Boston College Eagles

több mint 11 éve
shinigami New England Patriots 25
Akkor duplazzuk meg a Boston drukkerek szamat 😊 persze szigoruan ujonc szinten...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Win Homer lett a bowl.hu rögtönzött felmérése alapján az év neve!JJ
Meg is érdemli 😂 😂 😂
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Win Homer lett a bowl.hu rögtönzött felmérése alapján az év neve!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boston College Football - Class of 2016

16 Játékos , 6 államból, és egy Canadából 😊

Offense:

Offensive Line (3): Jim Cashman (Haddonfield Memorial HS/Haddonfield, N.J.), Win Homer (Christchurch School/Christchurch, Va.) and Frank Taylor (Archibishop Wood/Warrington, Pa.).

Wide Receiver (3) : Marcus Grant (Lawrence Academy/Univ. of Iowa/Carver, Mass.), Harrison Jackson (Loudoun Valley HS/Round Hill, Va.) and Karim Zoungrana (Champlain College Lennoxville/Montreal, Quebec)

Tight End (2): Dan Crimmins (Demarest HS/Closter, N.J.) and Mike Giacone (St. Peters Prep/Jersey City, N.J.)

Defense:

Linebacker (4): Steven Daniels (Worcester Academy/Cincinnati, Ohio) Tim Joy (Chelmsford HS/Chelmsford, Mass.), Mike Strizak (Don Bosco Prep/Fair Lawn, N.J.) and Bobby Wolford (Bishop Kenny HS/Jacksonville, Fla.). ( róla annyit irnék érdekesség képpen, hogy nagyot néztem amikor megláttam, megegyezik a vezetéknevünk 😊 😊 😊 )

Defensive (3): David Dudeck (The Hun School/Princeton, N.J.), Bryce Jones (Cleveland Heights HS/University Heights, Ohio) and Justin Simmons (Martin County HS/Stuart, Fla.)

Defensive End (1): Malachi Moore (Pope John XXIII/Hackettstown, N.J.) 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gondoltam ennek még helye van itt a topic indulásánál 😊

Boston College Fight Song

"For Boston"
(T.J. Hurley, class of 1885)

For Boston, for Boston,
We sing our proud refrain!
For Boston, for Boston,
'Tis Wisdom's earthly fane.
For here all are one
And their hearts are true,
And the towers on the Heights
Reach to Heav'ns own blue.
For Boston, for Boston,
Till the echoes ring again!

For Boston, for Boston,
Thy glory is our own!
For Boston, for Boston,
'Tis here that Truth is known.
And ever with the Right
Shall thy heirs be found,
Till time shall be no more
And thy work is crown'd.
For Boston, for Boston,
For Thee and Thine alone.

http://www.youtube.com/watch?v=2gJVA_04U5k
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mike Poidomani lett kinevezve mint új Strength & Conditioning Coach. 2002-ben hagyta el a csapatot, most Frank Spaziani hivó szavai miatt tért vissza 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kis érdekesség a Super Bowl-al kapcsolatban, erről meg nem esett szó, pedig nem kis dolog azért, 6! valamikori BC játékos volt a két csapat rosterén, névszerint: Ron Brace, Dan Koppen, Will Blackmon, Mark Herzlich, Mathias Kiwanuka és Chris Snee.

Az edői stábokban és a vezetőségekben is több embernek van hozzánk kötődése.
Jen Conley (Giants), Football Student Manager volt 4 évig a BC-n, Tom Coughlin (Giants) hátom évig head coach, Dujuan Daniels ( Patriots ) három évig játszott mint WR Bostonban, Jerald Ingram ( Giants) három évet húzott le RB edzőként nállunk a Coughlin éra alatt, most ugyanezt a szerepet tölti be a Giantsnél, Robert Kraft ( Patriots ), a mai napig nagy támogatója a BC-nek, Chris és John Mara ( Giants ) mindketten a BC diplomáztak, Jerry Plamieri (Giants) egy évig látta el a kondició edző feladatait az egyetemen 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gravedigger örömére, tessék.
A régi BC topicba írogattam, ha tudtam, majd kiderül, hogy lesz e annyi bejegyzés itt, hogy ne süllyedjen több oldalra a mainstreamtől.

Sobri Jóska
Köszönöm szépen 😊Ha irsz te is akkor már ketten leszünk 😊 Nem tudom van-e még BCE szurkoló a fórumon, de ha nem lesz senki akivel lehet majd társalogni, akkor is az érdekesebb hireket be fogom rakosgatni, ezzel is talán segitve egy picit JJ hadműveletét ami az NCAA népszerűsitése érdekében folyik 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Gravedigger örömére, tessék.
A régi BC topicba írogattam, ha tudtam, majd kiderül, hogy lesz e annyi bejegyzés itt, hogy ne süllyedjen több oldalra a mainstreamtől.