NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 938 — Jó ötletnek tűnt!
chill emberek, mindenki tudja hogy a high school foci a menő

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
De miért vetnék össze két meccset két különböző ligában?
Pusztán a száraz, szikár statisztikákat írtam a fordulóból, azon meccsek ereményeit, ahol 2 top25-ös csapat játszott egymással.
Sobri Jóska
vs.

Pusztán arra világítottam rá (...) hogy statisztikával nem lehet senkit se meggyőzni, és bármit alá lehet támasztani. Sobri Jóska
De irreleváns statisztikákra hivatkozni számomra nagyon gagyi.
Engem jobban meggyőzöl ha beteszel egy 2 perces hangulatvideót, mintha 2 oldalnyi kifacsart, összeeszkábált statisztikát. (...) Nem kell statisztika se az epereladásokról, se a dinnyemérgezésekről.Sobri Jóska
avagy magyarul: "lehet érvelni, de ha nem tudod az én eszközeimmel bizonyítani, akkor automatikusan nekem van igazam", lásd Brady kiégése, az örök klasszikus 😊 #vivainconsistency

btw takarodjatok meccseket nézni, win-win lesz a vége 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van vagy kicsit paranoiás? Ki kezdte most el az összehasonlítást, én? De ha már belementél, fejtsd is ki kérlek, hogy az a stat miben is támasztja alá a te véleményedet, mert nekem ez így elég kevés, ahogy arra rá is mutattam.baggio
Nem vagyok az.
A kérdésre is válaszolsz? Tényleg szeretném megérteni a dolgot.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Olyan sajnos nincs az NFL-ben.
Szar az egész, nem is nézem.
Amúgy Te minek nézed ha ilyen szar?Bazzani
mert az amerikai futballt szeretem, és nem tudnék úgy tükörbe nézve okoskodni a draftról, a játékról és miegyébről, ha nem ismerném mindkét ligátbaggio
De azzal mit érsz el ha az egyiket folyamatosan sározod?
Mert mostanában minden második (persze túlzok) hozzászólásodban azt lehet olvasni, hogy az NFL-ben minden szar bezzeg az NCAA-ben.
Biztos én vagyok a hülye, de nem értem.
Ettől többen néznek majd egyetemi meccseket?Bazzani
Nem vagy kicsit paranoiás? Ki kezdte most el az összehasonlítást, én? De ha már belementél, fejtsd is ki kérlek, hogy az a stat miben is támasztja alá a te véleményedet, mert nekem ez így elég kevés, ahogy arra rá is mutattam.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
tessék nekiülni és összevetni a két nap különbséggel ugyanott játszott Miami Dolphins vs Buffalo Bills és Miami Hurricanes vs Florida State Seminoles mérkőzéseket (mind a kettő fontos volt a rájátszásért zajló küzdelemben), majd pókerarccal kijelenteni, hogy előbbit ajánlaná bárki is annak, akit érdekel az amerikai futball

#fucklogicbaggio
De miért vetnék össze két meccset két különböző ligában?
Pusztán a száraz, szikár statisztikákat írtam a fordulóból, azon meccsek ereményeit, ahol 2 top25-ös csapat játszott egymással.
Múltkor elég volt beírni a statokat, számokat, máris bizonyítóerőt képeztek, most meg már látni kéne a meccseket is?!

#fucklogic
#vivainconsistencySobri Jóska
Akkor hallgatom, hogy a TNF, SNF, MNF blowoutok közül (melyet nem hasonlítottam össze alapból semmivel, csak aztán kérésre próbáltam NCAA adatokra is lefordítani) melyik is volt jó, vagy legalább nézhető mérkőzés. Én meg tudom válaszolni, hogy szinte egyik sem, mert (részben) láttam mindegyiket, ahogy azt is megtudom válaszolni, hogy az általad most idézett öt mérkőzése eredménye közül kettő félrevezető, mert ezeket is figyeltem, nem úgy érvelek, hogy ránézek egy statra, aztán elvárom, hogy azok beszéljenek magukért.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Olyan sajnos nincs az NFL-ben.
Szar az egész, nem is nézem.
Amúgy Te minek nézed ha ilyen szar?Bazzani
mert az amerikai futballt szeretem, és nem tudnék úgy tükörbe nézve okoskodni a draftról, a játékról és miegyébről, ha nem ismerném mindkét ligátbaggio
De azzal mit érsz el ha az egyiket folyamatosan sározod?
Mert mostanában minden második (persze túlzok) hozzászólásodban azt lehet olvasni, hogy az NFL-ben minden szar bezzeg az NCAA-ben.
Biztos én vagyok a hülye, de nem értem.
Ettől többen néznek majd egyetemi meccseket?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Olyan sajnos nincs az NFL-ben.
Szar az egész, nem is nézem.
Amúgy Te minek nézed ha ilyen szar?Bazzani
mert az amerikai futballt szeretem, és nem tudnék úgy tükörbe nézve okoskodni a draftról, a játékról és miegyébről, ha nem ismerném mindkét ligát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Rangsoroltak egymás elleni meccsei a héten az NCAA-ben:

Mississippi State (1) - Alabama (5) 20-25
Ohio State (8) - Minnesota (25) 31-24
Auburn (9) - Georgia (15) 7-34
Nebraska (16) - Wisconsin (20) 24-59
Clemson (19) - Georgia Tech (22) 6-28

Utsó 3 izgi lehetett...Sobri Jóska
láttad is őket vagy csak beraktad az eredményt, mert úgyis csupán a végső győztes kiléte számít, minek meccset nézni egyáltalán?

tessék nekiülni és összevetni a két nap különbséggel ugyanott játszott Miami Dolphins vs Buffalo Bills és Miami Hurricanes vs Florida State Seminoles mérkőzéseket (mind a kettő fontos volt a rájátszásért zajló küzdelemben), majd pókerarccal kijelenteni, hogy előbbit ajánlaná bárki is annak, akit érdekel az amerikai futball

#fucklogicbaggio
De miért vetnék össze két meccset két különböző ligában?
Pusztán a száraz, szikár statisztikákat írtam a fordulóból, azon meccsek ereményeit, ahol 2 top25-ös csapat játszott egymással.
Múltkor elég volt beírni a statokat, számokat, máris bizonyítóerőt képeztek, most meg már látni kéne a meccseket is?!

#fucklogic
#vivainconsistency

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Olyan sajnos nincs az NFL-ben.
Szar az egész, nem is nézem.
Amúgy Te minek nézed ha ilyen szar?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Rangsoroltak egymás elleni meccsei a héten az NCAA-ben:

Mississippi State (1) - Alabama (5) 20-25
Ohio State (8) - Minnesota (25) 31-24
Auburn (9) - Georgia (15) 7-34
Nebraska (16) - Wisconsin (20) 24-59
Clemson (19) - Georgia Tech (22) 6-28

Utsó 3 izgi lehetett...Sobri Jóska
láttad is őket vagy csak beraktad az eredményt, mert úgyis csupán a végső győztes kiléte számít, minek meccset nézni egyáltalán?

tessék nekiülni és összevetni a két nap különbséggel ugyanott játszott Miami Dolphins vs Buffalo Bills és Miami Hurricanes vs Florida State Seminoles mérkőzéseket (mind a kettő fontos volt a rájátszásért zajló küzdelemben, egyaránt pozitív mérlegű csapatokkal prime-time időpontban), majd pókerarccal kijelenteni, hogy előbbit ajánlaná bárki is annak, akit érdekel az amerikai futball

#fucklogic


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélnibaggio
Rangsoroltak egymás elleni meccsei a héten az NCAA-ben:

Mississippi State (1) - Alabama (5) 20-25
Ohio State (8) - Minnesota (25) 31-24
Auburn (9) - Georgia (15) 7-34
Nebraska (16) - Wisconsin (20) 24-59
Clemson (19) - Georgia Tech (22) 6-28

Utsó 3 izgi lehetett...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE INDBazzani
és ez mit is jelent? eddig azért volt csodálatos az NFL, mert annyira kiegyenlített a liga, hogy ilyen sose jött össze, most meg azért, mert igen?

dőljön el mind a négy (színvonalas) meccs a negyedik negyedben/hosszabbításban, aztán van miről beszélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom, hogy szar az NFL meg gagyi a TNF, SNF, MNF meg százszor jobb az NCAA meg minden de azért picit érdekes forduló ez:
Good morning & welcome to the 1st Sunday in history featuring 4 games w every team 6-3 or better. SEA KC, PHI GB, DET AZ, NE IND

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Kinyitották a regisztrációt (meghívásos alapú) a live247-re, két embert minden tag meghívhat, ha érdekel valakit, szívesen segítek.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Roethlisberger/Mettenberger have longest last names of any QB matchup in NFL history.vassadi
És gondolom Bergerből sem volt több egy meccsen. Minden arra utal, hogy egy bűnszar meccs lesz 😛Wyatt
Hmmm, Schwarzenegger akkor igazán kimehetne megnézni majd ezt a meccset. 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Roethlisberger/Mettenberger have longest last names of any QB matchup in NFL history.vassadi
És gondolom Bergerből sem volt több egy meccsen. Minden arra utal, hogy egy bűnszar meccs lesz 😛

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
Roethlisberger/Mettenberger have longest last names of any QB matchup in NFL history.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
NFL All Bargain Team
 grantland.com/the-triangle/the-nfl-all-bargain-team-2/
Csapat a legjobb árértékarányú játékoskból a grantland szerint.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
8 Super Bowl contender:
 www.sportsonearth.com/article/101292238/nfl-super-bowl-contenders-packers-cowboys-patriots-broncos

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Bengals, Cardinals, London - többek között ezekről beszéltünk az e heti videónkban:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-10
(Természetesen tippeltünk is a jövő heti találkozókra)zolika26
Nem múkod a vidi az oldalon 😊 " Content unavailable
We're sorry, but this video is unavailable on this device."

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Palmer egy non-kontakt esetnél szenvedett ACL-szakadást. baggio
ott volt kontakt, Barron ugyan direktben nem ütközött Palmer-rel, de pont annyira forgatta meg, ami elég volt ahhoz, hogy Palmer egyensúlyi helyzete megváltozzon és ez elég volt a szalagszakadáshoz.
az nfl.com is sack-nek hozza az esetet.
3-7-STL 28 (11:40) (Shotgun) 3-C.Palmer sacked at STL 35 for -7 yards (26-M.Barron). ARI-3-C.Palmer was injured during the play.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Márha persze elfogadunk téged mint a szakma csimborasszóját...peach
Márha.
De ha nem, az a leírt tényeken mit sem változtat.
Ami pedig vélemény és nem tény, azon még annyit sem.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán itt is helye van, ha nincs majd kiveszitek 😀:

Köszönjük Bowl.hu!!!!!!! Minden alkotónak, szerkesztőnek, működtetőnek, a billentyűzetkoptatók nevében!!!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Számomra vele kapcsolatban a legmeghatározóbb élmény a 2010 januári Bengals-Jets Wild Card-meccs, ahol az év edzőjének választott Marvin Lewis kirúgását követeltebaggio
vátesz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
Számomra vele kapcsolatban a legmeghatározóbb élmény a 2010 januári Bengals-Jets Wild Card-meccs, ahol az év edzőjének választott Marvin Lewis kirúgását követelte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal