Clemson Tigers

2 feliratkozó

több mint 3 éve
ragi1990 San Francisco 49ers 25
DJ Uiagaleleiről mi a vélemény?
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Gecijók vagyunk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
mennyire csönd van itt ahhoz képest, hogy mit ment tegnap is a csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Béczkó 1 264
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0105%2Fr485079_1296x729_16-9.jpg
Dabo Confidential: Clemson coach dishes on Bama, Saban, new contract
Dabo Swinney sat down with ESPN for a Q&A on his new contract, Alabama, Nick Saban and more.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Swinney kapott egy 10 éves, 93 milliós szerződést 😮


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Elég nagy csalódások voktak az idei Bowl gamek, de hogy még a döntő is ilyen sima volt...Grat a Clemsonnak nagy meccset toltak...

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ez a különbség dominancia és dominancia között

 twitter.com/MattRHinton/status/1082503868506951680


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
The timeless legend of Clemson's Hunter Renfrow

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0101%2Fr483775_1296x729_16-9.jpg
The timeless legend of Clemson's Hunter Renfrow
Everybody at Clemson has a story about the walk-on who was originally mistaken for a water boy but became an icon.


imádom ezt a srácot 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Clemson's appeals on behalf of suspended junior DT Dexter Lawrence, OL Zach Giella and TE Braden Galloway have been denied by the NCAA.

That trio was suspended for Clemson's Cotton Bowl semifinal win over Notre Dame after testing positive for banned substance ostrarine. While the school appealed in an attempt to allow them to play in the National Championship Game against Alabama on Monday, those appeals have fallen in vain. The big loss, here, is Lawrence, one of the best defenders on the team -- and in the nation. The 6-foot-4, 350-pound junior ends his 2018 season having recorded 36 tackles (7.0 for loss), 1.5 sacks and three passes defended across 13 games played. We could potentially be seeing a draft declaration from Lawrence -- Bleacher Report's Matt Miller ranks him as the No. 20 draft-eligible player for the spring -- in the coming days. Should he declare, he would have to answer to the NFL on his suspension.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Teljesen lemaradtam az alapszakaszról, alig tudtam pár meccset nézni 😕 de a szezon lényegi része úgyis most jön 😉
A vártnál egyébként simábban alakult a szezon, Lawrence is elég patent, úgyhogy jöhet a Notre Dame. Végre az tudom majd nézni is.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyelőre 2/2. Sajnos eddig egyik meccset se tudtam nézni, de a statok alapján nem rossz. Lawrence se tűnik rossznak. PO elvárás egyre megalapozottabb 😉
roberto23
itt a teljes

 www.youtube.com/watch?v=n1NbJ-uj0cA
r.baggio
Köszi szépen 😀
Asszem megvan az esti program.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Egyelőre 2/2. Sajnos eddig egyik meccset se tudtam nézni, de a statok alapján nem rossz. Lawrence se tűnik rossznak. PO elvárás egyre megalapozottabb 😉
roberto23
itt a teljes

 www.youtube.com/watch?v=n1NbJ-uj0cA


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyelőre 2/2. Sajnos eddig egyik meccset se tudtam nézni, de a statok alapján nem rossz. Lawrence se tűnik rossznak. PO elvárás egyre megalapozottabb 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Végre lassacskán beindul az élet az egyetemeken is. 😀
Amennyire az időm engedte próbáltam képezni magam egyetemi fociból is, bár továbbra sem vagyok éppen expert.
Csapattól ki mit vár? Összejön idén is a rájátszás?
roberto23
ezzel a védőfallal a PO az alap elvárás 😊 az újonc qb-ról is ódákat zengenek, plusz a kiegyenlített acc-ben a clemson most az egyetlen igazán mély gárda, úgyhogy a rájátszáson kívül minden más nagy blamának számítana

a tigers preview pont most jön majd itt amúgy
 www.sbnation.com/college-football-team-previews-2018
r.baggio
Igen azt én is olvastam, hogy állítólag nagyon patent a srác, hát kíváncsi leszek 😀
Ez jól hangzik. Így legalább lesz értelme leülni meccset nézni. Bár ha már qb, kíváncsi leszek végül ki fog kezdeni.
Amúgy köszi, el fogom olvasni mindenképpen. A többi csapaté is érdekes lenne, de sajnos annyi időm nincs 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Végre lassacskán beindul az élet az egyetemeken is. 😀
Amennyire az időm engedte próbáltam képezni magam egyetemi fociból is, bár továbbra sem vagyok éppen expert.
Csapattól ki mit vár? Összejön idén is a rájátszás?
roberto23
ezzel a védőfallal a PO az alap elvárás 😊 az újonc qb-ról is ódákat zengenek, plusz a kiegyenlített acc-ben a clemson most az egyetlen igazán mély gárda, úgyhogy a rájátszáson kívül minden más nagy blamának számítana

a tigers preview pont most jön majd itt amúgy
 www.sbnation.com/college-football-team-previews-2018


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Végre lassacskán beindul az élet az egyetemeken is. 😀
Amennyire az időm engedte próbáltam képezni magam egyetemi fociból is, bár továbbra sem vagyok éppen expert.
Csapattól ki mit vár? Összejön idén is a rájátszás?

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én most akarom beleasni magam az egyetemi fociba, és végre sikerült találni egy csapatot itt is, aminek igazán tudok szurkolni úgyhogy lehet innentől majd visszatérő vendég leszek itt 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 twitter.com/coach_jeffscott/status/943603358912466944


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/MusikFan4Life/status/925566780449415168

😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football/2017/7/27/16014584/clemson-football-2017-preview-schedule-roster


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 twitter.com/ClemsonFB/status/819195926791106561


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
a PO-nak örülök mondjuk, de sok esélyt nem látok az Ohio State ellen
Löfli
majdnem bejött a tipp 😀

 twitter.com/NFL_CFB/status/818690931486400512


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én itt vagyok, de minimális időm volt idén az egész egyetemi bajnokságra, nemhogy a clemsonra 😕 a PO-nak örülök mondjuk, de sok esélyt nem látok az Ohio State ellen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
Úgy tűnik nincsenek Clemson fanok hazánkban ☺
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
őrület, hogy az egész szezonban nem írt ide se senki, holott sorozatban másodszorra sikerült a Clemsonnak elérni a rájátszást, de akkor már ide is:

magyar idő szerint 2017. január 1-jén, 01:00-es kezdettel PO elődöntő, azaz FIESTA BOWL az Ohio State ellen!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal