Tennessee Volunteers

1 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 sports.yahoo.com/news/2-days-after-scary-injury-tennessee-dismisses-dt-danny-obrien-230455556.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 twitter.com/Vol_Football/status/782372999072735232


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kisebb szomorkásabb hír ide, hogy 1964 óta most fordult először elő, hogy nem draftoltak senkit. North-nak és Maggit-nek is megvolt pedig rá az esélye.

Sebaj, jövőre bőven bepótolja Sutton, Barnett, Dobbs, Maybin és O'brien 😛

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12509912_10156318309990161_2890911873793251940_n.jpg?oh=8167f4a88d344e1db347866c281b3b94&oe=573302F7

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cameron Sutton marad végzős évére 😊
markny
kell az 1. kör 😀
Drip
 www.port.hu/a_kor_the_ring/pls/w/films.film_page?i_film_id=46976


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Cameron Sutton marad végzős évére 😊
markny
kell az 1. kör 😀

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
így van, a drafton mondjuk nem sok választásnál örülhetünk ilyen szempontból, nagyon maximum négy nevet tudnék mondani aki a hátsó körökben elkelhet (Magitt, Kerbyson, McNeil, Randolph) de ha senkit nem választanak ki, az sem volna meglepő.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Cameron Sutton marad végzős évére 😊
markny
Jalen Reeves-Maybin is, ami legalább akkora hír


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Cameron Sutton marad végzős évére 😊

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
óriási fogás, az SEC a második elit DC-t viszi el a Big Tenből

 twitter.com/Vol_Football/status/685986130081234945


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Sheriron Jones a Coloradora transzferel


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Outback Bowl a Northwestern ellen január 1-jén


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ne felejtsd el Butch remek toborzását. Úgy néz ki jövőre is sikerült egy elég szép classt összeszedni
D. Bituli OLB, J. George WR, J.Guarantano QB, M.Osborne DB mind 4 csillagosak pl. De Okonya is nagy fogás szvsz. Bőven van még esély több nagyobb prospectet is megfogni, D. Crawford WR és J.Woods is volt nálunk már visiten. Szóval a lényeg, hogy a kemény mag köré jön a következő kemény mag 😛

A szezonról majd a bowl meccs után értekeznék csak, bár eddig inkább csalódás ... Hobbs maradhatna még 1 évet.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Sikerült úgy lezárni a szezont ahogy illik, sima, 53-28-as győzelem a Vandy ellen.
2007 óta most először sikerült legalább nyolc győzelmet elérni a szezonban, de nyugodtan kijelenthetjük, hogy ebben a sorsolásban bőven több volt, a négy vereségünk során átlagban 4.25 ponttal sikerült kikapni, de a két nem-kiemelt, Razorbacks és Gators elleni vereség miatt nem volt esélyünk konfdöntőt játszani, a gyenge menetrend miatt pedig nem is nagyon vagyunk ott a top csapatok között említve, pedig szerintem simán top20-as a jelenlegi társaság. a bowl meccsen majd lehet javítani persze, örülnék ha valami nagyobb nevet kapnánk (Michigan pl), állítólag a Music City Bowl és az Outback Bowl közül kaphatjuk az egyiket, az előbbi ugye félig hazai pálya lenne a Nissan Stadium miatt, de majd úgyis kiderül a pontos párosítás.

kicsit visszakanyarodva a Vandy elleni meccsen minden úgy működött ahogyan azt elvártuk, a földön a Hurd-Kamara-Dobbs trió 312 yardot futott, Dobbs pedig összesen 3 TD-t szerzett, de volt itt safety, punt return TD is, a garbage timeot leszámítva végig gálázott a csapat. a puntot egyébként Sutton hordta vissza 85 yardon keresztül, ő is szépen búcsúzott a Neylandtól. rajta kívül egyébként nem sok meghatározó Vols játékos lehet a 2016-os drafton (főleg ha Reeves-Maybin is marad), de sajnos a secondary és a WR sor is megérezheti a távozókat, de a csapat magja jövőre is együtt játszhat, ez mindenképp biztató 😊

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
kis off:  maimanohaz.blog.hu/2015/10/18/sally_mann_megrazo_kepei_a_tennessee_egyetem_tetemkertjebol

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
sima upset lesz ma amúgy 😛
Drip
hát én közel sem vagyok ennyire optimista, azért hajrá Vols!

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sima upset lesz ma amúgy 😛

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Szerintem ilyen játékosállománnyal minimum divízióelsőség kellene / kellett volna ahhoz, hogy egyértelműen sikerként lehessen elkönyvelni ezt a szezont, és könnyen lehet, hogy az a hajó már elúszott.
vassadi
A Gators és a Razorbacks elleni vereség eléggé megpecsételte már a szezont, de őszintén, én nem gondoltam volna, hogy idén már egyértelműen SEC topcsapat leszünk, a szezon előtt túlértékeltnek tartottam magunkat. Nyilván egy Bama elleni győzelem erősen pozitív irányba lendítené a dolgokat, de ezt nem tartom reálisnak. A javításokért köszönet! :]
markny
Nem kellett volna SEC topcsapatnak lenni, a keleti csoportot anélkül is be lehetett volna húzni. Elég megnézni, mennyin múlt a Florida elleni győzelem.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Szerintem ilyen játékosállománnyal minimum divízióelsőség kellene / kellett volna ahhoz, hogy egyértelműen sikerként lehessen elkönyvelni ezt a szezont, és könnyen lehet, hogy az a hajó már elúszott.
vassadi
A Gators és a Razorbacks elleni vereség eléggé megpecsételte már a szezont, de őszintén, én nem gondoltam volna, hogy idén már egyértelműen SEC topcsapat leszünk, a szezon előtt túlértékeltnek tartottam magunkat. Nyilván egy Bama elleni győzelem erősen pozitív irányba lendítené a dolgokat, de ezt nem tartom reálisnak. A javításokért köszönet! :]

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Jövőhéten a Bama ellen nincs sok esélyünk, de a jó szezonért nem is őket kell megverni, hanem majd a schedule végén lévő öt csapatot.markny
Jövő héten pihenő, két hét múlva lesz a Bama-Tennessee. És a helyzet az, hogy az igazán jó szezonért a Tide-ot is meg kellene verni, mert egy újabb botlás az SEC-ben már a harmadik lenne, miközben a Florida hibátlan mérleggel van túl a konfmenetrendje felén, és a tie-braker is nekik kedvez, onnantól a Gators gyakorlatilag befoghatatlan lenne a csoportban. Ha a Bama ellenit bukja a Vols, viszont az utolsó ötöt behúzza, akkor az 8-4, és egy bowl-győzelemmel még meglehetne a kilencedik W, de ez szerintem nem jelentene egyértelmű előrelépést, az az öt siker mégiscsak az SEC bottom 4 csapata és egy Sun Beltes gárda ellen jönne, 8-4-gyel pedig annyira rangos bowl-ellenfél sem jutna a csapatnak. A Georgia megverése lenne a legnagyobb skalp, és azért a Dawgs legfeljebb borderline top 25-ös csapat, meg ugye ott van, hogy mi van akkor, ha Chubb nem sérül le az első playben... Szerintem ilyen játékosállománnyal minimum divízióelsőség kellene / kellett volna ahhoz, hogy egyértelműen sikerként lehessen elkönyvelni ezt a szezont, és könnyen lehet, hogy az a hajó már elúszott.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Megvan a W! :]

Nehezen indult a meccs, volt felpattanó labdából int és 96 yardos fumble utáni visszahordott TD is, 24-3-as Dawgs vezetésnél már azt néztem, hogy melyik meccsre kapcsoljak át... A félidő vége előtt szerencsére visszakaptuk az élettől amit elvett, 4. kísérletre jött egy 39 yardos TD, majd egy fumble utáni labdaszerzésből is sikerült pontokat szerezni. A harmadik negyedben két újabb Dobbs TD-nek köszönhetően már mi vezettünk, utána egy újabb beszopott big-playnek köszönhetően egyenlített a Georgia. Hat perccel a vége előtt újabb Dobbs futott TD, a végén még eléggé kellett izgulni, de csak behúztuk. :]
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Georgia+v+Tennessee+9L5bN6gFL5Hl.jpg
Nagyon kellett ez a győzelem a Florida és az Arkansas elleni vereségek után, bár hátrányban érthetetlen módon sokkal jobban játszik a csapat, Chubb szerencsétlen sérülése miatt könnyebb dolgunk volt, de 38 pontot azért így is sikerült felpakolni a táblára, ami nem kis teljesítmény.

Jövőhéten a Bama ellen nincs sok esélyünk, de a jó szezonért nem is őket kell megverni, hanem majd a schedule végén lévő öt csapatot. Dobbs végre igazi vezér volt, 312 passzolt yard, 3 passzolt TD, 118 futott yard, 2 futott TD, ettől többet azt hiszem nem is várhatunk tőle.

sidenote: túl tudnám élni, ha hanyagolnánk ezt a borzalmas szürke mezt

Szerkesztette: markny

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
| =(
nem vagyok boldog, bőven hozható meccs volt.
| Nem baj aki nem látta kedden egy igazán jó meccset nézhet

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A BGSU után jön az igazi megmérettetés. Sok pontos shootout-ra számítok, de jó előrézetem van. Howard is játszik, mellette ott van Malone és North (ha játszhat) az elkapósort nem féltem. Dobbs is egyre faszább, Hurd és Kamara pedig jól kiegészítik egymást, a védelem viszont kicsit kérdőjeles számomra, A BGSU ellen több mint 400 yardot engedtünk a levegőben, ráadásul turnover sem érdekezett. Kétlem, hogy pont a Mayfield-Shepard páros ne okozna gondot.
Baker Mayfield TTU-ról való távozását még most sem "emésztettem" meg, szóval remélem letörjük egy kicsit a szarvát 😀

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
most akartam betenni 😊
Nagyon a küszöbön a szezon