menetrendje tehát (Arena4+-on én ülök majd benn Makával 18 órától a big12 döntőn, utána 22 órától AAC döntő):


- pac12: Allegiant Stadium, Las Vegas
- big12: AT&T Stadium, Arlington
- mac: Ford Field, Detroit
- sec: Mercedes-Benz Dome, Atlanta
- big ten: Lukas Oil Stadium, Indianapolis
- acc: Bank of America Stadium, Charlotte
(A másik négy meccs a hazai csapat pályáján)
r.baggio
Én szinte biztos vagyok benne hogy valamilyen indokkal csak az 5. lesz a bearcats, és vagy az Okie St, vagy a ND simán beelőzi őket.


több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Brian Kelly szerződése még durvább, többet fog keresni mint Nick Saban

A játékosok amúgy már csak félamatőrök, az alabamai Bryce Young csak a hivatalos szerződések alapján több százezer dollárt kapott idén a NIL pénzekből, sőt 2022-től minden eddigi juttatáson felül extra 4-5000 dollár utalható ki fejenként a diák-atlétáknak.

Közben kijött az utolsó előtti top25:
1) GEORGIA
2) MICHIGAN
3) ALABAMA
4) CINCINNATI
---
5) OKLAHOMA STATE
6) NOTRE DAME

A legfőbb kérdés, hogy mi lesz a Bama sorsa ha egy szoros meccsen kapnak ki a Georgiától (győzelem esetén mindkét csapat playoffozik), illetve ha a Tide, a Michigan, a Cincy és az Okie State is nyer, akkor milyen indokkal fogják majd kipöckölni a top4-ből a Bearcats-t.

A konfdöntők menetrendje tehát (Arena4+-on én ülök majd benn Makával 18 órától a big12 döntőn, utána 22 órától AAC döntő):


- pac12: Allegiant Stadium, Las Vegas
- big12: AT&T Stadium, Arlington
- mac: Ford Field, Detroit
- sec: Mercedes-Benz Dome, Atlanta
- big ten: Lukas Oil Stadium, Indianapolis
- acc: Bank of America Stadium, Charlotte
(A másik négy meccs a hazai csapat pályáján)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Ennyiért én is menekülnék:
Lincoln Riley USC contract details (not confirmed; best I could do):
- $110 million
- USC buying both his homes in Norman for $500,000 over asking ($1 million bonus)
- Buying a $6 million home in LA for him
- Unlimited use of the private jet 24/7 for family
Klaci79
Ez mindig meglep egy egyetemi csapat vonatkozásában (ld. Urbán szerződése anno Ohioban).
Amadeus
Még röhejesebb így a játékosok amatőrizmusához való álságos ragaszkodás.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 949
Ennyiért én is menekülnék:
Lincoln Riley USC contract details (not confirmed; best I could do):
- $110 million
- USC buying both his homes in Norman for $500,000 over asking ($1 million bonus)
- Buying a $6 million home in LA for him
- Unlimited use of the private jet 24/7 for family
Klaci79
Ez mindig meglep egy egyetemi csapat vonatkozásában (ld. Urbán szerződése anno Ohioban).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy újabb hoppá B. Kelly is lelèp ès irány az LSU, micsoda földindulás,😀
dande
Az nem kifejezés, kész őrület ami folyik, 10 év 100+ millió...
r.baggio
Pedig már azt gondoltam lassan visszavonulni kèszül.. ok most nèzem mèg csak 60 idősebbnek gondoltam, de akkor az NFL neki se pálya ha csak vmi extra nem történik

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Egy újabb hoppá B. Kelly is lelèp ès irány az LSU, micsoda földindulás,😀
dande
Az nem kifejezés, kész őrület ami folyik, 10 év 100+ millió...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal