Michigan State Spartans

4 feliratkozó

több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ennyi fumble-t...katasztrófa. Scottot ideje lenne elfelejteni. Jól helyre rakott minket az Irish...
JustoVillar
Kb. mostanra sikerült lenyugodni. Hihetetlen mennyire nem tudunk vigyázni a bogyóra. Most viszont a D-nek is voltak homály pillanatai. Scottot én is elfelejteném most. Csalódott vagyok nagyon, mert az elsö 2
meccs alapján többre számítottam. 😕

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ennyi fumble-t...katasztrófa. Scottot ideje lenne elfelejteni. Jól helyre rakott minket az Irish...

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na visszanéztem a meccset, mert szombaton elaludtam a második félidőre.
A védelem fasza. Jó pár nagy playt megakadályoztak ez főleg passz védekezésre igez, mert futás ellen voltak hiányosságok.
Offensenek annyi a dolga, hogy ne veszítse el a meccseket, ez eddig nagyon nehezen megy. Sok a fumble. A passzjáték döcög. Bár most már voltak életképességre utaló jelek. Amit nem értek, hogy London miért kap olyan kevés labdát, az elmúlt két meccsen akárhányszor betették egész jókat futott, és kb ő az egyetlen RB a rosteren aki még nem fumblizott.
Kicsit korán van ez a bye de hát ez van ezt kell szeretni. Az Irish megégett a Georgia ellen hétvégén, szóval azért ők is verhetőek, de nagyon kemény meccs lesz ez. Ha ezt a meccset behúzzuk akkor megint kinézhet egy király szezon.
Még két dolog a végére:
1.:Notre Dame ellen végre underdogok leszünk ami nagyon jól állt nekünk két évvel ezelőtt is mikor B1G-t nyertünk 😀
2.: Otthon kapott ki a Buckeys 😀 😀 😀
JustoVillar
Nem tudom miért, de most valamiért annyira nem parázok az Irishtól. Persze nem lesz könnyű, de ez a D most bizakodásra adott okot. Az O meg lassacskán csak megérkezik a szezonba. 😊 A sok fumbli csak elmarad már végre valahára.

A Buckeyeson nem kicsit vigyorogtam 😀 😀

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Na visszanéztem a meccset, mert szombaton elaludtam a második félidőre.
A védelem fasza. Jó pár nagy playt megakadályoztak ez főleg passz védekezésre igez, mert futás ellen voltak hiányosságok.
Offensenek annyi a dolga, hogy ne veszítse el a meccseket, ez eddig nagyon nehezen megy. Sok a fumble. A passzjáték döcög. Bár most már voltak életképességre utaló jelek. Amit nem értek, hogy London miért kap olyan kevés labdát, az elmúlt két meccsen akárhányszor betették egész jókat futott, és kb ő az egyetlen RB a rosteren aki még nem fumblizott.
Kicsit korán van ez a bye de hát ez van ezt kell szeretni. Az Irish megégett a Georgia ellen hétvégén, szóval azért ők is verhetőek, de nagyon kemény meccs lesz ez. Ha ezt a meccset behúzzuk akkor megint kinézhet egy király szezon.
Még két dolog a végére:
1.:Notre Dame ellen végre underdogok leszünk ami nagyon jól állt nekünk két évvel ezelőtt is mikor B1G-t nyertünk 😀
2.: Otthon kapott ki a Buckeys 😀 😀 😀

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most gondolkodom, hogy a védelem eddig a 2 meccs alatt nem kapott TD-t. Eddig 2 fumble return és egy kickoff return TD.-t nyaltunk be. Jó kezdés, jó kezdés... 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
2-0 😊. Lewerke 1 passzolt és 2 futott TD( ebből 1 61 yardos 😊 ) LJ egy futott és egy elkapott td. A védelem 0 engedett TD. Jó volt.

Ami negatívum, h megint volt fumbliból benyalt TD. Most Hunter Rison hagyta el a bogyót.

A két győzelem idén is meg van, de ez most valahogy más, mint tavaly volt.

Go Spartans! 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na újra meccsnap van. Nagyon fontos lesz ez a meccs a szezon szempontjából, mindenkeppen be kellene húzni.

 www.facebook.com/MSUathletics/videos/10159313363895154/
Itt egy nagyon királyságos hype videó is a szezonhoz, még a múlt héten posztolta az egyetem oldala.

Közben a Bears kirúgta Langfordot akit még 2015-ben draftoltak, bár sokáig nem maradt csapat nélkül mert már a Ravensnél van.
JustoVillar
Már én is nagyon várom. Remélem egy fokkal összeszedettebbek leszünk, mint múlt héten, illetve, hogy LJ is feljavul.

Go Spartans! 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Na újra meccsnap van. Nagyon fontos lesz ez a meccs a szezon szempontjából, mindenkeppen be kellene húzni.


Itt egy nagyon királyságos hype videó is a szezonhoz, még a múlt héten posztolta az egyetem oldala.

Közben a Bears kirúgta Langfordot akit még 2015-ben draftoltak, bár sokáig nem maradt csapat nélkül mert már a Ravensnél van.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A kezdeti nehézségek után a végére beindult agépezet és sima lett a meccs. A Broncos ellen már nehezebb lesz, néztem az összefoglalót a USC elleni meccsükről és nem voltak rosszak, bár a Trojans is töketlenkedett sokat.

Bullough végül a tampa PS-ben végezte. A Raidersnél meg úgy néz ki, hogy cutolják Calhount ami azért kemény egy 3. körös másodévestől. Mcdowellről is voltak olyan hírek, hogy lehet soha többé nem játszhat. Az utóbbi években nem jön össze az NFL a spártaiknak sajnos.

ÉÉÉÉS végre megjött ő is:

 www.fanatics.com/COLLEGE_Michigan_State_Spartans_Mens_T-Shirts/Michigan_State_Spartans_Straight_Out_T-Shirt_-_Black
JustoVillar
Az utóbbi napokban nem nagyon tudtam figyelni a híreket. Azért az durva, ha raiders ezt meglépi. A Szeretsz három training campet csináltatott Golsonnal, mire kiraktuk., pedig mindháromban megsérült. McDowellről ezt mikor és hol olvastad?

Király a póló! 😊
Gergőke
fűzővel kifelé, vagy valami hasonló oldal rakta ki FB-re, de csak pletyka szinten, remélem nem igaz.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A kezdeti nehézségek után a végére beindult agépezet és sima lett a meccs. A Broncos ellen már nehezebb lesz, néztem az összefoglalót a USC elleni meccsükről és nem voltak rosszak, bár a Trojans is töketlenkedett sokat.

Bullough végül a tampa PS-ben végezte. A Raidersnél meg úgy néz ki, hogy cutolják Calhount ami azért kemény egy 3. körös másodévestől. Mcdowellről is voltak olyan hírek, hogy lehet soha többé nem játszhat. Az utóbbi években nem jön össze az NFL a spártaiknak sajnos.

ÉÉÉÉS végre megjött ő is:

 www.fanatics.com/COLLEGE_Michigan_State_Spartans_Mens_T-Shirts/Michigan_State_Spartans_Straight_Out_T-Shirt_-_Black
JustoVillar
Az utóbbi napokban nem nagyon tudtam figyelni a híreket. Azért az durva, ha raiders ezt meglépi. A Steelers három training campet csináltatott Golsonnal, mire kiraktuk., pedig mindháromban megsérült. McDowellről ezt mikor és hol olvastad?

Király a póló! 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A kezdeti nehézségek után a végére beindult agépezet és sima lett a meccs. A Broncos ellen már nehezebb lesz, néztem az összefoglalót a USC elleni meccsükről és nem voltak rosszak, bár a Trojans is töketlenkedett sokat.

Bullough végül a tampa PS-ben végezte. A Raidersnél meg úgy néz ki, hogy cutolják Calhount ami azért kemény egy 3. körös másodévestől. Mcdowellről is voltak olyan hírek, hogy lehet soha többé nem játszhat. Az utóbbi években nem jön össze az NFL a spártaiknak sajnos.

ÉÉÉÉS végre megjött ő is:

 www.fanatics.com/COLLEGE_Michigan_State_Spartans_Mens_T-Shirts/Michigan_State_Spartans_Straight_Out_T-Shirt_-_Black

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tegnap este végre elkezdődött. Egy magabiztosabb győzelemmel, mint tavaly a Furman ellen. Az elején az O homály volt. Lewerke az elején gyenge volt, aztán szépen belerázódott és passzal és futásokkal is termelte a yardokat. Végül 3 TD passz lett a vége ebből 2-t Davis, 1-t pedig Sokol kapott el. Kiemelendő még Stewart, aki elkapásból és futásból több, mint 110 yardot termelt. LJ Scott kétszer is fumblizott a meccsen, amiből 1 TD-t is csinált BG. Szóval nagyon nem volt jó meccse a tegnapi. Sokolról még annyit, hogy volt egy nagyon csúnya dropja az end zone - ban, amikor egy sima TD-t ejtett el.

A védelem egész jól muzsikált. Kiemelném Joe Bachiet a maga 10 szerelésével, Frey-nek volt sackje, míg Tyson Smithnek egy 38 yaris picksixe.

Szóval nem volt, de jövő héten sokkal nagyobb koncentráció kell majd a W-hez. 😊

Go Spartans! 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Íme a depth chart, lehet szemezgetni:

 scout.com/college/michigan-state/Article/Mark-Dantonio-Michigan-State-Football-Releases-Depth-Chart-106622947

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A Hard Knocksban foglalkoztak kicsit Riley Bullough-al. Kiemelték, annak ellenére, hogy jatekat tekintve kb csak masodik, harmadik csapatos, de kienelkedo vezer a palyan. Remélem ez segit neki elcsípni egy roster helyet.
JustoVillar
Remélem így lesz. Pont ez volt az a tulajdonsága ami nálam a legtöbbet nyomta a latba amikor arra gondoltam, hogy nagy csatában egy roster hely meglehet neki.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A Hard Knocksban foglalkoztak kicsit Riley Bullough-al. Kiemelték, annak ellenére, hogy jatekat tekintve kb csak masodik, harmadik csapatos, de kienelkedo vezer a palyan. Remélem ez segit neki elcsípni egy roster helyet.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Brian Allen és Chris Frey a két kapitány.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sorsolást nézegetve én bízok egy pozitv szezonban.
Az elején a Bowling greent ütni kell.
Utána már a Broncos nehezebb lesz, de szerintem eléggé meggyengültek, a legjobb elkapójukat és a kezdő QB-t is elvesztették, Lansingben ezt is hozni kell.
Ha ez megvan akkor mehetünk neki az Irishnek ami nagyon kemény meccs lesz, a Notre Dame sötét ló itt szerintem kikapunk, de ha sikerül behúzni az nagyon megdobhatja a szezonunkat.
Aztán a Hawkeyes, ismét egy kemény csapat, szerintem itt nem sok esélyünk lesz, ahogyan utána Ann Harborban sem.
Minnesota, Indiana, Northwestern lesz a folytatás ezeket papíron mind be lehet húzni de szerintem nem lesz meg az összes.
Jön két zakó a Lionstól és a Buckeystól.
majd a végén a Terrapenst és a Rutgrest ütni kell.

Elég sok fog múlni a szezon első pár meccsén ott lesz majd látható mire számíthatunk a szezonban.
Jó hogy a Buckeyessal és a Wolverinessel idegenben játszunk mert ezek a meccsen teljesen eselytelenek úgy is. Szerintem egy jó kezdéssel akár bowl szereplés is lehet belőle, mert ez a keret annyira nem rossz mint ahogy tavaly teljesített, D'antonio jó edző, csak találni kellene valami használható irányítót, talána futójátékunk használható lesz, ami sokat tud majd segíteni, láttam aláírt hozzánk egy 6,5 magas guard, rá nagyon kiváncsi leszek.
Na mindegy, kezdődjön végre....
Go Spartans!!!
JustoVillar
Egyetértek. A szezon eleje lesz a kulcs. LJ-vel lesz futójáték, Lewerke már nagy kérdés, de hátha a szezon eleje az ő önbizalmát is megalapozná. Nagy küzdelemben talán meg lesz a pozitív mérleg és a bowl szereplés, de most realisabbnak érzek egy 50 % körüli teljesítményt.

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Sorsolást nézegetve én bízok egy pozitv szezonban.
Az elején a Bowling greent ütni kell.
Utána már a Broncos nehezebb lesz, de szerintem eléggé meggyengültek, a legjobb elkapójukat és a kezdő QB-t is elvesztették, Lansingben ezt is hozni kell.
Ha ez megvan akkor mehetünk neki az Irishnek ami nagyon kemény meccs lesz, a Notre Dame sötét ló itt szerintem kikapunk, de ha sikerül behúzni az nagyon megdobhatja a szezonunkat.
Aztán a Hawkeyes, ismét egy kemény csapat, szerintem itt nem sok esélyünk lesz, ahogyan utána Ann Harborban sem.
Minnesota, Indiana, Northwestern lesz a folytatás ezeket papíron mind be lehet húzni de szerintem nem lesz meg az összes.
Jön két zakó a Lionstól és a Buckeystól.
majd a végén a Terrapenst és a Rutgrest ütni kell.

Elég sok fog múlni a szezon első pár meccsén ott lesz majd látható mire számíthatunk a szezonban.
Jó hogy a Buckeyessal és a Wolverinessel idegenben játszunk mert ezek a meccsen teljesen eselytelenek úgy is. Szerintem egy jó kezdéssel akár bowl szereplés is lehet belőle, mert ez a keret annyira nem rossz mint ahogy tavaly teljesített, D'antonio jó edző, csak találni kellene valami használható irányítót, talána futójátékunk használható lesz, ami sokat tud majd segíteni, láttam aláírt hozzánk egy 6,5 magas guard, rá nagyon kiváncsi leszek.
Na mindegy, kezdődjön végre....
Go Spartans!!!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
sziasztok, kollégám beszerzett a hivatalos shopból egy Nike sapit, de nagy lett neki. (L/XL - 58-61 cm )
Érdekel esetleg valakit?
 shop.msuspartans.com/MSU_Michigan_State_Spartans_Hats/Mens_Nike_Green_Michigan_State_Spartans_Vault_Swoosh_Flex_Hat

http://seahawks.hu
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Malik barátunk autóbalesetet szenvedett. Ő maga azt mondta jól van, de az orvosok szerint nem zárható ki, h akár az egész újonc szezonját ki kell hagynia. Remélem nem így lesz és be tuf mutatkozni idén az NFL-ben.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Régi szép idők 😊






" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.sbnation.com/college-football/2017/6/23/15815800/michigan-state-football-2017-preview-schedule-roster
baggio
Nagyon jó kis írás. Köszi, hogy belinkelted! 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football/2017/6/23/15815800/michigan-state-football-2017-preview-schedule-roster


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Geiger lediplomázott...az öröm a régi 😀


" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Lewerke azt mondta, hogy ő tudná vezetni az O-t.

" class="embed">