A Bowl.hu fórum folytatja működését.

NCAA a TV-ben (DigiSport és Eurosport)

6 feliratkozó

több mint 2 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ja, a következő idénytől lesznek teljes magyar meccsek.

több mint 2 éve
r.baggio Kansas City Chiefs West Virginia Mountaineers 46 054 — Almost Heaven
És szerinted ez a kép melyik pályáról készült? Ez egy magyar amfociról szóló műsor lesz.

"Coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8 ." - Doug Pederson
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 21 800 — kiemelt dartsos
A fénykép a Digi NCAA-s FB profiljáról van. Azt írják szeptember 20-tól kezdenek. Csak nem?
 scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14324108_1152408238154437_747303392246860096_o.jpg

Szerkesztette: empty taxi

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 715 — Future D1 Athlete.
Visszafog térni még valaha az NCAA a DigiSportra vagy az Eurosportrra?..😕
Coolearie
a közeljövőben nem valószínű, bár a digisport3 elindulásával van még halvány remény
baggio
Pedig szerettem a közvetítést a két kopasszal.😀

több mint 2 éve
Coolearie
a közeljövőben nem valószínű, bár a digisport3 elindulásával van még halvány remény

"Coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8 ." - Doug Pederson
2
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 715 — Future D1 Athlete.

több mint 2 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 27
Sziasztok,

Új vagyok itt a fórumon, tudna valaki segíteni, hogy NCAA footbal meccseket milyen streemeken tudnék nézni, vagy milyen módon és kb mennyiért lehetne előfizetni a közvetítő csatornákra?

Előre is köszi!!!!!
Ati78
újabb Cal fan a fórumon, wow (a Michigan State mellett a Golden Bears-t állították be eddig legtöbben kedvenc csapatnak, nem kicsit meglepő)

Az eredménykövetőben mindig találsz ingyenes streameket, a Pac-12 Network és Big Ten Network csatornákhoz ráadásul nonstop adatfolyamot. Ezeken kívül a  www.ustvnow.com/ adja még magát, ahol az országos csatornákhoz vannak 0-24-ben élő adások, csak amerikaiként kell ott regisztrálni, illetve a  zunox.hk/ vagy a  www.wiz1.net/ weblapok, ahol pedig számos mérkőzéshez van esetleges stream.

Előfizetésre a  www.espnplayer.com/espnplayer/ncaa -t ajánlom, melynek havidíja 7000 forint, de szerintem nagyon megéri, ennyi pénzmagot legalábbis én örömmel feláldozok a college football oltárán. Itt az összes ESPN és testvércsatornái által közvetített találkozót nézheted kiváló minőségben, akár felvételről is (kivágott reklámszünetekkel), sőt az ESPNU és az SEC Network nonstop adása is jár hozzá.

Magyar közvetítést idén rendszertelenül a bowl.hu szolgáltat, eddig két meccset kommentáltunk le:
 bowl.hu/utah-vs-michigan-a-bowlhu-kozvetitese
 bowl.hu/memphis-vs-cincinnati-a-bowlhu-kozvetitese
baggio
Köszi Baggio!!!!
több mint 2 éve
Sziasztok,

Új vagyok itt a fórumon, tudna valaki segíteni, hogy NCAA footbal meccseket milyen streemeken tudnék nézni, vagy milyen módon és kb mennyiért lehetne előfizetni a közvetítő csatornákra?

Előre is köszi!!!!!
Ati78
újabb Cal fan a fórumon, wow (a Michigan State mellett a Golden Bears-t állították be eddig legtöbben kedvenc csapatnak, nem kicsit meglepő)

Az eredménykövetőben mindig találsz ingyenes streameket, a Pac-12 Network és Big Ten Network csatornákhoz ráadásul nonstop adatfolyamot. Ezeken kívül a  www.ustvnow.com/ adja még magát, ahol az országos csatornákhoz vannak 0-24-ben élő adások, csak amerikaiként kell ott regisztrálni, illetve a  zunox.hk/ vagy a  www.wiz1.net/ weblapok, ahol pedig számos mérkőzéshez van esetleges stream.

Előfizetésre a  www.espnplayer.com/espnplayer/ncaa -t ajánlom, melynek havidíja 7000 forint, de szerintem nagyon megéri, ennyi pénzmagot legalábbis én örömmel feláldozok a college football oltárán. Itt az összes ESPN és testvércsatornái által közvetített találkozót nézheted kiváló minőségben, akár felvételről is (kivágott reklámszünetekkel), sőt az ESPNU és az SEC Network nonstop adása is jár hozzá.

Magyar közvetítést idén rendszertelenül a bowl.hu szolgáltat, eddig két meccset kommentáltunk le:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/95f9cc995308f2e2e8d8ed1f0262a4af.jpg
Utah vs Michigan - a bowl.hu közvetítése | Bowl.hu
Ha azt hitted, hogy idén nem lesz NCAA-közvetítés magyar csatornán, van egy jó hírünk!

https://bowl.hu/images/cache/uploads/81db1f9e69d0498952e859dffdddca1c.jpg
Memphis vs Cincinnati - a bowl.hu közvetítése | Bowl.hu
Itt a szezon második teljes meccse magyar kommentárral!

Szerkesztette: r.baggio

4
több mint 2 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 27
Sziasztok,

Előre is köszi!!!!!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 4 940 — Jedi Master
20:30 ma, ES 2, AMERIKAI FOCI:: NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok - .: Penn State (Amerikai Egyesült Államok) - Northwestern

több mint 4 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 452 — Bengalista
Szevasztok!

Nem tud valaki letöltési linket a digis NCAA meccsekhez?
nMagon volt fent jópár, de seeder hiányában törölték őket,
viszont rámtört az NCAA-nézés hiány. 😀megyerikrisz
Digist szerintem nem nagyon találsz, de eredeti nyelvű közvetítésekből itt elég nagy a választék:
 noonkick.comvassadi
Köszönöm szépen! 😀

több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 13 652 — GM of the Year 2015
Szevasztok!

Digist szerintem nem nagyon találsz, de eredeti nyelvű közvetítésekből itt elég nagy a választék:
 noonkick.com

Twitter
több mint 4 éve
Szevasztok!

Szerintem ez illegális.Sobri Jóska
Aha, kösz.

több mint 4 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars Idaho Vandals 13 937 — Aki NER az nyer!
Szevasztok!

Szerintem ez illegális.

több mint 4 éve
Szevasztok!

viszont rámtört az NCAA-nézés hiány. 😀

több mint 4 éve
Rajna Tennessee Titans 6 741 — Nega Scott
Ma 21:10-től a Chick-fil-A Bowl megy majd a Digi SPort 1-en magyar kommentárral (élőben csak angolul ment le).

több mint 4 éve
Rajna Tennessee Titans 6 741 — Nega Scott
A BYU-Washington magyar kommentárjáért még megy a harc, de sajna nem valószínű, hogy lesz.

több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 092 — Amerikai sportok rajongója
Huh, a 4 nagy meg a döntő is, szép kis csomag! És még a Ducksomat is láthatom akkor majd magyarul!
több mint 4 éve
♉gaben♉ Oakland Raiders Texas Longhorns 4 656 — Longhorns Still Strong
Felkerült a digi programja jövő vasárnapig, tényleg sok-sok bowl meccs fog menni majd a csatornán. December 21-től 29-ig ez a biztos:

GILDAN NEW MEXICO BOWL - Washington State vs. Colorado State (szombat)
BEEF 'O' BRADY'S BOWL ST. PETERSBURG: Ohio vs. East Carolina (hétfő)
SHERATON HAWAII BOWL - Boise State vs. Oregon State (szerda hajnal) [eredeti kommentárral]
LITTLE CAESARS BOWL - Pittsburgh vs. Bowling Green (péntek hajnal)
SAN DIEGO COUNTY CREDIT UNION POINSETTIA BOWL - Utah State vs. No. 23 Northern Illinois (péntek hajnal) [eredeti kommentár]
FIGHT HUNGER BOWL - Brigham Young vs. Washington (szombat hajnal) [eredeti kommentár]
NEW ERA PINSTRIPE BOWL - Rutgers vs. Notre Dame (szombat)
RUSSELL ATHLETIC BOWL - Miami (FL) vs. No. 18 Louisville (vasárnap hajnal)baggio
Főleg ha nem variálnak rajta.

Give me the Cup!!!
több mint 4 éve
Felkerült a digi programja jövő vasárnapig, tényleg sok-sok bowl meccs fog menni majd a csatornán. December 21-től 29-ig ez a biztos:

GILDAN NEW MEXICO BOWL - Washington State vs. Colorado State (szombat)
BEEF 'O' BRADY'S BOWL ST. PETERSBURG: Ohio vs. East Carolina (hétfő)
SHERATON HAWAII BOWL - Boise State vs. Oregon State (szerda hajnal) [eredeti kommentárral]
LITTLE CAESARS BOWL - Pittsburgh vs. Bowling Green (péntek hajnal)
SAN DIEGO COUNTY CREDIT UNION POINSETTIA BOWL - Utah State vs. No. 23 Northern Illinois (péntek hajnal) [eredeti kommentár]
FIGHT HUNGER BOWL - Brigham Young vs. Washington (szombat hajnal) [eredeti kommentár]
NEW ERA PINSTRIPE BOWL - Rutgers vs. Notre Dame (szombat)
RUSSELL ATHLETIC BOWL - Miami (FL) vs. No. 18 Louisville (vasárnap hajnal)

1
több mint 4 éve
zolika26 New England Patriots 1 653 — http://insidehandoff.com/
Vasárnap 10.15-től kétórás összefoglaló az Eurosport2-n a Big Ten döntőről! (két órába általában az egész meccs bele szokott férni 😊 )zolika26
Ehelyett végül Baylor-Texas lesz

http://insidehandoff.com/
több mint 4 éve
zolika26 New England Patriots 1 653 — http://insidehandoff.com/
Vasárnap 10.15-től kétórás összefoglaló az Eurosport2-n a Big Ten döntőről! (két órába általában az egész meccs bele szokott férni 😊 )

http://insidehandoff.com/
1
több mint 4 éve
Jaj, a digi most nem a tegnap hajnali Egg bowlt ismétli? Beálítottam,d e látom hogy az osu-baylor meccs megy. Azt mikor ismétlik majd?
.zavi27
élőben sem közvetítették a meccset, rosszul volt kiírvajjncaa
Jaa, köszi, akkor letöltöm heti elsőnek majd, mert 100/84es értékelést láttam rá.😊 Meg az Ole Miss már tavaly is nagyon izgalmas csapatnak tűnt. Persze majd még kiderül ezen a zsúfolt héten befér-e nálam a top 4-5 meccs közé.zavi27
biztos, hogy nem fog, izgalmasan alakult meg hangulatosan a rivalizálás miatt, de összességében igen gyenge színvonalú mérkőzés voltjjncaa
Aha, hát akkor meglátjuk majd. Amúgy összeségében jól látom, hogy ez az idei szezon valahgy kevésbé izgalmas, gyengébb mint az utóbbi évek szezonjai, amióta én követem legalábbis? Csak abból tippelem, hogy míg tavaly szinte összes héten nem tudtam mit hagyjak ki a heti meccsek közül, idén már legalább van 5-6 week nekem, amikor csak 2 meccset vettem fel, töltöttem le, és még pár ahol alig jött össze 3 elékezetes derbi.zavi27
A fene tudja, 2007-tel biztosan nem ér fel, de szerintem maga a szezon jobb és változatosabb, mint tavaly vagy tavalyelőtt. Olyan sok több OT-s dráma vagy upset igaz nem volt, de szerintem azért tűnik úgy, hogy gyengébb a felhozatal, mert a hétközi programmal - megint - eléggé mellényúlt az ESPN. A legnagyobb izgalmak sokszor túlságosan egy időpontra koncentrálódtak

több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 092 — Amerikai sportok rajongója
Jaj, a digi most nem a tegnap hajnali Egg bowlt ismétli? Beálítottam,d e látom hogy az osu-baylor meccs megy. Azt mikor ismétlik majd?
.zavi27
Jaa, köszi, akkor letöltöm heti elsőnek majd, mert 100/84es értékelést láttam rá.😊 Meg az Ole Miss már tavaly is nagyon izgalmas csapatnak tűnt. Persze majd még kiderül ezen a zsúfolt héten befér-e nálam a top 4-5 meccs közé.zavi27
biztos, hogy nem fog, izgalmasan alakult meg hangulatosan a rivalizálás miatt, de összességében igen gyenge színvonalú mérkőzés voltjjncaa
Aha, hát akkor meglátjuk majd. Amúgy összeségében jól látom, hogy ez az idei szezon valahgy kevésbé izgalmas, gyengébb mint az utóbbi évek szezonjai, amióta én követem legalábbis? Csak abból tippelem, hogy míg tavaly szinte összes héten nem tudtam mit hagyjak ki a heti meccsek közül, idén már legalább van 5-6 week nekem, amikor csak 2 meccset vettem fel, töltöttem le, és még pár ahol alig jött össze 3 elékezetes derbi.
több mint 4 éve
.zavi27
biztos, hogy nem fog, izgalmasan alakult meg hangulatosan a rivalizálás miatt, de összességében igen gyenge színvonalú mérkőzés volt