NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ez most már azért tényleg mók 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wm8yfxhxwjli1sueekak
NFL Summer Games, safety: Tyrann Mathieu over Earl Thomas
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Mondjuk szegény Wattnak nem sikerült elsőnek lennie, edge rushernek és interior linemannek is második lett 😊

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
😀😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 espn.go.com/nfl/insider/story/_/id/16641745/2016-nfl-future-power-rankings-seattle-seahawks-new-england-patriots-carolina-panthers-earn-high-marks Nem rossz!
Béczkó
Mondjuk úgy nem igazán érdekes, hogy a nem insider-ek csak az első helyezettet tudják elolvasni.

 insider.espn.go.com/nfl/insider/story/_/id/16993757/john-clayton-crystal-ball-30-nfl-projections-predictions-next-three-years
Ez a cikk is marhára érdekelne, valaki megoszthatná valahogy velem a tartalmát.

több mint 7 éve
Béczkó 1 264
 espn.go.com/nfl/insider/story/_/id/16641745/2016-nfl-future-power-rankings-seattle-seahawks-new-england-patriots-carolina-panthers-earn-high-marks Nem rossz!
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
OBJ NFL népszerűsítő körúton a fricceknél 😊
 ftw.usatoday.com/2016/07/odell-beckham-jr-germany-chant-fans-love-nfl-giants
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem szerintem nem az volt bepipálva, mégis kaptam ilyen mélt.
Szerk: meglestem, mégis autón van, mondjuk idén nem is para így

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Your NFL Game Pass subscription is set to auto renew, and while we will no longer be offering Game Pass Season Subscription, we are excited to be providing you a complimentary upgrade to 2016 Season Plus*! You do not need to take any action at this time to take advantage of this upgrade. You will be billed on or around 5 August 2016 in USD at your previous 2015 rate of 129.99 USD for the upcoming season, and your 2016 Season Plus access will begin immediately. gamepass
Röviden, nincs többé Game Pass Season, viszont aki eddig elő volt fizetne annak kedvezményesen van Game Pass Season Plus.

Ha tippelnem kéne, csak erre az 1 évre, utána $200 lesz az auto renew...
Azt én most meg nem mondom, h ez a 130 ez több v. kevesebb, mint a sima lett volna. Szerintük ugyanannyi.
Érdemes azért odafigyelni... Jövőre mindenképp
Black_Adder
Ez tényleg kb. a sima ára, tavaly is ennyi volt. (A plus ha jól emlékszem 199 volt.)

Mióta van az akció? Én kb. 1 hete kaptam levelet tőlük, abban még a normál áron ajánlgatták. Ki is kapcsoltam az autorenew-t, nehogy aktiválják nekem a sima helyett. Mindjárt rálesek...

(Szerk: nekem nem ajánlja fel a kedvezményes árat, pedig vagy 5 éve elő vagyok fizetve....)
peterk2005
Ha gmail-t használsz akkor a Promóciók fülön keresd az emailt, amiben ez le van írva, én ott találtam meg. Szerintem ami kell hozzá, az az, hogy az auto-renewal legyen bepipálva a "Billing information" fülön a gamepass oldalán.

Szerkesztette: Hall Of Green

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Your NFL Game Pass subscription is set to auto renew, and while we will no longer be offering Game Pass Season Subscription, we are excited to be providing you a complimentary upgrade to 2016 Season Plus*! You do not need to take any action at this time to take advantage of this upgrade. You will be billed on or around 5 August 2016 in USD at your previous 2015 rate of 129.99 USD for the upcoming season, and your 2016 Season Plus access will begin immediately. gamepass
Röviden, nincs többé Game Pass Season, viszont aki eddig elő volt fizetne annak kedvezményesen van Game Pass Season Plus.

Ha tippelnem kéne, csak erre az 1 évre, utána $200 lesz az auto renew...
Azt én most meg nem mondom, h ez a 130 ez több v. kevesebb, mint a sima lett volna. Szerintük ugyanannyi.
Érdemes azért odafigyelni... Jövőre mindenképp
Black_Adder
Ez tényleg kb. a sima ára, tavaly is ennyi volt. (A plus ha jól emlékszem 199 volt.)

Mióta van az akció? Én kb. 1 hete kaptam levelet tőlük, abban még a normál áron ajánlgatták. Ki is kapcsoltam az autorenew-t, nehogy aktiválják nekem a sima helyett. Mindjárt rálesek...

(Szerk: nekem nem ajánlja fel a kedvezményes árat, pedig vagy 5 éve elő vagyok fizetve....)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idén jól járunk ezzel a megoldással, jövőre viszont valaki szülhetne live247.tv-hez hasonló cuccost nekem 😀

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Your NFL Game Pass subscription is set to auto renew, and while we will no longer be offering Game Pass Season Subscription, we are excited to be providing you a complimentary upgrade to 2016 Season Plus*! You do not need to take any action at this time to take advantage of this upgrade. You will be billed on or around 5 August 2016 in USD at your previous 2015 rate of 129.99 USD for the upcoming season, and your 2016 Season Plus access will begin immediately. gamepass
Röviden, nincs többé Game Pass Season, viszont aki eddig elő volt fizetne annak kedvezményesen van Game Pass Season Plus.

Ha tippelnem kéne, csak erre az 1 évre, utána $200 lesz az auto renew...
Azt én most meg nem mondom, h ez a 130 ez több v. kevesebb, mint a sima lett volna. Szerintük ugyanannyi.
Érdemes azért odafigyelni... Jövőre mindenképp

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Bocsi empty és a többiek, de az All or Nothing összes része fent van a youtubeon!
youtube-NFL Mark Love a keresőbe és rámész arra a felhasznlóra! tt van mindegyik, HD minőségben.
Coolearie
youtube-ot lehet linkelni, az legális


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bocsi empty és a többiek, de az All or Nothing összes része fent van a youtubeon!
youtube-NFL Mark Love a keresőbe és rámész arra a felhasznlóra! tt van mindegyik, HD minőségben.

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A világ tíz legértékesebb sportegyesülete a Forbes kimutatása alapján:
1. Dallas Cowboys (amerikafutball) 4 milliárd dollár
2. Real Madrid (labdarúgás) 3,65
3. FC Barcelona (labdarúgás) 3,55
4. New York Yankees (baseball) 3,4
5. Manchester United (labdarúgás) 3,32
6. New England Patriots (amerikaifutball) 3,2
7. New York Knicks (kosárlabda) 3
8. Washington Redskins (amerikaifutball) 2,85
9. New York Giants (amerikaifutball) 2,8
10. Los Angeles Lakers (kosárlabda) és San Francisco 49ers (amerikaifutball) 2,7
Az öreg Jerry jól tolja az ipart. 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Szóval, szerinted a Pats két idegenbeli győzelmet arat a PO-ban (az SB az semleges pálya elvileg)? Ha még otthon, azt elhiszem, de idegenben nem....
csi77
Na, ez még nekik is necces valóban. Utoljára talán 2007-ben nyertek idegenben meccset playoffban (a Bolts ellen) .... hacsak a Ravens elleni végén FG kihagyós meccs nem Baltimore-ban volt, erre nem emlélszem...

Amúgy a Bills elleni vereség szvsz még annál is kisebb esélyű, mint, hogy a Texans ellen kikapnak otthon, pedig arra se sok a sansz 😊 Sexy Rexy annál inkább esik orra a bostoniak ellen, minél inkább van esélyük 😀 Amikor esélytelenek voltak, egyszer sikerült, azóta, amikor esélyük van, akkor kapnak ki a legjobban. 😀

(Viszont ha már bold prediction, és mondani kell egy csapatot, akkor szerintem a Miami meccs akár lehet meglepetés is. Amilyen szarok voltak tavaly, és amennyire most is annak látszanak, ilyenkor szokott az lenni, hogy aztán a valóság teljesen más lesz 😊 Nem rossz az a roster - sőt -, csak eddig nem tudtak mit kezdeni vele. Gase-ről még akár az is kiderülhet, hogy ő tud.)
peterk2005
Jó, hát úgy nehéz, ha mindig megvan a hazai pálya 😕
2007-ben a Chargersnek kellett volna megnyernie a bajnoki címet, erre sikerült a legnagyobb leolvadást produkálni és megnyeretni Peytonnal :/
A Ravens elleni is otthon volt, Denverben tök mindegy mikor, milyen csapat ellen játszunk, kb sohasem megy, szal meg kellene próbálni elkerülni ezt a forgatókönyvet 😊

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Szóval, szerinted a Pats két idegenbeli győzelmet arat a PO-ban (az SB az semleges pálya elvileg)? Ha még otthon, azt elhiszem, de idegenben nem....
csi77
Na, ez még nekik is necces valóban. Utoljára talán 2007-ben nyertek idegenben meccset playoffban (a Bolts ellen) .... hacsak a Ravens elleni végén FG kihagyós meccs nem Baltimore-ban volt, erre nem emlélszem...

Amúgy a Bills elleni vereség szvsz még annál is kisebb esélyű, mint, hogy a Texans ellen kikapnak otthon, pedig arra se sok a sansz 😊 Sexy Rexy annál inkább esik orra a bostoniak ellen, minél inkább van esélyük 😀 Amikor esélytelenek voltak, egyszer sikerült, azóta, amikor esélyük van, akkor kapnak ki a legjobban. 😀

(Viszont ha már bold prediction, és mondani kell egy csapatot, akkor szerintem a Miami meccs akár lehet meglepetés is. Amilyen szarok voltak tavaly, és amennyire most is annak látszanak, ilyenkor szokott az lenni, hogy aztán a valóság teljesen más lesz 😊 Nem rossz az a roster - sőt -, csak eddig nem tudtak mit kezdeni vele. Gase-ről még akár az is kiderülhet, hogy ő tud.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Szóval, szerinted a Pats két idegenbeli győzelmet arat a PO-ban (az SB az semleges pálya elvileg)? Ha még otthon, azt elhiszem, de idegenben nem....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
az en tippem:
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRho0yt2f7lsmcqNpV66a31JIlIrbaXSizZEwiUyYgxJtWm9pV2hqlHDD40h0BqwmIgA
Pari
Végre valaki, aki lát is, nem csak néz!
Wyatt
Mondjuk az a KC saját maga ellen kicsit erős az elődöntőben. 😀
Bazzani
Apró részletekben nem kell elveszni, csak a vége a lényeg. Btw, itt ahogy nézem KC over CIN van az elődöntőben
(az pl sokkal durvább, hogy otthon zacsira van véve nekünk a Miami és a Buffalo, mert hogy Miamiban kikapunk decemberben/januárban, meg a Jets otthonában, az benne van, na de otthon nem gyakori 😀 A Buffalo pedig mindig megteszi nekünk a szívességet, hogy legyapja magát)
Wyatt
Gerappa jó lesz, de még izgulni fog az elején. Ezért gondolom, hogy hazai pálya ide, vagy oda 1-3 lesz a nyitó vele😊
Pari
Bàrmiben fogadnèk veled, hogy az 50% meglesz az első nègy meccsen, de inkàbb a 3-1 ☺
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRm5NXbI2qUQxc2jgZmhNS4o5GpjIIYEbHwpakWXql7lQxIxXNn67EccG7EsAAMuZKhqdGXAkA
Coolearie
nem semmi az nfc north-od😊
Pari
meg h duplaannyi 15-1es csapat van mint 7-9es
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRm5NXbI2qUQxc2jgZmhNS4o5GpjIIYEbHwpakWXql7lQxIxXNn67EccG7EsAAMuZKhqdGXAkA
Coolearie
nem semmi az nfc north-od😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRm5NXbI2qUQxc2jgZmhNS4o5GpjIIYEbHwpakWXql7lQxIxXNn67EccG7EsAAMuZKhqdGXAkA

több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
 nflplayoffpredictor.com/?L=EwRh1UzKPc72rJErQzSyHud-BGTeFPOFHJEjNY2vHAyRVUorGwy6u6m1gVqZEFRixEggA
a cincy po átok megszakad, rg3 szárnyalni fog de a Browns po-hoz még az se elég, jax 6-0 div-en belül, bajnokból 1/1, TB bosszút áll mindenkin, szóval csak a papírforma 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem lenyegesen jobb lesz most a falunk, Cooperrel meg futas is lesz, ugyhogy ettol az opciotol nem felek 😊

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Pari
Aztán majd jól Brady kezd megint 😊
Szerintem nem lesz negatív a mérleg, három hazai meccs, messze nem verhetetlen ellenfelek, szerintem valószínűbb egy 3–1, mint egy 1–3 😊
Wyatt
meglátjuk majd mert kíváncsi vagyokk, hogy a (BB) system > TB, vagy fordítva.
Pari
Inkább valami futásféleét kell összerakni Tommyboy hiányában, mongyuk attósefélek, hogy Gerappa nem lesz agyonszekkelve. Inkábbb valószínű az 1-3, a végit végignyalva a hármaskubiva.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A rendszer nyilván fontos, ami elősegíti, hogy folyamatosan ott legyünk a versenyben, akárki esik ki. Aztán nem baj, ha van egy kellően ügyes irányítód, aki segíti ezt bajnoki címekre változtatni, mert van néhány egészen jól felépített csapat, aztán kevesebb sikerrel 😊

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Pari
Aztán majd jól Brady kezd megint 😊
Szerintem nem lesz negatív a mérleg, három hazai meccs, messze nem verhetetlen ellenfelek, szerintem valószínűbb egy 3–1, mint egy 1–3 😊
Wyatt
meglátjuk majd mert kíváncsi vagyokk, hogy a (BB) system > TB, vagy fordítva.