NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
milyen jó, hogy már csak 3 hét van az alapszakaszból + a PO, az NCAA-ben meg már csak a bowl meccsek és a rájátszás. remélem akkor ismét előjön ez a téma, hogy a Bama milyen jó meccset játszott az Ohio State-tel, miközben a Colts milyen simán verte a Bengalst, szerintem senki sem unja még ezt a témát


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom megint sikerült sokat beszélni, és keveset mondani 😉 😛 | csak ahogy én szoktam 😀 ( |
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
Ahogy nézem sokkal több lehetett a morál+szerencse növelő szarság a giants hősénél 😀😀dugo1993
focihoz Playoff simulator, HOMM3hoz Battle simulator 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Akkor nézzük ennek a hétvégének a rangadóit az NFL-ben:

PIT - CIN 42:21
IND - CLE 25:24
BAL - MIA 28:13
KC - ARI 14:17
BUF - DEN 17:24
SEA - PHI 24:14
NE - SD 23:14

Egy csomó szám, és ismét csak azt bizonyítja, hogy se az NCAA, se az NFL nem nyújt garantáltan jobb, izgalmasabb szórakozást. Szerintem 5:2 az izgi meccsek javára.
És nem igaz, hogy az NFL prime time meccsek egyértelműen kevésbbé lennének minőségibbek, mint az NCAA rangadók.Sobri Jóska
Nézd, úgy tényleg nincs értelme vitatkozni, ha bemásolsz egy rakat eredményt olyan meccsekről, amiket nem láttál, majd összehasonlítod őket, hogy melyik volt a szórakoztatóbb (akár címezhetném mustaine-nek is, akit az első és erre a kommentre adott lájkból ítélve meggyőzött alapos érvelésed).

Nálam ez volt a helyzet hétvégén:

Csütörtök éjszaka: Chicago vs Dallas / East Carolina vs UCF - utóbbi se volt jó színvonalú, de legalább szoros és izgalmas, ami egy felejthetetlen Hail Mary-vel dőlt el. 1:0 az NCAA-nek
Péntek éjszaka: Oregon vs Arizona - relatíve gyenge mérkőzés, de legalább láthattam megint egy korszakos zsenit játszani, 2:0
Szombat 18 óra: TCU vs Iowa State - hamar eldőlt, de ment közben pl. az LA Tech-Marshall is, király mérkőzés 3:0
Szombat 22 óra: Alabama vs Missouri - a Mizzou nem tudta tartani a lépést a Bamával, én viszont át tudtam kapcsolni az oklahomai állami rivalizálásra, melyet fantasztikus fordítással hosszabbításban nyert az Okie State. 4:0
Szombat éjfél: Ohio State vs Wisconsin - alázás, de az egerem még működik, így a Florida State-Georgia Tech-re átkapcsolva megint látok egy hangulatos és korrekt amerikaifoci-mérkőzést. 5:0
Vasárnap 19 óra: Cleveland vs Indianapolis - bár Hoyer (és Luck) mindent megtesz szórakozásom ellen, maga a meccs az eredménykövetéssel együtt kellemes program, 5:1
Vasárnap 22:30: Philadelphia vs Seattle - nagy csalódás és még Sanchez is cserben hagyott, a végén legalább mutatnak pár képkockát Kelly és Carroll 2009-es Oregon-USC összecsapásáról

A végeredmény 5:2 az NCAA-nek, a győztes én vagyok, mert láttam minimum 6 jó mérkőzést kedvenc sportágamból.baggio
Tehát azért nézzen mindenki NCAA-t inkább mert ott "meglepő mód" egy nagyobb halmazból, több a jó meccs.

Ez egy szép szemlélet, csak a legtöbb ember nem azért néz meccset mert leül és azt mondja, nézzünk egy kis amcsi focit tök mindegy kijátszik, hanem a saját csapata mellett, rivális ellen szurkolni akar. Így tök irreleváns nekik, hogy fú mekkora Hail-Mary volt East Carolina vs UCF mert egyszerűen nem érdekli őket.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Akkor nézzük ennek a hétvégének a rangadóit az NFL-ben:

PIT - CIN 42:21
IND - CLE 25:24
BAL - MIA 28:13
KC - ARI 14:17
BUF - DEN 17:24
SEA - PHI 24:14
NE - SD 23:14

Egy csomó szám, és ismét csak azt bizonyítja, hogy se az NCAA, se az NFL nem nyújt garantáltan jobb, izgalmasabb szórakozást. Szerintem 5:2 az izgi meccsek javára.
És nem igaz, hogy az NFL prime time meccsek egyértelműen kevésbbé lennének minőségibbek, mint az NCAA rangadók.Sobri Jóska
Nézd, úgy tényleg nincs értelme vitatkozni, ha bemásolsz egy rakat eredményt olyan meccsekről, amiket nem láttál, majd összehasonlítod őket, hogy melyik volt a szórakoztatóbb (akár címezhetném mustaine-nek is, akit az első és erre a kommentre adott lájkból ítélve meggyőzött alapos érvelésed).

Nálam ez volt a helyzet hétvégén:

Csütörtök éjszaka: Chicago vs Dallas / East Carolina vs UCF - utóbbi se volt jó színvonalú, de legalább szoros és izgalmas, ami egy felejthetetlen Hail Mary-vel dőlt el. 1:0 az NCAA-nek
Péntek éjszaka: Oregon vs Arizona - relatíve gyenge mérkőzés, de legalább láthattam megint egy korszakos zsenit játszani, 2:0
Szombat 18 óra: TCU vs Iowa State - hamar eldőlt, de ment közben pl. az LA Tech-Marshall is, király mérkőzés 3:0
Szombat 22 óra: Alabama vs Missouri - a Mizzou nem tudta tartani a lépést a Bamával, én viszont át tudtam kapcsolni az oklahomai állami rivalizálásra, melyet fantasztikus fordítással hosszabbításban nyert az Okie State. 4:0
Szombat éjfél: Ohio State vs Wisconsin - alázás, de az egerem még működik, így a Florida State-Georgia Tech-re átkapcsolva megint látok egy hangulatos és korrekt amerikaifoci-mérkőzést. 5:0
Vasárnap 19 óra: Cleveland vs Indianapolis - bár Hoyer (és Luck) mindent megtesz szórakozásom ellen, maga a meccs az eredménykövetéssel együtt kellemes program, 5:1
Vasárnap 22:30: Philadelphia vs Seattle - nagy csalódás és még Sanchez is cserben hagyott, a végén legalább mutatnak pár képkockát Kelly és Carroll 2009-es Oregon-USC összecsapásáról

A végeredmény 5:2 az NCAA-nek, a győztes én vagyok, mert láttam minimum 6 jó mérkőzést kedvenc sportágamból.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltanibaggio
Ja.
Ahogy ha nem tetszik egy csütörtöki vagy akármikori prime time NFL meccs, szintúgy oda kapcsolok, ahova akarok. Vagy filmet nézek, olvasok, csinálok bármit, ami szórakoztat.
Mi következik ebből?
Az biztos nem, hogy az NCAA az izgalmasabb/szórkoztatóbb/szinvonalasabb, mint az NFL.
Maximum annyi, hogy több meccs van egyidőben.Sobri Jóska
Ha már a vita kedvéért vitát generálsz, ennél talán jobb érveket is felhozhatnál, mert ilyen alapon meg kurvázni is lehet akár az NFL meccsek helyett, szóval megyek is a rosszlanyok.hu-ra nézni valakit, ha esetleg a Seahawks-Philly nem lenne olyan jó, mint azt várom.

Amerikaifoci fórumon amerikafociról beszélünk, nem szubjektív prioritási listákról. Aki ezt a sportot szereti, annak több opciója van egy - számára így nyilvánvalóan - szórakoztató mérkőzés kifogására, ha az NCAA-t követi, mintha kizárólag az NFL-re fókuszál, ennyi a történet. Muszáj példálóznom "csak szőke nők vs bármilyen hajszín"-nel vagy ez is elég ahhoz, hogy megértsd?baggio
Akkor nézzük ennek a hétvégének a rangadóit az NFL-ben:

PIT - CIN 42:21
IND - CLE 25:24
BAL - MIA 28:13
KC - ARI 14:17
BUF - DEN 17:24
SEA - PHI 24:14
NE - SD 23:14

Egy csomó szám, és ismét csak azt bizonyítja, hogy se az NCAA, se az NFL nem nyújt garantáltan jobb, izgalmasabb szórakozást. Szerintem 5:2 az izgi meccsek javára.
És nem igaz, hogy az NFL prime time meccsek egyértelműen kevésbbé lennének minőségibbek, mint az NCAA rangadók.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Abban a pillanatban eldőlt minden! 😀😀😀
 www.si.com/nfl/2014/12/07/st-louis-rams-washington-redskins-robert-griffin-iii-trade-captains

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
Ahogy nézem sokkal több lehetett a morál+szerencse növelő szarság a giants hősénél 😀😀

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerintem meg kurvaunalmas két hetente ezen vitatkozni, úgyhogy akár abba is lehetne hagyni.

köszi.shawnka
szerintem meg egy fórumon arról ír az ember, amiről akar, ha az kapcsolódik adott topic témájához

senkit nem érdekel, hogy számodra ez épp kurvaunalmas-e, ahogy a Saints topicba betett legutóbbi kommentednek se volt semmi értelme szerintem, mégis ott van és nem lehet ellene mit tennibaggio
ok.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
szerintem meg kurvaunalmas két hetente ezen vitatkozni, úgyhogy akár abba is lehetne hagyni.

köszi.shawnka
szerintem meg egy fórumon arról ír az ember, amiről akar, ha az kapcsolódik adott topic témájához

senkit nem érdekel, hogy számodra ez épp kurvaunalmas-e, ahogy a Saints topicba betett legutóbbi kommentednek se volt semmi értelme szerintem, mégis ott van és nem lehet ellene mit tenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerintem meg kurvaunalmas két hetente ezen vitatkozni, úgyhogy akár abba is lehetne hagyni.

köszi.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Ha már a vita kedvéért vitát generálsz, ennél talán jobb érveket is felhozhatnál, mert ilyen alapon meg kurvázni is lehet akár az NFL meccsek helyett, szóval megyek is a rosszlanyok.hu-ra nézni valakit, ha esetleg a Seahawks-Philly nem lenne olyan jó, mint azt várom.
Amerikaifoci fórumon amerikafociról beszélünk, nem szubjektív prioritási listákról. Aki ezt a sportot szereti, annak több opciója van egy - számára így nyilvánvalóan - szórakoztató mérkőzés kifogására, ha az NCAA-t követi, mintha kizárólag az NFL-re fókuszál, ennyi a történet. Muszáj példálóznom "csak szőke nők vs bármilyen hajszín"-nel vagy ez is elég ahhoz, hogy megértsd?baggio
Ha nem gond kiemelném a lényeget!
rosszlányok.hu

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltanibaggio
Ja.
Ahogy ha nem tetszik egy csütörtöki vagy akármikori prime time NFL meccs, szintúgy oda kapcsolok, ahova akarok. Vagy filmet nézek, olvasok, csinálok bármit, ami szórakoztat.
Mi következik ebből?
Az biztos nem, hogy az NCAA az izgalmasabb/szórkoztatóbb/szinvonalasabb, mint az NFL.
Maximum annyi, hogy több meccs van egyidőben.Sobri Jóska
Ha már a vita kedvéért vitát generálsz, ennél talán jobb érveket is felhozhatnál, mert ilyen alapon meg kurvázni is lehet akár az NFL meccsek helyett, szóval megyek is a rosszlanyok.hu-ra nézni valakit, ha esetleg a Seahawks-Philly nem lenne olyan jó, mint azt várom.

Amerikaifoci fórumon amerikafociról beszélünk, nem szubjektív prioritási listákról. Aki ezt a sportot szereti, annak több opciója van egy - számára így nyilvánvalóan - szórakoztató mérkőzés kifogására, ha az NCAA-t követi, mintha kizárólag az NFL-re fókuszál, ennyi a történet. Muszáj példálóznom "csak szőke nők vs bármilyen hajszín"-nel vagy ez is elég ahhoz, hogy megértsd?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
😀😀
Ó, Heroes 3 - mennyit játszottam anno ezzel. A Giantsnél kár hogy nincs olyan, hogy utálja a Főnixeket (= Tom Brady is az, és már 2× legyőzték. Bár lehet, ő és a Pats valamelyik sárkány?) 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
mikor raktam ki a cikkelyt és rákerestem egy random titans - giants képre, nem sok releváns találat volt 😀

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltanibaggio
Ja.
Ahogy ha nem tetszik egy csütörtöki vagy akármikori prime time NFL meccs, szintúgy oda kapcsolok, ahova akarok. Vagy filmet nézek, olvasok, csinálok bármit, ami szórakoztat.
Mi következik ebből?
Az biztos nem, hogy az NCAA az izgalmasabb/szórkoztatóbb/szinvonalasabb, mint az NFL.
Maximum annyi, hogy több meccs van egyidőben.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
a kettő még jobb volt 😊


Hp: 150 Att: 13 Def: 10 Dam: 20-30 Sp: 4 (average) - - C: 1250+1G
Special: Immune to mind affecting spells.
Giant. I never use them because upgrading will cost an enormous pile of cash!



Hp: 300 Att: 15 Def: 15 Dam: 20-30 Sp: 6 (v.fast) - Shots: 16S C: 5000+2G
Special: Immune to mind affecting spells, no penalty for attacking adjacent units.
Titan. Best shooter in the game. Are Black dragons the strongest? Titans doubt it. But what a cost..!


---

Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
Húúúú de imádtam...lehet fel is teszem újra 😀

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
1-3-as Chargers decemberben -> irreális.empty taxi

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
1-3-as Chargers decemberben -> irreális.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan

Volt már szó az NFC-ről, itt az ideje végignézni az esélyeket az AFC-ben. Nem egyszerű a helyzet, hiszen a tizenhat csapatból tizenkettőnek (!) van reális esélye playoffba jutni. A tizenkettőből tizenegynek pozitív a mérlege, a tizenkettediknek pedig 6-6. Ebben a kiélezett szituációban rengeteg forgatókönyv elképzelhető, a következő sorokban pedig ezek közül egyet fogok felvázolni.

Dél

Kezdjük talán a legegyszerűbbnek tűnő divízióban. Délen ugyanis két csapat már csak a csúfos utolsó hely elkerüléséért harcol, az Indianapolis gyakorlatilag biztos elsőnek tekinthető, a Houston pedig a wild card helyre pályázik. A Colts sorsolása tűnik nehezebbnek, hiszen ma este a 7-5-ös Cleveland otthonába látogatnak, jövő héten a csoportrivális Texanst fogadják, majd tizenhatodik héten a Cowboys, a tizenhetediken a Titans vendége lesz Chuck Pagano csapata. Az utolsó forduló jutalomjáték lehet, ha a Texanst sikerül legyőzni jövő héten, akár a kiemelésért is harcban lehet a Colts. A Houstonnak mindenképpen nyernie kell az összes meccsét, ha reális eséllyel akarnak pályázni a wild card helyre. Erre a két Jacksonville elleni összecsapás jó esélyt biztosít, azonban a Colts és a Ravens nehezebb falatnak bizonyulhat


Nyugat

Bonyolódik a helyzet, nyugaton ugyanis három csapat harcol a csoportelsőségért. A Broncos lépéselőnyben van a San Diego előtt, a KC pedig a Chargers mögött kullog egy meccsel. A divízió végén a Raiders 1-11-es mérlege biztosítja, ők már csak az 1/1-ért lehetnek harcban. A Broncos, a Chargers és a Chiefs hármas közül a californiai csapat sorsolása tűnik a legnehezebbnek, hiszen előbb a New Englandet és a Denvert fogadják, majd San Franciscoba és Kansas Citybe látogatnak. Győzelmi kényszerben játszik végig a San Diego, de Philip Rivers decemberi formáját ismerve akár mindegyik összecsapáson győztesen vonulhatnak le a pályáról. A Denvernek két nehezebb idegenbeli meccse van, két könnyebbnek tűnő hazai mellett. Bár ha a Buffalot könnyű ellenfélnek nevezem, az nem feltétlenül fedi a valóságot. Az utolsó fordulóban a Raiders mindenképp verhető, a két idegenbeli meccs közül (@San Diego, @Cincinnati) pedig egyet be kell húznia John Foxéknak. A Chiefs talán eljátszotta a nagy esélyét, amikor kikapott Oaklandben, de azért még nincs minden veszve. A formahanyatláson áteső Arizona, majd az idegenben esélytelennek tűnő Raiders után a Pittsburgh és a San Diego ellenfele lesz Andy Reid csapata. Szerencsés forgatókönyv esetén ezen mérkőzések közül három nyerhetőnek tűnik.


Észak

Bumm, négy pozitív mérlegű csapat. Ha innen akárki meg tudja jósolni, hogy ki jut tovább, az menjen el lottózni, mert a Bengals jelenleg csak másfél meccsel van az őt követő hármas (Ravens, Steelers, Browns) mögött. A 8-3-1-gyel álló ohioi csapatra három csoportmeccs vár, kétszer a Steelers, egyszer pedig a Browns ellen. Rajtuk kívül még a fent említett Denvert fogadják, ahol akár ki is kaphatnak, ha a többi hétvégén győzni tudnak. A Ravens három pozitív mérlegű ellenféllel találkozik, a 14. héten a Miamival, a 16. héten Houstonnal, a 17. héten pedig a Clevelanddel. Közte egy nem túl pozitív emlékeket ébresztő Jacksonville-lel, akik már tréfálták meg a Baltimoret az utóbbi pár évben. A Steelers a már említett két nagyon keménynek ígérkező Bengals meccsen kívül a szintén rájátszásért küzdő Atlantához látogat, majd a Kansas Cityt fogadja. A továbbra is Brian Hoyert favorizáló clevelandiek előbb a Coltsot és a Bengalst fogadják, majd Carolinába és Baltimoreba látogatnak. Na akkor most tippeljen valaki, hogy ki fog továbbjutni...


Kelet

Keleten a remek formában lévő Patriots tűnik a legesélyesebbnek, és a Miami, valamint a Buffalo is reális eséllyel pályázik a playoffra. A Pats első helye gyakorlatilag biztosra vehető, a floridai és a New York-i csapat között pedig az dönthet, hogy melyiknek van könnyebb sorsolása. A Dolphins mellett szól, hogy még találkoznak a Minnesotával és a New York Jetsszel, papírforma alapján ezeket az összecsapásokat hozniuk kell. Ezzel szemben a Buffalo a liga három legjobb csapatával mérkőzik meg a Raiders mellett, előbb a Denverrel és a Green Bayjel, majd az utolsó héten a New Englanddel. Ezek alapján egy 8-8 körüli Buffalot várok, bár a brutál védelmek már tréfálták meg idén az elit QB-kat. Itt Manning Rams elleni teljesítményére, Rodgers első fordulóbeli szenvedésére a Seahawksszal szemben, vagy Brady Chiefs ellen mutatott játékára gondolok. Valószínűsíthető, hogy a Miami legalább két meccsét hozza, így komoly eséllyel pályázva az egyik wild card helyre.


Próbálgatva az ESPN Playoffs Machine-t, arra döbbentem rá, hogy az általam beállított eredmények esetén akár egyetlen meccsen múlhat négy csapat sorsa. A tizenötödik heti Bengals @ Browns összecsapáson Bengals győzelem esetén a Cincinnati mellett a Kansas City juthat be a rájátszásba, clevelandi siker esetén pedig a Steelers és a Ravens lehet a befutó. Fontos hozzátenni, hogy ez egyelőre egy rengeteg változós függvény. Elcsépelt közhely, de gyakorlatilag bármi történhet, sérülések, vagy formahanyatlások (lásd tavalyi Dolphins) átírhatják a teljes forgatókönyvet.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
gondolom a többségnek feltűnt az oldalsában kiírva, hogy a 15. héttől már SNF is lesz a Sport TV-n, szóval folyamatos tripleheaderekkel lehet kalkulálni az ünnepi időszakban.Höri
Pazar, mondjuk egy Colts–Pats, Chargers–Pats körnek jobban örültem volnaWyatt
A 2. az egy sima meccs lesz, tipikus prime football.Sixo67
Az elsőnél is simább? 😊Wyatt
Ott nem tudom mennyivel nyertek, de ,hogy ellenünk 20+ fogtok kikapni az fix.Sixo67
A 20-21 még kevés^^

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 805 — LIGHTS OUT!
gondolom a többségnek feltűnt az oldalsában kiírva, hogy a 15. héttől már SNF is lesz a Sport TV-n, szóval folyamatos tripleheaderekkel lehet kalkulálni az ünnepi időszakban.Höri
Pazar, mondjuk egy Colts–Pats, Chargers–Pats körnek jobban örültem volnaWyatt
A 2. az egy sima meccs lesz, tipikus prime football.Sixo67
Az elsőnél is simább? 😊Wyatt
Ott nem tudom mennyivel nyertek, de ,hogy ellenünk 20+ fogtok kikapni az fix.