NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
És igen, készüljenek fel! Én is felkészülten megyek munkába! Amiket felsoroltam azok nem olyan mélységei a sportnak, h ne lehessen elvárni egy szakkommentátortól... Vagy ha minden megszakításkor nem is, legalább annyiszor, amennyiszer tudnak valami okosat mondani. Természesen az smsek kárára. Legalább az arány hadd javuljon.Black_Adder
Ők egyébként kapnak azért valami fizetséget? Mert hanem akkor nem igazán lehet elvárni, hogy úgy álljon hozzá, mint te a munkádhoz amit megfizetnek. Ha kapnak akkor pedig teljesen jogosnak érzem ezt a dolgot, hogy felkészületlenek.tamasboldizsar
kapnak

Igenis többet is lehetne adni NFL közvetítés címen, de nincs rá semmi törekvés! Black_Adder
ez a legnagyobb probléma amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
És igen, készüljenek fel! Én is felkészülten megyek munkába! Amiket felsoroltam azok nem olyan mélységei a sportnak, h ne lehessen elvárni egy szakkommentátortól... Vagy ha minden megszakításkor nem is, legalább annyiszor, amennyiszer tudnak valami okosat mondani. Természesen az smsek kárára. Legalább az arány hadd javuljon.Black_Adder
Ők egyébként kapnak azért valami fizetséget? Mert hanem akkor nem igazán lehet elvárni, hogy úgy álljon hozzá, mint te a munkádhoz amit megfizetnek. Ha kapnak akkor pedig teljesen jogosnak érzem ezt a dolgot, hogy felkészületlenek.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szar a kaja az étteremben, de nem lehet elvárni a szakácstól hogy tudjon főzni? Black_Adder
Nem értünk egyet, kicsit valószínűleg mindketten elbeszélünk a másik mellett is, mindegy. Csak erre a kérdésre reagálnék két felvetéssel:
Hiába tud jól főzni a szakács ha a pincér nem tudja eljuttatni a fogásokat a vendégekhez. (Leülnél beszélgetni a szakkommentátorokkal, akkor eddigi véleményed alapján szerintem elcsodálkoznál mennyire felkészültek és mennyi mindent tudnak a sportról)
És ha már a pincért hibáztatom, akkor: Attól még ha a 20 asztalodból egy asztalnál nagyon igényes vendégek ülnek nem fogod nagyon továbbképezni a pincért vagy nem fogsz új pincért felvenni, főleg, akkor ha az a maradék 19 asztalnak nem feltétlen tetszene. (Hiszem, hogy a nézők jelentős százaléka elkapcsolna ha előkerülne a filctoll és a flipchart.)


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
/
Akár váltsanak vissza a stúdióba ahol ha kell alkoholos filccel táblára rájazolják fel a playt h mi történt és miért működött vagy miért nem. Black_Adder
És a képernyőn szerinted látják az egész playt? Ha igen az azért van, mert a kinti csatorna már kiemelte és berajzolta a dolgokat. Ilyenkor általában a magyar szakkommentátorok is átveszik az elemzést. És úgy gondolod le kéne rajzolniuk egy egész playt? Lerajzolja és vége a reklámszünetnek, sőt...
zolika26
igen. a technológia adott a megállításhoz és visszatekeréshez, a közvetítésben snap előtt általában látni mindenkit. Amiket felsoroltam azok igen is láthatók közvetítésből, és van olyan sportág ahol meg is tudják valósítani mondjuk félidőben, mert csak akkor áll a játék. NFLben több szünet több lehetőség.
sőt, ha jól emlékszem Sanyi beszélt is hasonlókról, amikor ismételtek egy palyt, képes volt felhívni a figyelmet egy két dologra.
Legalább az új nézők akik olyan fontosak számukra megtudják mi az a cover 1, 2, 3 mi az az 0, 1, 3, 5, stb tech játékos, mi a különbség az 1gap és 2gap között stb...Black_Adder
Megtudták, ok. És a következő meccsen? Ugyanezt ismételjük?
Nagggggyon nem ezt mondtam. Adott meccsen beszélnek a playekről és azok kapcsán kerülnek elő ezek a fogalmak. Nem azt mondtam, h random beszéljenek arról, h mi az a cover2. Egy adott felálláshoz mondják meg, h az a cover 2 mert úgy helyezkednek a safetyk ahogy. Éééés igen, ez látszik a felvételről. Éééés igen, ehhez nem kell 20 év szakmai gyakorlat h tudja az ember. Éééés igen, ha egy szakkomentátor ezt nem tudja, akkor ne legyen szakkomentátor. Ez nem az a mélység... Egyébként nem is az a lényeg, hanem hogy utána mi és miért történik, persze az alapfelállás függvényében, ahhoz már tényleg szakkomentátornak kell lennie valakinek, de én azt is megelőlegezem nekik, hogy ilyen mélységig is tudnának beszélni róla, mindannyian.
És igen, készüljenek fel! Én is felkészülten megyek munkába! Amiket felsoroltam azok nem olyan mélységei a sportnak, h ne lehessen elvárni egy szakkommentátortól... Black_Adder
Olyan munkájuk van nekik is csak jelzem. Véleményem szerint a legtöbb szakkommentátor eléggé képben van abból, amiket felsoroltál, de úgy elég nehéz ilyen mélységekig is elemezni, hogy nem te irányítod az ismétlést, nem tudsz rajzolni, stb.
Pénzt kapnak érte, nem szívességből csinálják, úgyh igenis készüljenek fel rá. Ha nem tudnak, bármi okból, akkor ne vállalják el. Én se vállalok más munkát, mert nem tudnék rá kellőképpen felkészülni, nem tudnám olyan színvonalon hozni, amit elvárok saját magamtól. Ha szerinted is tisztában vannak vele, akkor miért kardoskodsz amellett, h nehogy vlamivel több legyen a műsor? Szar a kaja az étteremben, de nem lehet elvárni a szakácstól hogy tudjon főzni? Ne legyen semmi elvárás, az viszi előre a világot!
Egyébként szerintem is tisztában vagyok vele, de én nem azt mondom h szünetekben legyenek tisztában ezekkel, hanem h ezekről beszéljenek az idegesítő sms-ek helyett.
Amiket előbb írtam, az semmi bonyolult, ha beszélnének róla senki se tartaná annak. Tessék Márk pl QB. Ez azt jelenti, h minden meccs előtt videón tanulmányozza az ellenfél védelmét, sokkal mélyebben mint azok az alapdolgok amiket én leírtam. Aztán minden egyes snap előtt megnézi hogyan állt fel a védelem, ráadásul még talán rosszabb szögből is, és ugyanolyan rövid idő alatt. Ráadásul egy play után könnyebb okosnak lenni. És mielőtt abba belekötnél, természetsen nem lehetne ezt minden play után eljátszani, de smseket se ovlasnak be hál' Isten minden play után.

Arra h nem tudják visszatekerni, arra mondtam a stúdiót, ahol ezek a feltételek adottak. Egyébként anélkül is egyszeri látásra is lehet értékesebbet mondani a beolvasott smseknél, megkockáztatom h az itt fórumozók egy része képes lenne rá, mindenféle szakvizsga nélkül.
Ők is, vagy ha nem, van más aki igen, és ezek szerint alkalmasabb.

Igenis többet is lehetne adni NFL közvetítés címen, de nincs rá semmi törekvés! Hogy igény lenne-e rá, azt nem tudom, az is lehet h egyedül vagyok ezzel az elképzeléssel, és akkor el is fogadom, ha csak az én kedvemért nem csinálnak valamit, de azt nem mondjuk már, h lehetetlen amit leírtam, ne forgassuk már ki a véleményemet és ne kezeljük pusztán szívességként, h van szakkomentár. Az orvosnak is hálás vagyok ha meggyőgyít, de ő se szívességből csinálja, hanem pénzért (nem akarok vitát abból, h mennyi pénzért!) ezért szeretném is ha meggyógyítana és nem csak megpróbálna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Akár váltsanak vissza a stúdióba ahol ha kell alkoholos filccel táblára rájazolják fel a playt h mi történt és miért működött vagy miért nem. Black_Adder
És a képernyőn szerinted látják az egész playt? Ha igen az azért van, mert a kinti csatorna már kiemelte és berajzolta a dolgokat. Ilyenkor általában a magyar szakkommentátorok is átveszik az elemzést. És úgy gondolod le kéne rajzolniuk egy egész playt? Lerajzolja és vége a reklámszünetnek, sőt...

Legalább az új nézők akik olyan fontosak számukra megtudják mi az a cover 1, 2, 3 mi az az 0, 1, 3, 5, stb tech játékos, mi a különbség az 1gap és 2gap között stb...Black_Adder
Megtudták, ok. És a következő meccsen? Ugyanezt ismételjük?

És igen, készüljenek fel! Én is felkészülten megyek munkába! Amiket felsoroltam azok nem olyan mélységei a sportnak, h ne lehessen elvárni egy szakkommentátortól... Black_Adder
Olyan munkájuk van nekik is csak jelzem. Véleményem szerint a legtöbb szakkommentátor eléggé képben van abból, amiket felsoroltál, de úgy elég nehéz ilyen mélységekig is elemezni, hogy nem te irányítod az ismétlést, nem tudsz rajzolni, stb.


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A "fontos" ligáknak itthon is vannak elemző, kibeszélő műsoraik. Igény lenne rá NFL témában is így tíz év után és nem hiszem, hogy ne lehetne összeszedni pár szakértőt akár az itteni srácok közül is. Amennyiben valamelyik csatornán lenne erre lehetőség én szívesen támogatnám a dolgot, talán nem is egyedül.
U.i.: Én erre számítottam (és reklámoztam is a környezetemben, pedig nem vagyok egy hú de lelkes típus) amikor először hallottam a Trash Talkról. De sajnos arról is kiderült, hogy nem a magamfajtának készül, hanem inkább a "nagyközönségnek".gaben
Nézd meg hányan szeretik gurulós focit és hányan amerikai focit. Előbbiből vajon a szimpatizánsok hány százalékát érdekli a mély taktikai elemzés? Hogy mondjuk miért 4-2-3-1-t játszik egy csapat, vagy melyik játékosnak mi a szerepköre stb. Hát elég kevés ilyen ember van. Inkább a felszínes dolgok pörögnek, hogy ki éppen hova igazol meg ilyenek.
Most ha lenne egy ilyen NFL-s műsor szerinted hányan néznék? Mikor olyan sms-k jönnek, hogy mi az az interception és mi a különbség a CB és a QB között? Itt a Bowl.hu-n kegyetlen jó volt a szezon előtti bevezetőben mikor a read optionről volt szó. Ilyen oldalon el is fér, ahol komolyabb dolgok is előkerülnek nemcsak az, hogy hány yardot passzolt Manning. Igaz szerintem még itt sem a taktikai rész volt a legnépszerűbb, hanem a könnyebben emészthető témák. De erről majd valaki illetékes megerősít vagy megcáfol.
Akit pedig még komolyabban érdekel a téma, nemcsak az alapokért rajong az pedig kinti oldalakon megtalálja úgyis az őt érdeklő írásokat. Ha már valaki ennyire belemerül, akkor feltételezem is, hogy tud annyira angolul, hogy le is tudja fordítani magának amit olvas.Asbee
Egyet is értek a véleményeddel, a Barátok közt is biztos népszerű attól én még leszarom. Viszont ezek a dolgok nem is fognak változni, ha nem teszünk ellene. Megpróbálni lehet, amikor közel 20 éve haverom Dolphins pulcsiban jelent meg akkor is csak én akartam megvenni tőle. Most már azért vagyunk páran akik követik az NFL, NCAA, MAFL meccseket. Viszont 2014. van és nekem még mindig úgy kell leülnöm meccset nézni, hogy külföldi oldalakon, stream meccseken, kinti magazinokban meg itt nézelődök. Biztos vagyok benne, mások is szeretik úgy nézni Ricsiéket, hogy képben vannak mi történik.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A "fontos" ligáknak itthon is vannak elemző, kibeszélő műsoraik. Igény lenne rá NFL témában is így tíz év után és nem hiszem, hogy ne lehetne összeszedni pár szakértőt akár az itteni srácok közül is. Amennyiben valamelyik csatornán lenne erre lehetőség én szívesen támogatnám a dolgot, talán nem is egyedül.
U.i.: Én erre számítottam (és reklámoztam is a környezetemben, pedig nem vagyok egy hú de lelkes típus) amikor először hallottam a Trash Talkról. De sajnos arról is kiderült, hogy nem a magamfajtának készül, hanem inkább a "nagyközönségnek".gaben
Nézd meg hányan szeretik gurulós focit és hányan amerikai focit. Előbbiből vajon a szimpatizánsok hány százalékát érdekli a mély taktikai elemzés? Hogy mondjuk miért 4-2-3-1-t játszik egy csapat, vagy melyik játékosnak mi a szerepköre stb. Hát elég kevés ilyen ember van. Inkább a felszínes dolgok pörögnek, hogy ki éppen hova igazol meg ilyenek.
Most ha lenne egy ilyen NFL-s műsor szerinted hányan néznék? Mikor olyan sms-k jönnek, hogy mi az az interception és mi a különbség a CB és a QB között? Itt a Bowl.hu-n kegyetlen jó volt a szezon előtti bevezetőben mikor a read optionről volt szó. Ilyen oldalon el is fér, ahol komolyabb dolgok is előkerülnek nemcsak az, hogy hány yardot passzolt Manning. Igaz szerintem még itt sem a taktikai rész volt a legnépszerűbb, hanem a könnyebben emészthető témák. De erről majd valaki illetékes megerősít vagy megcáfol.
Akit pedig még komolyabban érdekel a téma, nemcsak az alapokért rajong az pedig kinti oldalakon megtalálja úgyis az őt érdeklő írásokat. Ha már valaki ennyire belemerül, akkor feltételezem is, hogy tud annyira angolul, hogy le is tudja fordítani magának amit olvas.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jeff Ireland, Miami Dolphins mutually part ways.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000310576/article/jeff-ireland-miami-dolphins-mutually-part-ways?campaign=Ext_Email_1st10_20140108&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20140108
Lehet pont az a veszte, hogy felvette; de én Joe Philbin-t hamarabb zavartam volna el.gaben
Alapból Philbint felvette úgy OC munkakörből, hogy nem ő hívta a playeket. Ezután mindenki meg volt győződve, hogy lesz 1-2 győzelmünk, nagy megelepetésre jobban jött ki a lépés.
Idén volt pénz. Megfizetett játékosokat, erre mindenki képes. Ő meg még olyanokat is megfizetett az LB fiatalításnál, akik 1v1ben egy irányítót nem tudnak levinni. Fal meg közben sehol. A draftjai nevetségesek, hátsó körökben mákolt be játékosokat, kb ők tartották itt szerintem. Első körökben viszont teljes homály.
Meg megkérdezi Dez Bryant, hogy kurva volt-e az anyja... Ideje volt már.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
SMS témában annyit megjegyeznék tapasztalat alapján, hogy rengeteget segít a kommentátoroknak. Azt nyilván mind tudjuk, hogy rengeteg megszakítás van a játékban. Mit csináljanak ilyenkor? zolika26
Beszéljenek a fociról. Mondják el, h az eddig látottak alapján mivel készült az egyik csapat. Kerüljenek szóba a támadó és védekezési felfogások / sémák. Beszéljenek a 2 csapat közös múltjáról. Akár váltsanak vissza a stúdióba ahol ha kell alkoholos filccel táblára rájazolják fel a playt h mi történt és miért működött vagy miért nem. Legalább az új nézők akik olyan fontosak számukra megtudják mi az a cover 1, 2, 3 mi az az 0, 1, 3, 5, stb tech játékos, mi a különbség az 1gap és 2gap között stb...

Annyi mindenről lehetne beszélni, h azok bele se férnének a sok megszakításba se...

És igen, készüljenek fel! Én is felkészülten megyek munkába! Amiket felsoroltam azok nem olyan mélységei a sportnak, h ne lehessen elvárni egy szakkommentátortól... Vagy ha minden megszakításkor nem is, legalább annyiszor, amennyiszer tudnak valami okosat mondani. Természesen az smsek kárára. Legalább az arány hadd javuljon.Black_Adder
A "fontos" ligáknak itthon is vannak elemző, kibeszélő műsoraik. Igény lenne rá NFL témában is így tíz év után és nem hiszem, hogy ne lehetne összeszedni pár szakértőt akár az itteni srácok közül is. Amennyiben valamelyik csatornán lenne erre lehetőség én szívesen támogatnám a dolgot, talán nem is egyedül.
U.i.: Én erre számítottam (és reklámoztam is a környezetemben, pedig nem vagyok egy hú de lelkes típus) amikor először hallottam a Trash Talkról. De sajnos arról is kiderült, hogy nem a magamfajtának készül, hanem inkább a "nagyközönségnek".

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
SMS témában annyit megjegyeznék tapasztalat alapján, hogy rengeteget segít a kommentátoroknak. Azt nyilván mind tudjuk, hogy rengeteg megszakítás van a játékban. Mit csináljanak ilyenkor? zolika26
Beszéljenek a fociról. Mondják el, h az eddig látottak alapján mivel készült az egyik csapat. Kerüljenek szóba a támadó és védekezési felfogások / sémák. Beszéljenek a 2 csapat közös múltjáról. Akár váltsanak vissza a stúdióba ahol ha kell alkoholos filccel táblára rájazolják fel a playt h mi történt és miért működött vagy miért nem. Legalább az új nézők akik olyan fontosak számukra megtudják mi az a cover 1, 2, 3 mi az az 0, 1, 3, 5, stb tech játékos, mi a különbség az 1gap és 2gap között stb...

Annyi mindenről lehetne beszélni, h azok bele se férnének a sok megszakításba se...

És igen, készüljenek fel! Én is felkészülten megyek munkába! Amiket felsoroltam azok nem olyan mélységei a sportnak, h ne lehessen elvárni egy szakkommentátortól... Vagy ha minden megszakításkor nem is, legalább annyiszor, amennyiszer tudnak valami okosat mondani. Természesen az smsek kárára. Legalább az arány hadd javuljon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Az a röhej az egész témában, nem hogy azok védekeznek a Ricsi/Sport tv savazásban, akiről szó van. Aki megszólalt a kritizálással kapcsolatban, nos nem Ti basztátok ki a biztosítékot, hanem azok az emberek, akik egy-egy eredménykövetés alkalmával tízszer beírják, hogy Ricsi ezt meg azt mondta.....

Én is írtam, nemcsak hogy lehet, de kell is kritizálni, ám az ügyletes megmondóemberek engem is idegesítenek. Egyikre (pedig ritkán szoktam ilyesmit, mert hát ki vagyok én), rá is szóltam, hogy mi a faszért nézi a Sport tv-t, ha egyfolytában ezzel foglalkozott......

Valóban nem lehet azzal takarózni, hogy a Sport tv közvetítése nélkül kb 100 (de lehet, hogy 1000) ember bennfentesen társalogna erről a témáról,,nyilván azért ez nem lenne az igazi.....

DE, az is jogos felvetés, hogy a közvetítés színvonala az elmúlt 8-10 évben nem nőtt lineárisan a nézőszám növekedésével.

Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a jogos (de akár a benne résztvevőknek fájdalmas) pozitív kritika menjen, mert ez visz előre, de a "Ricsi mondott valamit, aztán szmálival idézem, mert jópofa vagyok" erőltetéstől kiráz a hideg....

Amúgy mi a faszt keres ez a téma ebben a topicban? 😊csi77
Én nem tudom eredménykövetőzésben mit kell komolyan venni, 4 embertípus van eredménykövetőben
1.szurkolók 2.akit érdekel a meccs 3.troll 4.akit érdekel, hogy az előző 3 mit hoz össze 😀
Eredménykövetőt igazán nehezen lehet komolyan venni bármikor, kb mintha részegen felcseszik valaki agyát elküldni a másikat a k*** anyjába, aztán ő meg emiatt soha nem áll szóba vele, pedig a komolysági szintje 0-hoz konvergált...

Apeszos én értem amit mondasz, én nem várom el, hogy egyet érts baggio-val, nekem is kurva nehezen megy, szerintem fogom még én is leszólni. Csak most, ha a témáról nem tudjátok egymást úgyse meggyőzni akkor menjetek szobára, nem kell egymást nyíltan sértegetni. (mondom ezt én hohó 😀)

Mellesleg a jót nevetés, csak vicc volt, mert ha valóban derülnék akkor nem írtam volna a hsz-t, a régen meg minden jobb volt dolgot meg hagyjuk, szerintem, ha olyan dolog van, itt is ugyanannyira segítőkész a fórum mint eddig volt.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
SMS témában annyit megjegyeznék tapasztalat alapján, hogy rengeteget segít a kommentátoroknak. Azt nyilván mind tudjuk, hogy rengeteg megszakítás van a játékban. Mit csináljanak ilyenkor?

Kb. 3 verzió van:

-Elmennek reklámra, mint a tengerentúlon, valószínűleg jóval kisebb mennyiségű reklámmal operálnának tehát egy reklámot egy este kb. 8-9-szer látnánk, ráadásul tényleg nagyon gyakoriak lennének a reklámszünetek.

-SMS-ek nélkül saját kútfőből indítanak el egy beszélgetést. Ez az említett sok megszakítás miatt azért nagyon nagymértékű felkészülést igényelne, főleg, hogy mindig releváns és aktuális témáról kéne beszélni. Mivel Amerikában ilyenkor ugyebár reklám van így ez kb. azt jelentené, hogy a magyar kommentátorok jobban felkészülnek és több infóval rendelkeznek, mint a kintiek...ugye ezt senki nem várja el?

-SMS-ek, amelyek kérdeznek a kommentátoroktól vagy megosztanak dolgokat. Ez adott esetben egy hosszabb beszélgetést is beindíthat, ami már két reklámszünetet is elvisz, de általában egy közepes hosszúságú kérdésre egy struktúrált és jól megfogalmazott válasz a szakkommentátortól már megoldja az adott szünetet. És azt se felejtsük el, hogy rengeteg néző szeretne az adás részévé válni, illetve egyre több TV próbál interaktívvá válni, manapság ez már a Facebookkal, Twitterrel egyszerű, de azt nem igazán vehetjük el a Sport TV-től, hogy ezt ők kezdték el.

Ugyan az SMS-ek minőségével tényleg van baj, de véleményem szerint így is ez a legéletképesebb megoldás a fenti 3-ból műsorszerkesztési szempontból. Emellett még néhány szünetet ki lehet tölteni az eredmények beolvasásával. Aki tud emellett jobb megoldást az szerintem nyugodtan megoszthatja a Sport TV-vel.


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Jeff Ireland, Miami Dolphins mutually part ways.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000310576/article/jeff-ireland-miami-dolphins-mutually-part-ways?campaign=Ext_Email_1st10_20140108&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20140108
Lehet pont az a veszte, hogy felvette; de én Joe Philbin-t hamarabb zavartam volna el.gaben
Kevés tehetségtelenebb GM van nála a ligában, én azt csodálom h eddig maradhatott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Jeff Ireland, Miami Dolphins mutually part ways.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/z6zouddr5rpl8iuie2mn
Jeff Ireland, Miami Dolphins mutually part ways
Jeff Ireland and the Miami Dolphins have agreed to mutually part ways. After a disappointing end to the regular season, the Dolphins have now moved on from their offensive coordinator and general manager.

Lehet pont az a veszte, hogy felvette; de én Joe Philbin-t hamarabb zavartam volna el.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a jogos (de akár a benne résztvevőknek fájdalmas) pozitív kritika menjen, mert ez visz előre, de a "Ricsi mondott valamit, aztán szmálival idézem, mert jópofa vagyok" erőltetéstől kiráz a hideg....
csi77
"Idejön a New Orleans és ki kell verni!" ? 😊empty taxi
például...... 😊

Gondolom tudod mire gondoltam.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a jogos (de akár a benne résztvevőknek fájdalmas) pozitív kritika menjen, mert ez visz előre, de a "Ricsi mondott valamit, aztán szmálival idézem, mert jópofa vagyok" erőltetéstől kiráz a hideg....
csi77
"Idejön a New Orleans és ki kell verni!" ? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Mindenki nyugodjon le a picsába! YDZoliZoltán
És a maki?gaben
O mar itt is hagyta a topikot. 😀ZoliZoltán
Egy majommal kevesebb. 😥

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mindenki nyugodjon le a picsába! YDZoliZoltán
És a maki?gaben
O mar itt is hagyta a topikot. 😀
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szerintem azzal senkinek nem volt baja, h ha valaki kulturáltan összefoglalja, h miben javulhatna a közvetítés. Amik elszaporodtak, azok a minden érvelést nélkülöző random fikázás.

Nem tudom mit szólna egyébként a nagyérdemű, ha minden soccer meccsen elmondanák, h a kapus hozzáérhet kézzel a labdához de csak a saját 16osán belül, a labdát a kapufák közé a hálóba kell juttatni, ha oldalt kimegy akkor bedobás, de ha az alapvonalon akkor szöglet/kirúgás, stb. Ha meccs közben olyan színvonalú smsekkel keserítenék a nézőket, mint NFL közben, btw, amiket bowl.hu fórumozók írnak (!) és büszkék rá (!).

Persze Ricsi olvassa be őket, az is igaz... Hülyeséget is mond olykor, de ő nem is szakkomentátor, hanem kommentátor. Az az igazán gáz, amikor egy szakkomentátor nem veszi a fáradtságot, h felkészüljön a két csapatból, semmi szakmai tartalmat nem ad hozzá a közvetítéshez, és mondjuk Deckerről azt hiszi h TE.

Az jogos, h 8-10 év után nem muszáj hálásnak lenni, h elhozták ide az NFL-t, hanem el lehetne várni a minőséget is. Az én hálám is kimerül abban h ezt megjegyzem itt a fórumon, de a nézettségüket már jó ideje nem növelem, a fenti okok miatt, mindemellett arra se érzek késztetést, h random fikázzam Ricsit... Én úgy érzem van jogos építőjellegű kritika, meg van az, h mindenki fikáz valakit, akkor én se akarok kilógni a sorból... Szerintem az utóbbi csoportot érte a kritika...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Nem lesz konkurenciája a sport tv-nek, mert még az ESPN is kivonult Európából, tavaly akartam előfizetni, de a fenti ok miatt nem jött összze........úgyhogy marad Ricsi és a szagkommentátorok😀, de sebaj örüljünk hogy ez is van.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Az a röhej az egész témában, nem hogy azok védekeznek a Ricsi/Sport tv savazásban, akiről szó van. Aki megszólalt a kritizálással kapcsolatban, nos nem Ti basztátok ki a biztosítékot, hanem azok az emberek, akik egy-egy eredménykövetés alkalmával tízszer beírják, hogy Ricsi ezt meg azt mondta.....

Én is írtam, nemcsak hogy lehet, de kell is kritizálni, ám az ügyletes megmondóemberek engem is idegesítenek. Egyikre (pedig ritkán szoktam ilyesmit, mert hát ki vagyok én), rá is szóltam, hogy mi a faszért nézi a Sport tv-t, ha egyfolytában ezzel foglalkozott......

Valóban nem lehet azzal takarózni, hogy a Sport tv közvetítése nélkül kb 100 (de lehet, hogy 1000) ember bennfentesen társalogna erről a témáról,,nyilván azért ez nem lenne az igazi.....

DE, az is jogos felvetés, hogy a közvetítés színvonala az elmúlt 8-10 évben nem nőtt lineárisan a nézőszám növekedésével.

Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a jogos (de akár a benne résztvevőknek fájdalmas) pozitív kritika menjen, mert ez visz előre, de a "Ricsi mondott valamit, aztán szmálival idézem, mert jópofa vagyok" erőltetéstől kiráz a hideg....

Amúgy mi a faszt keres ez a téma ebben a topicban? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Mindenki nyugodjon le a picsába! YDZoliZoltán
És a maki?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mindenki nyugodjon le a picsába! YD
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Én saját szememmel láttam az orf(ausztriai tv csatorna) NFL közvetítését.
Ott pl mms képeket mutatnak ahogy a fanok otthon,utcán mezben pózolnak... +idióta képek...kutya mezben stb...
Szóval nem itt a baj egyedül ha ez baj...
Beszéltem egy kollégával aki csakis tv-n nézi neki pl nagyon tetszik az egész.

És ebből lehet a több.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
kicsit kezdi a topik elveszíteni a funkcióját szóval szerintem épp elég volt a közvetítések elemzéséből.

akinek baja van az üzenet felhozatallal, az könnyen tud ellene tenni otthonról is, ingyen:
írjon olyat, ami szerinte megüti az elvárt szintet.
egy feltétel van, lehetőleg ne legyen 10+ sorHöri
Ne szórakozz már, ha most hirtelen lenne egy nagy bowl.hu-s összefogás és meccsenként összeírnánk 15-20 kérdést beolvasásra, akkor azzal kapásból ki is lehetne szorítani a vizsgázós, kisgyerekes, első meccses, feleséges üzeneteket? Ezt nem gondolhatod komolyan...

A sport tv-nél kitalálták ezt a koncepciót az nfl közvetítéseknél, Ricsi meg elkezdte a fent említetteket beolvasni, ami a kezdetekben biztos aranyos volt, mára inkább sokak szemében kínos, pláne hogy sehol máshol nincs ilyen. (A gyerekcipőben jár még a közvetítés érvként meg véletlenül se hangozzon el, mert ahogy az eredménykövetőben írtam, az első sport tv-s nfl kisbabák lassan már iskolába járnak...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal