NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Engem sokkal jobban zavar az, hogy Sanyi még mindig ott tart, hogy Julius Peppers, Jared Allen, Troy Polamalu az istenek és fingja nincs a játékosok 80%áról, hogy kicsoda. Szerintem ez a gáz, nem pedig az, hogy egy kommentátor bakizik párat.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Egyébként meg Matuzt oltanám utoljára, ahogy mondtad, tanulja ezt a sportágat, amit egy átlagos szurkoló egyébként évekig tesz, amíg a sportág csínját-bínját tudni fogja. Nincsenek előttem így hirtelen régi közvetítések, de megnézném az első szakikat is, akik anno elkezdték adni a meccseket. Ennél sokkal rosszabbak lehettek szvsz.
...
Engem ennél sokkal jobban zavar, amikor egy szakértő ontja magából a baromságokat, mert ő aztán tényleg azért van ott, hogy értse a sportot, és ne hülyeségekkel tömje a tudatlan, átlagnéző fejét, aki majd elhiszi a butaságot.Stez
Egyetértek. Bár persze Zeronak abban igaza van, hogy se Matúz, se a meghívott szakértő nem egy fórumba írogat kedvtelésből, hanem pénzért a munkáját végzi, és ilyen körülmények között azért elég gyenge érvelés, hogy "még csak tanulja". Melyikünk fogadná el egy orvostól, hogy "bocs, ez a vakbélműtét nem jött össze, a beteg sajnos belehalt, de hát még kezdő vagyok"?
peterk2005
Amellett h igazad van, hozzá kell tenni h addig nem engedik műteni az illetőt amíg a mentora nem gondolja azt h felkészült rá. szóval h Krisztiánt beültették oda és bele-belebakizott (ami mindenkivel megesik, ahogy te írod kinti szakikkal is) tán a tűréshatárban lévő értéknél többször az részben tényleg az ő sara, de ha feltétlen felelősségre kell vonni vkit akk azt aki beültette Matuzt a kommentátorállásba tegnap.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként meg Matuzt oltanám utoljára, ahogy mondtad, tanulja ezt a sportágat, amit egy átlagos szurkoló egyébként évekig tesz, amíg a sportág csínját-bínját tudni fogja. Nincsenek előttem így hirtelen régi közvetítések, de megnézném az első szakikat is, akik anno elkezdték adni a meccseket. Ennél sokkal rosszabbak lehettek szvsz.
...
Engem ennél sokkal jobban zavar, amikor egy szakértő ontja magából a baromságokat, mert ő aztán tényleg azért van ott, hogy értse a sportot, és ne hülyeségekkel tömje a tudatlan, átlagnéző fejét, aki majd elhiszi a butaságot.Stez
Egyetértek. Bár persze Zeronak abban igaza van, hogy se Matúz, se a meghívott szakértő nem egy fórumba írogat kedvtelésből, hanem pénzért a munkáját végzi, és ilyen körülmények között azért elég gyenge érvelés, hogy "még csak tanulja". Melyikünk fogadná el egy orvostól, hogy "bocs, ez a vakbélműtét nem jött össze, a beteg sajnos belehalt, de hát még kezdő vagyok"?

Mindemellett Matúz szerintem annál azért többet tud már a sportról, hogy ne tudna egy pár évvel ezelőtti SB párosítást. Az az eset inkább egy egyszerű baki lehetett, mint a Castillo-Castonzo dolog pl. És azért azt is hozzátenném, hogy én folyékonyan beszélek angolul, ezért az eredeti közvetítéseket nem csak nagyjából veszem le, de ugyanannyira szóról szóra értem, mint amennyire a magyart. És bizony a sok SB-t nyert football legenda és a több évtizedes múlltal rendelkező kommentátor nagyágyúk is tudnak ám rendszeresen blődségeket mondani. (Biztos vagyok benne, hogy akik hasonlóan értik az angolt, meg fognak ebben erősíteni.) Szóval annak sincs értelme, hogy az ember minden sz*rba belekössön, mert 3 órát spontán, nem megírt szöveg alapján beszélni hiba nélkül gyakorlatilag senki nem tud. Apróbb hibák mindig becsúsznak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én tényleg nem szoktam szapulni közvetítéseket, de ez a mai Broncos-Colts kritikán aluli

értem, hogy Matuz Krisztián még tanulja ezt sportágat, de miért kell egy főcsoport elődöntőt neki adni... egyszerűen élvezhetetlen a mérkőzés, mert olyan blődségek hangzanak el, amitől egy casual néző is agyfaszt kap
az utolsó csepp a pohárban ez a "Miami verte el Manninget a második SB-ján" voltZERO_L
Azért tudom, hogy furcsa, de Faragó Ricsinek lehetséges, hogy valami más dolga akadt. Nem az NFL-közvetítések töltik ki az idejét.
Egyébként meg Matuzt oltanám utoljára, ahogy mondtad, tanulja ezt a sportágat, amit egy átlagos szurkoló egyébként évekig tesz, amíg a sportág csínját-bínját tudni fogja. Nincsenek előttem így hirtelen régi közvetítések, de megnézném az első szakikat is, akik anno elkezdték adni a meccseket. Ennél sokkal rosszabbak lehettek szvsz.
Matuzon érződik, hogy ideges. Mikor ideges valaki? Mert tudja, hogy hiába nézett utána órákat, napokat a dolgoknak, akkor sincs még megfelelő háttértudása. De ő LEGALÁBB utánanéz, és érződik a közvetítésén, hogy ha vannak hiányosságai, akkor is borzasztó sok időt beleöl ebbe, hogy felkészüljön egy-egy meccsre.
Egy-egy ilyen hiba benne van, mint amit itt elmondtál. Sőt, kivétel nélkül az összes kommentátor mondott már baromságot. Úgy gondolom, hogy az ilyen helyzetekben, amikor Szaniszló, vagy Matuz van bent, akkor a szakértő társnak megfelelően ki kellene segítenie az illetőt. Csak mondjuk ez elég nehéz, hogy ha mondjuk négy szakértőből egy nem is szakértő, egy meg nem naprakész, stb...

Ha Ricsi van bent, az a baj, ha Matuz van bent, az a baj, és ez mindig így lesz. Mindenki mond baromságokat, amire meg azonnal ugrani fog mindenki. Nyilván én is.

De azért azt ne feledd, hogy Ricsinek hány év előnye van NFL-közvetítések terén, mint Szaniszlónak vagy Matuznak. Meglátszik, de idővel majd javulnak.

Engem ennél sokkal jobban zavar, amikor egy szakértő ontja magából a baromságokat, mert ő aztán tényleg azért van ott, hogy értse a sportot, és ne hülyeségekkel tömje a tudatlan, átlagnéző fejét, aki majd elhiszi a butaságot.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Nem értem min kell BB húzásán fanyalogni - ez pont olyan, mint a dán női kézis edző húzása volt ellenünk a vészkapussal. Szabályos? Szabályos. Akkor meg kuss.Pari
Nehogy már megvédd! xD A kézilabda meg csajoknak való! 😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyszerűen szerintem az, hogy a snap előtti utolsó pillanatban jelentik be az elkapásra jogosultakat, az nem fair, és szembe megy a ligában uralkodó szokásokkal, és ez az én szememben -habár nem szabálytalan még- nem szimpatikus.undisputedly
Három ilyen play volt a meccsen. Egyszer sem az utolsó pillanatban szólt az aktuális játékos, hogy most ő lesz a nem jogosult elkapó.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Nem értem min kell BB húzásán fanyalogni - ez pont olyan, mint a dán női kézis edző húzása volt ellenünk a vészkapussal. Szabályos? Szabályos. Akkor meg kuss.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
én tényleg nem szoktam szapulni közvetítéseket, de ez a mai Broncos-Colts kritikán aluli

értem, hogy Matuz Krisztián még tanulja ezt sportágat, de miért kell egy főcsoport elődöntőt neki adni... egyszerűen élvezhetetlen a mérkőzés, mert olyan blődségek hangzanak el, amitől egy casual néző is agyfaszt kap
az utolsó csepp a pohárban ez a "Miami verte el Manninget a második SB-ján" volt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Btw eddig mindkét hazai csapat nyert. Melyik kiemelt fog bukni a maradék kettőn? 😀 (Denver)undisputedly
egyik sem, viszont sajnos az SB-t idén elbukjátok
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/nfl_csevego/1239728

Nem mintha a pontozás számítana, és nem is szeretném, ha ebből flame war lenne, de azért a "a játékosok többségét nem ismeri, soha nagyobb baj ne legyen, 9 pont," nem kicsit mókás xDbaggio
ööööö, ilyet én nem írtam. 😊Sobri Jóska
Ha nem is szó szerint, és ez a helyzet. És az legalább a "sportszakmaiságon" belül szerintem nem apró hiányosság, ha valaki az újoncokkal annyira sincs tisztában, hogy egy DROY jelölt felett simán átsiklik. Nyilván úgy pontozol, ahogy akarsz, de így az egész értékelést hiteltelenné teszi a 10/9-es értékelés, mert ehhez képest Gyula 3 pontja nagyjából azt jelentené, hogy ő a csapatokat is összekeveri.baggio
Sanyi meg a 9-es muhahahahahaha.
A múltkori Lions meccs közvetítésekor már én szégyelltem magam, hogy mennyire nincs fogalma a csapatunkról.
Napi NFL hírekben teljesen fogalmatlan, még a saját kedvenc csapatáról sincs képben.
Neki egy jó kis vigyorgás, bratyizás, elpoénkodás az egész.
Semmi olyat nem tudok meg tőle amit eddig ne tudtam volna.
Egyedül a playelemzései jók talán.

Míg Sanyi és Höri egyaránt kiszolgálja a heti 1-2 meccset megnéző kocanézőt (nem elfeledni, ebből van legalább tízszer annyi, mint belőlünk, elszánt focidrukkerekből), és minket, mániákusokat is.
Hát ezen meg egyenesen felröhögtem.Bazzani
Lehet ezek az anomáliák azért nem szúrnak szemet, mert én mást várok egy közvetítéstől, vagy mert én se ismerem az összes DROY jelöltet. 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005
The Patriots do not keep their normal personnel. They send out only four offensive linemen, with six players normally considered eligible receivers, one of whom reports as ineligible. This ineligible player tells the ref, and the ref has to tell the defensive captain.
...
However, it's not the referee's responsibility to allow the defense enough time after that announcement to figure out which five players are eligible. The Ravens had the information the rulebook allowed them. Their inability to identify who was available to catch a pass and who wasn't is their own problem.
baggio
Köszi szépen! (Szerintem az offseasonban az események után jönni fog egy pontosítás. 😊 )

(u.i.: Gondolom a válaszod a kérdésemre adtad - én így értettem. Remélem jól értettem, és mások is így értik. 😊 De a biztonság kedvéért: a konkrét leírt példára ez nem vonatkozik, mert ott nem volt bejelentési kötelezettség. A szabály az, hogy a LOS-on legalább 7 játékosnak kell felsorakoznia, de nincs kikötve, hogy ki és hány lehet ez a legalább 7 ember. A LOS on felálló (legalább) 7 játékos közül mindig a két szélső eligible, a közöttük állók meg semmiképpen sem. Ismételten poszttól (WR, RB, TE, lineman) függetlenül. Normál esetben persze a két szélső elkapó az eligible, és - mivel ezzel meg is van a kettő -, mindenki más ineligible. De ha teszemazt az egyik szélső elkapó hátra lép a LOS-ról, akkor az ugyanazon az oldalon befelé a következő ember válik "szélsővé", és így ő lesz eligible. Ez akár egy falember is lehet. És itt jön be a "szám szabály", hogy az NFL-ben a felállás szerint eligible játékosok közül vannak akik automatikusan azok, és vannak akiket be kell jelenteni. A WR, RB, TE számtartományok mind olyanok, hogy nem kell őket bejelenteni. A falembereké viszont nem ilyen, őket be kell.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
peterk2005
The Patriots do not keep their normal personnel. They send out only four offensive linemen, with six players normally considered eligible receivers, one of whom reports as ineligible. This ineligible player tells the ref, and the ref has to tell the defensive captain.

This tips off the Ravens to the fact that something is up, but it raises a different question. Of those six players who are normally eligible, which five are? This is what befuddles John Harbaugh:

He's mad because the refs didn't give him time to diagnose the problem, and to be honest, he's out of luck. He's right that it is the referee's responsibility to announce if an ineligible player reports as eligible or if an eligible player reports as ineligible. That happened. Vereen told the ref he was ineligible.

However, it's not the referee's responsibility to allow the defense enough time after that announcement to figure out which five players are eligible. The Ravens had the information the rulebook allowed them. Their inability to identify who was available to catch a pass and who wasn't is their own problem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyszerűen szerintem az, hogy a snap előtti utolsó pillanatban jelentik be az elkapásra jogosultakat, az nem fair, és szembe megy a ligában uralkodó szokásokkal, és ez az én szememben -habár nem szabálytalan még- nem szimpatikus.undisputedly
Azért érdekes volt a játékhelyzet, hogy egy futóval játszották ezt el. Kíváncsi lennék, hogy vajon amikor falember érkezik tight endnek run heavy felállásnál, akkor milyen ütemben jelentkeznek a bírónál. Mivel az ilyen csere már teljesen megszokott, és mindenki természetesnek veszi, nem is kelt akkora feltűnést. A gamebook szerint Vereen egyetlen alkalommal jelentkezett ineligible elkapónak.DoM
Mivel futóval (és TE-vel) játszották el, nem is kellett bejelenteni azt a playt (automatikusan az lett). A falemberes esetre én is kíváncsi lennék, mert erre nem találtam semmi forrást. Az eligibility szépen le van írva részletesen a szabálykönyvben, de a bejelentésről (mikor is kell jelenteni pontosan) nincs konkrétum, csak kb, annyi. hogy "az adott számtartományon kívüli számot viselő játékost a játék előtt be kell jelenteni a főbírónak". De, hogy pontosan mikor, az nincs leírva. A szokás egyébként az, hogy amikor a huddle-ből kijönnek, a bíró már általában akkor tudja és be is jelenti hangosbemondón, miközben állnak fel. (Aki fülel, az a közvetítésekben hallhatja is ezt a háttérben.) Ezt trükközték meg párszor azzal BB-ék, hogy később jelentették be.

A dolog másik oldala meg a bíró. Feltételezem - ezt csak tippelem, de így tűnik logikusnak -, hogy nem csak a főbírónak kell erről tudomást szereznie, hanem a többi judge-nak is, hiszen nekik is tudniuk kell, hogy mi a helyzet, hogy jól ítélhessenek. Azaz, valahogy a főbírónak ezt le kell kommunikálnia a többi bíróval. Kézjelek, rádió, mittudomén. Ha pedig a főbíró úgy érezte, hogy neki erre volt elég ideje, akkor valamennyi idő biztosan volt. És akkor Harbaugh lehetett volna olyan eszes, hogy odahívja a főbírót és megkéri, hogy jelezze látványosabban a dolgot, mert BB trükközik. De ahhoz meg nem ártott volna, ha tudja a szabályt ugye. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
bizony és mikor uptempo van akkor is többször sérül le a védelemből valaki de erre biztos van statisztika

több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyszerűen szerintem az, hogy a snap előtti utolsó pillanatban jelentik be az elkapásra jogosultakat, az nem fair, és szembe megy a ligában uralkodó szokásokkal, és ez az én szememben -habár nem szabálytalan még- nem szimpatikus.undisputedly
Azért érdekes volt a játékhelyzet, hogy egy futóval játszották ezt el. Kíváncsi lennék, hogy vajon amikor falember érkezik tight endnek run heavy felállásnál, akkor milyen ütemben jelentkeznek a bírónál. Mivel az ilyen csere már teljesen megszokott, és mindenki természetesnek veszi, nem is kelt akkora feltűnést. A gamebook szerint Vereen egyetlen alkalommal jelentkezett ineligible elkapónak.

Elfogadom a véleményedet, de szerintem ez tipikusan olyan eset, hogy második alkalommal már nem lehet eljátszani, mert figyelni fognak rá. Meccs közben a zavart Harbaugh egy időkéréssel elkerülhette volna és további kétséget is megelőzhetett volna ezzel.

Újabb példa, hogy az NFL-ben mennyit lehet nyerni az unorthodox megközelítéssel egy-egy játék során.

A Baltimore szurkolókat nem vigasztalja, de mindent elmond a meccsről, hogy a Patsnek A11-re és Edelman passzra volt szükségük, hogy esélyük legyen a győzelemre. Még így is majdnem elszúrták Belichickék a végén a térdelésekkel és óramenedzsmenettel.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyszerűen szerintem az, hogy a snap előtti utolsó pillanatban jelentik be az elkapásra jogosultakat, az nem fair, és szembe megy a ligában uralkodó szokásokkal, és ez az én szememben -habár nem szabálytalan még- nem szimpatikus.
@peterk: Itt a fent leírtak nem tetszenek. Szembe megy bizonyos elvekkel az én szememben az, hogy megtévesztő módon csak az utolsó másodpercben jelentik be a játékost 😊 Ettől még nagy koponyának tartom az öreget.undisputedly
Értelek én, csak ez csak fele a történetnek. A másik fele meg az, hogy a Pats az egész második félidőben játszott azzal, hogy ki az eligible és ki nem, ide-oda (előre-hátra) tolva az embereket. És ezek közül csak 1-2 eset volt amikor a szabályok szerint be kell jelenteni az eligible elkapót (a mezszámok szabályozzák ezt). És a Ravens nem csak azokat szopta be, amiket be kellett jelenteni, hanem jópár másikat is.
Volt például egy play, amikor Vereen és Hómanó volt a pályán, és azzal verték át a Ravens #D-t, hogy Vereen előre lépett egyet, a Hómanón kívüli elkapók meg hátra. Ezzel Vereen automatikusan ineligible lett, Hómanó meg eligible. A Ravens D meg szalagdált össze-vissza és Hómanón nem maradt senki. Ez volt az a play, ahol Hómanó úgy kapott passzt, hogy 10 yardra se volt tőle senki. És ez volt az, amikor Harbaugh befutott a pályára utána, és reklamált, hogy Hómanó ineligible volt (ekkor kapta a pad a büntit). Namost abban a playben semmit nem kellett bejelenteni, mert a számok szabályozták automatikusan. Azaz Harbaugh se tudta, hogy mizu 😊 (Vagy ha tudta, nem vette le.)

Namost, ha ilyent is beszopnak, akkor utána tényleg jogos az a felvetés, hogy előbb tanulják meg a szabálykönyvet rendesen, és utána morogjanak azon, hogy esetleg volt 1-2 eset amikor későn szóltak. (Volt ilyen is, de mint mondtam, a legalább 10-15 hasonló playből talán 1-2.)

-----------------------------------------------------------------------

Szerk: Közben megtaláltam, itt van az említett play, Vereen be van keretezve, Hómanó route-ja pedig be van rajzolva. Ha kimerevíted a snap előtti pillanatot, akkor látszik, hogy Vereen fenn áll teljesen a LOS-on, ami miatt nem eligible (a LOS-on csaj a két szélső ember eligible). És Hómanó is fennt áll, DE! ő viszont eligible, mert a felette álló két elkapó nincs fent a LOS-on, ezért ő vált szélső emberré. Ez volt a trükk. Az elkapók és Vereen fel-le lépdelt a snap előtt, ezzel összezavarták a védőket, akik nem tudták kire kéne állni, és utólag pont a rosszat (Vereent) választották. És ezt a playt reklamálta meg Harbaugh, ami meg rá nézve elég ciki. Egy sok millát kereső HC-nek ilyesmit illik tudnia. Ha meg nem tudja, akkor hülyén veszi ki magát, ha még a meccs után is reklamál.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Azt csak félrehallottam,hogy azt mondták a Hawks passz elleni védelme úgy általánosságban hagy némi kívánnivalót maga után? 😀undisputedly
Nem hallottad félre, Gyula bevállalta ezt a kijelentését, amivel az eredménykövetőben általános felháborodást is okozottxDSixo67
Az egy SMS volt emlékeim szerint, azt olvasták fel.peterk2005
Mind1, kenjük Gyulára !

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
@peterk: Itt a fent leírtak nem tetszenek. Szembe megy bizonyos elvekkel az én szememben az, hogy megtévesztő módon csak az utolsó másodpercben jelentik be a játékost 😊 Ettől még nagy koponyának tartom az öreget.undisputedly
FG blokknál a falat átugrani is unorthodox szerintem :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt csak félrehallottam,hogy azt mondták a Hawks passz elleni védelme úgy általánosságban hagy némi kívánnivalót maga után? 😀undisputedly
Nem hallottad félre, Gyula bevállalta ezt a kijelentését, amivel az eredménykövetőben általános felháborodást is okozottxDSixo67
Az egy SMS volt emlékeim szerint, azt olvasták fel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Azt csak félrehallottam,hogy azt mondták a Hawks passz elleni védelme úgy általánosságban hagy némi kívánnivalót maga után? 😀undisputedly
Nem hallottad félre, Gyula bevállalta ezt a kijelentését, amivel az eredménykövetőben általános felháborodást is okozottxD

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000456427/article/tom-brady-on-ravens-complaints-study-the-rulesundisputedly
Még biztos benne volt Bradyben a fair térdrúgás hatása. Egy ilyen meccs után ez a komment még belefért.DoM
Szerintem nincs a kommenttel semmi baj. Főleg nem meccs után. Lásd Sherm a tavalyi NFCCG után 😊
Azért ide írtam amúgy, és nem a Pats topikba, mert ott most biztosan olaj lett volna a tűzre a sok trollnak.
Egyszerűen szerintem az, hogy a snap előtti utolsó pillanatban jelentik be az elkapásra jogosultakat, az nem fair, és szembe megy a ligában uralkodó szokásokkal, és ez az én szememben -habár nem szabálytalan még- nem szimpatikus.

@peterk: Itt a fent leírtak nem tetszenek. Szembe megy bizonyos elvekkel az én szememben az, hogy megtévesztő módon csak az utolsó másodpercben jelentik be a játékost 😊 Ettől még nagy koponyának tartom az öreget.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Három szempont alapján elemzem a szakkommentátorok idei munkáját.Sobri Jóska
És téged ismerve Höri pontszáma azért éppen annyi, mert az két tizeddel kisebb, mint a Pi négyzete.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000456427/article/tom-brady-on-ravens-complaints-study-the-rules
ÉN eléggé csípem Bradyt, és BB-t is egy mágusnak tartom, tegnap is nekik drukkoltam, és a következő meccsükön is nekik fogok, de azért ez szerintem igencsak ellene megy a fair játéknak. PErsze a szabályok félremagyarázhatóak stbstb, de érdekes módon a másik 31 csapat sportszerűen értelmezi ezt a szabályt és nem egy szabályfélremagyarázás adta megtévesztési lehetőséggel akar előnyt szerezni. Nem csoda,hogy annyian ellenük drukkolnak.
Mondom, ennek ellenére nekik drukkoltam, de talán BB jobban tenné, ha a szaktudásával és nem a rule book értelmezésével szerezne magának előnyt.undisputedly
Ajánlom a Colts topicot, pár órája írtam erről pár szót. 😊 Egyébként nincs ebben semmi új. Emlékeztetnék pl. a tavalyi(?) Jets elleni meccsükre, ahol FG-nál mászott az egyik játékos a másik hátára, amit ott visszafújtak. Na, azt is csinálták nem is egyszer előtte, pedig arról is nyilván tudták, hogy erősen határesetes (ill. az már túl is volt azon).

A szimpátia az egy dolog, megértem, hogy sokan nem szeretik ezért Belichicket (én másért nem szeretem 😊 ). De azért ne csináljunk úgy, mintha Belichick lenne csak ilyen. Mindenki próbál túljárni a másik eszén és feszegetni a határokat. Pl. a pick play-ek ugyanilyen játékok. Vagy a DPI-re játszás. De, ha már itt tartunk, akkor a Seattle defensive stílusa is elmegy a határokig (úgyse dobják be annyiszor, hogy ne érje meg). Nem mondom, hogy örülök neki, de ez nem az úriemberek sportja. És nem csak Belichick nem úriember a pályán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000456427/article/tom-brady-on-ravens-complaints-study-the-rulesundisputedly
Még biztos benne volt Bradyben a fair térdrúgás hatása. Egy ilyen meccs után ez a komment még belefért.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bazzanival egyet értwk. Sanyi nem szakkommentál, hanem huhog és röhög, na meg "poénkidik"..

Höri és Márk kommentalasát kimondottan élvezem
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lzftsqsyfuzstedgbfgu
Tom Brady on Ravens' complaints: Study the rules
Needing a way to limit Baltimore's pass rush, Bill Belichick employed a unique substitution pattern that drew the ire of Ravens coach John Harbaugh. Tom Brady fired back after the game.


ÉN eléggé csípem Bradyt, és BB-t is egy mágusnak tartom, tegnap is nekik drukkoltam, és a következő meccsükön is nekik fogok, de azért ez szerintem igencsak ellene megy a fair játéknak. PErsze a szabályok félremagyarázhatóak stbstb, de érdekes módon a másik 31 csapat sportszerűen értelmezi ezt a szabályt és nem egy szabályfélremagyarázás adta megtévesztési lehetőséggel akar előnyt szerezni. Nem csoda,hogy annyian ellenük drukkolnak.

Mondom, ennek ellenére nekik drukkoltam, de talán BB jobban tenné, ha a szaktudásával és nem a rule book értelmezésével szerezne magának előnyt.