Michigan State Spartans

5 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gamedaaay!! Ma az Arizona State jön. Remélem egy kicsit simább meccsen sikerül a W-t behúzni, mint múlthéten.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Még egy gondolat:

Joe Bachie- elképesztő a srác. 11 szerelése volt a meccsen és a végén az az interception, hát.... ő üti fel a levegőbe a passzt,majd húzza le.

Nagyon-nagyon remélem, hogy nem megy el idő előtt profinak és végig kitölti az egyetemi pályafutását. 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az első győzelem a szezonban! Na de, milyen. 3 perccel a vége előtt még 1 ponttal ment az Aggies. Heyward 2 futott TD, a 2.game winning. Lewerke 2 TD passz, de dobott egy pick sixet. Davis gyönyörű TD elkapást csinált, ahogy Heyward mind a két TD-je szép volt. Bachie 11 tackle, 1 Int, Willis 1 Int, Williekes 2 sack.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bachie, Lewerke és Khari Willis a kapitányok.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végreeee!!! Annyi, de annyi nap várakozás után végre GAMEDAAAAAAAAY!!!! 😊

Este 01:00 Utah State ellen. Remélem semmi gond nem lesz és behúzzuk a meccset!!

GO GREEEN, GO WHIIITE!!! 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Fúúúú hétvégén végre megkezdődik a szezon. Nagyon vártam már. Ha folytatják a srácok a tavalyi fejlődést akkor nagyon jó szezonnak nézünk elébe.

A sorsolásunk is jó, valószinűleg csak egy rangsorolt csapat ellen fogunk idegenben játszani(PSU), míg a Wolverines és a Buckeyes is jönni fog Lansingbe.

Lewerketől nagyon jó évet várok, bár annyira remélem nem lesz jó, hogy senior éve előtt elmenjen profinak, kivéve ha bajnoki címig visz minket.
LJ remélem idén végre megtanul vigyázni a labdára és akkor az LJ Scott, Lewerke, Felton Davis hármas nagyon elnöki lesz az offense oldalon.
Védelemben Bachie remélem pusztítani fog idén is, valamint Joshua Scott is hamar visszatér.

Összegezve nagyon optimista vagyok a szezonnal kapcsolatban és b@sszunk meg mindenkit.

Sajnos(inkább szerencsére) az első két fordulót nem fogom látni mert kint leszek az USA-ban. Megyek college meccsre is, igaz nem MSU, de legalább B1G(Rutgers). Remélem nem fognak megverni mert Spartans mezben megyek meccsre 😀

Gooo Green! Gooo White!
JustoVillar
Jómagam egyrészt csatlakozom hozzád, másrészt csak annyit írok le az utolsó gondolathoz, hogy én miskolci vagyok és Miskolcon is élek, ahol ugye a zöld-fehér színkombináció kevésbé népszerű, úgy is mondhatnám, hogy utálják,mint a sz@rt. Így amikor felveszem a Spartansos Bell mezem és abban közlekedem a városban eléggé " érdekes " pillantásokat szoktam kapni először azért, mert milyen színek ezek, utána meg amikor látják, hogy milyen mez akkor meg leginkább a " mi a f@sz??!! " kérdés szokott az emberek arcára kiülni 😀.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Fúúúú hétvégén végre megkezdődik a szezon. Nagyon vártam már. Ha folytatják a srácok a tavalyi fejlődést akkor nagyon jó szezonnak nézünk elébe.

A sorsolásunk is jó, valószinűleg csak egy rangsorolt csapat ellen fogunk idegenben játszani(PSU), míg a Wolverines és a Buckeyes is jönni fog Lansingbe.

Lewerketől nagyon jó évet várok, bár annyira remélem nem lesz jó, hogy senior éve előtt elmenjen profinak, kivéve ha bajnoki címig visz minket.
LJ remélem idén végre megtanul vigyázni a labdára és akkor az LJ Scott, Lewerke, Felton Davis hármas nagyon elnöki lesz az offense oldalon.
Védelemben Bachie remélem pusztítani fog idén is, valamint Joshua Scott is hamar visszatér.

Összegezve nagyon optimista vagyok a szezonnal kapcsolatban és b@sszunk meg mindenkit.

Sajnos(inkább szerencsére) az első két fordulót nem fogom látni mert kint leszek az USA-ban. Megyek college meccsre is, igaz nem MSU, de legalább B1G(Rutgers). Remélem nem fognak megverni mert Spartans mezben megyek meccsre 😀

Gooo Green! Gooo White!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.spartannation.com/2018/08/28/11-msu-vs-utah-state-depth-chart/

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Jelezni szeretném, hogy újra elérhető az msuspartans.com

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Joshia Scott 2 hónapra out... Fasza 😕.

Ugyanakkor már igazán augusztus 31. lehetne!! 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0731%2Fcfb_power_rankings_3x2.jpg
College football power rankings: Bama-Clemson, Round IV?
Are we headed for another Nick Saban-Dabo Swinney playoff clash? That's certainly what it looks like. Find out where the rest of the CFP contenders fit in.
Szezon előtti PR.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nektek az msuspartans.com elérhető???

Nekem napok óta nem jön be 😕
Gergőke
A GDPR miatt még az ncaa.com se elérhető május 25. óta...
r.baggio
Basszus...tényleg... akkor mindegy, majd figyelem 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Nektek az msuspartans.com elérhető???

Nekem napok óta nem jön be 😕
Gergőke
A GDPR miatt még az ncaa.com se elérhető május 25. óta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nektek az msuspartans.com elérhető???

Nekem napok óta nem jön be 😕

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Érdekes topik lett Lewerke a twitteren, szerintem érdemes ezzel a cikkel foglalkozni:

 insidethepylon.com/pylon-u/teams-ncaa/division-ia-fbs/big-ten/michigan-state-spartans/2018/06/18/brian-lewerke-and-process-over-results/

Emellett, Kyle Crabbs, az NDT Scouting vezetője is sokat foglalkozik szintén a twitteren az irányítóval, szerintem ő is ki fog majd dobni egy cikket róla.

Szerkesztette: balentin
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Most akkor ez újra él? Valszeg így lesz a legsz@rabb, ha két aktív fórum lesz mert megfeleződik a társaság...
JustoVillar
Jelenleg az FK fórum nem érhető el...
Gergőke
Legalább van egy kis izgalom az offseasonben is 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most akkor ez újra él? Valszeg így lesz a legsz@rabb, ha két aktív fórum lesz mert megfeleződik a társaság...
JustoVillar
Jelenleg az FK fórum nem érhető el...

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Most akkor ez újra él? Valszeg így lesz a legsz@rabb, ha két aktív fórum lesz mert megfeleződik a társaság...

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Akkor üdvözlet újra itt!! 😊

Természetesen továbbra i GO GREEN, GO WHITE! 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A Seahawks kivágta McDowellt, úgy, hogy egy snapet sem játszott...
JustoVillar
Mer balfasz volt, de mi is.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én ott leszek!

Go Green! Go White!
JustoVillar
Helyes-helyes! 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Én ott leszek!

Go Green! Go White!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nahát akkor itt is 😕

A magam részéről köszönök mindenkinek mindent! 😊 Nagy élmény volt!!! 😊

Őszintén remélem, hogy az FK-n is lesz saját csapat topikunk,ahol majd tudjuk folytatni a csapattal kapcsolatos beszélgetéseket!!

Mindenkinek minden jót kívánok,annak is aki jön az FK-ra és annak is aki nem!!!

GO SPARTANS!!! 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Chris Frey pedig UDFA-kent aláírt a Panthershez.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Brian Allent 4. körben a Rams vitte. Nagyon sok sikert neki az NFL - ben 😊

" class="embed">