Michigan State Spartans

5 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 fuzovelkifele.com/2018/04/a-seahawks-kivagja-a-tavalyi-legmagasabb-pickjet/

Ennyit egy iszonyat nagy tehetségről. Szomorú ez nagyon 😕

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A Seahawks kivágta McDowellt, úgy, hogy egy snapet sem játszott...

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Közeledvén az NFL drafthoz, egy kicsit szétnéztem, hogy játékosaink kapcsán mi várható.

A szakik szerint egyedül Brian Allen fogják draftolni. Őt is leginkább a 3. napon. A CBS szerint összességében 157. legjobb játékos, a centerek között 9. a rangsorban.

Chris Frey -nek nagyon szurkolnék, mert az egyik személyes kedvencem volt a csapatban, de nagyobb esély van annak, hogy UDFA lesz,minthogy draftolják.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 247sports.com/college/michigan-state/Season/2018-Football/Commits

Az idén beiratkozottak 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.facebook.com/jaszberenywolverines/posts/10155452492311242

több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 scout.com/college/michigan-state/Article/COACH-TV-Moments-Ago-Michigan-State-Head-Coach-Mark-Dantonio-Addresses-Rumors-Accusations-114258520

" class="embed">
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Fuuuu... Basszus ez kemény. Hat nagyjabol minden evben elokerul egy suli egy egy ilyen botrannyal. Pedig most a foci csapat nagyon igeretes volt, a kosarcsapat pedig 6. Kiemelt.
Remélem nem dőlnek be a programok. Valamint D'antonio es Izzo karrierjeert is kar lenne.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
teljes a káosz

 twitter.com/OTLonESPN/status/956954322289528833
baggio 🏈
Megelőztél... nem tudom mi lesz ebből 😕

" class="embed">
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
teljes a káosz

 twitter.com/OTLonESPN/status/956954322289528833


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Na ma volt egy kis időm és összenézegettem a tavalyi és idei adatokat.

Tavaly ugye 3-9 mérleg ....siralomház.

Idén 9-3 , szereplés és győzelem a Holiday bowlon.

QB:
tavaly Tyler O'Connor: 154/262, 58.8 %, 16 TD , 9 INT , 1970 yard
idén Lewerke: 246/417, 59%, 20 TD, 6 INT, 2793 yard.

Nem kell kommentálni, meg van a kezdő QB 😊.

RB:

ismét Lj Scott volt legjobb: a tavalyi 2016: 184. car , 994 yard, 6 TD, 5.4. avg. stathoz képest idén 200 carry 895 yard 8 TD. Átlagban rosszabb volt idén ,meg azért fumblizgatott is, TD meg csak 2-vel több. Szóval szerintem jó döntés volt még visszatérni, hátha egy jobb szezonnal jobb draft helyet is ki tud majd harcolni magának.

Viszont ami nagyon- nagy előre lépés volt a csapat futójátékát illetően az Lewerke. 124 carry, 562 yard, 5 TD. Nagyon szép produkció. A harmadik helyen Madre London zárt 83 carry 304 yard, 3 TD.

Továbbá kiemelendő még Gerald Holmes 79 carry 287 yard, 1 TD és Darrell Stewart 20 futásból 140 yard. Tavaly a három legjobb futónk 11 TD hozott össze, idén 16 -ot.

WR:

Az elkapások terén elsősorban Felton Davis villogott 55 elkapásból 776 yard és 9 TD, Tavaly RJ Shelton mind elkapásokban mind yardokban hasonló volt viszont Davis majd 2szer annyi TD-t termelt.
Ami nagy előrelépés volt ezen poszton is az az, hogy tavaly Corley 33 elkapás 453 yard 3 Td. Idén Darrell Stewart 50 elkapás 501 yard, 2 TD, de még a harmadik Cody White is jobb volt idén , mint tavaly Corley ugyanis White idén 35 elkapás 490 yard 4 TD. Még mindemellett Sokol és LJ is hozzárakta a magáét a passzjátékhoz.

Ne feledkezzünk meg az O-lineról sem, akik nagyon szép szezont raktak össze.

És a nagy kedvenc a D.

Nagyon komoly előrelépés tavalyhoz képest.

Joe Bachie 100 tckl, 75. tckl for lost, 2.5 sack, 3 INT, 1 FF, 2 Fr.

A legtöbb sacket Kenny Willekes szerezte 5,5 -lel. Idén a csapat 26 sacket szerzett összesen, tehát szépen eloszlott a védők között . Tavaly 11 volt ez a szám a komplett csapattól.

Tavaly a csapat összeszedett 8 INt-tet idén 13 INT. Majd kétszer annyi.

Tavaly 5 fumblink volt, idén 9 ( egyébként idén Frey volt a legjobb 3 összeszedett fumblival.)

Ja és akit nagyon megkedveltem még idén az Raequan Williams ott a fal közepén.

A tavalyi szezon végén nagyon borúsan láttam a jövőt, azt írtam, hogy nem látom azokat a játékosokat akik ki tudnák vezetni a csapat szekerét a kátyúból.

Ez idén gyökeresen megváltozott.

Jelentem van irányítónk!!!! 😊 Lewerkere nagyon szívesen bízom a csapatot. Reméljük LJ még jobb szezont fog futni, mint idén.

A D-ben pedig számos emberke kezdte bontogatni a szárnyait.

Viszont ami a legjobb hír a jövőre nézve, az az, hogy csak Frey, Brian Allent és Coopert veszítjük el idén.


Száz szónak is egy a vége, egy kibaszott fiatal csapat tolt egy nagyon szép szezont 😊.

Jelentem tiszta, napsütéses az ég a Spartan Stadium felett 😊.
Gergőke
Tényleg nagyon jó kis szezon volt, végig élveztem és látszott a fejlődés, ami jövőre még magasabb szintre emelheti a csapatot.

Amit kiemelnék negatívumként az a nagyon fumble, főleg LJ részéről. Ezen kell javítani és szétverünk mindenkit a B1G-ben.

És ha minden a terv szerint alakul jövőre a helyszínen tudom megtekinteni az első fordulós Texas @ Maryland meccset. Nem MSU, de legalább B1G. Tuti, hogy valami Spartansos cuccban fogok feszíteni 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sőt Hunter Rison is transferel.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Trishton Jackson wr is transferel.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na ma volt egy kis időm és összenézegettem a tavalyi és idei adatokat.

Tavaly ugye 3-9 mérleg ....siralomház.

Idén 9-3 , szereplés és győzelem a Holiday bowlon.

QB:
tavaly Tyler O'Connor: 154/262, 58.8 %, 16 TD , 9 INT , 1970 yard
idén Lewerke: 246/417, 59%, 20 TD, 6 INT, 2793 yard.

Nem kell kommentálni, meg van a kezdő QB 😊.

RB:

ismét Lj Scott volt legjobb: a tavalyi 2016: 184. car , 994 yard, 6 TD, 5.4. avg. stathoz képest idén 200 carry 895 yard 8 TD. Átlagban rosszabb volt idén ,meg azért fumblizgatott is, TD meg csak 2-vel több. Szóval szerintem jó döntés volt még visszatérni, hátha egy jobb szezonnal jobb draft helyet is ki tud majd harcolni magának.

Viszont ami nagyon- nagy előre lépés volt a csapat futójátékát illetően az Lewerke. 124 carry, 562 yard, 5 TD. Nagyon szép produkció. A harmadik helyen Madre London zárt 83 carry 304 yard, 3 TD.

Továbbá kiemelendő még Gerald Holmes 79 carry 287 yard, 1 TD és Darrell Stewart 20 futásból 140 yard. Tavaly a három legjobb futónk 11 TD hozott össze, idén 16 -ot.

WR:

Az elkapások terén elsősorban Felton Davis villogott 55 elkapásból 776 yard és 9 TD, Tavaly RJ Shelton mind elkapásokban mind yardokban hasonló volt viszont Davis majd 2szer annyi TD-t termelt.
Ami nagy előrelépés volt ezen poszton is az az, hogy tavaly Corley 33 elkapás 453 yard 3 Td. Idén Darrell Stewart 50 elkapás 501 yard, 2 TD, de még a harmadik Cody White is jobb volt idén , mint tavaly Corley ugyanis White idén 35 elkapás 490 yard 4 TD. Még mindemellett Sokol és LJ is hozzárakta a magáét a passzjátékhoz.

Ne feledkezzünk meg az O-lineról sem, akik nagyon szép szezont raktak össze.

És a nagy kedvenc a D.

Nagyon komoly előrelépés tavalyhoz képest.

Joe Bachie 100 tckl, 75. tckl for lost, 2.5 sack, 3 INT, 1 FF, 2 Fr.

A legtöbb sacket Kenny Willekes szerezte 5,5 -lel. Idén a csapat 26 sacket szerzett összesen, tehát szépen eloszlott a védők között . Tavaly 11 volt ez a szám a komplett csapattól.

Tavaly a csapat összeszedett 8 INt-tet idén 13 INT. Majd kétszer annyi.

Tavaly 5 fumblink volt, idén 9 ( egyébként idén Frey volt a legjobb 3 összeszedett fumblival.)

Ja és akit nagyon megkedveltem még idén az Raequan Williams ott a fal közepén.

A tavalyi szezon végén nagyon borúsan láttam a jövőt, azt írtam, hogy nem látom azokat a játékosokat akik ki tudnák vezetni a csapat szekerét a kátyúból.

Ez idén gyökeresen megváltozott.

Jelentem van irányítónk!!!! 😊 Lewerkere nagyon szívesen bízom a csapatot. Reméljük LJ még jobb szezont fog futni, mint idén.

A D-ben pedig számos emberke kezdte bontogatni a szárnyait.

Viszont ami a legjobb hír a jövőre nézve, az az, hogy csak Frey, Brian Allent és Coopert veszítjük el idén.


Száz szónak is egy a vége, egy kibaszott fiatal csapat tolt egy nagyon szép szezont 😊.

Jelentem tiszta, napsütéses az ég a Spartan Stadium felett 😊.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.youtube.com/watch?v=hfr2JPCB7FI

Annak, aki esetleg nem látta volna és érdekli 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
deWeaver esetleges távozása nem tudom jó vagy rossz hír a Spartans-fan-eknek!? Lewerke nagyon úgy tűnik elég jó megoldás és ha jól gondolom a Jr és Sr évét is kitölti akkor 2 évig meg van oldva a QB poszt. Azt szeretem MSU-ban hogy minden éveben hoznak egy-két újoncot akik egész ígéretesek. Ha valaki tudja kérem válaszoljon hogy Dantonio marad-e még mert az nagyon jó lenne!
Stiv1983
DeWeaver távozása nem oszt- nem szoroz. 2 éve érkezett, azóta élesben gyakorlatilag pályát sem látott. Tavaly a botrányos szezonunk közepette sem küldte fel Dantonio. Idén pedig Lewerke igencsak berobbant, szóval ha minden jól megy a következő szezonokra meg van oldva a QB poszt. Szerintem ilyen módon teljesen érthető, hogy menni akar deWeaver, hátha máshol kap majd játéklehetőséget.

Dantoni pedig maradni fog míg világ a világ 😉

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
deWeaver esetleges távozása nem tudom jó vagy rossz hír a Spartans-fan-eknek!? Lewerke nagyon úgy tűnik elég jó megoldás és ha jól gondolom a Jr és Sr évét is kitölti akkor 2 évig meg van oldva a QB poszt. Azt szeretem MSU-ban hogy minden éveben hoznak egy-két újoncot akik egész ígéretesek. Ha valaki tudja kérem válaszoljon hogy Dantonio marad-e még mert az nagyon jó lenne!
Stiv1983
szó sincs a távozásáról, ő már innen fog visszavonulni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stiv1983 Indianapolis Colts Michigan State Spartans 1 — gunners1886@freemail.hu
deWeaver esetleges távozása nem tudom jó vagy rossz hír a Spartans-fan-eknek!? Lewerke nagyon úgy tűnik elég jó megoldás és ha jól gondolom a Jr és Sr évét is kitölti akkor 2 évig meg van oldva a QB poszt. Azt szeretem MSU-ban hogy minden éveben hoznak egy-két újoncot akik egész ígéretesek. Ha valaki tudja kérem válaszoljon hogy Dantonio marad-e még mert az nagyon jó lenne!
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Messiah deWeaver QB transzferelni szándékozik

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
LJ bejelentette, hogy jövőre visszatér még az egyetemre 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sima győzelem a Holiday bowlon 😊. Lewerke 3 TD passz 213 yard. E mellett még futott is 74 yardot. Dantonio 100. győzelme 😊. Nagyon szép szezon volt. Rengeteget fejlődött a csapat és még bőven van fejlődési potenciál bennünk. 😊

A legjobb az egészben, h amennyire borús volt a jövőkép előttem a tavalyi szezon után, most olyan szép tiszta, napsütéses. 😊

Go Spartans Go!!! 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Chewins all america first team lett 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Idén első alkalommal fogunk szerepelni a Holiday bowlon. Míg a Washington State zsinórban második alkalommal játszik majd a Holiday bowlon. Tavaly a Minnesota verte meg őket 17-12-re.

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Lemaradt, hogy dec.28. a dátum 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A végleges közlemény szerint a Citrus Bowlon fogunk játszani jan. 1.-én. Az ellenfél az LSU lesz 😊
Gergőke
elhamarkodott infó volt, a Notre Dame megy a Citrus Bowlra a Spartans helyett
arra még várni kell, hogy az MSU-nak mi jut
baggio
Semmi gond...én is benéztem. Akkor most már, ha hinni lehet a végleges az, hogy Holiday Bowl lesz a Washington State ellen. 😊

" class="embed">