Ole Miss Rebels

5 feliratkozó

több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ehhez nincs mit hozzáfűzni:

Ole so sweet! 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Minden jegy elkelt már a meccsre amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy kis hangulatkeltő! 😊

 twitter.com/OleMissFB/status/675336662252044290

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sugar Bowl az Oklahoma State ellen január 1-jén, 45 év után tér vissza New Orleansba a Rebels
baggio
Haza is visszük a kupát!!! 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sugar Bowl az Oklahoma State ellen január 1-jén, 45 év után tér vissza New Orleansba a Rebels


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Az Egg Bowlról sajnos nem tudtam írni beharangozót, de amint azt a fanok láthatták ezt is behúzta a csapat, amivel kvalifikálta magát a Sugar Bowlba 😊 Azt is be kellene húzni! 😊
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Meg is szerezte a csapat a Magnolia Bowlt! 😊 Chad Kelly nagyot játszott: 19/34, 280 passzolt yard, 2 passzolt TD, 81 futott yard és 2 futott TD 😉
Jövő héten Egg Bowl!!!!

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ha valaki olvassa ezt a topicot: Szombat este 21:30 Magnolia Bowl!!!!

A két csapat először 1894. december 03. napon találkozott egymással, amely 26-6-os Ole Miss győzelemmel zárult. Ettől kezdve számolhatjuk a két csapat rivalizálását.

A két csapat rivalizálásában az egyik nevezetesebb mozzanata az 1959. október 31. napján esett "Cannon's Halloween Run" volt, amikor Billy Cannon egy 89 yardos punt visszahordás során 7 tackle-t rázott le magáról. Akkor az LSU nyert 7-3 arányban, majd később a Billy Cannon Heismann trófeát nyert. Az LSU pedig Sugar Bowl-t a Clemson ellen.

Másik nevezetesebb esemény a "The Night The Clock Stopped"-ként vált ismertté, amikor a Rebels 16-10 arányban vezetett, miközben a meccsből már csak 4 másodperc volt hátra, a labda pedig az Ole Miss 10 yardos vonalán volt. Bret Jones egysikertelen passzal találta meg a gólvonalon Jimmy LeDoux-ot, amikor is az órán már csak 1 másodperc maradt. Ezt követően Bret Jones sikeres átadást hajtott végre a futó Brad Davis felé, amelynek köszönhetően elkerülték az akkor rangsorolatlan Rebels elleni vereséget és az upsetet, nyertek 17-16 arányban. A hazai óra adta előny ihlette a feliratot Louisiana és Mississippi határán: "You are now entering Louisiana. Set your clocks back four seconds."

LSU - Ole Miss futball rivalizálás elnevezést a két iskola diáktestületeinek közös döntése alapján, a mind két államban "állami virágnak számító magnólia virág után Magnolia Bowl-nak kereszteltek. A győztes jutalma pedig a Magnolia Bowl Trophy.



Ezt az első évben 2008. november 22.-én Baton Rougeban a Rebels hódíthatta el, miután otthonában győzte le a tigriseket 31-13 arányban.

Az egymás elleni mérleg jelenleg 58-40-4 az LSU javára.

A legutóbbi mérkőzés eredménye: 2014. október 25.-én 10-7-es LSU győzelem.

Remélem ezzel a kis írással sikerült kedvet csinálnom a meccshez, nem csak az Ole Miss illetve az LSU drukkereinek.

Előre, hogy 58-41-4-re módosuljon az összesített állás! Beat LSU! 😊

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
 twitter.com/SECNetwork/status/666810926679617541?s=09
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
fel is került már a condensed verzió

 www.youtube.com/watch?v=7t2y3DhNNG0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ha már kedvenc csapat, úgy rémlik mintha Neked korábban a Louisville logója szerepelt, most viszont UCLA-t látok. A rossz start elvette a kedvet ? (és ide képzelj egy smiley-t is, ami jelzi hogy inkább csak ugratás)
Coltsfan2007
Én a legrosszabb divatszurkoló vagyok, mindig mikor nekiülök egy meccsnek, akkor döntöm el, hogy kit szeretnék jobban győztesként látni 😊 (a legutóbbi a UCLA-BYU volt, bár a Bruins-nál a rájátszásban is bízok). Ha van kedvenc, akkor tényleg a Louisville az, mert az ő stadionjukban voltam már személyesen is, de Petrino-nak nehéz jót kívánni, pláne hogy mit művel idén is.

Na de ennyit rólam, a szmájli amúgy windows-os google chrome-on kívül mindenhol látszik 😊)

Ja és a felsorolásból pont a Texas A&M-et hagytad ki, akiktől szerintem ki fog kapni a Rebels, többek között

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
"több usernél is láttam Ole Miss-t beállítva kedvenc NCAA csapatnak, de ha a Bama idegenbeli legyőzése se mozgatja meg az embereket, akkor tényleg nem tudom mi... ennyire bíztok a bajnoki címben? 😊"

Én még nem láttam a meccset, így csak annyit tudok hozzátenni, hogy rendkívüli elégedettséggel tölt le az eredmény 😊. Az előzetes számolgatások szerint már túl vagyunk a legnehezebb meccsen, azért Az Auburn, Arkansas, LSU ellen még igen kemény meccsekre számítok (bár eddig az Auburn is a várakozások alatt teljesít). Ha már kedvenc csapat, úgy rémlik mintha Neked korábban a Louisville logója szerepelt, most viszont UCLA-t látok. A rossz start elvette a kedvet ? (és ide képzelj egy smiley-t is, ami jelzi hogy inkább csak ugratás)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
több usernél is láttam Ole Miss-t beállítva kedvenc NCAA csapatnak, de ha a Bama idegenbeli legyőzése se mozgatja meg az embereket, akkor tényleg nem tudom mi... ennyire bíztok a bajnoki címben? 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Egy kis Laquon, Matt Waldmantől:

 mattwaldmanrsp.com/2015/08/07/rsp-boiler-room-no-2-ole-miss-wr-laquon-treadwell/
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Tunsil összekapott kicsit a nevelőfaterjával az anyja védelmének érdekében, majd letartóztatták(/feladta magát). Elvileg megbánta az esetet, viszont azt még nem tudni, kap-e emiatt eltiltást.
 www.saturdaydownsouth.com/ole-miss-football/laremy-tunsil-arrested-2015/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ole Miss Football 2014 Season Highlight
 vimeo.com/113964188


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Peach Bowl: Ole Miss vs TCU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
A meccs, ahol minden bizonnyal eldől, hogy a Rebels bejut a playoffba, vagy nem.zsotyi
Ez így nagyon nem igaz.vassadi
Meg utánna még ott lesz a Miss State. Csak ezt már nem írtam bele, ha nyerünk a Tigers ellen, akkor még van esélyünk, ha nem, akkor biztosan nem kerülünk be a legjobb 4 közé.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A meccs, ahol minden bizonnyal eldől, hogy a Rebels bejut a playoffba, vagy nem.zsotyi
Ez így nagyon nem igaz.
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
A meccs, ahol minden bizonnyal eldől, hogy a Rebels bejut a playoffba, vagy nem. A kulcs a győzelemhez a defense-ünk. Idén a legkevesebb pontot engedte az FBS-ben 10,5 points/game(!), 3 meccsen, az ellenfél csak field goalig jutott, és mindössze 3 pontot tudott feltenni a táblára (Memphis, Vols, Vandy). Legtöbb pont, amit engedtek, 20 pont, az Aggies ellen. A probléma inkább az, hogy mi történt az O#-zel. 3 negyed alatt 0 pont elég rossz teljesítmény, ha ezt kitudjuk küszöbölni, akkor nyerhetünk.
Egyéni teljesítmények:Senquez Golson 8 meccs, 8 INT.
Statisztika:A D#-ünk 118 yardot enged futásokból és 187 yardot enged passzokból. Míg a Tigers O#-e 216 yardot passzol és 281 yardot fut meccsenként, biztosan remek viadal lesz érdemes lesz megnézni. GO REBELS!

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Mindössze 3 pontot tudott a Vols szerezni Oxfordban, ezzel a Rebels védelme engedte idén a legkevesebb pontot az ellenfél támadóegységének (10,6 points/game). Bo 200 yard, 2 TD, 0 INT. Következő szombaton az LSU-hoz látogatunk.

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
baggio
Ha "Good Bo-t" látjuk majd a további meccseken, azt gondolom lehet esélyünk a legjobb 4-be kerülésre. A legfontosabb meccs egyértelműen a november 29-ei rangadó a Miss. State ellen, meg lesz még egy Auburn ellen is, de a jelenlegi formánkat nézve, azt be kell húznunk.