CFB követő 2020

2 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Purdy nem fogja ezt a félidőt az ablakba tenni, rengeteg dobást elront ahhoz képest, hogy első körös qb akar lenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
jó kis meccs, nagy téttel, aki ezt nem nézi mikor tehetné...
ez fumble szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
a fejlécben levő youtube streamet kicserélem mindjárt erre, sokkal jobb minőség:

 www.youtube.com/watch?v=-7Kd-dKziDM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Jónak ígérkezik a mai program 😊

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
COLLEGE GAMEDAY! 18 órától Iowa State @ Texas, után közvetlenül Notre Dame @ North Carolina (plusz pár egyéb, mint a kaliforniai rangadó a The Axe-ért vagy az oregoni Civil War), ezeket egy igazi futballszerető sem hagyhatja ki!

Csütörtök este a megszokott Egg Bowl helyett sajnos csak két 0-4-es MWC csapat lépett pályára



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem elfelejteni, cfb-maraton ezen a héten nemcsak szombaton, hanem pénteken is!


r.baggio
Nagyon fogok drukkolni a Whoever-nek a Lions ellen! 😀
Meg az egyik 0-4-es MWC team-nek is, bár ezt még meggondolom 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
nem elfelejteni, cfb-maraton ezen a héten nemcsak szombaton, hanem pénteken is!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 207
na végre valami az Okie State-től
13 perc se kellett, hogy több pont legyen itt, mint a Northwestern-Wisconsinon 😊
r.baggio
Az a 2.félidő...na az fájt egy kicsit. Gondolom a kommentátor állásból sem volt könnyű a sok 3&out...😱
Klaci79
most annak örültem, hogy nincs blowout, és láttam már annyi big ten meccset, hogy egy újabb puntháború ne lepjen meg 😊
r.baggio
Puntháború ok...de itt a fd is kilátástalan volt. 😝
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
na végre valami az Okie State-től
13 perc se kellett, hogy több pont legyen itt, mint a Northwestern-Wisconsinon 😊
r.baggio
Az a 2.félidő...na az fájt egy kicsit. Gondolom a kommentátor állásból sem volt könnyű a sok 3&out...😱
Klaci79
most annak örültem, hogy nincs blowout, és láttam már annyi big ten meccset, hogy egy újabb puntháború ne lepjen meg 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 207
na végre valami az Okie State-től
13 perc se kellett, hogy több pont legyen itt, mint a Northwestern-Wisconsinon 😊
r.baggio
Az a 2.félidő...na az fájt egy kicsit. Gondolom a kommentátor állásból sem volt könnyű a sok 3&out...😱
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
a kezdés után ez a 2 TD különbség kifejezetten bíztató, ráadásul a Cowboys kezdi a második félidőt
r.baggio
a Boys védelme megérkezett a meccsbe, erre a támadósor bemondta az unalmast, kár érte

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
a kezdés után ez a 2 TD különbség kifejezetten bíztató, ráadásul a Cowboys kezdi a második félidőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
BYU meccshez tudtok sztrímet? Köszi
Cruyffista
a másodosztályú North Alabamával játszanak, nagy alázás lesz, őszintén szólva kár is nézni
r.baggio
Wilson miatt néztem igazából, mint a QB aki top1-2 picken kívül másoknak is elérhető a drafton. Igazából sok valóban nem derült ki. Bár szereztek 66 pontot, mindössze 16 passzkísérlete volt.
Cruyffista
a 16-ból 1 ilyen



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
BYU meccshez tudtok sztrímet? Köszi
Cruyffista
a másodosztályú North Alabamával játszanak, nagy alázás lesz, őszintén szólva kár is nézni
r.baggio
Wilson miatt néztem igazából, mint a QB aki top1-2 picken kívül másoknak is elérhető a drafton. Igazából sok valóban nem derült ki. Bár szereztek 66 pontot, mindössze 16 passzkísérlete volt.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
mit akarsz, csak fg lett 😊 az a fájó, hogy a védelemnek ennyire nincs válasza a Sooners O-ra

közben a Michigan 14:0-ra ég a Rutgers ellen, harbaugh már nem utazhat vissza ann arborba, ha ez így marad...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 272 — maci faszán vitézkötés
Hat ez ilyen korulmenyek kozt elegge lefutott. Sajnalom. 😞

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
na végre valami az Okie State-től
13 perc se kellett, hogy több pont legyen itt, mint a Northwestern-Wisconsinon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 272 — maci faszán vitézkötés
Johet-mehet a szeker. 😄
A iment keson kapcsoltak tovabb es latszott hogy a kifutoban valaki epp lapatolja a loszart. 😂

(Kozben biztos arra gondol, hogy ugyan miert nem Rhosgobeli nyulak huzzak a fogatot) 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
hát akkor irány más helyszín... youtube streamek

 www.youtube.com/watch?v=cpJNRO7cFx8

 www.youtube.com/watch?v=AMDM0PuEhnA

 www.youtube.com/watch?v=m6yTxJMEK8k

+

Liberty @ NC State
 bestsolaris.com/21-liberty-nc-state/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jófej sporik is azt akarják h Washington-Arizonát nézzem 😀 hát legyen

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 272 — maci faszán vitézkötés
Megadtak!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
ez legalább nem INT

what?!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
kb igen
a közvetítésben említettem, hogy a BYU és a Cincy is szabad december 5-én, ha van eszük, leszerveznek gyorsan még egy meccset egymás ellen aznapra (nem lesz)
r.baggio
de miert nem?
Adirotor
mert ahhoz rugalmasnak kellene lenni, ami nem épp a college csapatok fejeseinek jellemzője
a BYU szerintem még hajlana is rá, a Cincy vakon bízik benne, hogy na majd most biztos értékelni fogják a hibátlan mérleget (nyilván nem)

ez a bedlam meg nem indult jól, fél szemmel már a Liberty @ NC State-et lehet követni
 bestsolaris.com/21-liberty-nc-state/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kb igen
a közvetítésben említettem, hogy a BYU és a Cincy is szabad december 5-én, ha van eszük, leszerveznek gyorsan még egy meccset egymás ellen aznapra (nem lesz)
r.baggio
de miert nem?
Adirotor
A Bearcatsnek az az 1 bye hete van (a BYU-nak az + az előtte lévő is).
Plusz aki azon kikapna, az nagy valószínűséggel lemondhatna h játszhasson vmeik New Year's Six meccsen. Míg a győztesnek még így se lenne garantált, hogy beválasszák a PO-ba.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
kb igen
a közvetítésben említettem, hogy a BYU és a Cincy is szabad december 5-én, ha van eszük, leszerveznek gyorsan még egy meccset egymás ellen aznapra (nem lesz)
r.baggio
de miert nem?