NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Eddie Lacy nevét is láttam a Pro Bowl-on. Nem úgy volt, hogy nem játszik ? Emlékszek rá, hogy írtam is a fórumon, hogy mekkora döbbenet, hogy nem válogatták be.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
nem úgy alakult a rájátszás, ahogy a Bud Lightnál szerették volna:

baggio
legalább 2 bejött 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
nem úgy alakult a rájátszás, ahogy a Bud Lightnál szerették volna:

Cheers to the remaining 8 still in the running for the Super Bowl.


->



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem itt is elfér, hátha kevesebben nézik a Pats-topicot a másoknak szurkolók, de érdekelné őket is

Az óriási esőben is majálishangulat, hússütögetés ezerrel, több órával a meccs előtt sincs közeli parkolóhely, pedig már a reptéren kis híján véget ért a nagy kaland. A Patriots–Colts NFL-rájátszásmérkőzés a kulisszák mögött, avagy mi történik a sajtópáholyban?
Zolika26 élménybeszámolója a meccsről, fogadjátok szeretettel 😊

www.nemzetisport.hu/nfl/pats-colts-a-kulisszak-mogott-avagy-mi-tortenik-egy-nfl-merkozes-sajtopaholyaban-2307365

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekünk is jó, h a Broncos nyert, mert amikor kiesett a divroundban, akkor utána sosem nyert SB-t abban az évben. 😊Black_Adder
😀

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Nekünk is jó, h a Broncos nyert, mert amikor kiesett a divroundban, akkor utána sosem nyert SB-t abban az évben. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

fasza kis szezon volt 😊 és még van hátra 3(+1) meccs (Y)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Játék a számokkal, avagy miért jó nekünk, hogy a Broncos nyert 😀 Figyelem, túl komolyan venni nem muszáj 😊

Igazából nekünk jó ómen, hogyha PM-mel egy szezonban kétszer is találkozunk, úgy, hogy az alapszakaszban nyertünk. Mint ahogy a Colts elleni PO-siker és PM TD-rekordja is 😀

Brady–PM
2001 – két csoportmérkőzés, két W, SB-win
2002 – kivették a Coltsot a csoportból, így nem játszottak egymás ellen. Bradyvel csupán ebben az évben nem voltunk PO-ban
2003 – alapszakasz W, AFC-döntő W, SB-win
2004 – alapszakasz W, PM TD-rekord, AFC-elődöntő W, SB-win
2005 – alapszakasz L, AFC-elődöntő Denverben L, első L a PO-ban (Colts ugyanebben a körben bukott)
2006 – alapszakasz L, AFC-döntő Indianapolisban L (21–3-ról 34–38), Colts SB-win (visszafelé is játszik 😀)
2007 – alapszakasz W, Brady TD-rekord, 18–0, de az újabb meccsünk előtti lépcsőben PM kiesik, SB-L
2008 – Brady első meccses IR (Cassellel L, és 11–5-tel sincs PO), Colts egyből kiesik WC-n
2009 – alapszakasz L (24–7-ről és 31–14-ről 34–35), az újabb meccsünk előtti lépcsőben mi bukunk, Colts SB-L (visszafelé is játszik 😀)
2010 – alapszakasz W (21–7-ről és 31–14-ről 31–28…), az újabb meccsünk előtti lépcsőben PM kiesik, majd mi is egyből kikapunk a Jetstől
2011 – PM meccs nélkül IR (Orlovsky ellen 31–3-ról 31–24), SB-L (bár volt két Broncos elleni W, de az még Tebow-val volt 😊)
2012 – alapszakasz W (31–7-ről 31–21), de az újabb meccsünk előtti lépcsőben PM kiesik, majd mi is egyből kikaptunk a Ravenstől
2013 – alapszakasz W (0–24-ről hosszabbítás után 34–31), PM TD-rekord, győzelem a Colts ellen a PO-ban (amelyik csapat nyert a rájátszásban, az behúzta az SB-t is eddig 😊), AFC-döntő PM ellen…

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Le lett zárva az eredménykövető, szóval ezt már ide

Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Tim Tebow will remain the only Heisman QB to win a Playoff Game in last 26 yearsbaggio
Már előbb is elismerted :p

Még válaszoltam egyet, de akkor már le lett zárva a topik, nem ment el, de a lényeg az volt, hogy nem okoztál indulatokat, egyszerűen baromságokat írtál, szórtad az előítéleteket, úgy, hogy közben vajmi keveset tudsz Camről. Érdemes megnézni a Laura Oakminnel készült interjúját -  www.youtube.com/watch?v=_YFblmBuxi0.Jakehomer
Sokat tudok Camről, csak nem a carolinai időkből 😊 A Panthers fanok ezek szerint már egy "új" Newtont ismerhettek meg, én nem tudok elvonatkoztatni a korábbi évektől, ez van. Nyilván bunkóság volt közvetlenül a PO-vereség után ezt megint felhozni, bár az ilyen indulatokat se értem.baggio
ez ugyanúgy baromság. nyilván te nem csináltál orbitális faszságokat fiatalon, amik később hatással lettek a jelenlegi karakteredre.shawnka
Én nem hiszek az ilyen pálfordulásban, de ez legyen az én bajom. És azért írtam egy másik kommentre, hogy Panthers (és Auburn) fanokkal erről tényleg kár vitatkozni, mert ők is annyira elfogultak, mint én, csak más előjellel.baggio
Legalább elismered, hogy elfogult vagy. 😊 Most röhögni fogsz, de én objektíven nézek Camre, rosszul vagyok attól a rengeteg homertől, akiknek a szemében Cam nem tud semmi rosszat csinálni és minden hibájának más az oka. Az amerikai Panthers fórumok tele vannak az ilyenekkel.

Nyilván az nem különösebben érdekel, hogy 19-20 évesen mit csinált (amennyiben ez nem érinti a Panthersös tevékenységét), de utánaolvasva a dolgoknak, azért nem olyan egyértelmű a történet, a média nagyon durván egyoldalúan negatív képet alkotott róla, amihez persze ő is hozzájárult (pl az icon and entertainer nyilatkozattal, bár azt sem abban a kontextusban mondta, amiben aztán tálalták, de ez egy ilyen műfaj), nem vitás. Erre időközben rájött (ő vagy még inkább a csapata), és egy ideje már ő is mindig a helyes dolgokat mondja, javult is a megítélése. Miközben valószínűleg ő maga olyan sokat azért nem változott, egy nagy gyerekről beszélünk, akinek mindene ez a játék.

Perception is reality.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Le lett zárva az eredménykövető, szóval ezt már ide

Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Tim Tebow will remain the only Heisman QB to win a Playoff Game in last 26 yearsbaggio
Már előbb is elismerted :p

Még válaszoltam egyet, de akkor már le lett zárva a topik, nem ment el, de a lényeg az volt, hogy nem okoztál indulatokat, egyszerűen baromságokat írtál, szórtad az előítéleteket, úgy, hogy közben vajmi keveset tudsz Camről. Érdemes megnézni a Laura Oakminnel készült interjúját -  www.youtube.com/watch?v=_YFblmBuxi0.Jakehomer
Sokat tudok Camről, csak nem a carolinai időkből 😊 A Panthers fanok ezek szerint már egy "új" Newtont ismerhettek meg, én nem tudok elvonatkoztatni a korábbi évektől, ez van. Nyilván bunkóság volt közvetlenül a PO-vereség után ezt megint felhozni, bár az ilyen indulatokat se értem.baggio
ez ugyanúgy baromság. nyilván te nem csináltál orbitális faszságokat fiatalon, amik később hatással lettek a jelenlegi karakteredre.shawnka
Én nem hiszek az ilyen pálfordulásban, de ez legyen az én bajom. És azért írtam egy másik kommentre, hogy Panthers (és Auburn) fanokkal erről tényleg kár vitatkozni, mert ők is annyira elfogultak, mint én, csak más előjellel.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Le lett zárva az eredménykövető, szóval ezt már ide

Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Tim Tebow will remain the only Heisman QB to win a Playoff Game in last 26 yearsbaggio
Már előbb is elismerted :p

Még válaszoltam egyet, de akkor már le lett zárva a topik, nem ment el, de a lényeg az volt, hogy nem okoztál indulatokat, egyszerűen baromságokat írtál, szórtad az előítéleteket, úgy, hogy közben vajmi keveset tudsz Camről. Érdemes megnézni a Laura Oakminnel készült interjúját -  www.youtube.com/watch?v=_YFblmBuxi0.Jakehomer
Sokat tudok Camről, csak nem a carolinai időkből 😊 A Panthers fanok ezek szerint már egy "új" Newtont ismerhettek meg, én nem tudok elvonatkoztatni a korábbi évektől, ez van. Nyilván bunkóság volt közvetlenül a PO-vereség után ezt megint felhozni, bár az ilyen indulatokat se értem.baggio
ez ugyanúgy baromság. nyilván te nem csináltál orbitális faszságokat fiatalon, amik később hatással lettek a jelenlegi karakteredre.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Le lett zárva az eredménykövető, szóval ezt már ide

Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Tim Tebow will remain the only Heisman QB to win a Playoff Game in last 26 yearsbaggio
Már előbb is elismerted :p

Még válaszoltam egyet, de akkor már le lett zárva a topik, nem ment el, de a lényeg az volt, hogy nem okoztál indulatokat, egyszerűen baromságokat írtál, szórtad az előítéleteket, úgy, hogy közben vajmi keveset tudsz Camről. Érdemes megnézni a Laura Oakminnel készült interjúját -  www.youtube.com/watch?v=_YFblmBuxi0.Jakehomer
Sokat tudok Camről, csak nem a carolinai időkből 😊 A Panthers fanok ezek szerint már egy "új" Newtont ismerhettek meg, én nem tudok elvonatkoztatni a korábbi évektől, ez van. Nyilván bunkóság volt közvetlenül a PO-vereség után ezt megint felhozni, bár az ilyen indulatokat se értem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Le lett zárva az eredménykövető, szóval ezt már ide

Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Tim Tebow will remain the only Heisman QB to win a Playoff Game in last 26 yearsbaggio
Már előbb is elismerted :p

Még válaszoltam egyet, de akkor már le lett zárva a topik, nem ment el, de a lényeg az volt, hogy nem okoztál indulatokat, egyszerűen baromságokat írtál, szórtad az előítéleteket, úgy, hogy közben vajmi keveset tudsz Camről. Érdemes megnézni a Laura Oakminnel készült interjúját -

Perception is reality.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Le lett zárva az eredménykövető, szóval ezt már ide

Ezek szerint elismered, hogy az NCAA sokkal-sokkal alsóbbrendű, mint az NFL?Jakehomer
Tim Tebow will remain the only Heisman QB to win a Playoff Game in last 26 years


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 858
olle .
hozzaszolok en is a ricsis temahoz.
amig volt szerencsem nezni oket engem nem zavart.leginkabb az volt idegesito amikor a szakikat nem ertettem mert artikulalatlanul beszeltek.de ez van ok nem kommentatorok...azota biztos fejlodtek.tobb mint egy eve nem lattam magyar kozvetiteset.
Az sem zavart h hulye bugyuta meleket olvasnak be.szabalymagyarazat?minden alkalommal vannak uj nezok.Mondjuk ha a sajat peldamat nezzuk akkor 10evesen nullarol tanultam meg a eurosportot nezve.no meg pc jatekok.
felidoben nagyobb szunetnel tenyleg lehetne egy-egy play elemzese rajzzal.
tegnap a skysportson egykori chiefs edzo emelt ki 3playt a colt chiefsrol.
amugy meg az amcsi foci az a sport ahpl a talalgatasokkal hulye "elore"elemzesekkel.mindenkinek agy memesevel ugy es annyit lehet beszelni h kb szanalmas.Olyan "szobeli hypja" van h kesz.
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Sziasztok!

Valaki tud-e segíteni olyan linkkel, ahol a sport 2-t lehet online nézni? A család mellett focit nézni egyenesen lehetetlen... 😊

Köszi előre is!mirdal
 tvzzonline.eu/csatornakBaltimoreDefense
Köszi
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Sziasztok!

Valaki tud-e segíteni olyan linkkel, ahol a sport 2-t lehet online nézni? A család mellett focit nézni egyenesen lehetetlen... 😊

Köszi előre is!mirdal
 tvzzonline.eu/csatornak
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Seattle topicból loptam:

I'm In.. and you?😊 imin.seahawks.com/Ginola
Jelenleg:
United States 32263, Canada 1329, United Kingdom 466, Germany 377, Australia 265, Mexico 230, Brazil 171, Denmark 129, Japan 126, Hungary 78, France 75, Netherlands 73, Sweden 61, Italy 60, South Korea 57, Singapore 54, New Zealand 54, Ireland 44, Norway 40, Austria 40, Switzerland 38, Czech Republic 38, Russia 34, Belgium 31, Philippines 30, Spain 26, Qatar 25, Finland 24, Croatia 22, Thailand 18, Poland 18, Indonesia 16, United Arab Emirates 13, Turkey 13, Taiwan 13, Argentina 13, Puerto Rico 12, Guam 12, Kuwait 8, Iceland 8,Hong Kong SAR 8, Colombia 8, Slovenia 6, Malaysia 6, China 11, Israel 10, Greece 10, India 9, Portugal 8, Afghanistan 6, Estonia 5, El Salvador 5, Chile 5, Venezuela 4, Ukraine 4, Lithuania 4, Guatemala 4, Djibouti 4, South Africa 3, Slovakia 3, Nepal 3, Luxembourg 3, Hong Kong-China 3, Costa Rica 3, Cayman Islands 3, Bahrain 3, Vietnam 2, Uruguay 2, Uganda 2, stbendorphyn
Nem nagy mintavétel, de valamelyest mutatja az arányokat és hogy hol helyezhető el kb. a magyar nfl tábor nagysága világviszonylatbanbaggio
Patriots-nál több lenne a magyar mint az amcsi😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Sziasztok!

Valaki tud-e segíteni olyan linkkel, ahol a sport 2-t lehet online nézni? A család mellett focit nézni egyenesen lehetetlen... 😊

Köszi előre is!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
top10, elég menő

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
A Seattle topicból loptam:

I'm In.. and you?😊 imin.seahawks.com/Ginola
Jelenleg:
United States 32263, Canada 1329, United Kingdom 466, Germany 377, Australia 265, Mexico 230, Brazil 171, Denmark 129, Japan 126, Hungary 78, France 75, Netherlands 73, Sweden 61, Italy 60, South Korea 57, Singapore 54, New Zealand 54, Ireland 44, Norway 40, Austria 40, Switzerland 38, Czech Republic 38, Russia 34, Belgium 31, Philippines 30, Spain 26, Qatar 25, Finland 24, Croatia 22, Thailand 18, Poland 18, Indonesia 16, United Arab Emirates 13, Turkey 13, Taiwan 13, Argentina 13, Puerto Rico 12, Guam 12, Kuwait 8, Iceland 8,Hong Kong SAR 8, Colombia 8, Slovenia 6, Malaysia 6, China 11, Israel 10, Greece 10, India 9, Portugal 8, Afghanistan 6, Estonia 5, El Salvador 5, Chile 5, Venezuela 4, Ukraine 4, Lithuania 4, Guatemala 4, Djibouti 4, South Africa 3, Slovakia 3, Nepal 3, Luxembourg 3, Hong Kong-China 3, Costa Rica 3, Cayman Islands 3, Bahrain 3, Vietnam 2, Uruguay 2, Uganda 2, stbendorphyn
Nem nagy mintavétel, de valamelyest mutatja az arányokat és hogy hol helyezhető el kb. a magyar nfl tábor nagysága világviszonylatban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyer a PatriotsBigBen7
Rendben 😀Wyatt
mentsd el az eredeti kommentemet, és feburár 3-án várom a rekesz sört 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyerBigBen7
Jó ötlet.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyer a PatriotsBigBen7
Rendben 😀

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
A Chargers kiejti a Broncost és Super Bowlt nyer