NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tuti Rodgers kapja (ez már év előtt biztos volt, mint tavaly PM 😀)
Btw, Houston egy Watt-tal való összevetésben? Akkor már Gronko az év támadója, tessék megnézni, hol van vele, és hol nélküle a Pats O
De hogy miért emelkedik ki Watt?
Mert elit futás ellen, elit passz ellen (nem csak a sackekre gondolok, a szezononként átlagban 9 feletti PD is igen masszív), ST-ben szerencsére sok szerepe nincs, mondjuk blokkolt XP-je így is van, és veszélyes célpont a red zone-ban. Azt sem lehet mondani rá, hogy ne lenne playmaker, ez az ember mindent megcsinál.
Nem az övé lett a legtöbb sack, az tény. Mondjuk ő az első, akinek két szezonban is meglett a legalább 20 sack. 3–4-es DE-ként
Houston 8 hit, 56 hurry
Watt 44 hit, 55 hurry
Tavaly is neki kellett volna kapnia az év védője díjat, tavaly előtt meg is kapta, idén is megfogja. És még mindig csak 25 éves, ez a brutális 😊

De az MVP Rodgers lesz, és csapatépítés szempontjából is egy QB mindig értékesebb lesz, mint egy DE, kivéve persze Houstonban.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 822 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én átvágnám ezt a "Rodgers vagy Watt volt az MVP" gordiuszi csomót. Adják Allen Hurnsnek és mindenki lenyugszik a picsába. 😀
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nehezen hiszem el Igor, hogy Peter Kinggel érvelsz...

de akkor egyszerűsítsük le a kérdést, holnap alapítasz egy franchise-t 2014. évi teljesítmény alapján kivel kezded a csapatépítést:
a) JJ Watt
b) Aaron Rodgers
c) valaki más
?gabtsi
nehezen hiszem el Igor, hogy Peter Kinggel érvelsz...

de akkor egyszerűsítsük le a kérdést, holnap alapítasz egy franchise-t 2014. évi teljesítmény alapján kivel kezded a csapatépítést:
a) JJ Watt
b) Aaron Rodgers
c) valaki más
?gabtsi
Attol fugg mennyi a fizujuk. Es hogy mennyi egy atlagos QB/DE fizuja... es igy lehet hogy Watt mellett dontenek.

Nem ertek egyet a leegyszerusiteseddel, es sertonek talalom. Nevezzuk at az MVP dijat "Award for one of the top QBs or maybe RBs, if there is no really good QB performance"-ra.

Azert vele ervelek mert mar elt akkor, es ujsagiro volt, amikor LT jatszott. Meg o egy MVP szavazo.

Johettem volna PFF-fel meg mas sabermetrikus cuccal is, ami meg inkabb Watt-parti, de nem hiszem hogy nagyobb sikere lenne. Talan tenorx-t kiveve...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
nehezen hiszem el Igor, hogy Peter Kinggel érvelsz...

de akkor egyszerűsítsük le a kérdést, holnap alapítasz egy franchise-t 2014. évi teljesítmény alapján kivel kezded a csapatépítést:
a) JJ Watt
b) Aaron Rodgers
c) valaki más
?gabtsi
Soldit viszem GM-nek, nem kérdés.tenorx
nem, Soldi csak time-managernek jó, Pola a GM, én a pántera, eddig ez volt az osztás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
nehezen hiszem el Igor, hogy Peter Kinggel érvelsz...

de akkor egyszerűsítsük le a kérdést, holnap alapítasz egy franchise-t 2014. évi teljesítmény alapján kivel kezded a csapatépítést:
a) JJ Watt
b) Aaron Rodgers
c) valaki más
?gabtsi
Soldit viszem GM-nek, nem kérdés.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nehezen hiszem el Igor, hogy Peter Kinggel érvelsz...

de akkor egyszerűsítsük le a kérdést, holnap alapítasz egy franchise-t 2014. évi teljesítmény alapján kivel kezded a csapatépítést:
a) JJ Watt
b) Aaron Rodgers
c) valaki más
?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mit gondoltok, ki lesz az MVP?
Nálam annyira sima döntés lenne Watt, de félek, hogy odaadják Rodgersnek vagy Murraynek vagy akárki másnak.
Egyszerűen idén nem érzem senki teljesítményét olyan kiemelkedőnek, mint Wattét.tenorx
sima Rodgers.
Watt csapata mire is ment a korszakos teljesítményével ?gabtsi
Nem 2-14 gyel zartak az iden.

Oldalakat tudnek irni errol, most telorol csak roviden.

-nem csak sack van a vilagon, hanem hit/hurry is - ami szinten befolyasolja az ellen QB passzolasi szamait..

Volt meg 44 hit es 53 hurry - ez majd 100 passing snap, ez mondjuk 500 yard 5-6 passing TD minusz. 4 forced fumble, 5 recovered - ez megintcsak 9 negative play/turnover.
De johetnek az intangible dolgokkal.. ha nem is er oda, maga a veszely, hogy Watt jon es nem J. Smith befolyasolta nem egy QB jatekat - lasd Week 16, Flacco.
Nalam a receiving TD a legkevesebb, az csak bohockodas.

Volt aki szerint jobb/dominansabb szezont tolt mint LT 86-ban.. nem is akarki mondta, Peter King.

Absolute F****g Disgrace, ha nem kapja meg.

PS: nalam Houston is TOP 10-ben lenne, bar o azert egy szinttel lejjebb van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pont Rodgers egyébként sztem gyenge fal mögött és átlagos elkapókkal is PO-ba vinne bárkit. ennyire jónak tartom, én nem gondolkodnék 3 percet se 😊

de persze nem biztos h igazam van, de az h csak JJ Watt és más senki az nem fair.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
és aki Wattot hypeolja (persze jogosan), az pl meg tudja nekem mondani, hogy ő mivel volt jobb idén mint Justin Houston pl ? vagy Kam Chancellor ?gabtsi
Hát, pl. majdnem egyedül ugyanannyi PD-t csinált, mint az utóbbi kettő együttvéve. Vagy Watt összeszedett 5 fumble-t a kiharcoltak mellett, a másik kettő egyet se. A szerzett TD-mennyiséget meg se említem.

BTW ha egy játékos csinál 20 sacket, akkor szerintem jogos, ha bekerül az MVP-mixbe, Houstonról is jogosan mehetne a vita, ha JJ nem dominált volna ennyire.atapapa
nem Watt nagyságát akarom elvitatni, bár, hogy utcahosszal jobb lenne mint bárki más, azt nem tartom feltétlenül jogosnak. csak arra próbálok rávilágítani, hogy az embertelen teljesítménye is (sajnos) kevés hatással van a csapatra. szóval igen szép a 10 PD, de azzal nem igen vagy előrébb, ha vki az ellenfél passzjátékainak pár százalékát leüti. vagy csinált 5 turnovert egy szezonban. embertelen teljesítmény, de ettől nem jutott sokkal előrébb a HOU.gabtsi
Teljesen alátámasztható az érvelésed, de ha már ennyire kiterjesztjük a vizsgálódást, akkor joggal kérdezhet bárki vissza, hogy az irányító miért egyedül kapja az MVP-címet, ha közben legalább 5 falember munkája vagy nem tudom hány elkapó teljesítménye van a sikere mögött.

Szvsz Watt dominanciája sokkal jobban izolálható a mellette játszóktól, mint egy irányítóé.
Ha az lenne a kérdés, hogy Rodgerst akarom-e harmatgyenge fallal előtte a csapatomba vagy JJ-t, akkor nem vágnám rá rögtön hogy Rodgerst.

Csak úgy 3 perc múlva ^ ^

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és aki Wattot hypeolja (persze jogosan), az pl meg tudja nekem mondani, hogy ő mivel volt jobb idén mint Justin Houston pl ? vagy Kam Chancellor ?gabtsi
Hát, pl. majdnem egyedül ugyanannyi PD-t csinált, mint az utóbbi kettő együttvéve. Vagy Watt összeszedett 5 fumble-t a kiharcoltak mellett, a másik kettő egyet se. A szerzett TD-mennyiséget meg se említem.

BTW ha egy játékos csinál 20 sacket, akkor szerintem jogos, ha bekerül az MVP-mixbe, Houstonról is jogosan mehetne a vita, ha JJ nem dominált volna ennyire.atapapa
nem Watt nagyságát akarom elvitatni, bár, hogy utcahosszal jobb lenne mint bárki más, azt nem tartom feltétlenül jogosnak. csak arra próbálok rávilágítani, hogy az embertelen teljesítménye is (sajnos) kevés hatással van a csapatra. szóval igen szép a 10 PD, de azzal nem igen vagy előrébb, ha vki az ellenfél passzjátékainak pár százalékát leüti. vagy csinált 5 turnovert egy szezonban. embertelen teljesítmény, de ettől nem jutott sokkal előrébb a HOU.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
és aki Wattot hypeolja (persze jogosan), az pl meg tudja nekem mondani, hogy ő mivel volt jobb idén mint Justin Houston pl ? vagy Kam Chancellor ?gabtsi
Hát, pl. majdnem egyedül ugyanannyi PD-t csinált, mint az utóbbi kettő együttvéve. Vagy Watt összeszedett 5 fumble-t a kiharcoltak mellett, a másik kettő egyet se. A szerzett TD-mennyiséget meg se említem.

BTW ha egy játékos csinál 20 sacket, akkor szerintem jogos, ha bekerül az MVP-mixbe, Houstonról is jogosan mehetne a vita, ha JJ nem dominált volna ennyire.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
brady, romo, manning, luck, wilson stb
franchise QB nélkul minden éllovas csapat nem jutna POba...
nyilván akkor csak QB lehet mvp mert ő hianyzik a legjobbanbraxa88
nem feltétlenül. pl peterson mvp címéhez nem sok kétség fért. és én igen elvárásnak gondolom az MVP-vel szemben, hogy még versenyben tartsa a csapatát a bajoni címért legalább. ráadásul Watték az egyik leggyengébb csoportban vannak.

Romo és Wilson ugyan nagyon hatékonyan játszanak idén, de mind a kettő csapata tudna nyerni 7-8 meccset simán a QB nélkül. Manning idén már azért nem ugyanazt hozta mint tavaly, amikor vitán felül a legjobb volt. Luck-ot gondolom viccből írtad.

nem gondolom, hogy Rodgers közelébe érhet bárki idén annyira könnyedén volt elképesztő.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
szerintem Messi lesz az MVPDexxter Tailor
Nem CR7? O_O O_Oiktriad
Igazán megkaphatná Cannavaro idén 😀 Igaz Watt kicsit többet tett érte, mint anno az olasz.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
brady, romo, manning, luck, wilson stb
franchise QB nélkul minden éllovas csapat nem jutna POba...
nyilván akkor csak QB lehet mvp mert ő hianyzik a legjobban
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rodgers nélkül mire menne a Packers szted ? 5-11 v 16-0 ?

és még annyit, hogy a díjat nem véletlenül nem év játékosa díjnak hívják, hanem MVP-nek.

és aki Wattot hypeolja (persze jogosan), az pl meg tudja nekem mondani, hogy ő mivel volt jobb idén mint Justin Houston pl ? vagy Kam Chancellor ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a gabtsi féle gondolkodás, hsz miatt érzem h felesleges mvpt választani. mert már ez se arról szól.,.
Watt a legjobb, kérdés nélkul. Ellenszavazat nélkül kellene nyernie. es leszarni h POba jutott e. 53(!) fős rosterek vannak, nehigy már 1 ember miatt jusson egy csapat POba'
több mint 9 éve
Csifu 223
sima Rodgers.
Watt csapata mire is ment a korszakos teljesítményével ?gabtsi
Azért az csak nem Watt hibája, hogy a csapattársai nem túl jók.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mit gondoltok, ki lesz az MVP?
Nálam annyira sima döntés lenne Watt, de félek, hogy odaadják Rodgersnek vagy Murraynek vagy akárki másnak.
Egyszerűen idén nem érzem senki teljesítményét olyan kiemelkedőnek, mint Wattét.tenorx
sima Rodgers.
Watt csapata mire is ment a korszakos teljesítményével ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Olyan ez kicsit, mint a soccer, ahol az aranylabdát szinte csak csatárok vagy támadó középpályások kapják, egy védőnek, pláne egy kapusnak, lehet akármilyen jó, esélye sincsKampman
vagy mint az NCAA-ben a Heisman, az utolsó győztes védő még Woodson volt 97ben, Ingramet leszámítva ebben az évezredben pedig csak QB kapta meg 😊JSanyo
Látom Bush-t már te is törölted xDSixo67
én is kaptam százalékot, de pssszt 😉

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 773 — LIGHTS OUT!
Olyan ez kicsit, mint a soccer, ahol az aranylabdát szinte csak csatárok vagy támadó középpályások kapják, egy védőnek, pláne egy kapusnak, lehet akármilyen jó, esélye sincsKampman
vagy mint az NCAA-ben a Heisman, az utolsó győztes védő még Woodson volt 97ben, Ingramet leszámítva ebben az évezredben pedig csak QB kapta meg 😊JSanyo
Látom Bush-t már te is törölted xD

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 822 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem Messi lesz az MVPDexxter Tailor
Nem CR7? O_O O_O
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Olyan ez kicsit, mint a soccer, ahol az aranylabdát szinte csak csatárok vagy támadó középpályások kapják, egy védőnek, pláne egy kapusnak, lehet akármilyen jó, esélye sincsKampman
vagy mint az NCAA-ben a Heisman, az utolsó győztes védő még Woodson volt 97ben, Ingramet leszámítva ebben az évezredben pedig csak QB kapta meg 😊

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem Messi lesz az MVP


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Védőjátékos utoljára 1986-ban lett MVP, akkor Lawrence Taylor egy 14-2-es Giants vezéregyénisége volt. (ráadásul SB-t is nyert) Tudom, hogy az MVP címet csak az alapszakaszra adják, de egy 9-7-es csapat (ami bent sincs a PO-ban) védője nem fogja megkapni, ahhoz túlságosan "támadó-orientált" az NFL. Olyan ez kicsit, mint a soccer, ahol az aranylabdát szinte csak csatárok vagy támadó középpályások kapják, egy védőnek, pláne egy kapusnak, lehet akármilyen jó, esélye sincs.

Rodgers fogja megkapni, persze Romo, Murray vagy Watt is megérdemelné.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Mit gondoltok, ki lesz az MVP?
Nálam annyira sima döntés lenne Watt, de félek, hogy odaadják Rodgersnek vagy Murraynek vagy akárki másnak.
Egyszerűen idén nem érzem senki teljesítményét olyan kiemelkedőnek, mint Wattét.tenorx
Watt!
Minden szempontból megérdemli és PR oldalról is indokolható.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "