CFB követő 2020

3 feliratkozó

4 napja
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Army West Point Black Knights 50 346 — yo tengo la sartén por el mango
elképesztő, hogy az auburn megint így kicentizi a végét
lehet, hogy túl korán szereztek TD-t
r.baggio
Kegyetlen vakon voltak az Ole Miss DB-k 😀
empty taxi
 twitter.com/SECNetwork/status/1320079260678324226

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 25 900 — NFC East winner Giants GM
r.baggio
Kegyetlen vakon voltak az Ole Miss DB-k 😀

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
5 napja
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Army West Point Black Knights 50 346 — yo tengo la sartén por el mango

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 napja

5 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 4 177 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Marvin Mims rokona Denzelnek?
steelwolf
ugyanezt kérdezte valaki pár hete ugyanitt 😊
nem
r.baggio
Nem én voltam 😁
Én egyszer a Kenneth Murray Kyler rokonságot kérdeztem anno 95-ben 🙃

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
5 napja
steelwolf
ugyanezt kérdezte valaki pár hete ugyanitt 😊
nem

5 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 4 177 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
5 napja
Kevesebb mint egy óra múlva kezdünk az Arena4-en! Addig a Clemson-Syracuse találkozót ajánlom, hihetetlen módon még a második félidőben is szoros, csak 6 ponttal vezet a Tigers, Lawrence már dobott egy pick six-t

5 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 25 900 — NFC East winner Giants GM
Uncatchable ballra DPI, jóvan Big Ten bíráuk sem lettek jobbak. 😀

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
5 napja
Te jó ég... 7 perc alatt megverjuk magunkat. Jövő héten sztem el se menjünk Ann Arborba
JustoVillar
Mel Tucker, mint a college football 10 legjobban fizetett főedzőjének egyike, hááát...

5 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 445
Te jó ég... 7 perc alatt megverjuk magunkat. Jövő héten sztem el se menjünk Ann Arborba

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
5 napja
JustoVillar Michigan State Spartans 445
Ott folytatjuk a szezont ahol tavaly abbahagytuk... Mi a f@szert csak egy sört vettem?!

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
5 napja
Esetleg OSU meccshez valaki tud YouTube streamer?
Godfather
 www.youtube.com/watch?v=YU782xsz0-s

5 napja
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 150
Esetleg OSU meccshez valaki tud YouTube streamer?

O-H-I-O
5 napja
COLLEGE GAMEDAY!
Ma minden hazai ncaa nézőnek könnyű dolga van, 18-tól megint Auburn idegenben, aztán lehet nézni 21:30-tól az Arena4-et reggelig
 fuzovelkifele.com/2020/10/irek-az-acelvarosban-visszater-a-big-ten-arena4-ncaa-beharangozo/

5 napja
A további három pénteki mérkőzés összefoglalója (ahogy vártam, a középső lett a legjobb)

5 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 60 446 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Megtört az FCS rossz (0-66-os) sorozata az FBS ellen. Az alabamai Jacksonville State 19-10-re legyőzte a Florida Internationalt!!!!

Utoljára a The Citadel verte meg a Georgia Techet 2019. szeptember 14.-én.
5 napja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 3 533
2-től a Louisiana @ UAB
r.baggio
Mi a tipped ?
5 napja
2-től a Louisiana @ UAB

6 napja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 3 533
lesz ma valami jo merkozes amit erdemes nézni ?
6 napja
TNF

az éjszakai Illinois @ Wisconsin mérkőzéssel pedig elstartol végre a Big Ten idénye is!

11 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 9 303 — Megrögzött Colts Fan

walk-on fehér freshman CB 3 picket szedett az SEC-ben. tök mindennapos 😀

Szerkesztette: Borbinho

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
11 napja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 6 125
Jó estét! Érdekes a mai pick áradat 😊

11 napja
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 294 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mecccsiiii!!!
11 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 60 446 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
A Georga QB-ja, Stetson Bennett miért nem a Stetson-t irányítja ilyen névvel? 😊

Újabb pick, mi ez NFC East meccs?

Szerkesztette: iktriad