NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
A konklúzió pedig az, hogy a Bills, a Browns és a Pats ellen nem lesz majd hatékony Luck. 😉

Egyébként jó videó nagyon, sokkal jobb, mint az előző. Annyi hogy én a zenéket halkabbra venném, mialatt beszélsz.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
valaki2 nagy kedvence: mérlegelés http://www.nationalfootballpost.com/EastWest-Shrine-Weighin-Results.htmlHöri
Óh, köszönöm! 😊 😛valaki2
Ez a Bobby Rainey tiszta MJD 5-7, 208-al. Mondjuk lehet hogy "átlagosabb" a felépítése.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
Szakmázgassunk?! 😂

Gratulálok, szerintem tök jó kezdeményezés ráadásul látszik rajta a munka.

(Két megjegyzésem van igazából, ami technikai jellegű, (a szakmázgatáshoz nem tudok hozzászolni 😀) az egyik, hogy gondolom a szövegeket felolvasod így még picit "papírízűek" szerintem jó lenne ezt közelebb hozni ahhoz, mintha valakinek élőszóban magyaráznál, a másik pedig a zene nekem túl hangsúlyos és fura)FeGa
Nagyon jó az egész, sok munka lehetett. Külön dícséret a háttérzene miatt. Nekem nagyon bejött. A zúzás pont faszán illett bele. Mi volt az a szám egyébként?Shawn84
Enemy ( 😂 ) és a kontrasztot megadva Angel's Son
mindkettő Sevendust


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
Szakmázgassunk?! 😂

Gratulálok, szerintem tök jó kezdeményezés ráadásul látszik rajta a munka.

(Két megjegyzésem van igazából, ami technikai jellegű, (a szakmázgatáshoz nem tudok hozzászolni 😀) az egyik, hogy gondolom a szövegeket felolvasod így még picit "papírízűek" szerintem jó lenne ezt közelebb hozni ahhoz, mintha valakinek élőszóban magyaráznál, a másik pedig a zene nekem túl hangsúlyos és fura)FeGa
Nagyon jó az egész, sok munka lehetett. Külön dícséret a háttérzene miatt. Nekem nagyon bejött. A zúzás pont faszán illett bele. Mi volt az a szám egyébként?
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
valaki2 nagy kedvence: mérlegelés http://www.nationalfootballpost.com/EastWest-Shrine-Weighin-Results.htmlHöri
Óh, köszönöm! 😊 😛

több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
Nagyon jó lett JJ! Várom a folytatást! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
a szöveg részhez még annyit, h kicsit túl egyszerű tőmondatokat használsz egymás után, összekötés nélkül...

az elképzelés még mindig király, majd kiforrja magát..

off.- : napok óta megy ez a "szakmázgatás" szöveg, ez mégis micsoda?peach
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=448511#p448511

(Két megjegyzésem van igazából, ami technikai jellegű, (a szakmázgatáshoz nem tudok hozzászolni 😀) az egyik, hogy gondolom a szövegeket felolvasod így még picit "papírízűek" szerintem jó lenne ezt közelebb hozni ahhoz, mintha valakinek élőszóban magyaráznál, a másik pedig a zene nekem túl hangsúlyos és fura)FeGa
a "papírízzel" sajnos nem tudok mit kezdeni, mikor egyedül, egy ipad előtt ülök a szobában 😊 és sajnos stand-upos se vagyok, szóval a beszélőkémen nyilvánvalóan lenne még mit csiszolni, de persze a kritika jogos, jó lenne egyhuzamban végigdarálni a videót, csak ahhoz egy profi stábnak kellene dolgoznia mögöttem 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
Marha jó lett, plusz szeressük a Sevendustot. 😂 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valaki2 nagy kedvence: mérlegelés http://www.nationalfootballpost.com/EastWest-Shrine-Weighin-Results.html

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
Szakmázgassunk?! 😂

Gratulálok, szerintem tök jó kezdeményezés ráadásul látszik rajta a munka.

(Két megjegyzésem van igazából, ami technikai jellegű, (a szakmázgatáshoz nem tudok hozzászolni 😀) az egyik, hogy gondolom a szövegeket felolvasod így még picit "papírízűek" szerintem jó lenne ezt közelebb hozni ahhoz, mintha valakinek élőszóban magyaráznál, a másik pedig a zene nekem túl hangsúlyos és fura)FeGa
a szöveg részhez még annyit, h kicsit túl egyszerű tőmondatokat használsz egymás után, összekötés nélkül...

az elképzelés még mindig király, majd kiforrja magát..

off.- : napok óta megy ez a "szakmázgatás" szöveg, ez mégis micsoda?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nagyon jó lett, grat

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértveJJ
Szakmázgassunk?! 😂

Gratulálok, szerintem tök jó kezdeményezés ráadásul látszik rajta a munka.

(Két megjegyzésem van igazából, ami technikai jellegű, (a szakmázgatáshoz nem tudok hozzászolni 😀) az egyik, hogy gondolom a szövegeket felolvasod így még picit "papírízűek" szerintem jó lenne ezt közelebb hozni ahhoz, mintha valakinek élőszóban magyaráznál, a másik pedig a zene nekem túl hangsúlyos és fura)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊JJ
Andrew Luck

van benne minden, felirat, zene, beszéd, vagy ezer szerzői jogot megsértve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A következő prospectekről mi a véleménye a szakértő uraknak, hol kelhetnek el, mennyire illenének a Seahawks D-be?

Nick Perry, DE, USC
Michael Brockers, DT, LSU
Jerel Worthy, DT, Michigan StateSebii
Perry-nél a USC-s múlt miatt evidens a kapcsolat, a CBS sports elég valószínűnek látja pl. ezt a picket

Nick Perry, DE, Southern California: Having captured a full third of Seattle's 33 sacks in 2011, Chris Clemons has quietly emerged as one of the NFL's most productive pass rushers. His statistics are inflated due to the matchups presented by Seattle's LEO position, a hybrid pass-rushing role. Carroll recruited Perry to Southern Cal three years ago to fill precisely this role. The 6-3, 255-pound Perry led the Pac-12 with 9.5 sacks as a junior and may be just scratching the surface of his potential. Whether serving as a complement to Clemons or as his eventual replacement, Perry's speed and pass rushing potential will be highly valued come draft day.Rob Rang
Brockers nem véletlenül ment ki redshirted sophomore-ként a draftra, valószínűleg az első DT lesz akit kiválasztanak, 4-3-ban UT lehet, és ő talán kicsit jobban illik a védőfalatokba, mint Worthy. Mivel a DT class relatíve vékony, az 1/11-12-t inkább erre a posztra áldoznám fel, mint DE-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
A következő prospectekről mi a véleménye a szakértő uraknak, hol kelhetnek el, mennyire illenének a Seahawks D-be?

Nick Perry, DE, USC
Michael Brockers, DT, LSU
Jerel Worthy, DT, Michigan State
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ha jól számolom, 56 underclassman jelentkezett idén a draftra, ami pontosan ugyanannyi, mint a tavalyi szám

Alvester Alexander, RB, Wyoming
Dwayne Allen, TE, Clemson
Edwin Baker, RB, Michigan State
Mike Ball, RB, ex-Nevada
Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
Michael Brockers, DT, LSU
Vontaze Burfict, ILB, Arizona State
Orson Charles, TE, Georgia
Morris Claiborne, CB, LSU
Fletcher Cox, DT, Mississippi State
David DeCastro, OG, Stanford
Marcus Forston, DT, Miami (Fla.)
Stephon Gilmore, CB, South Carolina
Chris Givens, WR, Wake Forest
Robert Griffin III, QB, Baylor
Jewel Hampton, RB, Southern Illinois
Cliff Harris, CB, ex-Oregon
Dont'a Hightower, ILB, Alabama
Stephen Hill, WR, Georgia Tech
Ronnie Hillman, RB, San Diego State
Max Holloway, DE, Boston College
Jayron Hosley, CB, Virginia Tech
LaMichael James, RB, Oregon
Alshon Jeffery, WR, South Carolina
Chandler Jones, DE, Syracuse
Matt Kalil, OT, USC
Dre Kirkpatrick, CB, Alabama
Peter Konz, C, Wisconsin
Luke Kuechly, ILB, Boston College
Ronnell Lewis, OLB, Oklahoma
Andrew Luck, QB, Stanford
Terrell Manning, OLB, North Carolina State
Jonathan Martin, OT, Stanford
Jonathan Massaquoi, DE, Troy
Bobby Massie, OT, Mississippi
Whitney Mercilus, DE, Illinois
Lamar Miller, RB, Miami (Fla.)
Brock Osweiler, QB, Arizona State
Eric Page, WR, Toledo
Donte Paige-Moss, DE, North Carolina
Nick Perry, DE, USC
Bernard Pierce, RB, Temple
Chris Polk, RB, Washington
Dontari Poe, DT, Memphis
Rueben Randle, WR, LSU
Trent Richardson, RB, Alabama
Josh Robinson, CB, Central Florida
Mohamed Sanu, WR, Rutgers
Darrell Scott, RB, South Florida
Tommy Streeter, WR, Miami (Fla.)
Darron Thomas, QB, Oregon
Robert Turbin, RB, Utah State
Olivier Vernon, DE, Miami (Fla.)
Brandon Washington, OL, Miami (Fla.)
David Wilson, RB, Virginia Tech
Jerel Worthy, DT, Michigan State


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Darron Thomas profinak áll 😮 😀 úgy számol ha Dixonnak összejött az élet, neki miért ne...Höri
WTF? 😮
Mondjuk Bennett szerintem kurva jó, sőt őt még profiként is el tudom képzelni, de ez akkor is ledöbbentett. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Darron Thomas profinak áll 😮 😀 úgy számol ha Dixonnak összejött az élet, neki miért ne...

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Andrew Luck videó hétfő/kedd magasságában, extrákkal 😊

azon gondolkodom még, hogy ún. "aktákat" készítek egyes játékosokról/témákról, pdf fájlokba gyűrve, meglátom mit tudok kihozni belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szvsz ha tavaly Foles jelentkezik a draftra és Gabbert nem, akkor ő lett volna top10-es pick.

Az másik kérdés, hogy rengeteget vesztett az értékéből, és még a klassz is sokkal erősebb Luck és RGIII miatt.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
idén egyszer láttam szezon elején, tavaly nagyobb hype-ja volt, idén meg kb teljesen alulértékelt, mert gyengén teljesített az arizona. tavaly simán 1. körös QB-nak mondták, idén cipelte a csapatot a hátán, tudtommal ritkasz@r OL-el. Henne-éket nem láttam collegeban focizni, de Gabbert-féléknél biztosan jobb QBjoey_0818
Hány Mizzou meccset láttál tavalyról? Vagyis 2010-ből?Deny
2-t biztos, engem nem nyűgözött le, na 😊joey_0818
Az nem gond, ha nem nyűgöz le, de azt mondani rá, hogy Gabbert-féle, túlzás. Ha ilyen szakértő módba váltanék a fórum hőse után, akkor kérnélek, nevezd meg, kik e csoport tagjai 😀
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
a tv-ben biztos nézi majdJJ
Pedig nincs leterhelve, ami egy futónál fontos szempont. 😉valaki2
ha már Blountot nem draftolta senki, akkor az agyam eldobnám ha Brownt meg igen...
ettől függetlenül udfa-ként esélyt fog kapni, mert a hírek szerint amellett hogy erősödött is, sebességéből nem vesztettJJ
Elvégre volt ideje edzeni.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
a tv-ben biztos nézi majdJJ
Pedig nincs leterhelve, ami egy futónál fontos szempont. 😉valaki2
Ha például én mennék HBnek egy random egyetemi csapathoz, tuti nem terhelnének le, egy snappet sem kapnék. Milyen kívánatos HB prospect lehetnék!ulpianus
mondjuk te 2009-ben szerintem nem voltál még Trent Richardsonnál is jobb futónak értékelve 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Bryce Brown akkor ott lesz a drafton? A combine-ra gondolom nem fogják meghívni.valaki2
a tv-ben biztos nézi majdJJ
Pedig nincs leterhelve, ami egy futónál fontos szempont. 😉valaki2
Ha például én mennék HBnek egy random egyetemi csapathoz, tuti nem terhelnének le, egy snappet sem kapnék. Milyen kívánatos HB prospect lehetnék!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
nagyon szánalmas az ESPN: lehozzák hírként, hogy Bryce Brown ideje lehet, hogy lejárt a Kansas State-nél (Joe Schad száguldó riporter infói alapján), miközben még a cikkben is benne van, hogy Brown már szeptemberben elhagyta a programot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal