Texas Longhorns

4 feliratkozó

több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
ennyit számít Connor Williams (meg hogy a WVU-nál kidőlt a QB Grier persze)
baggio
azért még egy pass rusher-el is hatékonyak voltak. persze csak majdnem 😀
ettől függetlenül az évben parádés a védelem hozzá kell tenni. jóformán mindnekivel felvették a versenyt (oklahoma, OSU, USC, TCU, WVU - grier ide vagy oda). csupa rangsorolt csapat. a támadó oldal ami fostaliga, s buktuk el rendre a szorosra kihozott találkozókat.

 twitter.com/SiegelEzra/status/931948151564591105

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ennyit számít Connor Williams (meg hogy a WVU-nál kidőlt a QB Grier persze)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
2014 óta először bowl mérkőzést fogunk játszani!
akkor - charlie strong első évében - az arkansas cipóra vert minket 31-7-re.

azonban előtte még a mérlegen lehet szépíteni a texas tech ellen hálaadáskor.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
szóval ma éjjel a 8.-ikként rangsorolt TCU ellen vonulunk fel. vajon a most sikerül e nyerni? az USC, az oklahoma, az OSU és a baylor ellen felmutatott (főképp a defense) eredmény miatt, lehet esély. egyébként meg az utóbbi három szezonban 129-26 a pontszerzés a TCU ellen.

"I remember it being the first quarter, 30-0," (2015) Malik Jefferson said. "It was probably the worst game I've ever been involved in. Definitely one of the most frustrating because there was nothing that you could do. Just watching guys catching the ball left and right. It was a blood bath."

Actually, that's just one lowlight of the three-game streak. In 2014, TCU overwhelmed Texas on Thanksgiving in Austin 48-10, forcing quarterback Tyrone Swoopes into five turnovers.

Last season, with Charlie Strong's job hanging by a thread, TCU's second-string offense sealed a 31-9 win. Strong was fired the next day and replaced by Tom Herman.


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
S deshon elliott jó esélyel pályázik a legjobb DB díjra (jim thorpe award). a mai baylor elleni mérkőzés után már 6 interception fűződik nevéhez, melyből kettőt TD-re hordott vissza. utoljára 2006-ban aaron ross nyerte el, őt megelőzően pedig michael huff 2005-ben - igen, akkor még szép idők jártak a texas longhorns csapatra.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
egyszerűen elképesztő. háromszor is limitáltunk top 10-es csapatot, s mindháromszor oly, de oly közel volt a győzelem (USC, oklahoma, oklahoma state). most az OSU no1. offense-t (!) állította meg a longhorns védelem. sajnos a texas offense az alapvetően is freshman-ekből/tapasztalatlanokból álló alakulata további sérüléseket szedett össze (példáéul a WR hemnphil mapps, kivel ehlinger jól érzi a kapcsolatot a második félidőre vissza sem tért; a már alapvetően csere RT kerstetter is kidőlt; a guard vahe meg mérkőzés előtt rosszul lett). ehlinger jól jól játszik, de kell ez az év tapasztalatnak, hogy jó esélyekkel indulhassunk...
... indulhatnánk, ugyanis a DC orlando annyira összerakta a védelmet, hogy valószínűleg HC lesz a következő évben, s a védelemből is gyanús, hogy egy csomó alapember lelép a draftra. eredmény? ismét lehet építeni a védelmet. ördögi egy kör ez (s talán egyben szép is az egyetemi football-ban).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
red river rivalry
utoljára 70 éve, 1947-ben volt a pálya két szélén első éves HC (oklahoma: bud wilkinson, texas: blair cherry). most, 2017-ben a sooners-nél lincoln riley, míg a longhornsnál tom herman néz egymással farkasszemet.
 sportsday.dallasnews.com/college-sports/collegesports/2017/10/13/showdown-time-red-river-win-mean-hermans-longhorns-rileys-sooners



Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
The short passing game is the heart of the Texas offense


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Hát hasonlóan hatalmas meccs volt, csak sajnos fordított előjellel :/
Magunknak köszönhetjük a vereséget, mert megvolt az esély viszont ugyanez nagy pozitívum is, hiszen azért mégiscsak a 4. kiemelt USC ellen tudtunk partiban lenni. reméljük innen már csak jobb lesz 😊
skullkill29
Úgy legyen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát hasonlóan hatalmas meccs volt, csak sajnos fordított előjellel :/
Magunknak köszönhetjük a vereséget, mert megvolt az esély viszont ugyanez nagy pozitívum is, hiszen azért mégiscsak a 4. kiemelt USC ellen tudtunk partiban lenni. reméljük innen már csak jobb lesz 😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Egy hasonló meccs most is ránk férne!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
11 évvel ezelőtt játszott utoljára egymással az USC trojans és a texas longhorns: a nemzeti döntőben. a legpatinásabb döntő mérkőzések között tartják számon, melynek ikonikus jelenete, mikor 22 másodperccel a vége előtt 38-33-as trojans vezetésnél vince young 4&5-re az end zone-ba vágtázott be.
érthető a hype (emlékek & két powerhouse csapat játszik egymással, kik nem egy konferenciában vannak), de egy percig ne feledjük, hogy míg az USC jelenleg az élmezőnyben van, addig a texas a powerhouse státuszhoz képest a mélyponton. évek óta. és a szezonynitó maryland ellen nagy csalódást keltően ki is kaptak. ennek megfelelően kell leülni nézni, és a nagy pontkülönbségre is van esély (a trojans javára)





Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
hát gici verjem. nincs szó mely leírná csalódottságom s meglepődöttségem. ekkora orbitális pofon.a kint lévő nézők is dobálgatták a szemetet a pályára

“I get it. You're disappointed, you want the Longhorns to win and do well and so do we,” Herman said. “But, hopefully, one, we won't have that issue again, because we won't give them, us or the officials, give them that much cause for disappointment. But, two, we have also got to be smart and know that they could be costing their team a pretty sizeable penalty.

“But, three, I think the biggest one is that, as I said post-game, this is a process and we're in this thing for the long haul. And these nine months of training wasn't just to beat Maryland. This was to instill and solidify a culture and a way of doing things and an attitudinal shift that I feel like we're on our way. Did I think we were ahead of where we showed on Saturday? Yeah, I did. Hopefully, we'll show that this week.”



Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
51 pont? Komolyan??? Igazi Bullshit!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
már csak 8 nap, és itt egy nagyon ütős trailerke


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
habár a HC herman körül forog minden austinban, de érdemes todd orlando védelmére is rákukkantani. tavaly a houston DC-je volt, s hát megállították az no3. oklahomát és a rettegett támadósorú lousiville-t is (11-szer sackelték lamar jacksont!)

és már csak 12 nap a keződugásik (vs. maryland)
 www.burntorangenation.com/football/2017/8/19/16102228/todd-orlando-texas-longhorns-defensive-scheme-aggressive-versatility-malik-jefferson-gary-johnson


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
az elmúlt órákban az no1. JUCO TE commitolt hozzánk. Ventura
Pont most olvastam, csak aztán eredménye is legyen.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
az elmúlt órákban az no1. JUCO TE commitolt hozzánk.

 twitter.com/BDavisAAS/status/892533463382994944

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
no, hát az a helyzet, hogy évek óta nem látott recruiting dübörög herman alatt, úgy, hogy még éles helyzet nem is volt. az a szituáció, hogy országos 4. helyen állunk toborzásban at this moment (változni fog ez a többi csapat és a saját pályán nyújtott teljesítményünk függvényében, és úgy is az alabama lesz az no1. a végén), s szerény véleményem szerint jó esély van egy top 10 class-ra ismét. talán a legjobban az cseng, hogy texas állam 10 legjobb játékosából 6 a longhorns-hoz van elkötelezve most - volt idő az elmúlt években, mikor még tán a legjobb 15, ha kettő volt.

strong a karizmája, vezetőképessége ellenére nem tudott eredményeket felmutatni, s ez okozta vesztét, azonban már most látszik, hogy általa herman nagy előnyből indulhat.

nézzük meg, 2017-ben kikre számíthatunk:
2014 -  sportsday.dallasnews.com/college-sports/collegesports/2017/07/21/recruiting-review-texas-2014-class-can-jerrod-heard-still-live-top-100-ranking
2015 -  sportsday.dallasnews.com/college-sports/texaslonghorns/2017/07/22/reviewing-texas-2015-recruiting-class-connor-williams-malik-jefferson-highlight-star-studded-class
2016 -  sportsday.dallasnews.com/college-sports/texaslonghorns/2017/07/24/reviewing-texas-2016-recruiting-class-brandon-jones-primed-carry-dbu-torchVentura
Jól jönne végre egy sikeres szezon (Horns szinten sikeses!!!). Szezonkezdetre megjönnek az új cuccaink, úgyhogy hajrá.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
no, hát az a helyzet, hogy évek óta nem látott recruiting dübörög herman alatt, úgy, hogy még éles helyzet nem is volt. az a szituáció, hogy országos 4. helyen állunk toborzásban at this moment (változni fog ez a többi csapat és a saját pályán nyújtott teljesítményünk függvényében, és úgy is az alabama lesz az no1. a végén), s szerény véleményem szerint jó esély van egy top 10 class-ra ismét. talán a legjobban az cseng, hogy texas állam 10 legjobb játékosából 6 a longhorns-hoz van elkötelezve most - volt idő az elmúlt években, mikor még tán a legjobb 15, ha kettő volt.

strong a karizmája, vezetőképessége ellenére nem tudott eredményeket felmutatni, s ez okozta vesztét, azonban már most látszik, hogy általa herman nagy előnyből indulhat.

nézzük meg, 2017-ben kikre számíthatunk:
2014 -  sportsday.dallasnews.com/college-sports/collegesports/2017/07/21/recruiting-review-texas-2014-class-can-jerrod-heard-still-live-top-100-ranking
2015 -  sportsday.dallasnews.com/college-sports/texaslonghorns/2017/07/22/reviewing-texas-2015-recruiting-class-connor-williams-malik-jefferson-highlight-star-studded-class
2016 -  sportsday.dallasnews.com/college-sports/texaslonghorns/2017/07/24/reviewing-texas-2016-recruiting-class-brandon-jones-primed-carry-dbu-torch


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 www.cbssports.com/nfl/news/texans-donta-foreman-after-arrest-gun-was-legal-marijuana-wasnt-mine/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
még forró

az elmúlt órában az ország 16. prospectje, texas állam 2. legjobb és S poszton az 1 helyen álló, 5*-os játékos, B.J. foster commitolt a longhorns-hoz.

minden várakozást felülmúl herman recruting sikere. nagyon jól tolja. kurvára jól. ez most kb. olyan, mint mikor a michigan berobbant harbaugh érkeztével.

a keretben van még a tavalyi no1 safety, brandon jones is.

#bringbackDBU

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
az elmúlt 6 napban három játékos is commitolt a programhoz, mellyel jelenleg az országban az 5-ik helyre kúsztunk fel toborzást illetően.

- május 30-án keaontay ingram (6-1, 187), posztján a 10. legjobb, texas állam 23., és az ország 199. prospect RB-je kötelezte el magát szóban. junior szezonjában 2225 yardot futott és 475 yardot kapott el miközben az állami döntőn ő lett az offensive MVP. így nem csoda, hogy közel 30 ajánlata volt - dugig major programoktól, úgy mint OSU, michigan, LSU, USC, stb.

- május 31-én a 6'4 magas és 200 font súlyú S/OLB, demarvion overshown december elején kapott ajánlatot a 'horns-tól, nem sokkal azután, hogy tom herman megérkezett. az idő tájt az UTSA-tól kapott még, mostanra 25 ajánlata is van olyan iskoláktól, mint oklahoma, ole miss, stanford, UCLA, USC, texas a&m, FSU, stb. döntő tényező lehetett ez a korai ajánlat, hisz az idő tájt még majd' ismeretlen volt, mára azonban felkúszott az országos prospect listán a 102-ik helyre (posztján a 9., texas állam 13-ik legjobb játékosa).

- június 5-én missouri állam 4., posztján az 5.-ik legjobb ILB, ayodele adeoye commitolt. a 6' magas és 231 font súlyú LB, junior szezonjában 6 sacket és 128 tacklet szerzett és az egyik legjobb run-stopper a 2018-as class-ban!

 twitter.com/BallinOTG/status/869654030972321792

 twitter.com/DeleAdeoye20/status/871522634449604608

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
akkora a hájp, hogy az 'athlon sports'-nál a 13-ik helyre kerültünk (top 25).
 athlonsports.com/college-football/very-early-college-football-top-25-2017

mindenesetre bizakodni, optimistának lenni bátran lehet - s nem csak az "új edzők új remények" szlogen miatt. herman folyamatosan bizonyított edzői karrierje alatt (top rangsorolt ellenfelek ellen is!!), és az edzői stáb összerakása is ezen mentén haladt (nem mellesleg miénk az ország második legtöbb edzőjéből álló gárda - ha jól emlékszem 44-el. az első helyen tán a notre dame áll 45-el). egyszerűen majdnem minden készen vett át mindent. a back to back top 15-ös recruting class (charlie strong éra) tapasztalt és irányító is van. a védelem kérdőjeles, de a big 12 úgyis a pontzáporról szól, idénre nem várunk nagy egetrengetést, de egy bowl mérkőzés elvárható.
“I baked the cake at Texas. Now it’s Tom Herman’s job to put icing on the cake & win a lot of games" - charlie strong

"The Longhorns won the offseason coaching carousel by bringing Tom Herman to Austin after a successful two-year run at Houston. The former graduate assistant under Mack Brown inherits a team that finished 5-7 last year but features plenty of promising pieces to build around on both sides of the ball. Shane Buechele returns as the team’s quarterback after throwing for 2,958 yards and 21 scores as a true freshman in 2016. Freshman Sam Ehlinger could push Buechele for the starting job in the fall, but the sophomore is expected to hold onto the top spot. Buechele will be throwing behind an offensive line that features four returning starters, including standout left tackle Connor Williams. Running back D’Onta Foreman (2,028 yards) is the biggest loss on offense. However, Chris Warren returns after missing most of 2016 due to injury. Sophomore Collin Johnson is expected to be the go-to target, with sophomore Devin Duvernay seeing an increased role. Improving the defense is a must for Herman, and the addition of coordinator Todd Orlando will pay dividends right away. This unit returns largely intact, but depth on the line is an issue after two players transferred in May. Linebacker Malik Jefferson seems primed to deliver a huge junior year. The schedule sets up favorably with Kansas State and Oklahoma State visiting Austin."

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/18014066_1332581976822060_2034882503285669888_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=G2htI9_xtckAX8sSMZL&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBQ1EyafFKislcaOYUhN8urV9aYtNwFtlhd9L6hizwc5w&oe=6603BD04
Texas Football on Instagram: "Proven numbers by the Texas staff. #ThisIsTexas #HookEm"
3,217 likes, 20 comments - texasfootball on April 20, 2017: "Proven numbers by the Texas staff. #ThisIsTexas #HookEm"


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
két veszteségünk volt az elmúlt 15 órában. míg jordan elliott transzferel, addig marcel southall-nek kérdőjeles az ok, de már a tavaszi edzésen sem volt jelen és akadémiai ügyekkel foglalkozott. mindketten a strong éra szerzeményei (2016), és annál fájóbb pont, hogy a DL mélységéből vettek el. sőt, elliottra (4*-os játékos volt, texas állam 18. legjobb játékosa), jóval nagyobb játékidő lett volna várhatóan. tavaly, freshmanként 6 mérkőzésen 8 tackle és 1.5 sack fűződött nevéhez - limitált lehetőségben.
több, mint valószínű, hogy az a "many months" az edzői stáb cserélődése miatt van.
összességében a recruitálása idején 4 különböző iskolához commitolt (baylor, houston, michigan, texas).

néhány hete a TE peyton aucoin transzferelt.

ne lepődjünk meg, hogy a szemeszter végével lesz még egy két hasonló eset.

 twitter.com/justinwells2424/status/865296016706293760

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------