NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyre nyilvánvalóbb, hogy öles léptekkel haladunk az "nfl-izálódás" felé, lesz két nagy konf, a Big Ten és az SEC, a többi pedig vagy megszűnik vagy beéri az alacsonyabb osztállyal/másodhegedűs szereppel. Szerintem se jó ez az irány, de a szellemet már rég, évtizedekkel ezelőtt kiengedték végleg a palackból
r.baggio
Az egyetlen reményem, hogy a 12 csapatos rájátszás teret ad a TCU - Michiganhez hasonló meccseknek és (ha nem is March Madness méretben, ami a legnagyszerűbb college sportrendezvény) lesznek óriásölések.
Dzsokijuing
Feltéve hogy a két 'nagy' konferencián kívülről is be lehet jutni.
🤘 gaben 🤘
Egyelőre még biztos, az 5 P5 bajnok, a legjobb Go5 csapat, és még 6-an. Aztán hogy merre tovább...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Egyre nyilvánvalóbb, hogy öles léptekkel haladunk az "nfl-izálódás" felé, lesz két nagy konf, a Big Ten és az SEC, a többi pedig vagy megszűnik vagy beéri az alacsonyabb osztállyal/másodhegedűs szereppel. Szerintem se jó ez az irány, de a szellemet már rég, évtizedekkel ezelőtt kiengedték végleg a palackból
r.baggio
Az egyetlen reményem, hogy a 12 csapatos rájátszás teret ad a TCU - Michiganhez hasonló meccseknek és (ha nem is March Madness méretben, ami a legnagyszerűbb college sportrendezvény) lesznek óriásölések.
Dzsokijuing
Feltéve hogy a két 'nagy' konferencián kívülről is be lehet jutni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Egyre nyilvánvalóbb, hogy öles léptekkel haladunk az "nfl-izálódás" felé, lesz két nagy konf, a Big Ten és az SEC, a többi pedig vagy megszűnik vagy beéri az alacsonyabb osztállyal/másodhegedűs szereppel. Szerintem se jó ez az irány, de a szellemet már rég, évtizedekkel ezelőtt kiengedték végleg a palackból
r.baggio
Az egyetlen reményem, hogy a 12 csapatos rájátszás teret ad a TCU - Michiganhez hasonló meccseknek és (ha nem is March Madness méretben, ami a legnagyszerűbb college sportrendezvény) lesznek óriásölések.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
 www.nytimes.com/2023/02/14/us/michigan-state-university-shooting.html
😕
zacknorb
most néztem a CNN-t
mikor vetnek ennek véget odaát?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.nytimes.com/2023/02/14/us/michigan-state-university-shooting.html
😕
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egyre nyilvánvalóbb, hogy öles léptekkel haladunk az "nfl-izálódás" felé, lesz két nagy konf, a Big Ten és az SEC, a többi pedig vagy megszűnik vagy beéri az alacsonyabb osztállyal/másodhegedűs szereppel. Szerintem se jó ez az irány, de a szellemet már rég, évtizedekkel ezelőtt kiengedték végleg a palackból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Ezek a mozgások amúgy FBS bővítés miatt vannak?
🤘 gaben 🤘
r.baggio
Erre még én is rájöttem. SEC szipkáz ennyire el minden nagyobb programot, a többi konf. meg kármentésben van?
🤘 gaben 🤘
Az SEC és a Big Ten gravitál, a többi pedig próbál alkalmazkodni. Mondjuk lehet, hogy a pénz beszél, de amit a Texas és az Oklahoma (illetve a USC és a UCLA) nyer a tévés jogdíjakon és a toborzáson, azt elveszítheti a rájátszáson: a Georgia - Bama, illetve az Ohio State - Michigan szintű programok évekkel előttük járnak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Ezek a mozgások amúgy FBS bővítés miatt vannak?
🤘 gaben 🤘
r.baggio
Erre még én is rájöttem. SEC szipkáz ennyire el minden nagyobb programot, a többi konf. meg kármentésben van?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ezek a mozgások amúgy FBS bővítés miatt vannak?
🤘 gaben 🤘


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Ahogy lehetett sejteni, csak megtörtént a megállapodás, az idei lesz a Texas és az Oklahoma utolsó szezonja a Big 12-ben.

2024-től tehát 12 csapatos rájátszás, SEC- és Big Ten-bővítés, új időszámítás veszi majd kezdetét.
r.baggio
Utána olvastam kicsit és a Big 12 is bővül azért. Mi meg ha bajnokok akarunk lenni mindegy hol, úgyis mindenkit le kell nyomni. Bár ezzel meg is gyengültek szerintem. Legalább a rivalizálás megmarad. Szerintem az 'alapszakasz' meccsek száma is nőni fog előbb-utóbb.
Ezek a mozgások amúgy FBS bővítés miatt vannak?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ahogy lehetett sejteni, csak megtörtént a megállapodás, az idei lesz a Texas és az Oklahoma utolsó szezonja a Big 12-ben.

2024-től tehát 12 csapatos rájátszás, SEC- és Big Ten-bővítés, új időszámítás veszi majd kezdetét.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
D. Sanders azert megmozgatja az így sem allo (transferpprrtal, stb) vizet. Most a miamibol transferl egy korabbi 5* jatekos.
Ventura
Nagyon szurkolok neki, kellenek az ilyen figurák az NCAA-be, ők indukáljak az igazi változásokat.

De ha már főedzők, csempésszünk ide egy kis FCS-t is, valahogy így kell csinálni, tényleg a csúcson abbahagyni:

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F1215%2Fr1107034_1296x729_16-9.jpg
SDSU's legendary Stiegelmeier retires on top
South Dakota State head coach John Stiegelmeier, one of the most accomplished coaches in FCS football, announced his retirement on Thursday.


+

Én pedig végre megkaptam a nagydöntőre rendelt pulóveremet, nyilván ezen múlt, hogy nem nyert a TCU



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
D. Sanders azert megmozgatja az így sem allo (transferpprrtal, stb) vizet. Most a miamitol decommitol egy 5* jatekos.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Szép, ugye a DC Golding is elment az Ole Misshez közben

Meg se lehet számlálni már, hányadszorra nevez ki új OC-t és DC-t Saban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 620 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Baggio, picit mesélhetnél nekem Kevin Warren B10 munkásságáról és hogy miért írtad, hogy alig várták hogy eljöjjön onnan. Tök ismeretlen nekem az egész sztori, ezért érdeklődök. A chicagoi média véleményeit olvassa csak az ember, de az is elég felületes, hogy létrehozott egy nagy TV-s szerződést a B10-nek és a UCLA meg a USC csatlakozik, ez oké, de ezek tények.
tüsi91
Még a tényeknél, a tv-szerződésnél is meg kell jegyezni, hogy az javarészt elődje, Jim Delany munkája. Hogy Warren mennyire volt súlytalan commishként az legfőképp 2020 augusztusában derült ki, mikor kb önhatalmúlag bejelentette, a Big Ten a Covid miatt teljesen leáll az őszi-téli időszakra, aztán két hét után visszakoznia kellett.

De közben találtam egy részletes cikket róla, szerintem minden benne van:
 www.sportico.com/leagues/college-sports/2022/big-ten-commissioner-warren-1234683396/

Ami neked, mint Bears fan fontosabb információ lehet annál, hogy a Big Ten vezetésébe beletört a bicskája és ahogy azt sokan megjövendölték, megint "előre bukott", hogy nagyon jó kapcsolati hálóval bír és Goodellel is baráti a viszonya.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Baggio, picit mesélhetnél nekem Kevin Warren B10 munkásságáról és hogy miért írtad, hogy alig várták h eljöjjön onnan. Tök ismeretlen nekem az egész sztori, ezért érdeklődök. A chicagoi média véleményeit olvassa csak az ember, de az is elég felületes, hogy létrehozott egy nagy TV-s szerződést a B10-nek és a UCLA meg a USC csatlakozik, ez oké, de ezek tények.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Eddig volt az a szabályozás, hogy egy évet ülni kell, de nem próbaképp oldották ezt fel, hanem mert mocskosul félnek a trösztellenes perektől


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
papírforma


dancogo
ezt is jobban kell majd szabályozni
Colorado már most 28 igazolásnál tart
17 in, 11 out
🤘 gaben 🤘
Milyen lehetoseg lennenek erre? Hol lehetne meghúzni a hatart? Mihez lehetne kotni?
Ventura
Max 5 olyan játékost nevezhet a következő szezonra minden csapat akik transfer útján jöttek. Az 5 csak példa nyilván, de nem olyan bonyolult azért ez a szabályozás. Kérdés inkább, hogy igény van-e rá, hogy szabályozzák.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
papírforma


dancogo
ezt is jobban kell majd szabályozni
Colorado már most 28 igazolásnál tart
17 in, 11 out
🤘 gaben 🤘
Milyen lehetoseg lennenek erre? Hol lehetne meghúzni a hatart? Mihez lehetne kotni?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 774 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
01:30-tól élőben az Arena4-en Makával és velem!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis betekintès a kinti hangulatba 😊

 www.blackshoediaries.com/2023/1/2/23536342/what-twitter-had-to-say-rose-bowl-edition-penn-state-nittany-lions-football-sean-clifford-bsd