Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 651
James Robinsont a padon hagytam...
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Gibson vs Browns
Mike Williams vs Panthers

ki legyen?
ThundersNFL
Én őket szoktam hallgatni mostanában, van egy-két épületes tanácsuk, főleg ebben a ki legyen ki ne legyenben....próbálj rá!

 www.youtube.com/channel/UCqUeUwqK6QNHCfUavELv8XQ

Szerkesztette: zekeffron
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Gibson vs Browns
Mike Williams vs Panthers

ki legyen?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
40 ponttal vezettem, ellenfélnél Russell Wilson meg Carson, hát persze, hogy hoztak vagy 53 pontot, kurva életbe.
Másodjára kapok ki a ligában 8-1-0 mérleggel.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Mike Williams vs KC
Antonio Gibson vs Arizona

Kié lehet a jobb matchup?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sony Michel vs MIA
Darius Slayton vs PIT
Henry Ruggs vs CAR

egyet kellene választani, ötletek?
kristof
Ruggs



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sony Michel vs MIA
Darius Slayton vs PIT
Henry Ruggs vs CAR

egyet kellene választani, ötletek?
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Első idei ESPN csapatom ( 8 csapatos):

QB: Mahomes, Brady - azt hiszem ez nem lesz rossz páros. Remélem nem lesznek egyszerre bye week-en

RB: Kamara, Gurley, Mostert, Edwards-Helaire, Vaughn - ez nem lett igazán veretes, de majd szezon közben sérülésekkel javítok rajta

WR: Hill, Hilton, Kupp, Ruggs, Cooks, Sanders - szerintem ez elég fasza kis csapat

TE: Hooper - ha hasonló szezonja lesz mint tavaly, akkor ez elég jó pick

ST: Bears D/ST + Butker, mint K ez szerintem tűrhető

Mivel nincs jobb dolgom, gondoltam megosztom. 😀
Toto21
Még idény sem biztos, hogy lesz, akkor minek draftoltok már áprilisban? De ha tutiblenne is, akkor is tc előtt mi értelme? Illetve ha mindenkinél ilyen rosterek vannak mi az izgalmas meg érdekes a játékban?
Nem kötöszködni akarok csak érdekel.
peach
Mert nincs jobb dolgom és minden évben draft után csináltam egy csapatot. Egyébként még sorsolás sincs, így bye week-ek is lutrik...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Első idei ESPN csapatom ( 8 csapatos):

QB: Mahomes, Brady - azt hiszem ez nem lesz rossz páros. Remélem nem lesznek egyszerre bye week-en

RB: Kamara, Gurley, Mostert, Edwards-Helaire, Vaughn - ez nem lett igazán veretes, de majd szezon közben sérülésekkel javítok rajta

WR: Hill, Hilton, Kupp, Ruggs, Cooks, Sanders - szerintem ez elég fasza kis csapat

TE: Hooper - ha hasonló szezonja lesz mint tavaly, akkor ez elég jó pick

ST: Bears D/ST + Butker, mint K ez szerintem tűrhető

Mivel nincs jobb dolgom, gondoltam megosztom. 😀
Toto21
Még idény sem biztos, hogy lesz, akkor minek draftoltok már áprilisban? De ha tutiblenne is, akkor is tc előtt mi értelme? Illetve ha mindenkinél ilyen rosterek vannak mi az izgalmas meg érdekes a játékban?
Nem kötöszködni akarok csak érdekel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Első idei ESPN csapatom ( 8 csapatos):

QB: Mahomes, Brady - azt hiszem ez nem lesz rossz páros. Remélem nem lesznek egyszerre bye week-en

RB: Kamara, Gurley, Mostert, Edwards-Helaire, Vaughn - ez nem lett igazán veretes, de majd szezon közben sérülésekkel javítok rajta

WR: Hill, Hilton, Kupp, Ruggs, Cooks, Sanders - szerintem ez elég fasza kis csapat

TE: Hooper - ha hasonló szezonja lesz mint tavaly, akkor ez elég jó pick

ST: Bears D/ST + Butker, mint K ez szerintem tűrhető

Mivel nincs jobb dolgom, gondoltam megosztom. 😀
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tudja valaki hogy a rookie-kat betették-e már az ESPN felületre?

Szerintetek ki lesz akit ki kéne választani

QB1?
RB1?
WR1?

😀
Toto21
Nekem Jonathan Taylor jutott eszembe tegnap, hogy középső/hátsó körökben nagy sleeper lehet, mert várhatóan a Colts O-line eléggé rendben lesz.

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Tudja valaki hogy a rookie-kat betették-e már az ESPN felületre?

Szerintetek ki lesz akit ki kéne választani

QB1?
RB1?
WR1?

😀

Szerkesztette: Toto21
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ColleenWolfe/status/1222203312126164992?s=19

😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 651
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀
dugo93
A lehető legnagyobb fenntartással kezeld, amit ìrok, m idén fantasyben mindenben mellényúlok (pl Luck volt a kezdő QB-m draft utánig; Juju és Conner hetek óta halott, Gostkowski volt a kickerem etc)😂

Szóval ebből a kinálatból nálam Hopkins, Ridley, Michel biztos kezdene, a 4. spotra Singletary v Snell. Sandersnek és Mostertnek sztem rossz matchup a NO, Jonesnak meg a Vikings.
Fast Willie
Ja hát végül is csak 4 TD-t kapott el az első meccsen a Vikes ellen, ha jó lett volna a matchup, lehet, összejön nyolc is 😛
Jakehomer
Nem konkrétan Jonesnak szar matchup, hanem a 3.QB-t megeszi a Vikinghad. Akkor még más dobált, máshogy is nézett ki a Lions
Fast Willie
Mondjuk azt írtad, hogy Jonesnak szar 😊
Ha leveszed azt az egy meccset, a többi alatt nincs olyan óriási különbség a fantasy átlagában Stafforddal, mint nélküle. De nem akarok túlságosan kötözködni, csak vicces volt, hogy talán az egész szezon legnagyobb outlier teljesítményére (szegény Waynes sose fogja elfelejteni 😀) jött a szar matchup komment.
Jakehomer
El nem tudom képzelni, h Marvin Jones megint hülyét csinál belőlük. Sajnos gyorsan írtam, összecsaptam, de a lényeg talán érthető volt
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀
dugo93
A lehető legnagyobb fenntartással kezeld, amit ìrok, m idén fantasyben mindenben mellényúlok (pl Luck volt a kezdő QB-m draft utánig; Juju és Conner hetek óta halott, Gostkowski volt a kickerem etc)😂

Szóval ebből a kinálatból nálam Hopkins, Ridley, Michel biztos kezdene, a 4. spotra Singletary v Snell. Sandersnek és Mostertnek sztem rossz matchup a NO, Jonesnak meg a Vikings.
Fast Willie
Ja hát végül is csak 4 TD-t kapott el az első meccsen a Vikes ellen, ha jó lett volna a matchup, lehet, összejön nyolc is 😛
Jakehomer
Nem konkrétan Jonesnak szar matchup, hanem a 3.QB-t megeszi a Vikinghad. Akkor még más dobált, máshogy is nézett ki a Lions
Fast Willie
Mondjuk azt írtad, hogy Jonesnak szar 😊
Ha leveszed azt az egy meccset, a többi alatt nincs olyan óriási különbség a fantasy átlagában Stafforddal, mint nélküle. De nem akarok túlságosan kötözködni, csak vicces volt, hogy talán az egész szezon legnagyobb outlier teljesítményére (szegény Waynes sose fogja elfelejteni 😀) jött a szar matchup komment.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, ezt mondták a Bearsnél is, aztán szevasz Golladay

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 651
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀
dugo93
A lehető legnagyobb fenntartással kezeld, amit ìrok, m idén fantasyben mindenben mellényúlok (pl Luck volt a kezdő QB-m draft utánig; Juju és Conner hetek óta halott, Gostkowski volt a kickerem etc)😂

Szóval ebből a kinálatból nálam Hopkins, Ridley, Michel biztos kezdene, a 4. spotra Singletary v Snell. Sandersnek és Mostertnek sztem rossz matchup a NO, Jonesnak meg a Vikings.
Fast Willie
Ja hát végül is csak 4 TD-t kapott el az első meccsen a Vikes ellen, ha jó lett volna a matchup, lehet, összejön nyolc is 😛
Jakehomer
Nem konkrétan Jonesnak szar matchup, hanem a 3.QB-t megeszi a Vikinghad. Akkor még más dobált, máshogy is nézett ki a Lions
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀
dugo93
A lehető legnagyobb fenntartással kezeld, amit ìrok, m idén fantasyben mindenben mellényúlok (pl Luck volt a kezdő QB-m draft utánig; Juju és Conner hetek óta halott, Gostkowski volt a kickerem etc)😂

Szóval ebből a kinálatból nálam Hopkins, Ridley, Michel biztos kezdene, a 4. spotra Singletary v Snell. Sandersnek és Mostertnek sztem rossz matchup a NO, Jonesnak meg a Vikings.
Fast Willie
Ja hát végül is csak 4 TD-t kapott el az első meccsen a Vikes ellen, ha jó lett volna a matchup, lehet, összejön nyolc is 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀
dugo93
A lehető legnagyobb fenntartással kezeld, amit ìrok, m idén fantasyben mindenben mellényúlok (pl Luck volt a kezdő QB-m draft utánig; Juju és Conner hetek óta halott, Gostkowski volt a kickerem etc)😂

Szóval ebből a kinálatból nálam Hopkins, Ridley, Michel biztos kezdene, a 4. spotra Singletary v Snell. Sandersnek és Mostertnek sztem rossz matchup a NO, Jonesnak meg a Vikings.
Fast Willie
Nekem nem kell bemutatni a helyzetet. Annyi különbséggel, hogy én idén a "hogyan rakj több pontot a padra, mint a kezdődbe" kupát vittem el. 😀 Ezért is kérdeztem meg mást 😀

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 651
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀
dugo93
A lehető legnagyobb fenntartással kezeld, amit ìrok, m idén fantasyben mindenben mellényúlok (pl Luck volt a kezdő QB-m draft utánig; Juju és Conner hetek óta halott, Gostkowski volt a kickerem etc)😂

Szóval ebből a kinálatból nálam Hopkins, Ridley, Michel biztos kezdene, a 4. spotra Singletary v Snell. Sandersnek és Mostertnek sztem rossz matchup a NO, Jonesnak meg a Vikings.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
A PO-t már elbuktam, de egy tálca sörért még versenyben vagyok, szóval segítsetek 😀
Full tanácstalan vagyok. Őket kéne elosztani az 4 flex helyre

Singletery vs Bal (9th)
Michel vs KC (31th)
Ridley vs Car (18th)
Hopkins vs Den (8th)
Crowder vs Mia (30th)
Marvin Jones vs Min (27th)
E. Sanders vs NO (26th)
Mostert vs NO (4th)
Benny Snell vs Ari (25th)
Jamaal Williams vs Wsh (21th)

Az egyéni helyzeteket és a matchupokat mérlegelve a teljes homály fedezhető fel a döntésemet illetően 😀

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
ti tradelnétek Barkleyért? ha igen, mikor? van 3 TOP10 WR-em (Thomas, Allen, Chark) és az egyiket sztem beáldoznám, mert a csere WR-eim is jók, ellenben RB poszton küszködökkristof
Igen, bár szerintem inkább két WR lenne a reális ellenérték.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
ti tradelnétek Barkleyért? ha igen, mikor? van 3 TOP10 WR-em (Thomas, Allen, Chark) és az egyiket sztem beáldoznám, mert a csere WR-eim is jók, ellenben RB poszton küszködök
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4 WR lehet csak a csapatomban, ti melyiket dobnátok ki? Edelman, Cooper, Fuller, Hopkins, Davante 😀 8 csapatos liga, Fullert még múlt héten szedtem fel Adams sérülése miatt
Löfli
Edelmant most nem raknám ki, nagy meccse lesz szerintem. Bár ilyen sorból olyan mindegy 😀

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Hodges szerintem szoros meccsen fog kevés pontot generálni, ellenben Daltonék lehet égni fognak meccs során harminccal, és garbage time-ban felpakol 2 TD és 200 yardot. De ez csak teória.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.