Toborzás, középiskola

15 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football-recruiting/2017/2/2/14456596/qb1-trailer-pete-berg-verizon-tate-martell-jake-fromm-tayvon-bowers


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
van most már egy trójai Falo-nk is 😊 😀
aki egyébként az egyik legjobb TE
Habi
Róla azt olvastam, hogy könnyen LB-t faraghatnak belőle, bár 6'5-ös magassággal... , maradjon csak a ladba másik oldalán.
peterbadbone
TE posztra szánják, DE volt még vele kapcsolatban szóban, de azt a posztot is sikerült remekül feltölteni, szóval egy várható redshirt év után, biztos látjuk majd. Még tanulja a posztot, tavaly a 7on7 tournamentek idején kezdték el mondani, hogy inkább TE legyen és Colby Parkinson után a 2. legjobb kaliforniai TE lett belőle 1 év alatt.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 612 — Sin City Raiders fan
van most már egy trójai Falo-nk is 😊 😀
aki egyébként az egyik legjobb TE
Habi
Róla azt olvastam, hogy könnyen LB-t faraghatnak belőle, bár 6'5-ös magassággal... , maradjon csak a ladba másik oldalán.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Marvin Wilson az FSU-t választotta így a lényegi kérdések eldőltek.


több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
van most már egy trójai Falo-nk is 😊 😀
aki egyébként az egyik legjobb TE


JT Daniels fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Legjobb név kategóriában: Kobe Buffalomeat, OL (Illinois State)

Habi
*Kobe Buffalomeat goes to school*

Kobe: "OK, I'm heading off to class now. Bye mom! Bye dad!

Mr. and Mrs. Buffalomeat: "Bison!"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Legjobb név kategóriában: Kobe Buffalomeat, OL (Illinois State)

Aubrey Solomon 5* DT a Michigan mellett döntött (recommitolt kvázi). USC, Bama, Georgia volt az ellenfél.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Levi Jones 4* OLB a USC-t választotta. FSU-t várták sokan nála befutónak, de végülis Kaliforniába költözik a texasi LB. Egyébként ő a senior bowlon parádézó Zay Jones, ECU elkapó testvére.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az ígéret szép szó (kivéve a toborzásban):
With 22 hours before NSD begins, there have been 716 players decommit this cycle, per @247Sports decommit tracker
 247sports.com/Season/2017-Football/Decommits


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ha már SB is van, ez is érdekes:

N.E. Off Avg 2.9 stars
N.E. Def Avg 2.8 stars

Atl Off Avg 2.8 stars
Atl Def Avg 2.5 stars


JT Daniels fan
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
na ez már újságírás: egy gigantikus cikkben szedte össze a Post, hogy mi történt a 10 évvel ezelőtti toborzás idején top 100-ként értékelt végzős középiskolásokkal.
39-t draftoltak, 20 van még az NFL-ben, heten lettek pro bowlosok.
És négyen meghaltak.
 www.washingtonpost.com/sf/sports/wp/2017/01/29/following-the-signs/

több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
LB ek tény hogy nem nagyon vannak de azért Baron Browning és Dylan Moses szerintem zúzni fognak.
kapitnono
Browning okés, tényleg jól mozgott idén is. Neki midnenképpen helye van a listán.
Moses nálam semmi más, mint egy remek méretekkel megáldott atléta. Semmi extrát nem mutatott már végzős szezonjában sem, nem is véletlen, hogy szinte minden listán elég erősen visszacsúszott.
Sokan írták, hogy a foci iq-ja és a munkamorálja sem megfelelő, bőven benne van a bust faktor.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Idei classról személyes vélemény:
Elképesztően erős a RB, OT, DT, CB, S rész. Ott sztem sok-sok meghatározó játékos lesz, sokan már újonc évükben is nagy munkát és snap számot kaphatnak.
Leginkább a nyugati és USC opciókat tudtam már én is csak követni idén, de sztem az idei classban nincs az a domináns #1 player, mint aki a korábbiakban volt. Viszont 30-40 5* játékos lett bizonyos oldalakon, ami a class elképesztő mélységét mutatja.
Kedvenc prospectek:
QB:
Davis Mills, Stanford
SEC country kellős közepéből rántották ki, óriási nyereség a Cardinalsnak (nem ő az egyetlen)
Jack Sears, USC
Sam Darnold cseréje volt annó, majd őt váltotta és 2 remek szezont futott. Nem azért írom őt ide, mert USC player, egyszerűen csak egy igazi karizmatikus győztes srácnak tűnik és nagy kedvenc lehet a jövőben.
Tate Martell, OSU
The next Johnny Manziel. A Bishop Gorman powerhouse HS irányítója 3 évig (a cseréje jövőre 5*), mindent megnyertek. Óriási celeb lett a hs foci világában, először TAMU commit volt (JM miatt), aztán végülis az OSU-t választotta és már korai beíratkozóként az iskola padot koptatja. Nem az a feldobom és majd vmi magas arc leszedi a labdát irányító, nagyon jól mozog, remekül passzol.
HB:
Najee Harris, Alabama
Sztem az utóbbi évek legjobb Bama futó prospectje. Nem használták agyon középsuliban, mégis szinte mindig 14-18 cipelésből 200 yard felett zárt. A generációja meghatározó futója lesz. 6-3,225 remek sebességgel. Elképesztően jó.
Cam Akers (FSU)-Stephen Carr (USC)
Mindkettő all down back lehet egyetemen és később is. Hamar komoly szerepet kaphatnak. Carr a legjobb elkapó futó, akit a nyugati parton láttak mostanság.
WR:
Az a kimagasló #1 nincs. Viszont itt is mély a class (Donovan People-Jones, Joseph Lewis lehet #1, elit méretekkel, elit sebességgel)
TE:
Colby Parkinson, Stanford
A nyugati parti szakírók szerint, az utóbbi 20 év legjobb, legkészebb TE prospectje. Remekül blokkol, elképesztően kifinomult elkapó érzékei vannak. Pro méretek. OJ Howard 2.0 Remélem jobban kihasználják majd.
OL:
Alex Leatherwood (Bama), Foster Sarrell (Stanford), Walker Little (Stanford), Austin Jackson (USC-ASU)
Mind prototípus LT alkat, igaz "szegény" Cardinals még RT posztra is remekül fog állni.
DT:
Marlon Tuipulotu (USC), Aubrey Solomon (?), Jay Tufele (?), Marwin Wilson (?), Haskell Garrett (OSU)
Nagy-nagy reménység mind. Nagyon erős a DT class. Ha esetleg a USC el tudja vinni Tufele-t MT mellé, akkor Stanford Ol nyereségei után, a DT poszt a USC-hez kerülhet.
DE:
Jaelan Phillips (UCLA) Kiemelkedő prospect. Már újonc évében ott kell lennie a rotációban. Nagyon atletikus, erős, coverage képességei is jók. Már csak jól kell edzetni és biztos 1. körös prospect lesz.
LB:
Kicsit down year ez ebben a classban. Vannak nagy reménységek, de olyan túl sok elit játékost nem látni. Levi Jones, Anthony Hines lehet talán kiemelkedő prospect.
CB:
Darnay Holmes (UCLA), Lamont Wade (OSU), Stanford Samuels (FSU), Elijah Blades (?)
És még magasságban sem törpék. Remek a CB class idén, és elképesztően mély. Sokkal-sokkal erősebbnek tűnik, mint a WR állomány. Többségük nagyon sokra viheti.
S:
Devon Hunter (VT), Bubba Bolden-Isaih Pola Mao (USC)
Nem csak azért mert SC, de ha meg tudják tartani Boldent, akkor a USC viszi az utóbbi évek legjobb S csoportját. Magasak, gyorsak. Hunter egy kicsit még náluk is jobb.

+ Surprise:
-Georgia:
Smart első éve nem a legjobbra sikerült, mégis ulta szép a toborzás a Bulldogoknál. Sok jövendőbeli sztár jött, kicsit sajnálom is, hogy tőlük nem írtam be senkit a kedvencek közé, de csak jókat olvastam róluk.
-Stanford:
"Kis pénz, kis foci". Kis Class, nagy remények. A kedvencek között ott vannak a future all pac12 játékosok. Coach Shaw az egyik legjobb. És most elit a toborzás is.
-Nebraska vagy Kalibraska:
Nem véletlen a név, Donte Wilson új secondary coach az egyik legjobb kaliforniai toborzó. Ezt meglátta Mike Riiley is és egy nagyon-nagyon ígéretes kaliforniai csapatot hoztak össze már idén. És ez tovább javulhat NSD-n. Érdemes lesz rájuk figyelni.
-Maryland:
pofás társaság jött össze, top15 környkén vannak. Kelleni fog az erősítés, de az új rezsim első teljes éve a várakozásokat felülmúlja.

- Surprise:
Clemson:
top10 környékén vannak, de elég kevés a commitjuk, viszont átlagra remek. Biztosan előrébb jönnek majd, csak azt hittem, hogy jobbak lesznek. Ez visszaesés az utóbbi évekhez képest.
Florida: lépegetnek előre, de ez még mindig csak a top20ra elegendő. Messze a várakozások alatt a class, az eredményesség is elmaradt a pályán. NSD-n sok új érkezőre nem kell számítani. Kezdik elveszteni meghatározó szerepeüket a toborzásban.
Texas: Nem jött még el a Tom Herman hatás, nincs kiemelkedő toborzott, pedig a texasi részleg erős idén. Kelleni fog legalább 1 jó év a pályán ahhoz, hogy teljes mértékben visszatérjenek az egyetemi foci elejébe.
Wisconsin: a jó eredmények nem hoztak meg a jó toborzást. Messze átlag alatt vannak.
Habi
LB ek tény hogy nem nagyon vannak de azért Baron Browning és Dylan Moses szerintem zúzni fognak.


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A Badgersnek nem kell elit recruiting class, ott úgyis a walk-onokból lesznek a legnagyobb ászok 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Idei classról személyes vélemény:
Elképesztően erős a RB, OT, DT, CB, S rész. Ott sztem sok-sok meghatározó játékos lesz, sokan már újonc évükben is nagy munkát és snap számot kaphatnak.
Leginkább a nyugati és USC opciókat tudtam már én is csak követni idén, de sztem az idei classban nincs az a domináns #1 player, mint aki a korábbiakban volt. Viszont 30-40 5* játékos lett bizonyos oldalakon, ami a class elképesztő mélységét mutatja.
Kedvenc prospectek:
QB:
Davis Mills, Stanford
SEC country kellős közepéből rántották ki, óriási nyereség a Cardinalsnak (nem ő az egyetlen)
Jack Sears, USC
Sam Darnold cseréje volt annó, majd őt váltotta és 2 remek szezont futott. Nem azért írom őt ide, mert USC player, egyszerűen csak egy igazi karizmatikus győztes srácnak tűnik és nagy kedvenc lehet a jövőben.
Tate Martell, OSU
The next Johnny Manziel. A Bishop Gorman powerhouse HS irányítója 3 évig (a cseréje jövőre 5*), mindent megnyertek. Óriási celeb lett a hs foci világában, először TAMU commit volt (JM miatt), aztán végülis az OSU-t választotta és már korai beíratkozóként az iskola padot koptatja. Nem az a feldobom és majd vmi magas arc leszedi a labdát irányító, nagyon jól mozog, remekül passzol.
HB:
Najee Harris, Alabama
Sztem az utóbbi évek legjobb Bama futó prospectje. Nem használták agyon középsuliban, mégis szinte mindig 14-18 cipelésből 200 yard felett zárt. A generációja meghatározó futója lesz. 6-3,225 remek sebességgel. Elképesztően jó.
Cam Akers (FSU)-Stephen Carr (USC)
Mindkettő all down back lehet egyetemen és később is. Hamar komoly szerepet kaphatnak. Carr a legjobb elkapó futó, akit a nyugati parton láttak mostanság.
WR:
Az a kimagasló #1 nincs. Viszont itt is mély a class (Donovan People-Jones, Joseph Lewis lehet #1, elit méretekkel, elit sebességgel)
TE:
Colby Parkinson, Stanford
A nyugati parti szakírók szerint, az utóbbi 20 év legjobb, legkészebb TE prospectje. Remekül blokkol, elképesztően kifinomult elkapó érzékei vannak. Pro méretek. OJ Howard 2.0 Remélem jobban kihasználják majd.
OL:
Alex Leatherwood (Bama), Foster Sarrell (Stanford), Walker Little (Stanford), Austin Jackson (USC-ASU)
Mind prototípus LT alkat, igaz "szegény" Cardinals még RT posztra is remekül fog állni.
DT:
Marlon Tuipulotu (USC), Aubrey Solomon (?), Jay Tufele (?), Marwin Wilson (?), Haskell Garrett (OSU)
Nagy-nagy reménység mind. Nagyon erős a DT class. Ha esetleg a USC el tudja vinni Tufele-t MT mellé, akkor Stanford Ol nyereségei után, a DT poszt a USC-hez kerülhet.
DE:
Jaelan Phillips (UCLA) Kiemelkedő prospect. Már újonc évében ott kell lennie a rotációban. Nagyon atletikus, erős, coverage képességei is jók. Már csak jól kell edzetni és biztos 1. körös prospect lesz.
LB:
Kicsit down year ez ebben a classban. Vannak nagy reménységek, de olyan túl sok elit játékost nem látni. Levi Jones, Anthony Hines lehet talán kiemelkedő prospect.
CB:
Darnay Holmes (UCLA), Lamont Wade (OSU), Stanford Samuels (FSU), Elijah Blades (?)
És még magasságban sem törpék. Remek a CB class idén, és elképesztően mély. Sokkal-sokkal erősebbnek tűnik, mint a WR állomány. Többségük nagyon sokra viheti.
S:
Devon Hunter (VT), Bubba Bolden-Isaih Pola Mao (USC)
Nem csak azért mert SC, de ha meg tudják tartani Boldent, akkor a USC viszi az utóbbi évek legjobb S csoportját. Magasak, gyorsak. Hunter egy kicsit még náluk is jobb.

+ Surprise:
-Georgia:
Smart első éve nem a legjobbra sikerült, mégis ulta szép a toborzás a Bulldogoknál. Sok jövendőbeli sztár jött, kicsit sajnálom is, hogy tőlük nem írtam be senkit a kedvencek közé, de csak jókat olvastam róluk.
-Stanford:
"Kis pénz, kis foci". Kis Class, nagy remények. A kedvencek között ott vannak a future all pac12 játékosok. Coach Shaw az egyik legjobb. És most elit a toborzás is.
-Nebraska vagy Kalibraska:
Nem véletlen a név, Donte Wilson új secondary coach az egyik legjobb kaliforniai toborzó. Ezt meglátta Mike Riiley is és egy nagyon-nagyon ígéretes kaliforniai csapatot hoztak össze már idén. És ez tovább javulhat NSD-n. Érdemes lesz rájuk figyelni.
-Maryland:
pofás társaság jött össze, top15 környkén vannak. Kelleni fog az erősítés, de az új rezsim első teljes éve a várakozásokat felülmúlja.

- Surprise:
Clemson:
top10 környékén vannak, de elég kevés a commitjuk, viszont átlagra remek. Biztosan előrébb jönnek majd, csak azt hittem, hogy jobbak lesznek. Ez visszaesés az utóbbi évekhez képest.
Florida: lépegetnek előre, de ez még mindig csak a top20ra elegendő. Messze a várakozások alatt a class, az eredményesség is elmaradt a pályán. NSD-n sok új érkezőre nem kell számítani. Kezdik elveszteni meghatározó szerepeüket a toborzásban.
Texas: Nem jött még el a Tom Herman hatás, nincs kiemelkedő toborzott, pedig a texasi részleg erős idén. Kelleni fog legalább 1 jó év a pályán ahhoz, hogy teljes mértékben visszatérjenek az egyetemi foci elejébe.
Wisconsin: a jó eredmények nem hoztak meg a jó toborzást. Messze átlag alatt vannak.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jövő héten szerdán NSD
1 hét múlva már lesz időm kérdéseket megválaszolgatni, szóval lehet folyamatosan bombázni 😊
Habi
igazából a top 25-ből egyedül Marvin Wilson DT-ről nem lehet tudni, hogy hová committol pontosan. Az óriási izgalmak így szerintem idén elmaradnak a legjobb játékosok kérdése kapcsán.
kapitnono
én leginkább a scout és a 24/7sports listáit nézem (ott a composite talán a legjobb)
Igazából általában trend, hogy a nyugati parti prospectek maradnak leginkább döntés nélkül NSD előtt. A keleti partiak addigra már általában elígérkeztek, maximum a #1 prospect szokott döntés nélkül lenni.
Idén most eléggé korán elígérkeztek a játékosok és ez a trend várható a jövőben is, aminek a csúcsa egy valószínűleges decemberre előhozott NSD lesz a csúcsa.
Mostanság már a 2019-es classból is commitolnak szépszámmal a játékosok.
A scout listáját nézve láthatjuk, hogy a top30ból, 5 játékos nem commitolt még sehova, ők NSD döntések lesznek.
Marwin Wilson (DT) minden valószínűség szerint az LSU-t fogja választani.
Aubrey Solomon (DT) Bama-Michigan-USC-Georgia. Nagyjából nálam így is néz ki az esély a megszerzésre.
Joseph Lewis (WR) Elég nagy valószínűséggel rá lehet mondani, hogy USC. Nebraska-Oregon döntős még ott.
Devonta Smith (WR/ATH) Sztem a Bama lesz a nyerő, de az LSU-FSU duó sem lenne meglepetés
Austin Jackson (OT) USC-ASU. A szakik azt mondják, hogy a USC lesz a befutó, nagypapálya remek SC player volt annó. Viszont arizonai a lelkem, szóval bármi lehet.
TeDarrell Slaton (OG) UF-UM-Georgia A florida itt a szezon végére kezd jól állni a toborzással, nem lenne meglepő, ha őket választaná.
K'lavon Chaisson (edge rusher) LSU-UT-Colorado Ed Orgeron HC lesz a befutó 😊
Jay Tufele (DT) Utah-USC. Ez 50-50. Sztem biztosra senki (talán még Tufele) sem tudná megmondani, hogy szerdán kit választ. Talán a friss SC commit Marlon Tuipulotu hatása az SC mellé teszi a voksot (nagy barátok).
Jeff Thomas (WR) lehet bárki a listából. (UL-U-FSU-Auburn-Oregon)
Willie Gay (edge rusher) LSU-UM-Ole Miss-MissSt itt is nagyon nehéz megmondani, hogy mi lesz, talán az LSU
Deommodore Lenoir (CB) Oregon-Nebraska-USC. Decommitolt az Oregonról 1 hónapja, de sztem NSD-n újra őket választja.

A top commitok közül talán Bubba Bolden (S) USC-nél lehet kis drámát várni, nem lenne meglepő, ha az ASU-t választaná NSD-n, de azért inkább a USC felé tendállnak most a dolgok.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Jönnek a válaszok jövő héten, de ezt nem akartam elveszteni. Kíváncsi vagyok mit mutat majd a srác jövőre.
Az IMG egyébként egy olyan középsuli, ami sportkomplexumok terén sok-sok egyetemmel is fel tudja venni a versenyt.
 www.espn.com/college-football/recruiting/story/_/id/18546993/how-17-year-old-australian-giant-no-football-experience-became-recruiting-sensation
Habi
hát igen, idén is nem egy 5 csillagos prospect került ki onnan..


több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jönnek a válaszok jövő héten, de ezt nem akartam elveszteni. Kíváncsi vagyok mit mutat majd a srác jövőre.
Az IMG egyébként egy olyan középsuli, ami sportkomplexumok terén sok-sok egyetemmel is fel tudja venni a versenyt.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0124%2Fr173965_1296x729_16-9.jpg
How a raw Aussie giant became a recruiting sensation
There's a mythical quality about massive Australian Daniel Faalele, who has scholarship offers from Michigan, Miami, LSU and others before even playing his first high school football game.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
jövő héten szerdán NSD
1 hét múlva már lesz időm kérdéseket megválaszolgatni, szóval lehet folyamatosan bombázni 😊
Habi
azt kérdést nélkül is le lehet írni, hogy neked kik a kedvenc recruitjaid, és mely csapatok toboroznak szerinted meglepően jól/rosszul 😉 én az egész folyamatra már jóval kevesebb energiát szánok - nyilván az NSD-t leszámítva -, de visszaolvasni a korábbi évek jövendöléseit mindig érdekes (ebben a topicban az első kommentem Clowney-ról szólt, a régi fórumon pedig Terrelle Pryorral foglalkoztam kezdetben sokat, míg a nagy kedvencem már akkor is Julio Jones volt 😊 -  web.archive.org/web/20080228043433/http://nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=712&p=1 )
baggio
Engem érdekelne, hogy mi a te véleményed az idei classról. Ki lehet meghatározó játékos a jövő nagy reménysége.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
jövő héten szerdán NSD
1 hét múlva már lesz időm kérdéseket megválaszolgatni, szóval lehet folyamatosan bombázni 😊
Habi
igazából a top 25-ből egyedül Marvin Wilson DT-ről nem lehet tudni, hogy hová committol pontosan. Az óriási izgalmak így szerintem idén elmaradnak a legjobb játékosok kérdése kapcsán.


több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
jövő héten szerdán NSD
1 hét múlva már lesz időm kérdéseket megválaszolgatni, szóval lehet folyamatosan bombázni 😊
Habi
azt kérdést nélkül is le lehet írni, hogy neked kik a kedvenc recruitjaid, és mely csapatok toboroznak szerinted meglepően jól/rosszul 😉 én az egész folyamatra már jóval kevesebb energiát szánok - nyilván az NSD-t leszámítva -, de visszaolvasni a korábbi évek jövendöléseit mindig érdekes (ebben a topicban az első kommentem Clowney-ról szólt, a régi fórumon pedig Terrelle Pryorral foglalkoztam kezdetben sokat, míg a nagy kedvencem már akkor is Julio Jones volt 😊 -  web.archive.org/web/20080228043433/http://nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=712&p=1 )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jövő héten szerdán NSD
1 hét múlva már lesz időm kérdéseket megválaszolgatni, szóval lehet folyamatosan bombázni 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végülis a UMass ajánlott neki scholarshipet.Meg az Akron és a Kent State

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy osztrák fiú az Ohio State-nél (is) vizitál.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.18172-8/15128921_243125386104485_5065768478463570913_o.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=v4XNEdrmAMQAX-iNqtD&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCUFPujN-XkQcT-xFTL0hgtOLIaD7ysVsrGx0Wt_VDP5g&oe=662443DD
Europe's Elite
Maxi Hradecny is now on his campus visit with the Ohio State Buckeyes and he is looking great with the Heisman Trophy!


Nem rég egy belgát íratott alá a Towson, egy angol gyerek meg a Liberty-nél járt. Ők mind Európában fociztak tavaly.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 kepfeltoltes.hu/160918/HS-Csh5PDCXEAE9lLG.jpg_large_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.