NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
a magyar focit azt bezzeg "pontosan" tudják mérni...😊

"Az OTP Bank Liga közvetítéseit itthon több mint 160 000 ezren kísérik átlagosan figyelemmel, összehasonlításképpen a Bajnokok Ligája mérkőzéseinek 167 000 az átlagos nézettsége. Ha pedig kivesszük a Ferencváros és a Videoton, valamint a Barcelona és a Real Mardid meccseinek nézettségi adatait az összehasonlításból, akkor kijelenthető, hogy hazánkban nézettebb az NB I, mint a La Liga. A magyar labdarúgás közvetítésében tehát van potenciál és az utóbbi évben ez komoly anyagi támogatás formájában is megjelent a honi klubok számára.

Forrás: Sportmarketing Újragondolva Meetup: Sport és média előadások"

sportsmarketing.huozibozi
Ne higyj el mindent amit olvasol. 😉


Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
Mivel a nézettségmérést az AGB Nielsen végzi, amely mérésnek hibahatára 5%, így releváns infó nincs egy tematikus csatorna (Sport TV) 1-2% között nézettségéről.
Vagyis profánabbul, hiába mérnek a csatorna az egyik eseményérere 1.2%-ot, a másikra 1.8%-ot, attól még ez korántsem biztos infó, hiszen az 5%-os hibahatár miatt lehet az 1.2% 3.9 is, meg 0.01% is.Sobri Jóska
Az AGB Nielsen említett mérése (a klasszikus, pár ezer letelepített eszköz leképezve a lakossági arányokat) valóban nem alkalmas a kis csatornák mérésére, de célzott mérések léteznek. Ha nem léteznének, a kis csatornák egyszerűen nem tudnák eldönteni, hogy melyik műsorukat érdemes megtartani és melyiket nem. Millió féle mérés létezik egyébként, pl. csak sorozatok nézettségét mérik, mérik egy-egy kiemelt eseményét, mérik adott műsorokét, mérik idősávokét, stb. Biztos vagyok benne, hogy a Sport TV is rendelkezik ilyen adatokkal. Még arról is, hogy mondjuk egy ismétlést mennyien néznek meg, stb.

Hogy aztán az adat bizalmas-e vagy nyilvános és elárulható azt nem tudom. Én még sehol nem láttam hazai amerikai foci nézettségi adatot (még SB nézettséget sem). Szerintem olyan néhány tízezres nagyságrend környéként lehet a szám - függően az idősávtól a csapatoktól, a téttől, stb.peterk2005
Én meg biztos vagyok benne, hogy nem.
Az RTL vagy a TV2 valóban csinál saját méréseket, tematikus csatornák nem.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Hogy aztán az adat bizalmas-e vagy nyilvános és elárulható azt nem tudom. Én még sehol nem láttam hazai amerikai foci nézettségi adatot (még SB nézettséget sem). Szerintem olyan néhány tízezres nagyságrend környéként lehet a szám - függően az idősávtól a csapatoktól, a téttől, stb.peterk2005
erről ennyit
 index.hu/kultur/media/2013/11/27/vizsgalat_a_nielsen_kozonsegmeres_ellen/

csak az országos csatornák nézettségi adatai nyilvánosak, kábeltévéről maximum akkor olvashatsz statisztikát, ha új csúcs vagy valami hasonló jó dolog történt, vagy maximum heti teljes lebontást... röhej az egész

legjobb kerekítéssel is egy felmérésben részvevő 3000 nézőt jelent, öten véletlenül a sport2-re kapcsolnak alvás közben, és ott a 15 ezres nézettség


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
Mivel a nézettségmérést az AGB Nielsen végzi, amely mérésnek hibahatára 5%, így releváns infó nincs egy tematikus csatorna (Sport TV) 1-2% között nézettségéről.
Vagyis profánabbul, hiába mérnek a csatorna az egyik eseményérere 1.2%-ot, a másikra 1.8%-ot, attól még ez korántsem biztos infó, hiszen az 5%-os hibahatár miatt lehet az 1.2% 3.9 is, meg 0.01% is.Sobri Jóska
Az AGB Nielsen említett mérése (a klasszikus, pár ezer letelepített eszköz leképezve a lakossági arányokat) valóban nem alkalmas a kis csatornák mérésére, de célzott mérések léteznek. Ha nem léteznének, a kis csatornák egyszerűen nem tudnák eldönteni, hogy melyik műsorukat érdemes megtartani és melyiket nem. Millió féle mérés létezik egyébként, pl. csak sorozatok nézettségét mérik, mérik egy-egy kiemelt eseményét, mérik adott műsorokét, mérik idősávokét, stb. Biztos vagyok benne, hogy a Sport TV is rendelkezik ilyen adatokkal. Még arról is, hogy mondjuk egy ismétlést mennyien néznek meg, stb.

Hogy aztán az adat bizalmas-e vagy nyilvános és elárulható azt nem tudom. Én még sehol nem láttam hazai amerikai foci nézettségi adatot (még SB nézettséget sem). Szerintem olyan néhány tízezres nagyságrend környéként lehet a szám - függően az idősávtól a csapatoktól, a téttől, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
Mivel a nézettségmérést az AGB Nielsen végzi, amely mérésnek hibahatára 5%, így releváns infó nincs egy tematikus csatorna (Sport TV) 1-2% között nézettségéről.
Vagyis profánabbul, hiába mérnek a csatorna az egyik eseményérere 1.2%-ot, a másikra 1.8%-ot, attól még ez korántsem biztos infó, hiszen az 5%-os hibahatár miatt lehet az 1.2% 3.9 is, meg 0.01% is.Sobri Jóska
Sejtettem, egy időben nálunk is mért a Nielsen, nagyjából tudom hogy működik, pár éve 3000 háztartással mértek ha jól emlékszem. De azért valamiféle kiinduló pont biztosan kell hogy legyen, a reklámozók is valami alapján fizetnek ugye. Találtam egy cikket a Sport TV nézettségi csúcsáról, ez a tavalyi BL döntő 450 ezer tartós nézővel. Ha abból indulok ki mennyi emberről derült ki az utóbbi pár évben a környezetemben hogy bizony nézi, pár tízezer biztos van az NFL is.JayB
Tematikus csatornát nem a nézettség alapján választanak az ügynökségek reklámkihelyezéshez, hanem egyrészt csomagba építik a megbízó számára, és így biztosítanak nagyobb lefedettséget, másrészt azt nézik a branddel mennyire hasonlatos a környezet ahova kerül.
Pl. Lego reklámot inkább tesznek a Nickelodeonra, míg férfi borotvapengét inkább sportcsatornára.Sobri Jóska
Csakugye ez magyarhon és a csatornák is csomagba vannak így mennek a gyógyszerreklámok a minimaxon....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
a magyar focit azt bezzeg "pontosan" tudják mérni...😊

"Az OTP Bank Liga közvetítéseit itthon több mint 160 000 ezren kísérik átlagosan figyelemmel, összehasonlításképpen a Bajnokok Ligája mérkőzéseinek 167 000 az átlagos nézettsége. Ha pedig kivesszük a Ferencváros és a Videoton, valamint a Barcelona és a Real Mardid meccseinek nézettségi adatait az összehasonlításból, akkor kijelenthető, hogy hazánkban nézettebb az NB I, mint a La Liga. A magyar labdarúgás közvetítésében tehát van potenciál és az utóbbi évben ez komoly anyagi támogatás formájában is megjelent a honi klubok számára.

Forrás: Sportmarketing Újragondolva Meetup: Sport és média előadások"

sportsmarketing.huozibozi
Erre inkább nem mondok semmit.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
a magyar focit azt bezzeg "pontosan" tudják mérni...😊

"Az OTP Bank Liga közvetítéseit itthon több mint 160 000 ezren kísérik átlagosan figyelemmel, összehasonlításképpen a Bajnokok Ligája mérkőzéseinek 167 000 az átlagos nézettsége. Ha pedig kivesszük a Ferencváros és a Videoton, valamint a Barcelona és a Real Mardid meccseinek nézettségi adatait az összehasonlításból, akkor kijelenthető, hogy hazánkban nézettebb az NB I, mint a La Liga. A magyar labdarúgás közvetítésében tehát van potenciál és az utóbbi évben ez komoly anyagi támogatás formájában is megjelent a honi klubok számára.

Forrás: Sportmarketing Újragondolva Meetup: Sport és média előadások"

sportsmarketing.hu
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
Mivel a nézettségmérést az AGB Nielsen végzi, amely mérésnek hibahatára 5%, így releváns infó nincs egy tematikus csatorna (Sport TV) 1-2% között nézettségéről.
Vagyis profánabbul, hiába mérnek a csatorna az egyik eseményérere 1.2%-ot, a másikra 1.8%-ot, attól még ez korántsem biztos infó, hiszen az 5%-os hibahatár miatt lehet az 1.2% 3.9 is, meg 0.01% is.Sobri Jóska
Sejtettem, egy időben nálunk is mért a Nielsen, nagyjából tudom hogy működik, pár éve 3000 háztartással mértek ha jól emlékszem. De azért valamiféle kiinduló pont biztosan kell hogy legyen, a reklámozók is valami alapján fizetnek ugye. Találtam egy cikket a Sport TV nézettségi csúcsáról, ez a tavalyi BL döntő 450 ezer tartós nézővel. Ha abból indulok ki mennyi emberről derült ki az utóbbi pár évben a környezetemben hogy bizony nézi, pár tízezer biztos van az NFL is.JayB
Tematikus csatornát nem a nézettség alapján választanak az ügynökségek reklámkihelyezéshez, hanem egyrészt csomagba építik a megbízó számára, és így biztosítanak nagyobb lefedettséget, másrészt azt nézik a branddel mennyire hasonlatos a környezet ahova kerül.
Pl. Lego reklámot inkább tesznek a Nickelodeonra, míg férfi borotvapengét inkább sportcsatornára.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
Mivel a nézettségmérést az AGB Nielsen végzi, amely mérésnek hibahatára 5%, így releváns infó nincs egy tematikus csatorna (Sport TV) 1-2% között nézettségéről.
Vagyis profánabbul, hiába mérnek a csatorna az egyik eseményérere 1.2%-ot, a másikra 1.8%-ot, attól még ez korántsem biztos infó, hiszen az 5%-os hibahatár miatt lehet az 1.2% 3.9 is, meg 0.01% is.Sobri Jóska
Sejtettem, egy időben nálunk is mért a Nielsen, nagyjából tudom hogy működik, pár éve 3000 háztartással mértek ha jól emlékszem. De azért valamiféle kiinduló pont biztosan kell hogy legyen, a reklámozók is valami alapján fizetnek ugye. Találtam egy cikket a Sport TV nézettségi csúcsáról, ez a tavalyi BL döntő 450 ezer tartós nézővel. Ha abból indulok ki mennyi emberről derült ki az utóbbi pár évben a környezetemben hogy bizony nézi, pár tízezer biztos van az NFL is.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Valószínűleg megdöntöttem annak a rekordját, hogy egy perc alatt hányszor mondták ki a Hoomanawanui nevet:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-konferencia-elodontok-elo


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)JayB
Mivel a nézettségmérést az AGB Nielsen végzi, amely mérésnek hibahatára 5%, így releváns infó nincs egy tematikus csatorna (Sport TV) 1-2% között nézettségéről.
Vagyis profánabbul, hiába mérnek a csatorna az egyik eseményérere 1.2%-ot, a másikra 1.8%-ot, attól még ez korántsem biztos infó, hiszen az 5%-os hibahatár miatt lehet az 1.2% 3.9 is, meg 0.01% is.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Egyébként van arról valami infó milyen nézettséggel futnak nagy átlagban a közvetítések? (SportTV)
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Érdekes cikk arról, hogyan (és milyen házban) néz meccset egy NFL játékos:  mmqb.si.com/2015/01/13/richard-sherman-seattle-seahawks-nfc-championship-game-nfl-playoffs/

Bizonyos Richard Shermanről van szó


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy kis témaváltás: Adam Scheftertől:

The NFL is trying to figure out which coaches to use in the Pro Bowl because right now, it’s a mystery. Coaches from the highest-seeded teams that lose in the Divisional Playoffs are supposed to coach the Pro Bowl. Problem is, this year that means the Denver Broncos, whose head coach has been fired and whose assistants are looking for work, and the Dallas Cowboys, whose assistant coaches aren’t under the contract. The NFL is exploring how to address the dilemma, per sources familiar with the situation. One possible solution would be to send the coaching staffs of the other teams that lost in the Divisional Playoff round, the Baltimore Ravens and Carolina Panthers. But the uncertainty surrounding the Broncos and Cowboys coaches has introduced drama into this year’s Pro Bowl coaching situation.Lucifer
a ProBowl sava-borsát veszítenénk el, ha nem a legtovább jutott edzői stáb lenne ott!!!!!!!!!!!!

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Egy kis témaváltás: Adam Scheftertől:

The NFL is trying to figure out which coaches to use in the Pro Bowl because right now, it’s a mystery. Coaches from the highest-seeded teams that lose in the Divisional Playoffs are supposed to coach the Pro Bowl. Problem is, this year that means the Denver Broncos, whose head coach has been fired and whose assistants are looking for work, and the Dallas Cowboys, whose assistant coaches aren’t under the contract. The NFL is exploring how to address the dilemma, per sources familiar with the situation. One possible solution would be to send the coaching staffs of the other teams that lost in the Divisional Playoff round, the Baltimore Ravens and Carolina Panthers. But the uncertainty surrounding the Broncos and Cowboys coaches has introduced drama into this year’s Pro Bowl coaching situation.Lucifer
Vagy csinálhatnák azt, amit régebben, hogy a konferenciadöntők veszteseinek edzőit kérik fel
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Egy kis témaváltás: Adam Scheftertől:

The NFL is trying to figure out which coaches to use in the Pro Bowl because right now, it’s a mystery. Coaches from the highest-seeded teams that lose in the Divisional Playoffs are supposed to coach the Pro Bowl. Problem is, this year that means the Denver Broncos, whose head coach has been fired and whose assistants are looking for work, and the Dallas Cowboys, whose assistant coaches aren’t under the contract. The NFL is exploring how to address the dilemma, per sources familiar with the situation. One possible solution would be to send the coaching staffs of the other teams that lost in the Divisional Playoff round, the Baltimore Ravens and Carolina Panthers. But the uncertainty surrounding the Broncos and Cowboys coaches has introduced drama into this year’s Pro Bowl coaching situation.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.origo.hu/sport/20150113-ebbol-all-egy-nfl-kozvetites.html 😊tejbegrrr!!!
Ez poénos is de emellett jelzi is hogy mennyire más lehet itthon egy NFL meccs közvetítésének feladata mint odakint. Eleve, ott egy élő meccsen a kommentátoroknak kb. 1 órával kevesebb a munkaidejük a reklámok miatt. Ilyenkor fésülködnek, a következő scriptet nézik át (amit előtte a háttérben a stáb összeállít), visszajön az élőkép, elmondják a maguk 1-2 percét és jön az élő action. Ha vége az actionnak, akkor challenge, review, 2 minute, sérülés, stb. esetén újra reklám, újra fésülködés, újabb megírt script a kézbe, majd ismét pár másodperc duma és jön is ismét az élő action. Közben egy hadsereg dolgozik a háttérben azon, hogy a playhez felkutassa és bevágja 1955-ből a pont megegyező esetet, vagy egy rekordnál az illető első középiskolai tackle-jét, összevadássza az érdekesebb statokat, stb. És az a két kommentátor harminc éve ezt csinálja, és CSAK ezt csinálja, és egész héten arra a közvetítésre készül.

Idehaza meg van majdnem 4 óra, beül két ember aki közül az egyik profi de 4-5 sportágra is készül egyszerre, a másik pedig egy a játék környérékől érkező amatőr, aki a közvetítés mellett szintén ezer dolgot csinál. És nem tudják menet közben megkérdezni a bíróbizottság volt elnökét, hogy véleményezze az esetet, nem tudnak harminc éves college felvételeket bevágni, nincs egy statisztikai team mögöttük, amelyik önti rájuk a releváns érdekes statokat amiket csak be kell olvasni. És így kell kitölteniük egy NFL meccs idejének azt a 80%-át amikor nincs action (minimális reklámon kívül). Szünet, háttérstáb nélkül, egyetlen Galuskával a szomszéd szobában és egy monitorral ami oda van toszva az orruk elé amin a nézői kommentek érkeznek. Még abból is nekik kell válogatni miközben élőben beszélnek. És a bowl.hu szakértő olvasói ezt hasonlítják össze, gyakran meglehetősen narratív stílusban az eredetivel ("ez botrány, hol egy stream, megyek azt nézni").

Marha sokat fizethetnek érte, hogy van ember aki ezt vállalja. 😀peterk2005
Kis pénz, kis színvonal 😊 Ettől függetlenül örüljünk, h legalább ennyi van.Lucifer
Tényleg méltányosabb lenne hazait a hazaihoz mérni: engem a magyar F1-közvetítés sokkal többször bosszant fel, mint a magyar NFL-közvetítés, pedig hát a látvány ott jelentősen statikusabb. Ráadásul - ahogy ezen a fórumon is írtátok korábban - a kintiek az anyatejjel szívják magukba a szabályok ismeretét, idehaza meg az elhangzottaknak nagyjából fogyaszthatónak kell lennie azok számára is, akik először néznek amerikai focit.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.origo.hu/sport/20150113-ebbol-all-egy-nfl-kozvetites.html 😊tejbegrrr!!!
Ez poénos is de emellett jelzi is hogy mennyire más lehet itthon egy NFL meccs közvetítésének feladata mint odakint. Eleve, ott egy élő meccsen a kommentátoroknak kb. 1 órával kevesebb a munkaidejük a reklámok miatt. Ilyenkor fésülködnek, a következő scriptet nézik át (amit előtte a háttérben a stáb összeállít), visszajön az élőkép, elmondják a maguk 1-2 percét és jön az élő action. Ha vége az actionnak, akkor challenge, review, 2 minute, sérülés, stb. esetén újra reklám, újra fésülködés, újabb megírt script a kézbe, majd ismét pár másodperc duma és jön is ismét az élő action. Közben egy hadsereg dolgozik a háttérben azon, hogy a playhez felkutassa és bevágja 1955-ből a pont megegyező esetet, vagy egy rekordnál az illető első középiskolai tackle-jét, összevadássza az érdekesebb statokat, stb. És az a két kommentátor harminc éve ezt csinálja, és CSAK ezt csinálja, és egész héten arra a közvetítésre készül.

Idehaza meg van majdnem 4 óra, beül két ember aki közül az egyik profi de 4-5 sportágra is készül egyszerre, a másik pedig egy a játék környérékől érkező amatőr, aki a közvetítés mellett szintén ezer dolgot csinál. És nem tudják menet közben megkérdezni a bíróbizottság volt elnökét, hogy véleményezze az esetet, nem tudnak harminc éves college felvételeket bevágni, nincs egy statisztikai team mögöttük, amelyik önti rájuk a releváns érdekes statokat amiket csak be kell olvasni. És így kell kitölteniük egy NFL meccs idejének azt a 80%-át amikor nincs action (minimális reklámon kívül). Szünet, háttérstáb nélkül, egyetlen Galuskával a szomszéd szobában és egy monitorral ami oda van toszva az orruk elé amin a nézői kommentek érkeznek. Még abból is nekik kell válogatni miközben élőben beszélnek. És a bowl.hu szakértő olvasói ezt hasonlítják össze, gyakran meglehetősen narratív stílusban az eredetivel ("ez botrány, hol egy stream, megyek azt nézni").

Marha sokat fizethetnek érte, hogy van ember aki ezt vállalja. 😀peterk2005
Kis pénz, kis színvonal 😊 Ettől függetlenül örüljünk, h legalább ennyi van.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.origo.hu/sport/20150113-ebbol-all-egy-nfl-kozvetites.html 😊tejbegrrr!!!
Ez poénos is de emellett jelzi is hogy mennyire más lehet itthon egy NFL meccs közvetítésének feladata mint odakint. Eleve, ott egy élő meccsen a kommentátoroknak kb. 1 órával kevesebb a munkaidejük a reklámok miatt. Ilyenkor fésülködnek, a következő scriptet nézik át (amit előtte a háttérben a stáb összeállít), visszajön az élőkép, elmondják a maguk 1-2 percét és jön az élő action. Ha vége az actionnak, akkor challenge, review, 2 minute, sérülés, stb. esetén újra reklám, újra fésülködés, újabb megírt script a kézbe, majd ismét pár másodperc duma és jön is ismét az élő action. Közben egy hadsereg dolgozik a háttérben azon, hogy a playhez felkutassa és bevágja 1955-ből a pont megegyező esetet, vagy egy rekordnál az illető első középiskolai tackle-jét, összevadássza az érdekesebb statokat, stb. És az a két kommentátor harminc éve ezt csinálja, és CSAK ezt csinálja, és egész héten arra a közvetítésre készül.

Idehaza meg van majdnem 4 óra, beül két ember aki közül az egyik profi de 4-5 sportágra is készül egyszerre, a másik pedig egy a játék környérékől érkező amatőr, aki a közvetítés mellett szintén ezer dolgot csinál. És nem tudják menet közben megkérdezni a bíróbizottság volt elnökét, hogy véleményezze az esetet, nem tudnak harminc éves college felvételeket bevágni, nincs egy statisztikai team mögöttük, amelyik önti rájuk a releváns érdekes statokat amiket csak be kell olvasni. És így kell kitölteniük egy NFL meccs idejének azt a 80%-át amikor nincs action (minimális reklámon kívül). Szünet, háttérstáb nélkül, egyetlen Galuskával a szomszéd szobában és egy monitorral ami oda van toszva az orruk elé amin a nézői kommentek érkeznek. Még abból is nekik kell válogatni miközben élőben beszélnek. És a bowl.hu szakértő olvasói ezt hasonlítják össze, gyakran meglehetősen narratív stílusban az eredetivel ("ez botrány, hol egy stream, megyek azt nézni").

Marha sokat fizethetnek érte, hogy van ember aki ezt vállalja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.origo.hu/sport/20150113-ebbol-all-egy-nfl-kozvetites.html
😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Engem személy szerint nem fog zavarni, ha valaki még 2024-ben is megkérdi, hogy lehet-e kickoffból mezőnygólt rúgni, de a "tegnap szültem, holnap vizsgázok, egyébként meg hajrá Pats" szintű üzeneteknek már 2009-ben se volt létjogosultsága.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
A csatornánál meg az lehet az álláspont, hogy ki kell szolgálni a nagyon amatőröket (is) a nézettség miatt.moncsy91
Az volt az eredeti terv, hogy a c8-on a teljes nulláról induló nézőknek fog szólni a közvetítés, de ezt végül az indulás előtt elvetették. Nem is jött érte semmi panasz, hogy a szokásos módszer megy ott, leszámítva, hogy nincs üzengetés mert nem élő. De ezt a bowl.hu nemzet nem nagyon tudja, mivel 7-kor mindenki a saját kedvencét nézi streamen. Ez is mutatja, hogy a mi fórumunkban miért a playoffban szakadt ki ez a brainstroming.Höri
én többnyire néztem, legtöbbször Matuz volt a kommentátor és bár érezni lehetett, hogy nagyon kezdő(főleg az első pár hétben) összességében nem volt baj vele, kicsit jobb is volt, hogy többet jutott szóhoz az adott szakkommentátor

de most az élő meccsen, véleményem szerint nem tudta megugrani a közvetítés a "még élvezhető" kategóriát (ezért bátorkodtam megemlíteni)

Remélem idővel belejön Matuz mert nem ártana egy másik play by play kommentátor Faragó mellé(viszonyítási alapnak), kérdés a box,soccer,kézilabda mellett erre mennyi időt tud szánni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Szerintem megoldás lehetne a kérdések felolvasására, ha nem Ricsi feladata lenne, hanem a szakkommentátoré vagy szerkesztőé és akkor mindjárt meg lehetne szűrni a "Itt alszik mellettünk a gyerek milyen szurkoló legyen?" kérdéseket. A kérdések úgysem kapcsolódnak szorosan a meccshez. Szerintem leginkább járható út az lenne, amit a Szaniszló-Tőrös páros csinál a kosármeccseken. Ha elő a közvetítés megvannak az alap és szakmaibb kérdések is. Úgyhogy ott inkább megvan az az arany középút. (Persze gondolom nincs akkora nézettsége az NBA-nek, mint az NFL-nek és, aki NBA-t néz ismeri a szabályokat.)

A csatornánál meg az lehet az álláspont, hogy ki kell szolgálni a nagyon amatőröket (is) a nézettség miatt. De én is örülnék, ha mellette lennének középhaladó kérdések. Lehet nincs is, mert akit érdekel utánanéz, így a kezdő kérdések maradtak. (De még mindig jobbak, mint a reklámok!)

De az is eszembe jutott már, hogy vannak olyan emberek, akik imádnak mindenről posztolni és jóérzéssel tölti el őket, ha visszahallják magukat TV-ben. Erre meg a legjobb mód, hogy tök egyértelmű üzeneteket tesznek fel, mert Ricsi sok ilyet olvas be.moncsy91
ennek az lehet az oka, hogy Bazskáék a twittert részesítik előnyben és az "NBA a SportTV-n" című Facebook csoportot, ahol nem a "retardáltak" írnak, hanem az értelmesebbje

mondjuk ez nem menti fel Faragót miért kell állandóan azt a szöveget nyomnia, hogy "már biztos sokan kíváncsiak a kedvenceik eredményeire" és állandóan mantrázni az ismétléseket... XXI. században élünk, észre kéne venni... (de ez biztos csak engem irritál ennyire)

az utolsó bekezdéseddel maximálisan egyetértek, fejem teszem rá, hogy a semmi hozzáadott értékkel nem rendelkező üzeneteket, csak feltűnési viszketegségben szenvedők írják, mert válaszoljanak alap kérdésekre, de az hogy az üzenetben leírja vki hogy "Brady és Manning mindig jó meccset játszik, nem is kell többet mondani, alig várom" minek kell beolvasni, azt nem tudom



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A csatornánál meg az lehet az álláspont, hogy ki kell szolgálni a nagyon amatőröket (is) a nézettség miatt.moncsy91
Az volt az eredeti terv, hogy a c8-on a teljes nulláról induló nézőknek fog szólni a közvetítés, de ezt végül az indulás előtt elvetették. Nem is jött érte semmi panasz, hogy a szokásos módszer megy ott, leszámítva, hogy nincs üzengetés mert nem élő. De ezt a bowl.hu nemzet nem nagyon tudja, mivel 7-kor mindenki a saját kedvencét nézi streamen. Ez is mutatja, hogy a mi fórumunkban miért a playoffban szakadt ki ez a brainstroming.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Teljesen jogos. Ugyanakkor az is igaz amit Sobri írt. A közvetítéseket 90%-ban olyanok nézik, mint "Csabi vagyok Győrből, kérdésem, hogy a QB miért nem rúgja a labdát ahelyett hogy passzolná, hiszen úgy messzebbre szállna. Amúgy a héten született a kisfiam, és vettem neki egy Steelerses cumit." peterk2005
Az Teddy lesz de mindegy!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Azóta ezek megszűntek. Ergo működik a visszacsatolás és elfogadják az építő kritikát. (Y) Hege
Megszűnt még a toborzók bemondása is, csak az senkinek se tűnt fel 😊 Pedig biztos alakult azóta pár járási válogatott.Höri
Vác Pandas!mustaine
Fèlelmetes 😀 emellett üdvözítő, h új csapatok alakulnak.

GO JETS!!!