Maka a TV-ben

23 feliratkozó

8 napja
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 284 — Amerikai sportok rajongója
itt a válasz:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
Wow, ez királyos 😎
Chargers LT
Ismétlés eredménykövetők!!!!
Kampman
És akkor most is jönnek majd a miért csak a Pats és Packers meccseket adák megint háborgások is?😊
8 napja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 8 810 — Bears GM / Fehérorosz PL beatwriter
itt a válasz:
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
Wow, ez királyos 😎
Chargers LT
Kampman
Bears-Packerst az első hétről csak csöcsökkel tudnám kibírni...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Valencia/Levante, Rákóczi / NBA : GSW / NHL : Ducks / MLB : Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
Cycling : Quintana, Cras / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
9 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 12 827 — Nem
itt a válasz:
NB2
Wow, ez királyos 😎
Chargers LT
9 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 7 036 — Jedi Master
itt a válasz:
NB2
Wow, ez királyos 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
9 napja
NB2 New England Patriots 10 300 — nabege2@yahoo.com
itt a válasz:
15 napja
NB2 New England Patriots 10 300 — nabege2@yahoo.com
sporttv küldött emailt, hogy miket fognak ismételni én hülye csak átfutottam...
de szerintem nfl nem volt benne
15 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 57 104 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Arról van valami infó, hogy nfl-es meccseket ismétel-e, és ha igen, akkor mikortól a sport tv? Tudom, hogy a gamepass ingyen van, és nem csak Titans meccset néznék újra. 😊
Nandito
Figyelted, hogy hívják a topikot? Már nem biztos, hogy tud válaszolni.
Matthew99
amúgy tud 😛

viszont a Galaxy4en hamarosan leadjuk újra az NCAA focimeccsek ismétléseit, pár blowout kivételével
shawnka
Remélem téged is hallhatunk páron. 😊

15 napja
Nandito Tennessee Titans 2 189 — Titans fan
Arról van valami infó, hogy nfl-es meccseket ismétel-e, és ha igen, akkor mikortól a sport tv? Tudom, hogy a gamepass ingyen van, és nem csak Titans meccset néznék újra. 😊
Nandito
Matthew99
amúgy tud 😛

viszont a Galaxy4en hamarosan leadjuk újra az NCAA focimeccsek ismétléseit, pár blowout kivételével
shawnka
Köszi az infót! Esetleg majd amikor elkezdődik az ismétlés, akkor közzé tehetnétek a pontos időpontokat.

Music City Miracle
15 napja
Nandito
Matthew99
Hopp, valamiről nem tudok... Bocsi akkor.

Music City Miracle
15 napja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 146 — Hivatásos fürkész (portyázó)
Nandito
Matthew99
amúgy tud 😛

15 napja
Matthew99 New Orleans Saints 6 121 — Invisible man
Nandito

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
15 napja

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
2 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 146 — Hivatásos fürkész (portyázó)
Köszönjük a SB stúdió munkát és az egész évit! 😊
dande
Csak ne kiabálna annyit!!!

2 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 22 621 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük a SB stúdió munkát és az egész évit! 😊
2 hónapja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 8 810 — Bears GM / Fehérorosz PL beatwriter
Pedig Lamar itt is folytatja a pontosságát, miután a skill challange-ben a WR-ek több pontot dobtak nála, most meg Red Zone INT

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Valencia/Levante, Rákóczi / NBA : GSW / NHL : Ducks / MLB : Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
Cycling : Quintana, Cras / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
2 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 22 621 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyéként most tényleg Bundesliga ismétlés meg harmadik félidő van Pro Bowl helyett? 😀
Kampman
Negyed 11től adják 😊
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 12 827 — Nem
Egyéként most tényleg Bundesliga ismétlés meg harmadik félidő van Pro Bowl helyett? 😀
2 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 17 665 — #NoStress
Nem nyelvészkednék, mert nem is tudok angolul, de az oktánszám lehet magas, végtére is egy offense is lehet magas oktánszámú, vagyis berobbant, pörgős, stramm, amelyik jól bírja a nyomást, ez lenne a “magas oktánszámú offense”.
De magas oktánszámon pörögni olyasmi, mint nagy feszültséggel nézni vagy fényéveket várni.
De valóban, nem hallottam az angol eredetit, azért így már értem, hogy honnan jön. (Még ha én inkább jelzős szerkezetként magyarítanám.)

2 hónapja
Maka Jacksonville Jaguars 2 497
Úgy időzítettem a visszatérést a fórumra, hogy egyben megemelhessem kalapomat az egész éves koherens, szakszerű és elkötelezett NCAA közvetítések előtt.
Mint minden első évadnak, bizonyára ennek is voltak gyerekbetegségei, de első évedhoz képest alapvetően kevés, meg nekem a szakmai részek fel se tűnnek, mivel nem vagyok elmélyülve az egyetemi fociban.
A nagydöntő is hangulatos volt részetekről, csak egyetlen kérdésem lenne, mivel hajnal óta azon töprengek. Mit jelent a magas oktánszámon való pörgés, amit mondtatok?
Még rá is gugliztam, kaptam találatokat, de ahol leírva láttam, oda mindenhova a magas fordulatszámon való pörgés kifejezés illene inkább. Ez az oktánszámos pörgés honnan jön?
Sobri Jóska
Nem hallottad még azt a kifejezést, hogy “high octane offense”? Én nagyjából minden közvetítésben hallom. Mert ebből jött. Az más kérdés, hogy ha nagyon szét akarja szedni az ember, akkor az általad leírt egy szebb, magyarosabb kifejezés.

Sajnos/nem sajnos, nálam ezek nagyon beépülnek magyarul, ezért röhögött mindenki a mosogatós dumán is múltkor (pedig szezonban vagy ötször elsütöttem, UFC közvetítéseken meg nagyjából két éve használom, hogy “rádobta/küldte a teljes mosogatót”, ez mondjuk nem tükörfordítása a “throw everything but the kitchen sink”-nek, de nekem tetszik, ennyi), meg most a 50-burger is meg lett mosolyogva. Anno a TT-ben is mindenki nézett, mikor előhoztam a “hátradőlt” természetet a “laid back”-re, azóta már háromszor hallottam mástól is.

Olyan nyelvet beszélünk, amit alapvetően nem sokan, változik is folyamatosan, ha van ember, aki chillben van, meg lájkolunk, akkor talán ez a magyarosítás sem fog annyira bicskát nyitogatni. (Höri kedvence a “harmadik kísérletes konverzió”, mikor először hallottam, azt hittem leesek a székről, azóta talán én is ellőttem. 😀 )

A többit kösz. Lesz jövőre is, fasza volt egy teljes szezont végignyomni, bár sokszor úgy éreztem vasárnap kora délután, hogy januárig el fog vinni a mentő, azért valahogy kibekkeltem (uh, ilyen magyar szó sincs). 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
Youtube csatornám: https://bit.ly/2u3QqBk
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 18 630 — 1/1
Most hogy felhoztátok én NFL közvetítésen is hallottam tán Makától. De lehet csak behaluzom 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Úgy időzítettem a visszatérést a fórumra, hogy egyben megemelhessem kalapomat az egész éves koherens, szakszerű és elkötelezett NCAA közvetítések előtt.
Mint minden első évadnak, bizonyára ennek is voltak gyerekbetegségei, de első évedhoz képest alapvetően kevés, meg nekem a szakmai részek fel se tűnnek, mivel nem vagyok elmélyülve az egyetemi fociban.
A nagydöntő is hangulatos volt részetekről, csak egyetlen kérdésem lenne, mivel hajnal óta azon töprengek. Mit jelent a magas oktánszámon való pörgés, amit mondtatok?
Még rá is gugliztam, kaptam találatokat, de ahol leírva láttam, oda mindenhova a magas fordulatszámon való pörgés kifejezés illene inkább. Ez az oktánszámos pörgés honnan jön?
Sobri Jóska
Csatlakozom Sobrihoz, sztem is fasza volt a teljes szezon, ment a lájk, remélem lesz folytatás és nem hal el ez a kezdeményezés. Mondjuk engem az oktánszámos pörgés se zavart 😊
gabokocka
Zavarni engem se, csak megakadt a fülemben, és érdekel, hogy honnan van, mert még sose hallottam.
Sobri Jóska
Nem lehet, hogy csak nyelvbotlás volt?
Matthew99
De, lehet. Ezért kérdem, mert még sose hallottam. 😊

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 6 121 — Invisible man
Sobri Jóska
Csatlakozom Sobrihoz, sztem is fasza volt a teljes szezon, ment a lájk, remélem lesz folytatás és nem hal el ez a kezdeményezés. Mondjuk engem az oktánszámos pörgés se zavart 😊
gabokocka
Zavarni engem se, csak megakadt a fülemben, és érdekel, hogy honnan van, mert még sose hallottam.
Sobri Jóska
Nem lehet, hogy csak nyelvbotlás volt?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Wyatt New England Patriots 23 141 — Three-time EL-champ^^
Én csak annyi kritikát jegyeznék meg, hogy a meccs elején nagyon el akartatok mondani egyszerre mindent, emiatt pedig gyakorlatilag csak azzal nem foglalkoztatok végül, ami történt (bevonulás, pénzfeldobás, ki nyerte, ki hord vissza, de a nagyobb baj, hogy ez végigbeszélve, így meg a történésekre és a háttérben mondott dolgokra, bejelentkezésekre sem lehetett miatta figyelni), de szerencsére ahogy ment a játék, ezek azért csökkentek

Szerkesztette: Wyatt

2 hónapja
Sobri Jóska
gabokocka

2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 18 630 — 1/1
Sobri Jóska

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.