Texas Longhorns

4 feliratkozó

több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Ki gondolta volna?!?!

2012, alamo
2013, alamo
2014, texas
2015, -
2016, -
2017, texas
2018, sugar
2019, alamo
2020, alamo
2021, -
2022, alamo

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Ennek is nagy karrierje volt. Idén alabam transferkent erkezett TE jahlel bilingsley, s texasi karrierjét mar 6 mérkőzéses eltiltassal kezdte. 3 elkapassal és 38 yarddal fejezi be nalunk. Mult heten mar nem is volt lawrence, Kansasben. Annak idejen mikor erkezett fórum hozzaszolasokon olvastam, hogy vannak kik nem josolnak neki nagy jovot, en persze azert csak bizakodtam, megiscsak alabama. Tévedtem.

 www.burntorangenation.com/2022/11/24/23477185/jahleel-billingsley-texas-longhorns-leaves-program

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
"Can a two-loss Texas get in? It would absolutely be considered -- and the committee's written protocol requiring it to consider injuries to key players would be tested. Texas' two losses are by a combined four points, and Ewers was injured in the first loss -- he suffered a sprained joint in his shoulder against Alabama -- and he didn't play in the Sept. 24 overtime loss at Texas Tech. His backup, Hudson Card, was also playing on a tender ankle in that game. The Longhorns are undefeated with Ewers in the lineup, though, and they would have won nine straight games since the second loss, including the Big 12 title. According to ESPN's FPI, the Longhorns have a 19% chance to finish 11-2. If they do, their playoff chances increase to 37%, according to the Allstate Playoff Predictor. The Longhorns have the highest chance of any current two-loss teams, well above Utah (1.4%) and LSU (.3%)."
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0110%2Ffc_georgia_trophy_cr_16x9.jpg
College Football Playoff midseason report: Key games, lessons learned and second-half storylines
With the college football season at the midway point and the first playoff rankings just two weeks away, here's what we've learned so far and the questions that still need to be answered.


A cikk szerzője nagy Horns-fan lehet 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Olvastam egy Tweetet, miszerint ha Evers játszik minden meccsen, a Longhorns veretlen lenne, ő lett volna az első bowl eligible team, és talán #1 is lenne.
zacknorb
HA 2009-ben nem verik szét Colt McCoy vállát, a Texas 2X bajnok a Mack Brown-érában és a Bama-dinasztia később kezdődik el.

HA.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Nagyon ment a ködösítés offseasonben, hogy esélye van Cardnak a QB1 pozícióra. Ha viszont tényleg így volt, akkor Ewers óriási gamer, ég és föld a különbség.
dancogo
csak sajnalatos dolog hogy a bama jatekos direkt szarraverte a vállát

a tide azon a meccsen siman kikapott volna
Adirotor
Ez sajna a Texas-Bama kötelező kelléke:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 201 — Kinek mit intézett a kormánya
Olvastam egy Tweetet, miszerint ha Evers játszik minden meccsen, a Longhorns veretlen lenne, ő lett volna az első bowl eligible team, és talán #1 is lenne.
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nagyon ment a ködösítés offseasonben, hogy esélye van Cardnak a QB1 pozícióra. Ha viszont tényleg így volt, akkor Ewers óriási gamer, ég és föld a különbség.
dancogo
csak sajnalatos dolog hogy a bama jatekos direkt szarraverte a vállát

a tide azon a meccsen siman kikapott volna
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 845
Nagyon ment a ködösítés offseasonben, hogy esélye van Cardnak a QB1 pozícióra. Ha viszont tényleg így volt, akkor Ewers óriási gamer, ég és föld a különbség.

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
Yes! Végre valami.
 www.cbssports.com/college-football/news/oklahoma-vs-texas-score-takeaways-horns-shut-out-sooners-for-ous-worst-loss-in-red-river-showdown-history/live/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
3rd and 1. 4th and 7. 3rd and 6. 4th and Goal. 3rd and 26. 3rd and 1. 4th and 5. 4th and 1. 3rd and 1. 3rd and 7. 3rd and 12. 4th and 5. 4th and 3.

Osszesen hat(!) sikeres negyedik kiserlet a texas tech-nek.

Egyszeruen nehez elhinni, hogy megint itt tartunk: kozepszeruseg.

Az Alabama elleni erofeszites is inkabb utolag tunik kiveteles esetnek, az Alabama gyengelkedesenek. Hasonlo mint 2016-ban mikor kétszeres hosszabbitasban legyőztük az akkor 10-nek kiemelt notre dame-et. A fighting irish abban az evben 4-8-at vegzett. Pedig akkor mindenki elhitte, hogy feltamadtunk, de csak a notre dame csalodast keltő szezonjának volt egy eloszele, hogy vesztettek.

Visszaterve, nem tudom min is kellene valtoztatni. Rugjunk ki megint valakit? Mar megint nem a megfelelo sracokat toborozzuk? Évről evre ugyanaz. Jelenleg nem latom sarkasian-t problemanak. Védelem oldalarol két D# guru is van (PK a Washington huskies-nal volt DC, míg segit neki gary patterson - ki korabban TCU-nal 21 evig foedzo), mégis nyeljuk a yardokat.

OL tapasztalatlanokbol all, de nem kellene, hogy ekkora issue legyen, s nem feltétlen okolhatoak teljes mertekben (Bar azert azt is az alabamatol elhozott kyle food edzi), am a futoparosunk sem oly effektiv, mint a korabbi evekben - ez viszont felirhato az OL szamlajara.

Az irányító személye viszont feltűnően átírja az egesz offense kepet. Ewers masfel mérkőzésen lepett palyara, am szemmel láthatóan rugalmasabb, lenduletesebb a támadósor vele.
Miután Card beszállt ewers sérülése utan a crimson tide ellen, meg is rekedt az offense.

Nem tudom így mi lesz a kovetkezo merkozeseken: Kansas state, oklahoma state, oklahoma.
Ventura
A problémát ott (is) látom, hogy a szoros meccseket képtelenek vagyunk hozni, ez pedig egyértelműen az edzői stáb felelőssége, Frostnak a Nebraskánál ugyanez az állásába is került. Archie, a Megváltó érkezése előtt sztem nem rúgjuk ki Sharkot, mégiscsak ő toborozta.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
3rd and 1. 4th and 7. 3rd and 6. 4th and Goal. 3rd and 26. 3rd and 1. 4th and 5. 4th and 1. 3rd and 1. 3rd and 7. 3rd and 12. 4th and 5. 4th and 3.

Osszesen hat(!) sikeres negyedik kiserlet a texas tech-nek.

Egyszeruen nehez elhinni, hogy megint itt tartunk: kozepszeruseg.

Az Alabama elleni erofeszites is inkabb utolag tunik kiveteles esetnek, az Alabama gyengelkedesenek. Hasonlo mint 2016-ban mikor kétszeres hosszabbitasban legyőztük az akkor 10-nek kiemelt notre dame-et. A fighting irish abban az evben 4-8-at vegzett. Pedig akkor mindenki elhitte, hogy feltamadtunk, de csak a notre dame csalodast keltő szezonjának volt egy eloszele, hogy vesztettek.

Visszaterve, nem tudom min is kellene valtoztatni. Rugjunk ki megint valakit? Mar megint nem a megfelelo sracokat toborozzuk? Évről evre ugyanaz. Jelenleg nem latom sarkasian-t problemanak. Védelem oldalarol két D# guru is van (PK a Washington huskies-nal volt DC, míg segit neki gary patterson - ki korabban TCU-nal 21 evig foedzo), mégis nyeljuk a yardokat.

OL tapasztalatlanokbol all, de nem kellene, hogy ekkora issue legyen, s nem feltétlen okolhatoak teljes mertekben (Bar azert azt is az alabamatol elhozott kyle food edzi), am a futoparosunk sem oly effektiv, mint a korabbi evekben - ez viszont felirhato az OL szamlajara.

Az irányító személye viszont feltűnően átírja az egesz offense kepet. Ewers masfel mérkőzésen lepett palyara, am szemmel láthatóan rugalmasabb, lenduletesebb a támadósor vele.
Miután Card beszállt ewers sérülése utan a crimson tide ellen, meg is rekedt az offense.

Nem tudom így mi lesz a kovetkezo merkozeseken: Kansas state, oklahoma state, oklahoma.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Végül szépen összeraktuk a futást a UTSA ellen, ha RB nyeri a Heismant, Bijon legyen az. Fun Fact: most realizáltam, hogy Machete a punterünk 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
természetesen mindenki górcső alá veszi, mit is tud ez a gyerek. szerintem nagyon szepen játszik. sam ehlinger volt a legmagasabban értékelhető játékos c. mccoy után, úgy érzem ewers túlszárnyalná teljesítményben. bár azért hiányzik SE küzdőszelleme, lelkesedése: longhornnak született, élt-halt érte, s nagyon látszott a pályán.

ULM ellen:


Alabama ellen:


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Pedig kezdett biztatóan alakulni. Sajnos Ewers 4-6 hetig lesz tavol úgy nez ki. A legpozitívabb előrejelzés szerint a red river rivalry-ra terhet vissza.
 www.burntorangenation.com/2022/9/11/23347469/report-texas-qb-quinn-ewers-to-miss-4-6-weeks-with-sc-sprain


Ventura
Ez volt az a meccs, ahol a vereség ellenére is jó volt nézni a csapatot. Limitált playbookkal még Hudson Cardba is belelátok néhány győzelmet.
Dzsokijuing
csak ne kelljen 15 yardnál többre passzolni
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Pedig kezdett biztatóan alakulni. Sajnos Ewers 4-6 hetig lesz tavol úgy nez ki. A legpozitívabb előrejelzés szerint a red river rivalry-ra terhet vissza.
 www.burntorangenation.com/2022/9/11/23347469/report-texas-qb-quinn-ewers-to-miss-4-6-weeks-with-sc-sprain


Ventura
Ez volt az a meccs, ahol a vereség ellenére is jó volt nézni a csapatot. Limitált playbookkal még Hudson Cardba is belelátok néhány győzelmet.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Pedig kezdett biztatóan alakulni. Sajnos Ewers 4-6 hetig lesz tavol úgy nez ki. A legpozitívabb előrejelzés szerint a red river rivalry-ra terhet vissza.
 www.burntorangenation.com/2022/9/11/23347469/report-texas-qb-quinn-ewers-to-miss-4-6-weeks-with-sc-sprain



Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
week 2, szeptember 10., 18 óra magyar idő szerint:
alabama at texas.
utoljara 2010 január 7-en talalkozott a ket csapat a döntöben, crimson tide győzelemmel a végén. az elmúlt 12 évben tudjuk kinek milyen irányba vezetett útja.
szerintem senki nem vár győzelmet, sőt, inkább egy meleg SEC fogadtatást erős kiütéssel (a texas - az oklahomaval karoltve - hamarosan csatlakozik a SEC konferenciához).
sajnos meg nem tudtam potolni, a szezonnzitot az ULM ellen, de nagyon kivancsi vagyok kikre lehet szamitani.

Mindenesetre, 🤘🏼🐂!



Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri videója erről:
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Ewers azóta vissza is tért 😁
kapitnono
Kivancsi vagyok mit tesz le az asztalra, am ketseg kivul reszben gyakrolatilag (WR worthy, RB robinson), reszben papíron (transfer portal: elkapók, TE) meg lesz a kiszolgáló szemelyzete.

“Since @247Sports began ranking prospects in 2000, only three quarterbacks have ever been given a perfect Composite score of 1.0000:
- Vince young
- quinn ewers
- arch manning

All 3 commited to texas.”


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 019 — WHO DAT!!!!
💣 BOOOM. 💣

A 2023-as class legjobb jatekosa, no1., 5⭐️ Qb arch manning - igen, a nivos csalad rokona, a longohrns valasztotta. A fináléban a nagy kérője az Alabama és a Georgia volt, am sokan masok is pályáztak ra.
🐂🏈

 www.burntorangenation.com/2022/6/23/23175761/arch-manning-commits-texas-longhorns-georgia-alabama-recruiting-2023

Nem fogadtam volna ra, az elmúlt 12 ev - az elvesztett nagy döntő ota a csapat teljes lejtmenetbe kapcsolt, pontosabban hullamvasutba, s mindig voltak jobb pillanatok toborzás teren, am fináléban a top játékosok mégis elfordultak - nem csodalom.

Termeszetesen a mult ido hasznalata korai, hiszem ha latom. Számos jatekos decommitolt. Többek kozott a korabbi top qb Quinn ewers is volt Texas commit (2020. augusztus - oktober).
Ventura
Ewers azóta vissza is tért 😁


több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
💣 BOOOM. 💣

A 2023-as class legjobb jatekosa, no1., 5⭐️ Qb arch manning - igen, a nivos csalad rokona, a longohrns valasztotta. A fináléban a nagy kérője az Alabama és a Georgia volt, am sokan masok is pályáztak ra.
🐂🏈

 www.burntorangenation.com/2022/6/23/23175761/arch-manning-commits-texas-longhorns-georgia-alabama-recruiting-2023

Nem fogadtam volna ra, az elmúlt 12 ev - az elvesztett nagy döntő ota a csapat teljes lejtmenetbe kapcsolt, pontosabban hullamvasutba, s mindig voltak jobb pillanatok toborzás teren, am fináléban a top játékosok mégis elfordultak - nem csodalom.

Termeszetesen a mult ido hasznalata korai, hiszem ha latom. Számos jatekos decommitolt. Többek kozott a korabbi top qb Quinn ewers is volt Texas commit (2020. augusztus - oktober).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 201 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Sokat arulkodo, hogy 2022 elott, legutobb 2014-ben, így osszesen a csapat történetében negyedszer nem kerult kiválasztásra jatekos a drafton. 📉

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
A Texas mar a harmadik ketszamjegyu vezetesrol olvadt le veresegig, s csatlakoztak a ‘18-as tulsa és west virgina csapatahoz, akik az elmúlt 5 evben zsinórban harom merkozesen vesztettek el a merkozest vezeto poziciobol.
75-27 arányban kaptunk pontot a masodik feidoben(!).

Utoljára 2016-ban a Charlie strong vezette Longhorns volt így harom mérkőzéses vereseg szeriaban.

Dropok, inkozisztens iranyitojatek, low-quality pass protection. Ez jelzi jelenleg a longhorns-t. SS-t nem velem, hogy el kellene máris vetni, egyelőre had építse de saját jatekosaibol a csapatot.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
buzi sooners.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------