NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
persze NFL-ben is alakulnak ki dinasztiák, de kb 10 évente 1....legutóbb a 2001-04 közötti Patset tudnám mondani, előttük a 92-95-ös Cowboys......

előtte, 82-től 92-ig meg szerintem nem beszélhetünk 49ers dinasztiáról, mert azt a 4 gyűrűt 8 év alatt gyűjtötték be, inkább azt mondanám, hogy 3 csapatról szólt, Giants, Redskins, 49ers, úgymond "megosztoztak" a bajnoki címeken ugye 2-3-4 arányban

Ha még visszább megyünk, akkor a Steelerst tekinthetjük még dinasztiának, 74-79-ig, meg a Lombardi féle zseniális Packers még "átnyúlt" egy kicsit az új érába és az első 2 Super Bowl be is húzták

Szóval szerintem 3 úgymond dinasztiáról beszélhetünk, majd 50 év alatt, meg egy dögunalmas 80-as évekről, amikor a döntők kb annyira voltak izgalmasak mint a mostani, és még abban is hasonlítottak hogy általában a Broncos volt a szenvedő fél 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Szerintem JC6 és Sobri kötnek egy paktumot hogy mindkettő kiéget és egymás trollkodásait fogják segíteni. Jövőre újra a Bama nyer és ezzel tönkretesz mindent és a fórumon újra eluralkodik a káosz!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak érdekességképen és jelezve az NFL kiegyensúlyozottságát az elmúlt 10 évben Egy csoport kivételével valamennyiből nyertek SB-t. A kimaradó természetesen a most vesztes AFC West. De sebaj jövőre ha nem mi, akkor jöjjön Reid papa a Chiefs-l, neki is kijár már 😛dande
Egyébként ez a felfedezés három dolog miatt is jó:

1. AZ NFL Baggio | alias JJ | állításával ellentétben igenis izgalmas és változatos és esély sincs az Alabama féle unalmas egyeduralkodásokra ami most egy évre véletlenül megtört 😛 😉

2. Sobri is megnyugodhat mert ez is mutatja nem Brady égett ki és JC6-is, nem PM a lúzer, hanem a rendszer miatt nem jön össze nekik újra bele van kódolva a dolog. Talán még megélik a pályán hogy újra rájuk kerül a sor de kizárólag a Chiefs és a Philly után 😀

3.Remélem a Fórum közösség is megnyugodhat a fentebb megjelenített viták ilyen módon való teljesen megnyugtató és objektív alapokon nyugvó lezárhatósága miatt, és egyik ügyben sem kell a topicokat szétcincálni. Lehet, de ezzel szerintem lényegét veszti 😉 😛

Bízom benne mindenki érti ezen megállapításokat ahogy érteni kell😀 Szép napot!!!dande
Még épp időben leírtad, hogy ezt fel lehessen emlegetni 3-4 év múlva, amikor a Seahawks már háromszoros SB-győztes lesz 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy írtam, mindenki értse úgy ahogy érteni kell, nyilván nem gondolom, hogy Alabama uralom lenne ott, és itt majd ne lehetne dinasztia újra, csak ezt most nem bírtam kihagyni 😉 😀
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
most már az idők végezetéig Alabama-uralom lesz az NCAA-ben?vassadi
igen :cool: :p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
1. AZ NFL Baggio | alias JJ | állításával ellentétben igenis izgalmas és változatos és esély sincs az Alabama féle unalmas egyeduralkodásokra ami most egy évre véletlenül megtört 😛 😉dande
Engem csak az érdekelne, hogy akik örökösen ezt hozzák fel, azok szerint most már az idők végezetéig Alabama-uralom lesz az NCAA-ben?

Egyébként az, hogy az NFL-ben esély sincs hasonlóra, szimplán nem igaz, számos hasonló dinasztiára volt példa a profi ligában is.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak érdekességképen és jelezve az NFL kiegyensúlyozottságát az elmúlt 10 évben Egy csoport kivételével valamennyiből nyertek SB-t. A kimaradó természetesen a most vesztes AFC West. De sebaj jövőre ha nem mi, akkor jöjjön Reid papa a Chiefs-l, neki is kijár már 😛dande
Egyébként ez a felfedezés három dolog miatt is jó:

1. AZ NFL Baggio | alias JJ | állításával ellentétben igenis izgalmas és változatos és esély sincs az Alabama féle unalmas egyeduralkodásokra ami most egy évre véletlenül megtört 😛 😉

2. Sobri is megnyugodhat mert ez is mutatja nem Brady égett ki és JC6-is, nem PM a lúzer, hanem a rendszer miatt nem jön össze nekik újra bele van kódolva a dolog. Talán még megélik a pályán hogy újra rájuk kerül a sor de kizárólag a Chiefs és a Philly után 😀

3.Remélem a Fórum közösség is megnyugodhat a fentebb megjelenített viták ilyen módon való teljesen megnyugtató és objektív alapokon nyugvó lezárhatósága miatt, és egyik ügyben sem kell a topicokat szétcincálni. Lehet, de ezzel szerintem lényegét veszti 😉 😛

Bízom benne mindenki érti ezen megállapításokat ahogy érteni kell😀 Szép napot!!!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Itt a csapatok cap space előrejelzése
 www.spotrac.com/premium/research/nfl/projected-2014-nfl-team-cap-space-420/diverdoc
"Fitzgerald 12,75 milliós idei béréből 11,75 milliót aláírási bónusszá alakítottak, amelyet meg is kapott. 9,4 millió cap helyet teremtettek." - via @pfbusiness
😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Itt a csapatok cap space előrejelzése
 www.spotrac.com/premium/research/nfl/projected-2014-nfl-team-cap-space-420/


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak érdekességképen és jelezve az NFL kiegyensúlyozottságát az elmúlt 10 évben Egy csoport kivételével valamennyiből nyertek SB-t. A kimaradó természetesen a most vesztes AFC West. De sebaj jövőre ha nem mi, akkor jöjjön Reid papa a Chiefs-l, neki is kijár már 😛
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Egész este rajzoltam, de kész! xD gaben
Ellington azért később visszakapta a haját 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ki az a piros pólós tag elterülve a földön? 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Egész este rajzoltam, de kész! xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ezek lehetnek a Seahawks ellenfelei a nyitómeccsen Seattleben: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, DENVER BRONCOS, Oakland Raiders
ezek a hazai meccsek, pont az AFC West jön szembe idén 😊 nagy pénzt lehet tenni a SB visszavágóra, vagy 49ersChargers LT
49ers-Packers-Broncos hármas valamelyike lesz. A Denver nagyon kézenfekvő lenne, de egy ilyen blowout után nem biztos, hogy az NBC annyira rajongana egy újabb unalmas meccsért.Kampman
esetleg a változatosság kedvéért nekünk is lehetne egy sporttévés meccsünk, a Denver elleni csörtéket nem számítva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ezek lehetnek a Seahawks ellenfelei a nyitómeccsen Seattleben: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, DENVER BRONCOS, Oakland Raiders
ezek a hazai meccsek, pont az AFC West jön szembe idén 😊 nagy pénzt lehet tenni a SB visszavágóra, vagy 49ersChargers LT
49ers-Packers-Broncos hármas valamelyike lesz. A Denver nagyon kézenfekvő lenne, de egy ilyen blowout után nem biztos, hogy az NBC annyira rajongana egy újabb unalmas meccsért.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/2/4/5378216/let-the-legacies-of-this-eras-great-quarterbacks-be-established-when

Mindenki ugorjon le Manningről, vagy nyugodjon le a ge..be😀😀😀kishaszi
Haverral kb pont erről beszélgettünk SB közben. Jó kis cikk!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/2/4/5378216/let-the-legacies-of-this-eras-great-quarterbacks-be-established-when

Mindenki ugorjon le Manningről, vagy nyugodjon le a ge..be😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
úgy látom én vagyok az egyetlen, akinek tetszett a meccs.Amadeus91
én még le is töltöttem, és visszanézem majd egyszer... kétszer... százszor 😊braxa88
2x néztem már vissza a teljes meccset, plusz az összes elérhető gifet és más kameraszöget a pontszerzésekről és a labdaszerzésekről,hogy lássam milyen reakciót váltottak ki a pálya szélén állókból 😀
Még mindig nem unom 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Aki izgalmat várt, annak valóban nagy csalódás volt. Seattle szurkerek, Manning haterek tuti élvezték. Tök régen volt ilyen sima SB, néha ez is előfordul, ez van...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
úgy látom én vagyok az egyetlen, akinek tetszett a meccs.Amadeus91
én még le is töltöttem, és visszanézem majd egyszer... kétszer... százszor 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
úgy látom én vagyok az egyetlen, akinek tetszett a meccs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Eddigi legrosszabb SB-m volt, a másik Seattlei vetekszik vele. Igazából nem rossz hanem uncsi.
Viszont a Halftime show, nah az kegyetlen gyenge volt.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Ami talán még durvább, hogy csak Nevadában 119 millió dollárnyi téttel fogadtak a meccsre, ami nem csak rekord, hanem simán verte az eddigi győztest, a tavalyi Superbowl 98 millióját.toam
Floyd Mayweather csak 100 millával a Broncosra 😀
én meg még azon idegeskedek amikor elmegy a 200 forinttal rakott tippmixBigBen7
Ne durvuljunk, jó az 10-nek is, és már azt is letagadta (amúgy azt írták, hogy 10.4-et tett a Broncos legalább 3 pontos sikerére, és 2.6-ot a félidei Denver-vezetésre)

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Ami talán még durvább, hogy csak Nevadában 119 millió dollárnyi téttel fogadtak a meccsre, ami nem csak rekord, hanem simán verte az eddigi győztest, a tavalyi Superbowl 98 millióját.toam
Floyd Mayweather csak 100 millával a Broncosra 😀
én meg még azon idegeskedek amikor elmegy a 200 forinttal rakott tippmix
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Ami talán még durvább, hogy csak Nevadában 119 millió dollárnyi téttel fogadtak a meccsre, ami nem csak rekord, hanem simán verte az eddigi győztest, a tavalyi Superbowl 98 millióját.