Maka, shawnka az Arena4-en

28 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tegnap fejtegettétek a későesti TV-s meccsen (Maka meg Balentin asszem), hogy a meccsvégi szabálytalanságok szándékosak voltak e.

Szerintem a Packersé igen, 1&5-ből csináltak szándékosan 1&10-et a 12 emberes büntetéssel, ugyanis 1&5-nél baromi nehéz védőoldalon menedzselni az órát, mert szinte biztos hogy a 3. kísérlet is rövidyardos szitu lesz, és ha azt megcsinálják, akkor feleslegesen égettél el 2 időkérést.
A Colts holdingjai viszont szinte biztosan nem. Amikor elkezdték csinálni, akkor konkrétan 1 first downra voltak a győzelemtől, de még a második holding előtt is magabizos FG közeli távolságban voltak.
Rynald
Én csak azt tudom, hogy olyan holding amiből volt vagy 5, olyan minden meccs minden playeben van, aztán vagy bedobják vagy nem. Ez most rossz sorozat volt, bedobálták.

több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Tegnap fejtegettétek a későesti TV-s meccsen (Maka meg Balentin asszem), hogy a meccsvégi szabálytalanságok szándékosak voltak e.

Szerintem a Packersé igen, 1&5-ből csináltak szándékosan 1&10-et a 12 emberes büntetéssel, ugyanis 1&5-nél baromi nehéz védőoldalon menedzselni az órát, mert szinte biztos hogy a 3. kísérlet is rövidyardos szitu lesz, és ha azt megcsinálják, akkor feleslegesen égettél el 2 időkérést.
A Colts holdingjai viszont szinte biztosan nem. Amikor elkezdték csinálni, akkor konkrétan 1 first downra voltak a győzelemtől, de még a második holding előtt is magabizos FG közeli távolságban voltak.

Szerkesztette: Rynald
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Két hét kihagyás után felkerült tizedik fordulós beharangozónk Kovács Bálinttal!🎙🏈 Főbb témáink:
🤦‍♂️ Kliff "Konzervatív" Kingsburry? Miért nem engedi szabadjára 3. (és 4.) és rövid szituációkban szélsebes irányítóját a Cardinals mestere?
❓ Melyik csapat nyeri az NFC-t, ha fel kell tennünk az életünket rá?
👀 Zuhan a Buccaneers! A Panthers ellen lehet a rájátszásról is lecsúszhatnak?
👊 Tua beleszólhat még az Év újonca címbe? Vasárnap épp Justin Herbert ellen bizonyíthat a Dolphins.
🏅 Tovább folytatódott tippjátékunk, ahol a mérkőzések sportfogadói hendikeppjeit tippeltük meg. 6-3-ra vezetek 9 forduló után, de Balcsika elszántan érkezett a két hétnyi betegségünk után.
Iratkozzatok fel az Arena4 podcast csatornáira Spotify-on, iTuneson vagy épp Soundcloudon!🎙🎧


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
A részeredmények kiírásánál nem lehetne ezt a rikítózöld háttér -fehér betű kombót lecserélni?
Vagy csak az én szememmel van vaj ?😊
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ok, kösz, ezek adták magukat. A 7-es, illetve 6-os és 9.25-ös érdekel.
csi77
 www.facebook.com/arena4tv/posts/156123562848877?__cft__[0]=AZVozAsYj4FJsBbFPR7lQ1Ad3eywULdkHi-e2TVh_zsFhzwFTfkDIpZ5RzcXW17m9IRcGk76QG0OwEs4BPnNDIVCKn2_kY4Xbgj4oj_MoQtndKQDjHTtczkfzsyy9cP_uCrqNMB4zY6X8BFNWE3oHSPzIFB3FVCLRaBRQv6uyk55KuLriQNArCPgVJ-GGs_uK0k&__tn__=%2CO%2CP-R
r.baggio
covid miatt variálni kellett

21:25-től New England Patriots - San Francisco 49ers
01:20-tól Arizona Cardinals - Seattle Seahawks


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 660
Lehet már tudni heti közvetítéseket? A honlapon nem találom.
csi77
Ma Foles volt csapatát, kedd éjjel a jelenlegi csapatát nézheted meg ez tuti 😉 Annyi, hogy ti 1,20 kor kezdtek.
dande
Ok, kösz, ezek adták magukat. A 7-es, illetve 6-os és 9.25-ös érdekel.
csi77
 www.facebook.com/arena4tv/posts/156123562848877?__cft__[0]=AZVozAsYj4FJsBbFPR7lQ1Ad3eywULdkHi-e2TVh_zsFhzwFTfkDIpZ5RzcXW17m9IRcGk76QG0OwEs4BPnNDIVCKn2_kY4Xbgj4oj_MoQtndKQDjHTtczkfzsyy9cP_uCrqNMB4zY6X8BFNWE3oHSPzIFB3FVCLRaBRQv6uyk55KuLriQNArCPgVJ-GGs_uK0k&__tn__=%2CO%2CP-R

a szombati 21:30-as Notre Dame @ Pittsburgh meccsen én leszek bent Kerek Istivel
r.baggio
Két kedvenc NCAA csapatom😁. Életem első tv-ben látott amifoci meccse a 90-es évek elején egy ND-Penn State volt, a Pittypangerz meg ugye a Pitt-mániámból ered
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Lehet már tudni heti közvetítéseket? A honlapon nem találom.
csi77
Ma Foles volt csapatát, kedd éjjel a jelenlegi csapatát nézheted meg ez tuti 😉 Annyi, hogy ti 1,20 kor kezdtek.
dande
Ok, kösz, ezek adták magukat. A 7-es, illetve 6-os és 9.25-ös érdekel.
csi77
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/122102243_156122636182303_8829907998680350825_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=skwgA6tQyNQAb4UhHdI&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDERcPlXDXHT7PvpAKeSPbpxPOGkw77VxARUX1SM-D0Pg&oe=6648D6C5
Arena4
A következő napokban is 7 mérkőzést láthatnak élőben az ARENA4 nézői az NFL-ből és az NCAA-ből (amerikai egyetemi futball bajnokság). 📺 🏈 ⚠️⏰ Fontos, hogy a héten a vasárnapi és hétfői mérkőzések a...


a szombati 21:30-as Notre Dame @ Pittsburgh meccsen én leszek bent Kerek Istivel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Lehet már tudni heti közvetítéseket? A honlapon nem találom.
csi77
Ma Foles volt csapatát, kedd éjjel a jelenlegi csapatát nézheted meg ez tuti 😉 Annyi, hogy ti 1,20 kor kezdtek.
dande
Ok, kösz, ezek adták magukat. A 7-es, illetve 6-os és 9.25-ös érdekel.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet már tudni heti közvetítéseket? A honlapon nem találom.
csi77
Ma Foles volt csapatát, kedd éjjel a jelenlegi csapatát nézheted meg ez tuti 😉 Annyi, hogy ti 1,20 kor kezdtek.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Lehet már tudni heti közvetítéseket? A honlapon nem találom.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Felkerült hetedik fordulós beharangozónk Kovács Bálinttal!🎙🏈

Főbb témáink:

🤦‍♂️Lehet 5-10-1-es mérleggel divíziót nyerni? Megvitatjuk az Eagles esélyeit, akik hétről hétre egyre reménytelenebbül állnak a sérültjeikkel.

❓1/1-esek csatája! Kit választanánk inkább a csapatunkba hosszútávon: Baker Mayfieldet vagy Joe Burrow-t?

👀Jön minden idők legjobb 1-5 vs. 4-1 mérkőzése? A Packers Houstonba látogat.

👊Három irányító is visszavághat a héten egykori csapatának! Jimmy G újra New Englandben; Bridgewater a Saints, Foles a Rams ellen játszhat.

🏅Tovább folytatódott tippjátékunk, ahol a mérkőzések sportfogadói hendikeppjeit tippeltük meg. Vajon Balcsinak sikerült visszavágni a többhetes uralmam után?

🍻Új szegmenst indítottunk Sörpercek néven, ahol hétről-hétre örömre, bánatra vagy épp egy fantasztikus teljesítményre koccintunk majd virtuálisan az előző héten történt NFL események alapján. A héten a Mad Scientist Jam72 és Frooth Hoperator sörei csúsztak le rovatunkban.

Iratkozzatok fel az Arena4 podcast csatornáira Spotify-on, iTuneson vagy épp Soundcloudon!🎙🎧


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A honlapon hogy várható a feltöltése a meccseknek vagy van erre már valami információ?
Előre is köszi a választ 😊
Heisman
Ezt én is megkérdeztem már az arena 4 topicban,arra sem jött semmilyen válasz.
JoeyPorter
azért próbáltam itt, hátha itt nagyobb az esély hogy olvassák, és ehhez belsőbb infó kell, amit lehet meg tudnak válaszolni
Heisman
mert nincs rá rendszer, a feltöltések helyzete még nem tisztázott
r.baggio
Nem arról volt szó, hogy amit csak online adnak, azok fognak felkerülni a honlapra?
zavi27
A dartsot szerintem nem csak online adták és fent van az is,igaz úgy-ahogy de vissza lehet nézni.

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
A honlapon hogy várható a feltöltése a meccseknek vagy van erre már valami információ?
Előre is köszi a választ 😊
Heisman
Ezt én is megkérdeztem már az arena 4 topicban,arra sem jött semmilyen válasz.
JoeyPorter
azért próbáltam itt, hátha itt nagyobb az esély hogy olvassák, és ehhez belsőbb infó kell, amit lehet meg tudnak válaszolni
Heisman
mert nincs rá rendszer, a feltöltések helyzete még nem tisztázott
r.baggio
Nem arról volt szó, hogy amit csak online adnak, azok fognak felkerülni a honlapra?
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
A honlapon hogy várható a feltöltése a meccseknek vagy van erre már valami információ?
Előre is köszi a választ 😊
Heisman
Ezt én is megkérdeztem már az arena 4 topicban,arra sem jött semmilyen válasz.
JoeyPorter
azért próbáltam itt, hátha itt nagyobb az esély hogy olvassák, és ehhez belsőbb infó kell, amit lehet meg tudnak válaszolni
Heisman
mert nincs rá rendszer, a feltöltések helyzete még nem tisztázott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A honlapon hogy várható a feltöltése a meccseknek vagy van erre már valami információ?
Előre is köszi a választ 😊
Heisman
Ezt én is megkérdeztem már az arena 4 topicban,arra sem jött semmilyen válasz.
JoeyPorter
azért próbáltam itt, hátha itt nagyobb az esély hogy olvassák, és ehhez belsőbb infó kell, amit lehet meg tudnak válaszolni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A honlapon hogy várható a feltöltése a meccseknek vagy van erre már valami információ?
Előre is köszi a választ 😊
Heisman
Ezt én is megkérdeztem már az arena 4 topicban,arra sem jött semmilyen válasz.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A honlapon hogy várható a feltöltése a meccseknek vagy van erre már valami információ?
Előre is köszi a választ 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ha a Titans-Bills meccset megtartják, akkor lesz az Arena4-en élőben?
Nandito
 m.facebook.com/groups/420535935224383?view=permalink&id=683572218920752&ref=bookmarks
Matthew99
Köszi!
Lesz közvetítés! 😊

Music City Miracle
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Ha a Titans-Bills meccset megtartják, akkor lesz az Arena4-en élőben?
Nandito
 m.facebook.com/groups/420535935224383?view=permalink&id=683572218920752&ref=bookmarks


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ha a Titans-Bills meccset megtartják, akkor lesz az Arena4-en élőben?

Music City Miracle
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 896 — nabege2@yahoo.com
SEA-DAL meccsen ki a szakkomentátor?
ZERO_L
Zahovay Ádám
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
SEA-DAL meccsen ki a szakkomentátor?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
így talán könnyebb lesz átcsatornázni a kommentárotokat nem érintő kommenteket, az offot ebben a jelenlegi topicban ezentúl jelzés nélkül törlöm

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
ARENA4 - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 896 — nabege2@yahoo.com
a 4th and long azért a TV-ben hiánypotló mert ilyen szintű szakmai elemzés magyar TV-ben sztem nem volt még

ha a Red Zone tényleg elérhető majd online szerintem azzal is a nézők/előfizetők járnak jól mert eddig az sem volt elérhető

ha majd Árpával lesz egy TrashTalk szerű lazább műsor akkor az se lesz rossz

a honlapon van mit dolgozni, de szerintem ők első körben nem is gondolták hogy szükség lesz rá mert azt hitték hogy elérhető lesz minden nagy szolgáltatónál
Negritis
én az összes sportcsati műsorát a honlapjukon nézem és még így is volt, hogy a digi reggel más műsort írt, mint délután a valóság lett
amióta aktívak az fb-n általában írnak napi műsort, de egy honlap jó lenne
NB2
Bazska az egyik reggeli pipában említette hogy mekkora szopás a műsort előre leadni mer 14 napra előre muszáj, szóval ha jön egy NBA 7. meccs akkor az max a honlapon lesz fent de a tv box, port.hu nem tudja lekövetni - ami sztem 2020ban legalább annyira szánalmas de mind1

nemtom hogy állnak a honlappal, de nem hiszem h maka vagy shawnka felelőssége lenne, valszeg érdemesebb a facebookon basztatni az A4et vele
Negritis
Pont ezért nézem meg a honlapot és nem a Voda EPG-jét 😊 Teszem hozzá, hogy azért látok néha frissítéseket rajta, de az ES műsora az EPG-n nem 1x totál más mint a valóságban.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
a 4th and long azért a TV-ben hiánypotló mert ilyen szintű szakmai elemzés magyar TV-ben sztem nem volt még

ha a Red Zone tényleg elérhető majd online szerintem azzal is a nézők/előfizetők járnak jól mert eddig az sem volt elérhető

ha majd Árpával lesz egy TrashTalk szerű lazább műsor akkor az se lesz rossz

a honlapon van mit dolgozni, de szerintem ők első körben nem is gondolták hogy szükség lesz rá mert azt hitték hogy elérhető lesz minden nagy szolgáltatónál
Negritis
én az összes sportcsati műsorát a honlapjukon nézem és még így is volt, hogy a digi reggel más műsort írt, mint délután a valóság lett
amióta aktívak az fb-n általában írnak napi műsort, de egy honlap jó lenne
NB2
Bazska az egyik reggeli pipában említette hogy mekkora szopás a műsort előre leadni mer 14 napra előre muszáj, szóval ha jön egy NBA 7. meccs akkor az max a honlapon lesz fent de a tv box, port.hu nem tudja lekövetni - ami sztem 2020ban legalább annyira szánalmas de mind1

nemtom hogy állnak a honlappal, de nem hiszem h maka vagy shawnka felelőssége lenne, valszeg érdemesebb a facebookon basztatni az A4et vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!