NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Amúgy megint hihetetlen, ami történt hajnalban, amikor fumble volt a 2. negyed végén. Mert, hogy az volt. Akinek legalább egy szeme van a fején, vagy bárhol, az láthatta, hogy a labda megmozdult, ráadásul bőven még a könyök leérése előtt. A közvetítésben elhangzott, hogy ezt "ide is, oda is" lehet ítélni... könyörgöm, ekkora butaságot már...ez nem a gurulós foci, hogy a véleményes tizit bírói felfogás szerint ítélik meg, vagy piros lapos kiállítást, stb... ugyanis erre volt videó bizonyíték! És az pont vérlázító, hogy ez alapján, ami alapján megerősödött a fumble...ez alapján vették el. Ez ugyan az volt majdnem, mint amikor Harvin tisztán kilépett, mégis megadták a TD-t videózás után is. Az is ellenünk volt. 2 ilyen eset, ami nagy százalékban meccset befolyásolt. Erre jó úgy látszik a NY-i visszanézős központ, hogy majd ők eldöntik, kinek kedvezzenek...Chargers LT
bár csak egyszer láttam (fél kómában), de az a fumble inkább tűnt "down by contact" mint labdaelvesztésnek, egy többszöri visszajátszást megnéznék róla

sztem a meccs felháborító döntése inkább PM visszafújt INT-je volt, amit meg ügye semmilyen módon nem lehet visszanézni, talán-talán más lett volna a meccs is, de azért ez a Broncos nagyon összeállt mind D# mind O# oldalon, így úgy gondolom szorosabb meccsen is érvényesült volna a papírforma



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy megint hihetetlen, ami történt hajnalban, amikor fumble volt a 2. negyed végén. Mert, hogy az volt. Akinek legalább egy szeme van a fején, vagy bárhol, az láthatta, hogy a labda megmozdult, ráadásul bőven még a könyök leérése előtt. A közvetítésben elhangzott, hogy ezt "ide is, oda is" lehet ítélni... könyörgöm, ekkora butaságot már...ez nem a gurulós foci, hogy a véleményes tizit bírói felfogás szerint ítélik meg, vagy piros lapos kiállítást, stb... ugyanis erre volt videó bizonyíték! És az pont vérlázító, hogy ez alapján, ami alapján megerősödött a fumble...ez alapján vették el. Ez ugyan az volt majdnem, mint amikor Harvin tisztán kilépett, mégis megadták a TD-t videózás után is. Az is ellenünk volt. 2 ilyen eset, ami nagy százalékban meccset befolyásolt. Erre jó úgy látszik a NY-i visszanézős központ, hogy majd ők eldöntik, kinek kedvezzenek...Chargers LT
Az elmúlt 10 évben a Lionsra utazott a liga, most a Chargersre. 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Javítanom kell magam, mert hiába rémlett így, tavaly egykor kezdődött mindkét londoni mérkőzés. Pedig valamikor biztos volt olyan, hogy négy nfl meccset lehetett egymás után nézni, sokan csodáskodtak is rajta, de nem ugrik be mostbaggio
preszezonban :pHöri
eszembe jutott közben, tavaly az október 6-i Raiders-Chargers kezdődött keleti parti idő szerint 11:35 PM-kor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Amúgy megint hihetetlen, ami történt hajnalban, amikor fumble volt a 2. negyed végén. Mert, hogy az volt. Akinek legalább egy szeme van a fején, vagy bárhol, az láthatta, hogy a labda megmozdult, ráadásul bőven még a könyök leérése előtt. A közvetítésben elhangzott, hogy ezt "ide is, oda is" lehet ítélni... könyörgöm, ekkora butaságot már...ez nem a gurulós foci, hogy a véleményes tizit bírói felfogás szerint ítélik meg, vagy piros lapos kiállítást, stb... ugyanis erre volt videó bizonyíték! És az pont vérlázító, hogy ez alapján, ami alapján megerősödött a fumble...ez alapján vették el. Ez ugyan az volt majdnem, mint amikor Harvin tisztán kilépett, mégis megadták a TD-t videózás után is. Az is ellenünk volt. 2 ilyen eset, ami nagy százalékban meccset befolyásolt. Erre jó úgy látszik a NY-i visszanézős központ, hogy majd ők eldöntik, kinek kedvezzenek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Köszi Zero!😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Javítanom kell magam, mert hiába rémlett így, tavaly egykor kezdődött mindkét londoni mérkőzés. Pedig valamikor biztos volt olyan, hogy négy nfl meccset lehetett egymás után nézni, sokan csodáskodtak is rajta, de nem ugrik be mostbaggio
preszezonban :p

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Javítanom kell magam, mert hiába rémlett így, tavaly egykor kezdődött mindkét londoni mérkőzés. Pedig valamikor biztos volt olyan, hogy négy nfl meccset lehetett egymás után nézni, sokan csodáskodtak is rajta, de nem ugrik be most


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet tudni miért van ilyen korán a meccs? (óraátállítás csak -1 óra lenne)NB2
19:00 mínusz 3 és fél óra mínusz 1 óra = 14:30baggio
sztem NB2 arra gondolt, hogy eddig a kinti meccsekkel egy időpontban kezdték, olyan még nem volt (ha jól tudom), hogy kinti idő szerint reggel legyen londoni NFL meccs

esetleg a MU-CFC rangadó miatt lehet? vagy ez egy új szokás lesz?ZERO_L
nem írták a hivatalos közleményben, hogy miért.
mondjuk azt megnézem, hogy a nyugati parton ki fog felkelni 6:30-kor, hogy meccset nézzen 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Lehet tudni miért van ilyen korán a meccs? (óraátállítás csak -1 óra lenne)NB2
19:00 mínusz 3 és fél óra mínusz 1 óra = 14:30baggio
sztem NB2 arra gondolt, hogy eddig a kinti meccsekkel egy időpontban kezdték, olyan még nem volt (ha jól tudom), hogy kinti idő szerint reggel legyen londoni NFL meccs

esetleg a MU-CFC rangadó miatt lehet? vagy ez egy új szokás lesz?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet hogy nem jól értettem valamit, de a Carolina 3,5-3,5 W/L mutatója miért ugyanolyan ratio-t ad mint a 4-3 -as csapatoké, (.57) miért nem .50-et?Jan
Upsz.... De tökéletesen értetted, csak én csesztem el egy copy/paste-ot és egy rossz (rejtett számolt) oszlop került be. Régen csináltam már utoljára. 😊

Javítottam, plusz ha már hozzányúltam, hozzáadtam még 1-2 oszlopot: saját R2 W/L ratio és ellenfelek R2 W/L ratio-i. Ez utóbbit (az új oszlopokat) csak a 7. hetihez (és majd innentől mindig), de az adatokat az előző hetiekben is korrigáltam.

Köszi, hogy észrevetted!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Lehet tudni miért van ilyen korán a meccs? (óraátállítás csak -1 óra lenne)NB2
19:00 mínusz 3 és fél óra mínusz 1 óra = 14:30


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Lehet tudni miért van ilyen korán a meccs? (óraátállítás csak -1 óra lenne)NB2
Olvasd el a tweetet még1x, figyelmesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Lehet tudni miért van ilyen korán a meccs? (óraátállítás csak -1 óra lenne)
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
galuska ‏@galuskahulud 13 p13 perccel ezelőtt
BREAKING! vasárnap 14:30-kor élőben a Sport1-en Atlanta Falcons-Detroit Lions Londonból! #nflhu
Fuckyeaaaaaaaaaaaaaaaaaah!Bazzani
"foci" helyett?
No way!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
twitter fan map

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
galuska ‏@galuskahulud 13 p13 perccel ezelőtt

BREAKING! vasárnap 14:30-kor élőben a Sport1-en Atlanta Falcons-Detroit Lions Londonból! #nflhu

Fuckyeaaaaaaaaaaaaaaaaaah!

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Hátha érdekel valakit:

Néhány éve kedvtelésből elkezdtem csinálni egy saját idény közbeni NFL Power Ranking-et. Nem versenyezve persze Hörivel és a Bowl.hu-val (azzal nem is lehet 😊), inkább csak érdekességnek szánom. Teljesen más elven készül, az enyém a győzelmi mérlegekből számolódik. Az ilyen rankingnak az első 4-5 fordulóban nincs értelme, mert még nincs elég statisztikai adat, de a 7. forduló után már érdemes lehet megnézni. úgyhogy el is készült az idei első lista a 7. heti eredményekkel bezárólag.

A rangsor számítási elve röviden: A rangsort a "Power Index" adja, ami a W/L arány és a schedule erősségének szorzata, ahol a schedule erősségét az ellenfelek összesített győzelmi/vereség mutatója adja. (Egyszerűen összeszorzom a W/L arányt az ellenfelek összesített W/L arányával, és felszorzom százzal, hogy ne egy 1-nél kisebb tört szám legyen.) Az összesítésnél nem veszem figyelembe az adott csapattal játszott meccseket, hogy a W/L arány ne számítson duplán. (Tehát pl. mondjuk a Cincinatti strenght of schedule-jebe nincsenek beleszámolva az ellenfelek Bengals-al játszott meccsei.) Kétféle Power indexet is számolok, az egyik (R1) konstans 1-nek veszi a győzelmeket és 0-nak a vereségeket, a másik (R2) pedig 5%-al nagyobb súllyal veszi figyelembe az idegenbeli és 5%-al kisebb súllyal a hazai győzelmeket.

És akkor a rangsor: NFL Power Rankings by peterk

Jó böngészést annak akit érdekel. 😊 (A rangsort hetente frissíteni fogom a hétfő esti rangadók után.)peterk2005
Lehet hogy nem jól értettem valamit, de a Carolina 3,5-3,5 W/L mutatója miért ugyanolyan ratio-t ad mint a 4-3 -as csapatoké, (.57) miért nem .50-et?
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hátha érdekel valakit:

Néhány éve kedvtelésből elkezdtem csinálni egy saját idény közbeni NFL Power Ranking-et. Nem versenyezve persze Hörivel és a Bowl.hu-val (azzal nem is lehet 😊), inkább csak érdekességnek szánom. Teljesen más elven készül, az enyém a győzelmi mérlegekből számolódik. Az ilyen rankingnak az első 4-5 fordulóban nincs értelme, mert még nincs elég statisztikai adat, de a 7. forduló után már érdemes lehet megnézni. úgyhogy el is készült az idei első lista a 7. heti eredményekkel bezárólag.

A rangsor számítási elve röviden: A rangsort a "Power Index" adja, ami a W/L arány és a schedule erősségének szorzata, ahol a schedule erősségét az ellenfelek összesített győzelmi/vereség mutatója adja. (Egyszerűen összeszorzom a W/L arányt az ellenfelek összesített W/L arányával, és felszorzom százzal, hogy ne egy 1-nél kisebb tört szám legyen.) Az összesítésnél nem veszem figyelembe az adott csapattal játszott meccseket, hogy a W/L arány ne számítson duplán. (Tehát pl. mondjuk a Cincinatti strenght of schedule-jebe nincsenek beleszámolva az ellenfelek Bengals-al játszott meccsei.) Kétféle Power indexet is számolok, az egyik (R1) konstans 1-nek veszi a győzelmeket és 0-nak a vereségeket, a másik (R2) pedig 5%-al nagyobb súllyal veszi figyelembe az idegenbeli és 5%-al kisebb súllyal a hazai győzelmeket.

És akkor a rangsor: NFL Power Rankings by peterk

Jó böngészést annak akit érdekel. 😊 (A rangsort hetente frissíteni fogom a hétfő esti rangadók után.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
érdekes ez a térkép 😊
https://cdn.cms-twdigitalassets.com/content/dam/developer-twitter/redesign-2021-images/og-social-card/devwebsite_card_tn.jpg.twimg.768.jpg
Use Cases, Tutorials, & Documentation
Publish & analyze posts, optimize ads, & create unique customer experiences with the X API, X Ads API, & X Embeds.

#KeepPounding
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A szerda a PR-é, ezért nem rakom fel még a bowl.hu-ra, de addig linkelem ide is
 ncaahu.wordpress.com/2014/10/22/nezz-college-footballt/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
TD passz rekorderek
 www.footballperspective.com/passing-kings-from-freidman-to-manning/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Valaki ki tudna segíteni némi infoval azok közül akik már jártak a Wembleyben? Mennyire veszik szigorúan az ülések, hovatovább a szektorok közti átjárást? Egy szektor csúszásról lenne szó. Köszi!gyeek
Meglepodnek ha megtudnad oldani.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Valaki ki tudna segíteni némi infoval azok közül akik már jártak a Wembleyben? Mennyire veszik szigorúan az ülések, hovatovább a szektorok közti átjárást? Egy szektor csúszásról lenne szó. Köszi!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nyilván mi sem mentünk el szó nélkül a rekorddöntés mellett, de természetesen más meccsekről is beszéltünk:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-7


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Peyton az évek tükrében.
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11735087/peyton-mannning-all-touchdown-leader

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "