Nebraska Huskers

3 feliratkozó

1 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
5 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A Huskers freshman tornásza, Bácskay Csenge olimpiai kvótát szerzett, kint lesz magyar színekben Párizsban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
7 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Szerda este a futballstadionban lesz a női röplabdázók meccse, mellyel az a cél, hogy új rekordot állítsanak fel, mint a valaha volt legtöbb néző előtti női sportesemény
r.baggio
Összejött a rekord

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2023%2F0831%2Fr1217971_1296x729_16-9.jpg
Neb. volleyball sets women's mark at 92,003 fans
The crowd at Nebraska's match against Omaha on Wednesday night at Memorial Stadium set a world record as the largest for a women's sporting event.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights

dancogo
Name, Image and Likeness 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839

7 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Szerda este a futballstadionban lesz a női röplabdázók meccse, mellyel az a cél, hogy új rekordot állítsanak fel, mint a valaha volt legtöbb néző előtti női sportesemény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Matt Rhule lesz az új HC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
hát valahogy így kellett véget érnie a Scott Frost-érának


r.baggio

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
hát valahogy így kellett véget érnie a Scott Frost-érának



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
"The Nebraska football references in tonight’s* Better Call Saul episode were fantastic:

Taylor Martinez
Brandon Kinnie
Bo Pelini

All got a little shoutout from the best show on television.
#huskers @BetterCallSaul"


* Nippy, S06E10

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
8 vereségből hat 7 ponton belül, egy 8 és egy 9 pontos, ez a méreg, nem a cián!
Stoki
Nebraska is the first team in college football history to lose 9 games by single-digits margins in the same season. They went (1-8) in the Big Ten, and their combined scoring margin in those gms was 0. Lost 8 by 49 pts, beat Northwestern by 49 points.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
8 vereségből hat 7 ponton belül, egy 8 és egy 9 pontos, ez a méreg, nem a cián!
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
fantasztikus cikk arról, hogy mi várható Frost támadójátékától
 www.landof10.com/nebraska/film-room-scott-frost-brings-pace-space-football-nebraska
baggio
Zseniális cikk, köszi a megosztást! 😊
Ha át tudja ültetni ezeknek a nagy részét a mi offense-ünkbe is, az komoly dolgokat hozhat, azért a BIg Ten-ben ez ilyen magas szinten "hiánycikk". Bár azt nem látom, hogy emberanyag lenne egyelőre, futókból például senki sem illik ebbe a rendszerbe.
Nem baj, In Frost we trust!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
fantasztikus cikk arról, hogy mi várható Frost támadójátékától
 www.landof10.com/nebraska/film-room-scott-frost-brings-pace-space-football-nebraska


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
 twitter.com/HuskerFBNation/status/937090759596974081
baggio
Huh, na ez nagyon kellett. Riley ha valamit tudott, az a recruiting, tehetség az van a keretben, szóval kíváncsian várom mi sül ki ebből.

Végre egy jó hír nálunk is! 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 twitter.com/HuskerFBNation/status/937090759596974081


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Riley kirúgva, nincs kérdés a jogosságot illetően. Nem sok meccset tudtam nézni idén, lehet hogy nem nagy kár, mert amit láttam (pl. a tegnapi) az botrány volt...
Koviakos
remélem Scott Frost jön, nagyon adná magát, ellenkező esetben nem tudom, mi lesz a programmal...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
Riley kirúgva, nincs kérdés a jogosságot illetően. Nem sok meccset tudtam nézni idén, lehet hogy nem nagy kár, mert amit láttam (pl. a tegnapi) az botrány volt...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
történelmi szezon lett ez, csak a rosszabbik fajtából

 twitter.com/BTNStatsGuys/status/932041761689690112

Scott Frost vagy senki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
az első fej már le is hullt a NIU elleni szégyent követően, ezzel Riley napjai végképp meg vannak már számlálva

 twitter.com/ESPNRittenberg/status/910930761519333376
baggio
Igen, a szezon végén nagy változások lesznek, szerintem addig az edzői kart már nem mozdítják el, majd a holtszezonban.

Nem láttam a NIU elleni meccset (pont a válogatott mecsén voltam), de otthon ez hatalmas mélyütés volt. Ahogy olvasom, a közvélemény is Riley fejét akarja már.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
az első fej már le is hullt a NIU elleni szégyent követően, ezzel Riley napjai végképp meg vannak már számlálva

 twitter.com/ESPNRittenberg/status/910930761519333376


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
Megvan az első győzelem az Arkasas State ellen, bár egyáltalán nem jött simán.
Támadóoldalon minden rendben volt, Tanner Lee első nebraskai meccsén nem váltotta meg a világot, de korrekt játékot hozott, és volt pár szép bombája, többek között egy 44 yardos paszza TD-ért Morgan Jr-nak. Összességében magabiztosan hozta le a meccset, még ha nem is kiemelkedően, szerintem lesz még jobb is.

A futójáték továbbra is a tavalyi szinten mozog, sőt! Tre Bryant szó szerint berobbant a kezdőbe és 192 (!) yarddal és egy TD-vel járult hozzá a győzelemhez. Élmény volt nézni a futásait, kiváló lábmunka és mintaszerű olvasás jellemezték a játékát, engem megvett kilóra a tegnapi teljesítményével. Ha a jövő hétvégén is hasonló teljesítményt hoz egy jóval erősebb csapat ellen, akkor megvan az év meglepetés embere Nebraskában.

Annál nagyobb a gond a labda másik oldalán, bejöttek a félelmeim, Diaco rendszerét nem sikerült elsajátítania a védelemnek, abszolút súlytalanok voltak az első féldőben a Red Wolves támadóival szemben. Az egy félidő alatt bekapott 26 pont rengeteg egy G5-s csapat ellen még akkor is, ha aktuális ellenfelünk konf. győztes volt tavaly. A második félidőben sikerült stabilizálni a helyzetet, eléggé felszívta magát a védelem, de a Ducks ellen ilyen rövidzárlat biztosan a meccsbe fog kerülni. Leginkább a pass rush hiányzott, maga az egy sack is kevés, de egyébként sem érkezett nyomás Hansen-re, aki ezt szépen ki is használta.

Összességében nem volt egy rossz meccs, de az igazi erőfelmérőre egy hét múlva kerül sor Eugene-ban, az a meccs megmutatja majd, hogy mit várhatunk a szezonban.
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
Hétvégén végre elkezdődik a banzáj, gondoltam összeszedem, hogy mi is történt a nyáron.

A spring gamen 78.312 szurkoló előtt dőlt el a QB-párharc, a győztes pedig Tanner Lee lett. Ez azért várható volt, tapasztalt, meccsrutinnal is rendelkező srác, míg ez a többiekről nem mondható el. Természetesen mindenki lenyilatkozta, hogy mennyire jó vezér és milyen jó lesz vele az offense, kíváncsian várom, tényleg elég biztatónak tűnik.

Már csak azért is szükség lesz a jó játékára, mert elkapókból továbbra sem állunk jól. Első számú elkapónk, Stanley Morgan Jr. le is nyilatkozta, hogy mentorálni fogja a fiatalabbakat, majd lekapcsolták mariska birtoklásért, szóval zajlik az élet. 😊

Mindeközben futó poszton Tre Bryant robbant be a kezdőbe, aki tavaly true freshman-ként már kapott szerepet, még ha nem is sokat. 43 futásból 172 yardot és egy TD-t szerzett 2016-ban, valamint visszahordásoknál láthattuk főként, a nyáron azonban lenyomta a tavaly (véleményem szerint) jól teljesítő Devine Ozigbo-t. Rá nagyon kíváncsi vagyok, érdemes lesz figyelni a #18-t.

A csapat legjobb játékos Nick Gates LT, aki tavaly Derek Barnettet leszámítva mindenkit tudott tartani Tommy Armstrong vakoldalán, idén is megbízható játékot várnak tőle, a stabilitására szükség lesz.

A védelemben éppen a 4-3-ról 3-4-re való átállás zajlik Diaco érkezése nyomán, azonban vegyes riportok érkeznek a folyamatról, meglehet, hogy még rosszabb lesz a D# mint tavaly, amikor is az Ohio State-től például 62 pontot kaptunk. Ez az átállás persze nem egy 1 offseason-os munka, így csak reménykedni lehet, hogy valahogy összeállnak, és nem szórnak majd meg a nagyok. Erről az oldalról a S Josh Kalu-t és az ILB Dedrick Young-ot tudnám kiemelni, de igazi klasszis sajnos nincsen.

Idén játszunk az Ohio State-tel és a Penn State-tel is, utóbbival ráadásul idegenben, alább a schedule:

vs Arkansas State
@ Oregon
vs Northern Illinois
vs Rutgers
@Illinois
vs Wisconsin
vs Ohio State
@Purdue
vs Northwestern
@Minnesota
@Penn Stae
vs Iowa

Szerintem Ohio State és Penn State tuti vereség, Wisconsint sem tudtuk legyőzni mióta a Big Ten-ben vagyunk. Oregont vagy az Iowa-t szerintem ütjük, ebből egy 8-4/7-5 körüli eredményt saccolnék idénre.
több mint 6 éve
Koviakos Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 95
Az egyetlen draftolt játékosunk Nate Gerry lett, 5. körben vitte el az Eagles. Csak neki volt esélye a drafton idén, az ötödik kör pedig magasabb mint ahova gondoltam előzetesen (6-7.kört mondtam volna)

Sok sikert neki a profik között is 😊