A Bowl.hu fórum folytatja működését.

Maka a Sport TV-ben

23 feliratkozó

26 napja
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 498 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Most látom, hogy egy NE meccs megy 7 órától. A 11. héten lesznek bye-on, remélem akkor láthatjuk a konditermi edzésüket, Gronk fizikoterápiáját, Brady dietetikusát, Gordon szponzorát...
Giowa
Megmutatják helyette az évezredben nyert öt bajnoki címet, jó lesz?
Egyedül az Eagles–Panthers volt valós alternatíva, de nem lehet hibáztatni senkit 😊
Wyatt
Mindegy, csak Patriots legyen.
Giowa
Ha nézted volna halhattad volna, hogy a CHI volt a lényeg, mert nem volt képernyőn és vezeti a csoportját!
NB2
Senkit nem akartam megbántani, csak nem néztem előre, h mi fog menni, és 7kor kellett szembesülnöm, hogy a kiajánlott meccs egy jó kis Pats-es csörte. a rosterből nem sok csóka van, akit ne tudnék felsorolni. 😀 Lényeg a lényeg bocs srácok, hirtelen felindulásból elkövetett f@szkodás volt a részemről.

26 napja
NB2 New England Patriots 7 922 — nabege2@yahoo.com
Most látom, hogy egy NE meccs megy 7 órától. A 11. héten lesznek bye-on, remélem akkor láthatjuk a konditermi edzésüket, Gronk fizikoterápiáját, Brady dietetikusát, Gordon szponzorát...
Giowa
Egyedül az Eagles–Panthers volt valós alternatíva, de nem lehet hibáztatni senkit 😊
Wyatt
Giowa
Ha nézted volna halhattad volna, hogy a CHI volt a lényeg, mert nem volt képernyőn és vezeti a csoportját!
1
26 napja
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 498 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Giowa
Wyatt

1
26 napja
Wyatt New England Patriots 19 317 — Three-time EL-champ^^
Giowa

26 napja
ZoliMP 1 813
Giowa
meg mindig itt tartunk?😊
26 napja

1
27 napja
ZERO_L New England Patriots 2 638 — situational football
Így egy félidőnyi közvetítést végigélvezve a következő kérdés fogalmazódott meg bennem:
Maka,
Egy 1-től 10-ig terjedő skálán szerinted mennyi Gyula hozzáadott értéke mind szakmailag, mind humor vagy eredeti gondolatok, esetleg az általad kérdezettekre történő válaszadás tekintetében?
Válaszodat “közhelyparádé” jeligére várnám köszönettel.
Sobri Jóska
Mindenféleképpen pozitív

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
27 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 1 555 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha semmi sem tetszik, akkor meg arrébb lehet állni!

My dream is to come back and play football again. I've been working my tail off every single day. #Shalieve
27 napja
ZoliMP 1 813
ha mar a meccsek nem kivansagra jonnek akkor a kommentatorok johetnenek ugy.
😀
28 napja
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 46
VEGRE !!! Mar azt hittem,en vagyok hulye - persze ettol meg lehet 😉 -,de az emlitett uriember valami BORZALOM !!!!
A regi,radios,szinhazi kozvetitesekhez tudnam MAX elkepzelni.
28 napja
Így egy félidőnyi közvetítést végigélvezve a következő kérdés fogalmazódott meg bennem:
Maka,
Egy 1-től 10-ig terjedő skálán szerinted mennyi Gyula hozzáadott értéke mind szakmailag, mind humor vagy eredeti gondolatok, esetleg az általad kérdezettekre történő válaszadás tekintetében?
Sobri Jóska
Igazából az összes kommentátor bármilyen kombinációban élvezhető, Sanyit nem raknám kommentátornak, szakkommentátornak oké. De a Gyulás meccseket csak áttekerve tudom nézni. Botrány.

3
28 napja
r.baggio Kansas City Chiefs West Virginia Mountaineers 46 227 — Almost Heaven
Maka,
Sobri Jóska
a sport tv egyik szakkommentátora nyilatkozta a minap:

"Ha nem csinálnám jól, aligha maradhattam volna. Folyamatosak a visszajelzések, melyek többsége pozitív." - | Várhidi Péter |

meg lehet nyugodni, állandó a minőségkontroll a csatornánál

"Coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8 ." - Doug Pederson
4
28 napja
Maka Jacksonville Jaguars 2 276

Az a gyönyörű a munkámban, hogy minden meccs egy zsákbamacska. Fel kell készülnöd az összes eshetőségre: lehet, hogy...

Gepostet von Kun Zsolt am Freitag, 19. Oktober 2018

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
Youtube csatornám: https://bit.ly/2u3QqBk
6
29 napja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars Idaho Vandals 14 056 — Aki NER az nyer!
Maka,

9
29 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 48 997 — GM Game Winner 2018
| Jags-Eagles????? nem kell válaszolni,(esetleg pmben) meg túl éljük, csak meglepődtem |
dande
Rich Eisen és Michael Irwin lesznek a kommentátorok. Az ilyet eredeteiben kell végighallgatni. 😊
29 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 17 220 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
| Jags-Eagles????? nem kell válaszolni,(esetleg pmben) meg túl éljük, csak meglepődtem |
29 napja
Matthew99 New Orleans Saints 4 862 — Invisible man
Lehet tudni Maka, hogy a Sport TV mit ad a jövőheti fordulóban?
KeyG

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
4
29 napja
KeyG Baltimore Ravens 619
Lehet tudni Maka, hogy a Sport TV mit ad a jövőheti fordulóban?

Szerkesztette: KeyG
1 hónapja
már csak 18 ember kell az 1000 feliratkozóhoz!

GYERÜNK TEAM!
shawnka
Kösz öregem.

Remélhetőleg ez is segít valamit.

5
1 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 11 867 — Why is Baker?
már csak 18 ember kell az 1000 feliratkozóhoz!

GYERÜNK TEAM!

1 hónapja

Újra hétfő, így ismételten hoztam öt érdekességet a vasárnapi NFL játéknapról. 1. Tom Brady megszerezte az NFL...

Gepostet von Kun Zsolt am Montag, 15. Oktober 2018

13
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 16 084 — 1/1

Maka
Annyi minden van itten, alig találtam meg a lényeget, ment a like 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 081 — Jedi Master
Már tényleg olyan sokszor esett szó ezekről a dolgokról évek alatt 😊
Mindenkinek illene már tudnia, hogy 2-3 hétre előre kapnak ajánlatokat, a fix meccseken kívül 2 db-ból (pl 19 órás idősávban) lehet választani. És ritkán, de előfordul, hogy nem aktuális topcsapatok meccse van.
Aminek egyébként egy átlag NFL fan szerintem örül.
De 90%-ban minden héten van a TV-ben a top 5 (akár sikeresség, akár fan szám alapján) csapat meccse. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy minden fannak van a kedvenc csapatán kívül legalább 4-5 másik csapat, amivel szimpatizál, szívesen néz.
Pont ez az, amiért valaki NFL fan lesz.
És ezekért szerintem totál felesleges nézettségi adatokba, stb-be belemenni.
Én 12-13 éve a Sport TV-n láttam elsőnek NFL meccset, egy Chargers PO meccset. Azóta folyamat amikor csak van 😊
Szerintem mindenki hálás lehet azért, hogy van magyarul NFL. És tényleg tökmindegy feszegetni, hogy melyik meccs megy, mert vagy fix meccs van ugye, vagy nem egyszerűen ők választanak. A mai világban meg mindenki azt nézi, amelyiket akarja.
Nyilván én is szeretném minden héten magyarul nézni a Chargers meccset, de sajnos nem lehet 😀 Amúgy max. 10 éve volt a Pats fanok száma az összes 50%-a, manapság ez már jóval lejjebb van, bár még mindig vezetnek.

1 hónapja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 1 811
Megvilágosodtam, úgyhogy léphetünk😁😁😁!!!

PEACE 4 YALL!
1 hónapja
Solymi New England Patriots 609
Nem számonkérésként írtam, szerintem sokan félreértik.

Nem tudom, hogy miért titok az, ha mondjuk beírja, hogy négy éve 10 XY csapat meccse volt kiajánlva és mi 6-ot adtunk adásban belőle, mert akkor az hozott nézettséget vagy izgalmas játékot nyújtottak...

Vagy leírja, hogy Ricsi véleményét is kikérik, mert ezer éve közvetít vagy a kommentátorok ebből kimaradnak.

Vagy azt, hogy kb két-három hétre előre tudják a menetrendet és figyelembe veszik a csapatok aktuális formáját., etc.....

Nyilván nem arra gondoltam, hogy pontos nézettségi adatokat, piaci lefedettséget hoz vagy pénzügyi információkat ecsetel.

Attól még gáznak érzem, hogy egy csomó csapat lemarad, pedig a saját csapatom pl sokszor van (egyszer sem néztem az utóbbi négy évben Sporttv-n Pii meccset élőben, csak ismétlést, ha emberi időben volt)
Fast Willie
Általánosságban a válaszokat Maka már leírta, ennél konkrétabban szerintem nem akart és nem is lehet neki többet mondani. Ha ezekből az infókból nem tudod összerakni a képet, azért ne ők legyenek már a hibásak.

Te most azon pörögsz, hogy kvázi igenis pontos infókat adjon neked és mondja el a döntési folyamatot lépésről-lépésre...

Btw, a munkahelyeden is megkeresed a nagyvezért, hogy ugyan mondja már el mi áll a hátterében annak, hogy a karácsonyi céges vacsin miért Soproni van és nem Heineken, de azért ha lehet egy prezentációt is tartson már róla, mert így bemondásra a kapott infó neked nem elég...
2