Penn State Nittany Lions

3 feliratkozó

2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Teljes mértékben megérdemli.

iktriad
POZ fo ever


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes mértékben megérdemli.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy fogásnak tűnik....kellett is ebbe az állományba. Bár ha Allar passzol...

Klaci79
Ha nem lesz aki passzoljon neki legfeljebb transzferel...nagyon megkavarja ez a dolgokat, értem miért van, viszont így ebben a formában nem tetszik, kicsit átestek a ló túlsó oldalára, nyilván nincs teljesen igazságos rendszer.
dande2
Ő már utolsó évét kezdi meg, tavaly is senior volt, úgyhogy innen már nem nagyon transferel sehová 😁
kapitnono
Ja jó nem figyeltem a mezt sem, azt hittem mèg most kezdi ☺️
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nagy fogásnak tűnik....kellett is ebbe az állományba. Bár ha Allar passzol...

Klaci79
Ha nem lesz aki passzoljon neki legfeljebb transzferel...nagyon megkavarja ez a dolgokat, értem miért van, viszont így ebben a formában nem tetszik, kicsit átestek a ló túlsó oldalára, nyilván nincs teljesen igazságos rendszer.
dande2
Ő már utolsó évét kezdi meg, tavaly is senior volt, úgyhogy innen már nem nagyon transferel sehová 😁


2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy fogásnak tűnik....kellett is ebbe az állományba. Bár ha Allar passzol...

Klaci79
Ha nem lesz aki passzoljon neki legfeljebb transzferel...nagyon megkavarja ez a dolgokat, értem miért van, viszont így ebben a formában nem tetszik, kicsit átestek a ló túlsó oldalára, nyilván nincs teljesen igazságos rendszer.
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Nagy fogásnak tűnik....kellett is ebbe az állományba. Bár ha Allar passzol...
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
Itt gyónom meg bűnöm
NFL pályára követeltem Sean Cliffordot az eredménykövetőben
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....


ha már Clifford maradt...nem tudom ez jó-e?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erről nyilván volt szó, csak én maradtam le
Penn State and HC James Franklin reached agreement on a new 10-year deal that keeps him under contract through 2031.
Klaci79
Nem, nem volt szó....😲😲😲 Inkább arról, hogy lelép...hááát ők tudják...csak csináljon már èrtèkelhető támadó játèkot, kemènyebb csapatok ellen is a papírformát meg stabilabban hozza
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Erről nyilván volt szó, csak én maradtam le
Penn State and HC James Franklin reached agreement on a new 10-year deal that keeps him under contract through 2031.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár így szezon közben, elején nem ideális, de felőlem mehet, nem csíptem igazán. Mondjuk nem mindegy ki jönne a helyére.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Ez a Clifford gyerek katasztrófa..
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ma láttam egy pasast Penn State pólóban, ráadásul nem egy akármilyenben, hanem király, vadiúj Nitanny Lions póló volt! Direkt megvártam, hogy nem turista-e, de megszólalt és bennszülött volt. Amiét ez érdekes, és leírom ide, az az, hogy mindez Albániában történt.
Most vagy az van, hogy az albán csávó úgy kapta külföldi rokontól és azt se tudja mi az, vagy van legalább egy Penn State fan Albániában. Bánom, hogy nem fotóztam le a fazont. 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 twitter.com/roberthorvath24/status/935805388489977856


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football/2017/7/5/15907796/penn-state-football-2017-preview-schedule-roster


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 twitter.com/MichaelAusiello/status/871788726950797312


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!


több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem lehetnek azonosak a feltételek, ha nem egyértelmű mi alapján történik a besorolás, ergó szubjektív döntés születik.

Idén a Big Ten divízió tűnt a legerősebbnek, a Big Ten bajnoka pedig nincs a legjobb négyben, ami kész röhej.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Rose Bowl Game Presented by Northwestern Mutual
No. 9 USC vs. No. 5 Penn State
5 p.m., ESPN
Rose Bowl, Pasadena, Calif.

Érdekes egyébként a döntés. Itt mindig így dőltek el a kiemelések és ezzel mindenki tisztában van. Így a feltételek annak ellenére azonosak, hogy nem egyértelmű mi alapján sorolnak be valakit. Ez a csapat semmivel nem rosszabb, mint mondjuk az OSU, pláne nem rosszabb, mint a Clemson vagy a Washington. Viszont csak az év második felére állt össze és az már késő volt, mert tulajdonképpen miért ne az OSU lenne a elődöntőben 1 vereséggel, hiszen ők is megérdemlik. Sajnos a Michigan elleni vereség volt fájó, azzal szerintem eldőlt, hogy csak nagy OSU leolvadás után mehetnénk elődöntőzni. Ugyanakkor az a Pitt elleni vereség is idevehető, mert ezek nem férnek bele ha elődöntőt akarunk. Úgyhogy szerintem teljesen reális döntés született, ugyanakkor a jelenlegi Ohio St nem tudom, hogy meg tudja e szorítani a Bamát (ha egyáltalán eljut oda), mert a Clemson-Washington párosból nem nézem ki, hogy ez sikerülhet nekik. Félek egy Clemson-Bama meccs nagyon sima lenne...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Borzalmi faszságot műveltek, mondom kilökik az egyetlen csapatot aki Bamaverésképes, sajnálom, ugyanakkor megalázó is, hogy megnyersz egy diviziót- kiírás szerint, ugyanakkor a kiemelest ennek a diviziónak akárhanyadik helyezettye kapja, baszódjon meg Meyer is a Sátán haverjával együtt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sokkal jobb lesz a Rose Bowlon a USC-t megverni, mint az elődöntőben simán kikapni a Bamától
baggio
Egy sportoló nem így gondolkodik. És aki tudja, hogy miről szól a sport, az sem.Soldados
aki viszont tudja, hogy miről szól a college football, igenis érti ezt, Franklin sem véletlenül nyilatkozta le a Big Ten döntő után, hogy bárhova kerülnek (értsd PO vagy Rose Bowl), ő örülni fog a teljes csapattal együtt

a Rose Bowl annyira egyedi dolog, hogy annak a megnyerése egyszerűen tényleg csak a bajnoki címmel említhető egy lapon, nyilván az ilyen kijelentés hipotetikus és/vagy retrospektív, de kérdezz csak meg egy Spartans fant, hogy a tavalyi vagy a 2014-es szezon volt-e a felemelőbb
baggio
Persze, ha nyersz a bronzmeccsen az adott pillanatban boldogabb vagy, mintha kikapsz a döntőben és ezüstérmes vagy. De a valóság az, hogy az ezüst (a sportoló számára is) az értékesebb. A hangulat az csak egy adott pillanat műve.

Szóval, ez a szezon sikertelenebb, mintha playoffban lennénk. És ez független a Rose Bowl eredményétől, mert ez a csapat így 5. lett és nem negyedik, vagy éppen nem volt esélye, hogy első legyen.

Az pedig, hogy egy edző mint mond, nem mérvadó, mert elsősorban saját játékosai motivációjának fenntartása a célja vele. Egyáltalán nem biztos, hogy így is gondolja. És ha sportember, biztosan nem is így gondolja, hogy Big Ten bajnokként, sorozatban 9 győzelemmel de kurva jó lemaradni a playoffról.

A college rendszer évtizedek óta a szubjektivitása miatt úgy rossz, ahogy van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
sokkal jobb lesz a Rose Bowlon a USC-t megverni, mint az elődöntőben simán kikapni a Bamától
baggio
Egy sportoló nem így gondolkodik. És aki tudja, hogy miről szól a sport, az sem.Soldados
aki viszont tudja, hogy miről szól a college football, igenis érti ezt, Franklin sem véletlenül nyilatkozta le a Big Ten döntő után, hogy bárhova kerülnek (értsd PO vagy Rose Bowl), ő örülni fog a teljes csapattal együtt

a Rose Bowl annyira egyedi dolog, hogy annak a megnyerése egyszerűen tényleg csak a bajnoki címmel említhető egy lapon, nyilván az ilyen kijelentés hipotetikus és/vagy retrospektív, de kérdezz csak meg egy Spartans fant, hogy a tavalyi vagy a 2014-es szezon volt-e a felemelőbb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal