Ohio State Buckeyes

3 feliratkozó

2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 098 — Saturday Night Lights
Ès jött Chip Kelly mint OC na az a komoly csere
dande2
A csávó elv interjúzott tavaly Cincinnatihez de nem ő lett a HC
zacknorb
Csúnyán megégette magát az NFL-ben, de komoly college mind, a UCLA-programot szépen rendbe rakta.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 514 — Kinek mit intézett a kormánya
Ès jött Chip Kelly mint OC na az a komoly csere
dande2
A csávó elv interjúzott tavaly Cincinnatihez de nem ő lett a HC
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Én jobban örültem volna ha fel sem merül fel ez a két név...


2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ès jött Chip Kelly mint OC na az a komoly csere
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 514 — Kinek mit intézett a kormánya
És eddig tartott BOB, mint OC
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 514 — Kinek mit intézett a kormánya
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Caleb Downs S érkezett a Bamától. Eléggé meglepett, mert a Georgiát mondta mindenki


3 hónapja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 934

zacknorb
Fasza már csak ő hiányzott 😂
kapitnono
szerintem jó hire, sokkal jobb edző annál, mint amit a Pats produkált idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!

zacknorb
Fasza már csak ő hiányzott 😂


3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 514 — Kinek mit intézett a kormánya
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Henderson, Sawyer, JTT és Egbuka is marad 24-re
dancogo
Henderson meglepett, elég sok helyen no.1. RB volt a drafton


3 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
Henderson, Sawyer, JTT és Egbuka is marad 24-re

3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 098 — Saturday Night Lights
A K-State transfer Will Howard lesz valószínűleg a következő Buckeyes QB. Nagy fogás, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
dancogo
Érdekes lesz, én azért nem vagyok annyira elájulva, bár az biztos hogy jobb megoldás mind a jelenlegi qb k, akik a rosteren vannak. Két évig volt kezdő, az első évét inkább hagyjuk, tavaly lehozott egy kb ugyanolyan évet mint MCCord. Meglátjuk tud e szintet lépni
kapitnono
Szerintem ég és föld a két játékos potenciálja és a Big12 bajnok évét sem intézném el egy hagyjuk-kal, de majd meglátjuk. Az biztos, hogy Fields óta nem volt olyan mobilis irányítója Daynek, mint Howard, ez már pluszt jelenthet a playhivasban.
dancogo
Legfeljebb, ha nem válik be, visszatranszferelitek Ewerst 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
A K-State transfer Will Howard lesz valószínűleg a következő Buckeyes QB. Nagy fogás, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
dancogo
Érdekes lesz, én azért nem vagyok annyira elájulva, bár az biztos hogy jobb megoldás mind a jelenlegi qb k, akik a rosteren vannak. Két évig volt kezdő, az első évét inkább hagyjuk, tavaly lehozott egy kb ugyanolyan évet mint MCCord. Meglátjuk tud e szintet lépni
kapitnono
Szerintem ég és föld a két játékos potenciálja és a Big12 bajnok évét sem intézném el egy hagyjuk-kal, de majd meglátjuk. Az biztos, hogy Fields óta nem volt olyan mobilis irányítója Daynek, mint Howard, ez már pluszt jelenthet a playhivasban.

3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
A K-State transfer Will Howard lesz valószínűleg a következő Buckeyes QB. Nagy fogás, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
dancogo
Érdekes lesz, én azért nem vagyok annyira elájulva, bár az biztos hogy jobb megoldás mind a jelenlegi qb k, akik a rosteren vannak. Két évig volt kezdő, az első évét inkább hagyjuk, tavaly lehozott egy kb ugyanolyan évet mint MCCord. Meglátjuk tud e szintet lépni


3 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
A K-State transfer Will Howard lesz valószínűleg a következő Buckeyes QB. Nagy fogás, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 514 — Kinek mit intézett a kormánya
Komolyan kérdezem, van baj a QB-val?
7 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!

Habár kicsi a minta, de ez nem túl jó
#buckeyesQBcurse
zacknorb
Azért ez olyan kép erejéig jól kinéző dolog csak, meg nem csak rajtuk múlik azért.. Burrowt szerintem bármelyik csapat szívesen fogadná qb nak, Stroud 2 meccset játszott csak egy támadófal nélküli Texansban. Fieldstől azért én is többet vártam, kíváncsi lennék egy nem ennyire gyenge és motiválatlan Bearsen kívül mire menne.


7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 514 — Kinek mit intézett a kormánya

Habár kicsi a minta, de ez nem túl jó
#buckeyesQBcurse
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
A buckeyes sisakokon mi az a sok matrica, annak van valami jelentősége? Köszi a válasz(oka)t.
Stoki
 library.osu.edu/site/osuvsmichigan/buckeye-leaves/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 363 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A buckeyes sisakokon mi az a sok matrica, annak van valami jelentősége? Köszi a válasz(oka)t.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...