Michigan State Spartans

5 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Cole Chewins is Academic All America.

" class="embed">
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
A korábbi walk on játkosunk, Kenny Willikes All-American lett az Athleticnél. Gratula neki, nagyon megérdemli!

Más, Urban Meyer távozik a Buckeyestól a bowl meccsük után, ha jól tudom egészségügyi problémákkal küzdött már az egész szezon során, meg gondolom az a családon belüli erőszakos ügy is megviselte. Mielőbbi jobbulást!

Viszont így, hogy nem lesz Meyer valószínűleg kevésbé lesz vonzó célpont a középiskolásoknak az OSU, egy 4 csillagos safety már decomittolt is a csapattól.
JustoVillar
Nagyon-nagyon komoly szezont futott Kenny!! Nagyon megérdemli az elismerést.

Azt pedig nem tudtam ,hogy Meyer egészségügyi problémák miatt is vonult vissza. Ez esetben jobbulsát neki tényleg. Viszont azt én is remélem, hogy távoztával visszaesik egy kicsit a Buckeyes népszerűsége és ezáltal hozzánk is jobban fognak jönni.
Gergőke
Szereztünk egy 5csillagos elkapót helyette 😀
kapitnono
Szegény, biztosan vmi megtévedt bárány lehet, akit csak a döntése után világosítottak fel, hogy barátom ugyan State-State mind a kettő, de sajnos te a rosszabbik Ohio State választottad a Michigan State helyett. 😆😁😁😁
Gergőke
Szerintem jól átgondolta döntését 😀


több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A korábbi walk on játkosunk, Kenny Willikes All-American lett az Athleticnél. Gratula neki, nagyon megérdemli!

Más, Urban Meyer távozik a Buckeyestól a bowl meccsük után, ha jól tudom egészségügyi problémákkal küzdött már az egész szezon során, meg gondolom az a családon belüli erőszakos ügy is megviselte. Mielőbbi jobbulást!

Viszont így, hogy nem lesz Meyer valószínűleg kevésbé lesz vonzó célpont a középiskolásoknak az OSU, egy 4 csillagos safety már decomittolt is a csapattól.
JustoVillar
Nagyon-nagyon komoly szezont futott Kenny!! Nagyon megérdemli az elismerést.

Azt pedig nem tudtam ,hogy Meyer egészségügyi problémák miatt is vonult vissza. Ez esetben jobbulsát neki tényleg. Viszont azt én is remélem, hogy távoztával visszaesik egy kicsit a Buckeyes népszerűsége és ezáltal hozzánk is jobban fognak jönni.
Gergőke
Szereztünk egy 5csillagos elkapót helyette 😀
kapitnono
Szegény, biztosan vmi megtévedt bárány lehet, akit csak a döntése után világosítottak fel, hogy barátom ugyan State-State mind a kettő, de sajnos te a rosszabbik Ohio State választottad a Michigan State helyett. 😆😁😁😁

" class="embed">
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
A korábbi walk on játkosunk, Kenny Willikes All-American lett az Athleticnél. Gratula neki, nagyon megérdemli!

Más, Urban Meyer távozik a Buckeyestól a bowl meccsük után, ha jól tudom egészségügyi problémákkal küzdött már az egész szezon során, meg gondolom az a családon belüli erőszakos ügy is megviselte. Mielőbbi jobbulást!

Viszont így, hogy nem lesz Meyer valószínűleg kevésbé lesz vonzó célpont a középiskolásoknak az OSU, egy 4 csillagos safety már decomittolt is a csapattól.
JustoVillar
Nagyon-nagyon komoly szezont futott Kenny!! Nagyon megérdemli az elismerést.

Azt pedig nem tudtam ,hogy Meyer egészségügyi problémák miatt is vonult vissza. Ez esetben jobbulsát neki tényleg. Viszont azt én is remélem, hogy távoztával visszaesik egy kicsit a Buckeyes népszerűsége és ezáltal hozzánk is jobban fognak jönni.
Gergőke
Szereztünk egy 5csillagos elkapót helyette 😀


több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A korábbi walk on játkosunk, Kenny Willikes All-American lett az Athleticnél. Gratula neki, nagyon megérdemli!

Más, Urban Meyer távozik a Buckeyestól a bowl meccsük után, ha jól tudom egészségügyi problémákkal küzdött már az egész szezon során, meg gondolom az a családon belüli erőszakos ügy is megviselte. Mielőbbi jobbulást!

Viszont így, hogy nem lesz Meyer valószínűleg kevésbé lesz vonzó célpont a középiskolásoknak az OSU, egy 4 csillagos safety már decomittolt is a csapattól.
JustoVillar
Nagyon-nagyon komoly szezont futott Kenny!! Nagyon megérdemli az elismerést.

Azt pedig nem tudtam ,hogy Meyer egészségügyi problémák miatt is vonult vissza. Ez esetben jobbulsát neki tényleg. Viszont azt én is remélem, hogy távoztával visszaesik egy kicsit a Buckeyes népszerűsége és ezáltal hozzánk is jobban fognak jönni.

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A korábbi walk on játkosunk, Kenny Willikes All-American lett az Athleticnél. Gratula neki, nagyon megérdemli!

Más, Urban Meyer távozik a Buckeyestól a bowl meccsük után, ha jól tudom egészségügyi problémákkal küzdött már az egész szezon során, meg gondolom az a családon belüli erőszakos ügy is megviselte. Mielőbbi jobbulást!

Viszont így, hogy nem lesz Meyer valószínűleg kevésbé lesz vonzó célpont a középiskolásoknak az OSU, egy 4 csillagos safety már decomittolt is a csapattól.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ez jó meccsnek ígérkezik, annak tükrében meg főleg, hogy hamarosan újra lesznek alapszakasz meccseink is az Oregon ellen.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A Redbox bowl - ra megyünk az Oregon ellen. A mérkőzés időpontja dec. 31.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az év díjazottjai.

Az edzőknél:
All BIG10 1st team:
Kenny Willekes LB,
Joe Bachie LB

2nd team: Justin Layne CB
3rd team: Raequan Williams NT,
David Dowell S, Matt Coghlin K

Honorable mention:
Andrew Dowell, Mike Panasiuk, Khari Willis

A médiánál:

All BIG10 1st team:
Kenny Willekes, Matt Coghlin

2nd team:
Joe Bachie, Justin Layne

3rd team:
Raequan Williams, Khari Willis

Honorable mention:
Andrew Dowell, David Dowell, Mike Panasiuk, Connor Heyward.

Az összes díjazottunk a védelem ő van. Kivéve Heyward.

Nagyon bántó, hogy az O ilyen szinten szétpergett. Ez a védelem nagyon sokra lett volna hivatott idén, ehhez képest majd mehetünk valami közepesen szar bowlba.

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy a D az ország legjobbja volt futás ellen és passz ellen is jók voltunk.

A fene egye meg, de kibaszottul nehezen emésztem Lewerkeék leeresztését.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
BIG10 defensive lineman of the year is Kenny Willekes!! Brutál szezonja volt. 76 TKLS, 20.5 TFLS, 8.5 sack.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az előzetes pletykálkodások szerint Outback Bowl lehet nekünk. Jerry Palm ( CBS ) szerint a Texas A&M jöhet velünk szembe, míg a College Football News szerint a Kentucky Wildcats.

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A Nebraska meccs annyira lehozott az életről, hogy már nem is vitt rá a lélek, hogy megnézzem ezt az utolsó meccset. Rutgers geci rossz csapat, nem is lehetett kérdés a győzelem de a játék igy is fos volt. Valami középszerű bowlba bebereülünk még aztán ennyi volt idénre.

Végzősöknek meg köszi mindent! Sok sikert a továbbiakban!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Győzelem a Rutgers ellen. Kb. ennyi az összes pozitívum. 7-5 a szezon vége. Kár érte, mert ez a védelem többet érdemelt volna...

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ma senior day. Remélem sikerül szépen búcsúzni.

Akik utoljára lépnek ma a Spartan Stadium gyepére:
Dillon Alexander DE
David Beedle OG
Byron Bullogh LB
Collin Caflish LS
Felton Davis WR
Andrew Dowell LB
Chase Gianacakos TE
Ben Line FB
Noah Listermann OL
Colin Lucas FB
Mickey Macius QB
Grayson Miller LB
Matt Morrissey S
Gerald Owens DT
Jon Reschke LB
Tyson Smith CB
Matt Sokol TE
Khari Willis S

Az 1-10-es Rutgers lesz az ellenfél. Remélem sikerül a pozitív mérleg.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát ez ismét "parádés" volt az O-tól. Az a helyzet, hogy az O a szezon végére teljesen szétesett. Az elmúlt 2 meccsen 4 FG és 0 TD, mindezt úgy, hogy volt, hogy a D short fieldet adott nekik. SZÁNALMAS!

Az utolsó meccsen talán sikerül pozitív mérleggel zárni a szezont.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ma a Nebraska jön. Jó lenne az utalsó két meccsen szépen - azaz W-vel- zárni a szezont.

GO GREEEN, GO WHIIITE!

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát ez a O részéről siralmas volt ismét. Amikor short fieldet kaptunk, akkor gondosan 2 szabálytalansággal indulunk. ☹️ Amikor ül a trükkös játék, akkor az falemberünk gondosan átgyalogol a linenon. ☹️☹️☹️

Amit pedig nem gondoltam a tavalyi szezon után, az az, hogy QB kérdés van. Lewerke gyenge idén. Nem tudom, hogy ez a vállsérülés vagy mi miatt van, de látványosan vissza esett. Esküszöm néha Lombardival jobban fest az O.

Továbbá azt gondolom, hogy Dantonio is hibás. Ha sérült Lewerke, akkor mi a faszt játszhattak, ha egyszerűen szar, akkor is mi a szart keres ott. Dantonio igazán eldönthetné, hogy mi a f@sz van, mert az, hogy a meccs egyes szakaszában Lewerke, a másikban Lombardi játszik, az kibaszottul nem jó.

Értem, hogy nincs Davis meg Scott, de White, Stewart és Chambers bőven elég kéne, hogy legyen WR poszton, ahogy Jefferson és Heyward RB-ként.

A D viszont brutális. Tegnap is kibaszottul jók voltak, amíg bírni lehetett. Williekes félelmetes szezont hoz, de ez igaz a komplett védelemre. Nagyon komálom őket. 😁

Szóval Dantonionak kurvára meg kéne oldani az O-t.

GO GREEEN, GO WHIIITE!

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na akkor holnap jön a Buckeyes. Elég szar formában vannak mostanság, ha az offense holnap tud haladni akkor szerintem akár foghatóak is lennének. Remélem Lombardi kezd Lewerke helyett.
Szerintem nem fogom nézni mert Hali Fradi lesz de talán jobb is így talán nem húzom fel magam rajta.

Go Green! Go White!
JustoVillar
Én biztos, hogy megnézem, szerintem ez most nem lenne reménytelen dolog, pláne nem Lombardival. A D-ben pedig érzem az erőt, hogy zúzzanak 😊.

Go Green!!! Go Whiteee!!!!!

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Na akkor holnap jön a Buckeyes. Elég szar formában vannak mostanság, ha az offense holnap tud haladni akkor szerintem akár foghatóak is lennének. Remélem Lombardi kezd Lewerke helyett.
Szerintem nem fogom nézni mert Hali Fradi lesz de talán jobb is így talán nem húzom fel magam rajta.

Go Green! Go White!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos, hát meg van a győzelem a Purdue ellen.

Lewerke helyett Rocky Lombardi játszott, összességében nem is rosszul. 26/46, 318 yard, 2 TD, 0 eladót labda. Utólag persze lehet okoskodni, de kíváncsi lettem volna, ha a Wolverlányok ellen a második félidőben ő irányít.

A D jól játszott. 13 pontot tudott félteni a Purdue. Volt labdaszerzéssel, blokkolt FG.

Összességében az O nem festett rosszabbul Lombardival, mint az utóbbi időben Lewerke - vel.

Még egy pozitívum, már az oldalvonal mellett ott volt White, be is volt öltözve, talán már nem sokat kell várni a visszatérésére.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát ha a Purdue-tól is kikapunk akkor hivatalosan is kuka a szezon.
Szerintem azért eléggé kifutott eredmény volt a Boilermakerstől a múlt heti győzelem, ennyire nem jók. Plusz az Ohio State szinte minden évben belefut egy vereségbe valami középszerű csapattól.

Én amúgy megnéznék valakit Lewerke helyett, nem tudom milyen szintű QB-k vannak még a rosteren de az idei teljesítménye időnként Tyler O'connor/Damien Terry-i magasságokba "emelkedik".

Én már csak abban bízok, hogy valami csoda folytán megverjük a Buckeyest, ők pedig a Wolverinest és így egyik retek csapat sem fog menni a play offba.
JustoVillar
Amúgy a Rocky Lombardit én is megnéznék, nem hiszem, hogy klasszisokkal fosabb lenne Lewerke idei produkciójánál.

" class="embed">
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Hát ha a Purdue-tól is kikapunk akkor hivatalosan is kuka a szezon.
Szerintem azért eléggé kifutott eredmény volt a Boilermakerstől a múlt heti győzelem, ennyire nem jók. Plusz az Ohio State szinte minden évben belefut egy vereségbe valami középszerű csapattól.

Én amúgy megnéznék valakit Lewerke helyett, nem tudom milyen szintű QB-k vannak még a rosteren de az idei teljesítménye időnként Tyler O'connor/Damien Terry-i magasságokba "emelkedik".

Én már csak abban bízok, hogy valami csoda folytán megverjük a Buckeyest, ők pedig a Wolverinest és így egyik retek csapat sem fog menni a play offba.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Holnap a Purdue jön.

Nem tudom,mit várjak. Jó szériában vannak, ezt megeleőzően a Nebraskát, az Illinoist és az OHIO STATE-et verték.

Az espn mé így is egy kicsivel minket hoz ki esélyesebbnek, de nem tudom. Állítólag Lewerke nem volt százas a Wolverlányok ellen, White out, Davis out. A támadó fal sem százas.

Nem sok jót várok az O-tól.

A D, ha hasít akkor lehet esélyünk.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na csak,hogy a "jó híreknek " ne legyünk híján :

Davis achilles - ín szakadás. Egész szezonra out.

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Vmi jó is legyen a tegnap estében, a Purdue is rázárta a szopóbódé ajtaját az Ohio State-re. 😁 49:20-ra elverték őket. 😆

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">