NCAA csevegő

35 feliratkozó

22 órája
r.baggio Buffalo Bills Utah Utes 56 330 — no es importante
Így fognak kinézni az FBS konferenciák idén, még nekem is puskáznom kellett kicsit, hogy biztosra menjek 😊

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csapatok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

2023-ban ugye további komoly átrendeződés jön a Big XII - American - C-USA csapatvándorlás következtében, 2024-től meg már egészen máshogy nézhet ki college football, mint a jelenlegi állapot (hivatalosan még nem, de nem a USC és a UCLA meg a Texas és az Oklahoma átmozgása teszi fel a pontot az i-re, az biztos).

Amúgy nekem őszintén szólva a legmagasabb szinten semmi gondom nincs a szuperligákkal*, sőt inkább pozitívumnak gondolom hogy végre mindenki számára nyilvánvalóvá válik, az Alabama és pl a Wake Forest nincsenek egy szinten. Az európai labdarúgásban ugyanez a helyzet, csak ideát több a tradicionalista, akit meg lehet még etetni a sok idealista maszlaggal.

* aki magát a sportot szereti iktriadtól tanulva eddig is találhatott bőven csemegéket akár az alsóbb osztályokban, én pedig 2022-ben a Sun Belt (#Funbelt) derbiket tudom kifejezetten ajánlani

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Ja amúgy arról se feledkezzünk el, hogy a Marshall, Southern Miss, Old Dominion, James Madison kvartett mától hivatalosan is a Sun Belt tagja 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Innentől a földrajzi alapú konferenciáknak nem lesz sok értelme.

Üdvözlöm egyben az NCAA szuperligásodását is.
Kampman

---
4 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 6 530 — WHO DAT!!!!
Hiányoztak mint szr a palacsintába 😛
dande2
Sok vizet nem hinném hogy zavarnának 😁
kapitnono
lesz majd itt meglepetés 😉 én nagyon optimista vagyok Rileyval kapcsolatban, csak a bowl meccseken is tanuljon meg nyerni 😀
kristof
Le is írtad a lényeget, alapszakaszban zéró szintű csapatok ellen elég jól mutat a csapata, de bowl meccseken, egy értelmesebb csapat ellen azért rendre megalázzák. Nem lesz itt semmilyen meglepetés

4 napja
ozibozi New York Giants 12 240
Nem lenne nagy baj ha kevesebb 49-15 szintű meccseredmény lenne.
4 napja
alatriste Green Bay Packers 10 094 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
dande2
kapitnono
Azért Riley-val még várjuk ki mire jut a Trojans... Nem mondom, hogy egyből csináljon a gyatyájába a Buckeyes, de ott azért van esély rá, hogy hosszútávon egy erős kihívó lesz.

Power 5 fogalma pedig lassan a homályba merül, power 2 és pár éven belül lehet kiforr ez az egész oda, hogy "nfl szerűen" lesz 2 konferencia és kvázi tényleg kiválik a big ten és a sec valami csak egymás közötti "szuperligába". (Big Ten talán pont 16 csapatos lesz ezzel a 2 új érkezővel).

Liverpool Fc fan
4 napja
Ez olyan horderejű hír, mintha az Alabama az SEC-t, a Barcelona a la ligát vagy a fradi az mb1-et hagyta volna el

---
4 napja
kristof New York Giants USC Trojans 8 828 — Browns GM
dande2
kapitnono
lesz majd itt meglepetés 😉 én nagyon optimista vagyok Rileyval kapcsolatban, csak a bowl meccseken is tanuljon meg nyerni 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
4 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 6 530 — WHO DAT!!!!
dande2

5 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 10 027

Kampman
Gondolom Mezőkövesden, Felcsúton és Kisvárdán játsszák a meccseiket, amíg a michigani és illinoisi stadionjaik elkészülnek.
5 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 20 660

5 napja
Amadeus Las Vegas Raiders 27 911
😃

„Akinek van humora, mindent tud. Akinek nincs, mindenre képes.”
- Királyhegyi Pál
5 napja
Területileg majdnem passzol.
tüsi91

---
5 napja
tüsi91 Chicago Bears 10 361
Területileg majdnem passzol.
5 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 1 013
MI? A FASZ?
5 napja
!!!

USC and UCLA's move to the Big Ten is all but wrapped up, sources tell @TheAthletic.

Could be an announcement today.

---
5 napja
WTF

"USC and UCLA are in negotiations to join the Big Ten conference, a source tells @SINow, confirming @wilnerhotline's report.

A stunning but not all that surprising move: Teams are jockeying to get into the top two leagues of FBS - the SEC and B1G."

---
12 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 69 614 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5-star QB Arch Manning commits to Texas
 www.thescore.com/ncaaf/news/2376936
steelwolf
Már van is róla reakcióvideó is.
12 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 6 842 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
5-star QB Arch Manning commits to Texas
 www.thescore.com/ncaaf/news/2376936
25 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 32 773 — 2021/22: best soccer season ever
2023-tól a Cincinnati, a UCF és a Houston a BIG 12-ben folytatja.
 www.nationalfootballpost.com/college-football/aac-3-teams-agree-on-2023-departure-date/

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
26 napja

---
1 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Baylor Bears 806 — Drake London stan
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
A - top 5, B - top 15, a többi rövidítés egyértelmű.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
Frisstítve néhány tavaly true és RS freshmannel. Előbbiek és utóbbiak közül azok, akik valószínűleg nem jönnek ki a 23-as draftra, x24+ jelölést adtam. Asszem mennyiségre elég lesz, szezonkezdésig igyekszem a transferek végére érni és a mezszámokat is beírni - csak annak a kérdése, hogy a rugalmas munkaidő nevű bré melyik oldalán találom magam nyáron.

Szerkesztette: dancogo

1 hónapja
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 718
 docs.google.com/spreadsheets/d/1UC4qjH8POjvrIJIY-vfLxUetJztzpEcJvLyZVRhnZzk/edit#gid=1884684465

Összeszedtem a 22/23-as szezonban figyelni érdemes playákat. A grade-ek konszenzus alapján, illetve saját benyomás alapján vannak, de nyilván nagyon kezdetleges az értékelés.
Sok transfer nincs még átvezetve, egyes esetekben a posztok is természetesen formálódni fognak majd, de mankónak szerintem jó lesz. Használjátok, frissítgetem majd folyamatosan.
dancogo
Remek kis lista!

(Christian Tutt már ki lett vágva az Auburnből, mi több, a New Jersey Generalsban nyomja.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 1 013

dancogo
lehet csak nálam rossz, de nem lehet megnyitni, hozzáférést kér
zacknorb
valamit állítottam rajta, próbáld újra légyszi
dancogo
kiváló, látok mindent