Michigan State Spartans

5 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag Lewerke sérült vállal játszott tegnap. A jobb vállában van valami állítólag.

A csapat pedig lassan megkapja a forgatási engedélyt a Kórház a város szélén újabb szériájára. ☹️

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az a helyzet, hogy O nélkül nehéz játszani ezt a játékot. ☹️ Lewerke siralmas volt, le is cserélte Lombardira Dantonio. Ráadásul Davis is és Allen is megsérült. ☹️

A védelem összességében nagyot ment, amíg lehetett meccsben tartották a csapatot. Kár, hogy az O Lewerke - vel az élen úgy döntött, hogy ma nem lépnek pályára. ☹️

A Philly Special legalább szép volt.

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Fuuuu igazából nem érdekel mi lesz a többi hátralevő meccsünk csak a Wolverinest verjük meg.
Nem tudom hova tenni a csapatot mert PSU ellen két nagy játékot leszamitva rohadt jól fogtuk a futás. A Northwestern ellen meg botrányosan voltunk. Ma is ez lesz a kulcs védelmi oldalról, hogy ne engedjük őket haladni a földön. Offense részről pedig az, hogy Lewerke hogy játszik és hogy Davisen kívül lesz-e elkapo aki tisztára tudja magát játszani.

Nem túl jók az élőerzeteim a meccsel kapcsolatban, lehet inkabb a Hali Vidire kellene kimennem...

Ja és állítólag elég szar idő várható Lansingben, talán ez is nekünk kedvezhet.

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ma este a Wolverlányokkal játszunk. Természetesen 6. kiemeltként Haribóék esélyesebbek, de ha úgy játszunk, mint múlt héten a PSU ellen, akkor lesz esélyünk. Remélem Bachiék a szebbik arcukat fogják mutatni és Lewerkeék is fognak majd haladni.

Hangolódás képen pedig:


😆😁😁

GO GREEEN, GO WHIIITE

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Olyan hangos ott van bazdmeg l-et nyomtam Davis TD-jenel, hogy fél Szombathely felebredt. Holnap majd én is írok részletesebben, hideg fejjel. Egyelőre örülök a győzelemnek nagyon.
JustoVillar
Én is még higgadok 😁😁

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Olyan hangos ott van bazdmeg l-et nyomtam Davis TD-jenel, hogy fél Szombathely felebredt. Holnap majd én is írok részletesebben, hideg fejjel. Egyelőre örülök a győzelemnek nagyon.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mára csak annyit, hogy 😆😁😁. Just win, baby! 😁

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ez hihetetlen....amikor az ember már kezdené azt hinni, hogy na akkor kezdünk rendbe lenni, akkor jön egy ilyen ótvar meccs.

Hihetetlen, hogy az O mennyire nem volt képes haladni. Igazából összehoztak egyszer egy nagy játékot, Davis futást, ezt követően egy labdaszerzés után short fieldet kaptak és azt meg tudták csinálni.

A D az meg benyalintott 2 nagy playt az elején, utána úgy ahogy összeszedték magukat és meccsben tartották a csapatot, de az O semmit nem tudott kezdeni a helyezettel.

Az a helyzet, hogy Lewerke nagyon közepes szezont hoz eddig. A d többé-kevésbé azt hozza,ami várható, de az O balfaszkodása mellett már kevesek néha.

Most azt mondom, hogy a Penn State, Ohio State sima zakó. Michigan talán otthon bravúrral megfogható.

Szóval mondjuk most mondanék egy 8-4-et optimistán!
Gergőke
Azért a Rutgers, Nebraska, Purdue 3-ast meg kell verni akármi történik. Valami szar bowl szereplés meg lesz ha csak nem produkálunk egy olyan osszeomlást mint két éve. Szerintem meg sem nézem a PSU elleni meccset mert csak felhúznám magam rajta...
JustoVillar
Én úgy vagyok, most ezzel a Penn State meccsel, hogy elkezdem az biztos, de, ha nagyon vakon vagyunk akkor inkább hagyom én is. Elég lesz a Bengals-Steelerst végig nézni 😁

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ez hihetetlen....amikor az ember már kezdené azt hinni, hogy na akkor kezdünk rendbe lenni, akkor jön egy ilyen ótvar meccs.

Hihetetlen, hogy az O mennyire nem volt képes haladni. Igazából összehoztak egyszer egy nagy játékot, Davis futást, ezt követően egy labdaszerzés után short fieldet kaptak és azt meg tudták csinálni.

A D az meg benyalintott 2 nagy playt az elején, utána úgy ahogy összeszedték magukat és meccsben tartották a csapatot, de az O semmit nem tudott kezdeni a helyezettel.

Az a helyzet, hogy Lewerke nagyon közepes szezont hoz eddig. A d többé-kevésbé azt hozza,ami várható, de az O balfaszkodása mellett már kevesek néha.

Most azt mondom, hogy a Penn State, Ohio State sima zakó. Michigan talán otthon bravúrral megfogható.

Szóval mondjuk most mondanék egy 8-4-et optimistán!
Gergőke
Azért a Rutgers, Nebraska, Purdue 3-ast meg kell verni akármi történik. Valami szar bowl szereplés meg lesz ha csak nem produkálunk egy olyan osszeomlást mint két éve. Szerintem meg sem nézem a PSU elleni meccset mert csak felhúznám magam rajta...

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
D'Antonio közölte, hogy Hartberger valószínűleg már nem játszik idén.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ez hihetetlen....amikor az ember már kezdené azt hinni, hogy na akkor kezdünk rendbe lenni, akkor jön egy ilyen ótvar meccs.

Hihetetlen, hogy az O mennyire nem volt képes haladni. Igazából összehoztak egyszer egy nagy játékot, Davis futást, ezt követően egy labdaszerzés után short fieldet kaptak és azt meg tudták csinálni.

A D az meg benyalintott 2 nagy playt az elején, utána úgy ahogy összeszedték magukat és meccsben tartották a csapatot, de az O semmit nem tudott kezdeni a helyezettel.

Az a helyzet, hogy Lewerke nagyon közepes szezont hoz eddig. A d többé-kevésbé azt hozza,ami várható, de az O balfaszkodása mellett már kevesek néha.

Most azt mondom, hogy a Penn State, Ohio State sima zakó. Michigan talán otthon bravúrral megfogható.

Szóval mondjuk most mondanék egy 8-4-et optimistán!

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A hétvégén a Northwestern érkezik. Zsinórban három vereség után. Eddig a szezonban a csak a Purduet verték. Kikaptak simán a Duketól és két szoros verség az Akron ( 34:39) és a Michigan ( 17:20) ellen.

22 pontot szereznek átlagosan és 27 kapnak. 369 yardot tesznek meg meccseként, ebből 274 yardot passzolva, 95 yardot futva. A D# 379 yardot enged, 237 yardot passzolva, 142 futva.

Thorson eddig 927 yardot passzolt, 3 TD és 3 INT társaságában. Jeremy Larkin futotta a legtöbbet 72 carryből 345 yard és 5 TD. Elkapásokban pedig Flyn Nagel jeleskedett eddig 26 elkapásból 291 yard és nem volt TD-je.

Az espn 79.6% százalékban adja nekünk meccset. Remélem be is húzzuk. Remélem Davis és Stewart fogja tudni pótolni Whiteot és a védelem is eltekint a negyedik negyedes leolvadástól.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Közben még annyit sikerült kideríteni, hogy LJ Scott egy láb sérülés miatt hagyta ki zsinórban a második meccsét,amit még állítólag az ASU ellen szedett össze.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
JA és azt még nem tettem hozzá, hogy Lewerke az INT-t a Red Zoneban dobta. 😕

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Többiek sérülése mennyire súlyos? Nem láttam a meccset de az eredményt elnézve elég siralmasak lehettünk.
JustoVillar
Annyit tudok, hogy a meccsre nem tudtak vissza térni.
White pedig a legújabb hírek szerint kéztörést szenvedett.

Lewerke gyenge volt nagyon. Ilyen szarul még nem láttam játszani. 0 TD 1 Int. Volt ugyan 2 futott TD-je, de a passz játék ergya volt nagyon.

Egyébként a harmadik negyed végén 31:3 volt az állás. Az utolsó negyed volt gáz nagyon. Azt buktuk 17:0ra.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Többiek sérülése mennyire súlyos? Nem láttam a meccset de az eredményt elnézve elég siralmasak lehettünk.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Megvan a győzelem és viszonylag sima is volt. Viszont megsérült White, Stewart, Chambers és Nailor is. 😕 😕.

White legalább 1 hónapra kidőlt állítólag. 😕

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A hétvégi meccs végre jó játékot hozott. Örültem is neki.
Ezt a Chippewas-t nagyon simán kellene verni bár a Sun Devils elleni meccs óta már nem hiszek semmi ilyenben. Utolsó non conference meccs. Fontos, hogy ne sérüljön meg senki és jövő hétvégén visszatudjunk vágni a Northwesternnek a tavalyi vereségért.

Goo Green! Goo White!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A hétvégén a Central Michigan jön. Sima győzelmet várok most.

Eddig gyakorlatilag egy kivétellel az összes idei meccsüket elveszítették. A legutóbbi fordulóban a Mainet verték 17:5-re.

Eddig átlagban 15 pontot szereznek meccsenként és 24 pontot kapnak. 139 yardot passzolnak átlagban és 120 yardot tesznek meg futva. A védelmük eddig 140 yardot engedett passzolva és 190 yardot szenvedtek el futás ellen.

Az irányítójuk Tony Poljan eddig 344 yardot 1 TD passzt és 4 INt-t hozott össze a szezonban. Jonathan Ward futotta a legtöbb yardot , szám szerint 156 yardot, viszont TD-je még nincs idén. Cameron Cole kapta el a legtöbbet 11 elkapásból 127 yardot szerzett 0 TD mellett.

Az espn 98%-ra veszi a győzelmünket, és én is most sima meccset várok.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na ez már egy fokkal jobban tetszett. 35:21-es győzelem idegenben. Ha így játszottunk volna az ASU ellen is ott sem L lett volna a vége.

A harmadik harmad végén már 28:7 volt az állás.

Lewerke elfogadható volt és most a védelem is hozta magát. Shakur Brown 69 yardos picksix.

De szépre sikeredett Coghlin 6 yardos futott TD-je is, ahogy Nailoré is 😁.

Most röviden ennyi 🙂.

GO GREEEN, GO WHIIITE

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát, nagyon le vagyok maradva a szezonnal, ez az ASU meccs elvette a kedvemet attól, hogy visszanézzem a teljes meccseket szóval nem tudok sok mindent mondani.
Hétvégén megnézem majd a meccset mindenképp. Ez az Indiana massziv csapat lesz idén, nem fognak sok meccset nyerni, de mindenki meg fog szenvedni ellenük.

Go Spartans!
JustoVillar
Nem sokat vesztettél egyik meccsel sem, pláne nem az ASU ellenivel 😊...bőven elég az összefoglaló ezekből a "szépségekből" 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Hát, nagyon le vagyok maradva a szezonnal, ez az ASU meccs elvette a kedvemet attól, hogy visszanézzem a teljes meccseket szóval nem tudok sok mindent mondani.
Hétvégén megnézem majd a meccset mindenképp. Ez az Indiana massziv csapat lesz idén, nem fognak sok meccset nyerni, de mindenki meg fog szenvedni ellenük.

Go Spartans!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hétvégén az Indiana jön. Remélem majd sikerül javítani, mert eddig ez a szezon nem igazán sikerült. A Utah State ellen is csak nagyot szenvedve sikerült nyerni, az Arizona State pedig egyenes átment rajtunk.

Ami eddig a jobban aggaszt az a védelem...az utóbbi két meccsen inkább hasonlítottak egy átjáróházhoz, még akkor is, ha az ASU csak 16 pontot tett fel, de a game winning driveban simán végigjöttek. Én mondjuk első sorban a Williams vezette DL-től és a Bachie vezette LB sor feljavulásától várnék sokat.

Megnéztem az Indianat is, hogy miújság feléjük. 3-0 a mérleg, de eddig a Florida Internationalt verték 38:28-ra, a Virginia Universityt 20:16-ra, és Ball Universityt 38:10-re. Szóval komoly ellenfél nem jött nekik eddig szembe. Eddig átlagban 201 yardot passzoltak meccsenként és 235 yardot futottak. A védelmük meccsenként 135 yardot engedett passzolva és 187 yardot futva.

Ezzel szemben mi majd 415 yardot teszünk meg átlagosan támadásban, ebből 300 passzolva és 114 futva, ez részemről teljesen vállalható.

De miért is írtam azt, hogy a védelemnek kurvára össze kéne magát szedni ?! Átlagosan 384 yardot szedünk be.... ez most baromi sok. Ebből ráadásul közel 350 yardot a passzokból szopókázunk... szóval a passz elleni védekezésünket kibaszottul rendbe kell tenni...a futás ellenivel nincsen gond, de amíg passzokkal simán átjöttek rajtunk nem is kell különösebben ezt erőltetni senkinek. És még egyszer mondom, hogy a Utah State és Arizona State volt az ellenfél, nem az Ohio State, vagy a Penn State, vagy bármelyik más kemény gárda...

Az espn-nél 79% az, hogy nyerünk és persze nyerjünk, de a győzelem ténye mellett nekem most legalább annyira fontos az, hogy milyen játékkal tennénk meg. Nagyon kéne sima, magabiztos győzelem, magabiztos, kemény játékkal.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Fasza....most néztem, hogy Hartberger 6-8 hétre out 😕. Nagyon sikeres volt az a ASU elleni meccs 😕.

Akik viszont most kikaptak a San Diego Statetől, sőt a BYU megverte a Wisconsint 😊.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na jól van fiúk, nagyon szép volt ☹️ baszki.... 13:3-as előnyről szépen leégtünk a 4. Negyedben. Ennyi elbaszott szerelés, ja és Layne is elmegy a picsába, folyamatosan engedte a nagyjátékokat. Lewerke meg amikor kellett volna most nem tudta végig vinni a csapatot, mondjuk az OL is elmehet a jóbüdös picsába, az utolsó driveban végülis csak kétszer egymás után engedték az ASU védőt blokkolatlanul Lewerke. Ja és még Hartberger is kidőlt, miután az utolsó puntnál ráestek a lábára. Szóval fasza 4. negyed volt.

A helyzet az, hogy kibaszottul össze kell magát szednie a csapatnak, mert ez eddig rohadtul messze van a tavalyi teljesítménytől. Már a Utah State ellen is egy nagy kínlódás volt, ez a mostani meg meg is koronázta a szezonkezdetet.

Szóval kúra gyorsan kapjuk össze magunkat, mert ez így nagyon nem lesz jó.

GO GREEEN, GO WHITE!

" class="embed">