NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5-star QB Arch Manning commits to Texas
 www.thescore.com/ncaaf/news/2376936
steelwolf
Már van is róla reakcióvideó is.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
5-star QB Arch Manning commits to Texas
 www.thescore.com/ncaaf/news/2376936
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
2023-tól a Cincinnati, a UCF és a Houston a BIG 12-ben folytatja.
 www.nationalfootballpost.com/college-football/aac-3-teams-agree-on-2023-departure-date/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
Frisstítve néhány tavaly true és RS freshmannel. Előbbiek és utóbbiak közül azok, akik valószínűleg nem jönnek ki a 23-as draftra, x24+ jelölést adtam. Asszem mennyiségre elég lesz, szezonkezdésig igyekszem a transferek végére érni és a mezszámokat is beírni - csak annak a kérdése, hogy a rugalmas munkaidő nevű bré melyik oldalán találom magam nyáron.

Szerkesztette: dancogo

több mint 1 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
Remek kis lista!

(Christian Tutt már ki lett vágva az Auburnből, mi több, a New Jersey Generalsban nyomja.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
lehet csak nálam rossz, de nem lehet megnyitni, hozzáférést kér
zacknorb
valamit állítottam rajta, próbáld újra légyszi
dancogo
kiváló, látok mindent
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
lehet csak nálam rossz, de nem lehet megnyitni, hozzáférést kér
zacknorb
valamit állítottam rajta, próbáld újra légyszi

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
lehet csak nálam rossz, de nem lehet megnyitni, hozzáférést kér
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.

több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Akinek van instagramja annak ajánlom a cfbkings-et követésre, baggio mellett ott tájékozódom a college fociról. Ő is elmondja a saját véleményét, de nekem is aki nem 24/7 foglalkozik az ottani dolgokkal érhető.
 www.instagram.com/p/CdvzjRnlC2B/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Btw Deionnak is beszólt Saban
Heisman
Mar lottem is a follow the flow-t. Koszonjuk az up to date-t a hazai csatornanak, baggio urnak is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akinek van instagramja annak ajánlom a cfbkings-et követésre, baggio mellett ott tájékozódom a college fociról. Ő is elmondja a saját véleményét, de nekem is aki nem 24/7 foglalkozik az ottani dolgokkal érhető.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/282161411_152037937393040_7023798208697173552_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=x6jZxlXSFbAAb6d0LCQ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCwMxu3d3RvtiaNXFzD_wWGU8Uc0fyl-ijvkRIprk746g&oe=6628E15F
CFB Kings on Instagram: "A HEATED battle has broken out between Alabama & Nick Saban and Texas A&M & Jimbo Fisher. Last night at an Alabama event, Saban stated that “A&M bought every player on their team. Made a deal for name, image, and likeness.” Jimbo Fisher held an emergency press conference this morning and went off, at points calling Saban a narcissist, asking people to dig into Saban’s background, saying he denied Saban’s phone call and that they “are done,” among other comments. Never seen anything quite like this between two coaches in College Football before. Personally, I think Saban is correct. I think money played a massive role in A&M’s recruiting class. They signed *EIGHT* 5🌟’s in the first recruiting class NIL is legal for after previously never signing more than two 5🌟’s in a class under Fisher. And it’s not like A&M is coming off a natty or even an SEC title; they just went 8-4, didn’t finish ranked, and then sign as many 5🌟’s as they had victories. 🤔 What’s your position on this? ⬇️"
2,149 likes, 85 comments - cfbkingsMay 19, 2022 on : "A HEATED battle has broken out between Alabama & Nick Saban and Texas A&M & Jimbo Fisher. Last night at an Alabama event, Saban stated t...".


Btw Deionnak is beszólt Saban

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Aki kicsit is képben van az ncaa-vel, keressen rá a most zajló Saban vs Jimbo szócsatára, egészen példa nélküli ahogy két aktív főedző osztja egymást a médián keresztül, nyíltan csalással vádolva a másikat


"Spoke to a former SEC assistant on the Saban-Jimbo blowup in It Just Means More land: "There has ALWAYS been an “honor amongst thieves” mantra in the league and those two just called each other’s wives fat to a global audience."

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights

r.baggio
Megtörtént a hivatalos bejelentés:

Division I Council relaxes restrictions for FBS football conference championship games; FBS conferences to determine their championship game participants.
 t.co/cHjD4nfVle
r.baggio
A Pac-12 már lépett is, a két legjobb mérlegű csapat játszik a konfbajnoki címért. Várom a szörnyméretű SEC rugalmasságát 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante

r.baggio
Megtörtént a hivatalos bejelentés:

Division I Council relaxes restrictions for FBS football conference championship games; FBS conferences to determine their championship game participants.
 t.co/cHjD4nfVle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
Csodás lett a Vanderbilt új logója, rögtön felismerhető a többi között...



De most ez az új trend, mert az Akronnál meg ezt sikerült összehozni


r.baggio

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Csodás lett a Vanderbilt új logója, rögtön felismerhető a többi között...



De most ez az új trend, mert az Akronnál meg ezt sikerült összehozni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
“Texas star wr xavier worthy had a significant six-figure NIL offer from at least 1 power 5 school to enter the portal before the may 1 deadline.”

Valaki mentse meg a college football-t!
Ventura
Kosárban is ugyanez zajlik, de nem kell semmit megmenteni, óriási változások mennek végbe, nyilván idővel jár, míg konszolidálódik az új rendszer. Ezt egy átmeneti időszakként kell tekinteni, kb a modern cfb újabb hőskorszakának (hasonló extrém esetek ugye a 19. században is lejátszódtak, még kevésbé szabályozott módon)
r.baggio
Bsc se volt jó, a cfp-re is boven rahuzhato az igazságtalanság. Remelem így lesz, ahogy mondod! 🙏🏼

“Bc wr zay flowers turned down a $600k offer from one school and $300k offer from another to enter the transfer portal. Stay with bc.”

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
"Sources: Pitt star WR Jordan Addison is expected to appear in the NCAA transfer portal later this afternoon. He’s yet to make up his mind on a destination and there’s no expectation of an imminent decision."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
“Texas star wr xavier worthy had a significant six-figure NIL offer from at least 1 power 5 school to enter the portal before the may 1 deadline.”

Valaki mentse meg a college football-t!
Ventura
Kosárban is ugyanez zajlik, de nem kell semmit megmenteni, óriási változások mennek végbe, nyilván idővel jár, míg konszolidálódik az új rendszer. Ezt egy átmeneti időszakként kell tekinteni, kb a modern cfb újabb hőskorszakának (hasonló extrém esetek ugye a 19. században is lejátszódtak, még kevésbé szabályozott módon)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
“Texas star wr xavier worthy had a significant six-figure NIL offer from at least 1 power 5 school to enter the portal before the may 1 deadline.”

Valaki mentse meg a college football-t!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Várhatóan ki lesz a Sooners kezdő QB-ja?
steelwolf
Dillon Gabriel.

 www.si.com/college/oklahoma/.amp/football/oklahoma-starting-11-quarterback-dillon-gabriel


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta