NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
na szia 😊
Adirotor
Ez is színvonal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
sziasztok!

Nem nagyon szoktam erre járni, de kaptam egy fülest, így szeretnék válaszolni néhány kritikára, mert úgy gondolom nem jogosak egyáltalán, akár az FK!, akár a cikk, akár a PFF felé (bár utóbbihoz semmi közöm alapvetően, but still...)

"Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?" --> biztos könnyű így a vakvilágba rágalmazni, de egy ilyen cikket sem tudsz példaként linkelni, mert nem dolgozunk ilyenekkel. Tükörfordítás szigorúan idézetek és játékosok általi cikkeknél fordul elő nálunk.

"gyakran azzal az érveléssel élnek, hogy XY jobb játékos mint YZ, mert a pff magasabban rangsorolja" --> élhetek azzal az érveléssel is, hogy én úgy láttam, de az őszintén kit érdekel vagy ki hiszi el nekem? Alátámasztásnak van ott a PFF grade, szerintem/szerintünk sokkal jobb alapja egy játékos értékelésének, mint a hagyományos statisztikák. Nem véletlenül használja őket a legtöbb NFL-csapat, edző, játékos és hivatkoznak rájuk mindenhol.

"itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere." --> beválasztottuk a midseason all pro csapatba holtversenyben a második CB posztra, szóval a 2-4. legjobb cornernek ítéltük féléves teljesítmény alapján. Igen, támaszkodunk a PFF értékeléseire, mivel ahogy az említett cikkben is írtam, sokkal több erőforrással rendelkeznek mint mi és véleményünk szerint egyértelműen jól teszik a dolgukat, jó elvek mentén értékelnek. Esélyünk sincs minden meccset megnézni, nemhogy azon belül minden játékost is figyelemmel követni végig. Amit láttunk Bouye-ból tetszett, így megnéztük, mit mond róla a PFF, mert lehet pont jó meccseit láttuk például de amúgy a többin meg gyenge volt. De az derült ki, hogy nem így van, hanem egész évben (akkor félévben) remek teljesítményt nyújtott.

"Tele van a cikk olyan szubjektív, nem konkrét kifejezésekkel, mint jó, könnyű, szoros és főleg a leesik az állunk." --> valóban tele van ilyen kifejezésekkel, mivel pontosabb leírással üzleti titkok sértenék/sértenénk, de többszáz oldalnyi leírásuk, szabályuk van, emellett elképesztő tréningeket csinálnak a PFF-elemzők. Ebbe én most minimális szinten beleláttam, de tényleg csak a jéghegy csúcsára. Minden játékszituációra le van írva, hogy mi milyen értékelést von maga után, természetesen kis szubjektív faktor van ebben, de nem kisiskolások rakták ezt össze.

"kurvasok olyan play van ahol nem tudod eldönteni, mi volt egy CB, S, OG, WR stb feladata, és gond nélkül le/felhúzzák a játékosok osztályzatát." és "holott az elemző csak tippelni tud, mi volt a játékhívás így kinek a számlájára írhatja fel a sacket, a zónák elváltását, stb"--> én valószínűleg nem tudom eldönteni sok esetben, de a PFF elemzők el tudják, millió ilyet láttak már és fel vannak készítve erre.

"Tehát beszélünk az adott playről, beszélünk az adott meccsről, majd egy összebaszott matematikai átlaggal az éves teljesítményekről," --> ennek jóval durvább matematikai háttere van, mint hogy összebaszottnak lehessen nevezni. Az 1-100as skála arra van, hogy a poszton egymáshoz lehessen viszonyítani a játékosokat. A normalizálás alapja pedig az, hogy az adott poszton adott szituációban mik az átlagos, megszokott értékelések és így lehet a szóban forgó játékos teljesítményét egy mindenki számára érthet és átlátható 1-100-as skálára átvinni.

Azt pedig csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem értem mi ez a hatalmas gyűlöletáradat az FK! felé, nem hiszem hogy bármivel különösebben kivívtuk volna ezt, legalábbis én nem tudok róla, de ha van ilyen, mondjátok nyugodtan nekünk, ne a hátunk mögött.
katonadani
Őszintén köszönjük, hogy benéztél.

Pár dolog:
1. Az újságírás velejárója, hogy a szerző gondolataival, meglátásaival az olvasó nem biztos, hogy egyetért.
2. Azt kellene megérteni, hogy sokan nem hiteltelennek tartják a PFF-t, hanem azzal van a probléma, hogy egyesek Bibliaként kezelik. Magam is előfizető vagyok, szoktam nézegetni, de kizárólagosan ez alapján véleményt formálni túlzás. Ha így lenne, akkor pl. Jeremy Cash nem lett volna UDFA a legutóbbi drafton, hiszen a szent és sérthetetlen PFF az 53. helyre tette a végső draft boardján. Ezzel azt akarom mondani, hogy mivel a PFF potenciális információforrás, így az NFL csapatok hülyék lennének nem használni, de a döntéshozatalukat a PFF grade-eken kívül azért számtalan dolog befolyásolja.
3. Ha már szóba került a draft egyik pre-draft podcastetekben sikerült elég szánakozó célzásokat tenni a prospect ismertetőinkre, de utána egyik szerkesztőnk sem vonult állt a FK! oldalára számon kérni. Ugyanis mi elfogadjuk az 1. pontban megfogalmazott princípiumot. Előtte utána nem gondolnám, hogy a szerkesztőségünknek problémája lett volna Veletek. Hogy a userek mit gondolnak rólatok, azt sosem befolyásoltuk, nem hangoltuk ellenetek őket. Remélem ez a dolog kölcsönös.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
katonadani
Tőlem csak annyi (mivel én indítottam ezt a lavinát).
Hogy szerintem rossz helyen probalsz vitatkozni, itt olyan lények emberek vannak mint pl. Sobri vagy Stez és addig örülj amig nem őket probalod majd meggyőzni.

na szia 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 twitter.com/89SteveSmith/status/817344533272870912

😊 😊 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
sziasztok!

Nem nagyon szoktam erre járni, de kaptam egy fülest, így szeretnék válaszolni néhány kritikára, mert úgy gondolom nem jogosak egyáltalán, akár az FK!, akár a cikk, akár a PFF felé (bár utóbbihoz semmi közöm alapvetően, but still...)

"Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?" --> biztos könnyű így a vakvilágba rágalmazni, de egy ilyen cikket sem tudsz példaként linkelni, mert nem dolgozunk ilyenekkel. Tükörfordítás szigorúan idézetek és játékosok általi cikkeknél fordul elő nálunk.

"gyakran azzal az érveléssel élnek, hogy XY jobb játékos mint YZ, mert a pff magasabban rangsorolja" --> élhetek azzal az érveléssel is, hogy én úgy láttam, de az őszintén kit érdekel vagy ki hiszi el nekem? Alátámasztásnak van ott a PFF grade, szerintem/szerintünk sokkal jobb alapja egy játékos értékelésének, mint a hagyományos statisztikák. Nem véletlenül használja őket a legtöbb NFL-csapat, edző, játékos és hivatkoznak rájuk mindenhol.

"itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere." --> beválasztottuk a midseason all pro csapatba holtversenyben a második CB posztra, szóval a 2-4. legjobb cornernek ítéltük féléves teljesítmény alapján. Igen, támaszkodunk a PFF értékeléseire, mivel ahogy az említett cikkben is írtam, sokkal több erőforrással rendelkeznek mint mi és véleményünk szerint egyértelműen jól teszik a dolgukat, jó elvek mentén értékelnek. Esélyünk sincs minden meccset megnézni, nemhogy azon belül minden játékost is figyelemmel követni végig. Amit láttunk Bouye-ból tetszett, így megnéztük, mit mond róla a PFF, mert lehet pont jó meccseit láttuk például de amúgy a többin meg gyenge volt. De az derült ki, hogy nem így van, hanem egész évben (akkor félévben) remek teljesítményt nyújtott.

"Tele van a cikk olyan szubjektív, nem konkrét kifejezésekkel, mint jó, könnyű, szoros és főleg a leesik az állunk." --> valóban tele van ilyen kifejezésekkel, mivel pontosabb leírással üzleti titkok sértenék/sértenénk, de többszáz oldalnyi leírásuk, szabályuk van, emellett elképesztő tréningeket csinálnak a PFF-elemzők. Ebbe én most minimális szinten beleláttam, de tényleg csak a jéghegy csúcsára. Minden játékszituációra le van írva, hogy mi milyen értékelést von maga után, természetesen kis szubjektív faktor van ebben, de nem kisiskolások rakták ezt össze.

"kurvasok olyan play van ahol nem tudod eldönteni, mi volt egy CB, S, OG, WR stb feladata, és gond nélkül le/felhúzzák a játékosok osztályzatát." és "holott az elemző csak tippelni tud, mi volt a játékhívás így kinek a számlájára írhatja fel a sacket, a zónák elváltását, stb"--> én valószínűleg nem tudom eldönteni sok esetben, de a PFF elemzők el tudják, millió ilyet láttak már és fel vannak készítve erre.

"Tehát beszélünk az adott playről, beszélünk az adott meccsről, majd egy összebaszott matematikai átlaggal az éves teljesítményekről," --> ennek jóval durvább matematikai háttere van, mint hogy összebaszottnak lehessen nevezni. Az 1-100as skála arra van, hogy a poszton egymáshoz lehessen viszonyítani a játékosokat. A normalizálás alapja pedig az, hogy az adott poszton adott szituációban mik az átlagos, megszokott értékelések és így lehet a szóban forgó játékos teljesítményét egy mindenki számára érthet és átlátható 1-100-as skálára átvinni.

Azt pedig csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem értem mi ez a hatalmas gyűlöletáradat az FK! felé, nem hiszem hogy bármivel különösebben kivívtuk volna ezt, legalábbis én nem tudok róla, de ha van ilyen, mondjátok nyugodtan nekünk, ne a hátunk mögött.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!
mustaine
A PFFnél a 3 legjobb CB Harris Tálib és Butler voltak
2nd teambe DRC Hayward és Jenkins

Ezzel egy egyet lehet érteni meg nem de ha magától is ír hülyeséget a pff akkor minek olyat róla ami nem igaz
Black_Adder
Mondom ősszel 😀
 www.profootballfocus.com/pro-time-to-start-talking-about-texans-cb-a-j-bouye/
mustaine
Bouye a 4.nek rangsorolt CB a PFFen, Harris, DRC és Talib mögött (49ers topicban van minden posztrol srceenshot.)
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!
mustaine
A PFFnél a 3 legjobb CB Harris Tálib és Butler voltak
2nd teambe DRC Hayward és Jenkins

Ezzel egy egyet lehet érteni meg nem de ha magától is ír hülyeséget a pff akkor minek olyat róla ami nem igaz
Black_Adder
Mondom ősszel 😀
 www.profootballfocus.com/pro-time-to-start-talking-about-texans-cb-a-j-bouye/

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!
mustaine
En nem azt mondtam hogy az oldal jó, csak ha benyomok egy angol cikket jo ha az olvasok fele megerti mit irnak.
A masik pedig, miert ne lehetne Bouye jo CB? Mert nem valasztottak pro bowlba? Vagy mert nem ismered?
Adirotor
Nem vitattam hogy jó CB, de nem gondolom hogy a legjobb lenne. Amivel bajom van, hogy a pff elemzéseket és ratingeket sokan készpénznek veszik, holott az elemző csak tippelni tud, mi volt a játékhívás így kinek a számlájára írhatja fel a sacket, a zónák elváltását, stb. És ebben a fent említett oldal élen jár, gyakran azzal az érveléssel élnek, hogy XY jobb játékos mint YZ, mert a pff magasabban rangsorolja. A fordítások bántó magyartalanságáról inkább ne is beszéljünk.
mustaine
A PFF bazi sokat dolgozik a play-by-play analízissel. Nem hinném, mivel standard alapról indulnak, hogy pont ne tudnák mi az adott játékhívás - hiszen ez elengedhetetlen az értékelési rendszerben. Playhívás - elvégezte a feladatát - megkapja az átlagot, azaz a nullát. Nos ebből egy meccsre levetítve meg lehet mondani milyen teljesítménye volt az adott játékosnak. A hiba akkor keletkezik, az adott cikkben is, mikor ezt a temérdek melót, a szépen kiszedett meccsteljesítményekkel elkezdik átlagolni. Tehát beszélünk az adott playről, beszélünk az adott meccsről, majd egy összebaszott matematikai átlaggal az éves teljesítményekről, átvetítve egy 0-100-as skálára. És mindenki elkezdi tépni magát a színskálán hogy ígyvagyúgy, holott az egész PFF leggyengébb pontja, valszeg azért is van, hogy minél többet foglalkozzanak vala, ugye rosszhírverés is hírverés. De a play-by-plya baszott hasznos lehet szakembereknek, sőt a meccsértékek is. Mer pölö idény elején az emlegetett Rodgers olyan harmatgyenge volt, hogy a béka segge alatt leledzett a pontszáma, persze az alapszakasz zárásához közeledev rakott le patent értékeket, csak az a kurva átlag kihoz egy jó teljesítményt, pedig az év elején kutyafos volt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!
mustaine
A PFFnél a 3 legjobb CB Harris Tálib és Butler voltak
2nd teambe DRC Hayward és Jenkins

Ezzel egy egyet lehet érteni meg nem de ha magától is ír hülyeséget a pff akkor minek olyat róla ami nem igaz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!
mustaine
En nem azt mondtam hogy az oldal jó, csak ha benyomok egy angol cikket jo ha az olvasok fele megerti mit irnak.
A masik pedig, miert ne lehetne Bouye jo CB? Mert nem valasztottak pro bowlba? Vagy mert nem ismered?
Adirotor
Nem vitattam hogy jó CB, de nem gondolom hogy a legjobb lenne. Amivel bajom van, hogy a pff elemzéseket és ratingeket sokan készpénznek veszik, holott az elemző csak tippelni tud, mi volt a játékhívás így kinek a számlájára írhatja fel a sacket, a zónák elváltását, stb. És ebben a fent említett oldal élen jár, gyakran azzal az érveléssel élnek, hogy XY jobb játékos mint YZ, mert a pff magasabban rangsorolja. A fordítások bántó magyartalanságáról inkább ne is beszéljünk.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
és akkor most kezdjünk bele egy újabb kvantumfizikai-filozófiai fejtegetésbe a megfigyelt és megfigyelő kapcsolatáról...
baggio
Ne írj neki ilyen bonyolult dolgokat😀
Asbee
Mindenki magabol indul ki ugye 😀 epp most vallottad be h szamodra ez bonyolult
Ja es koszonom a "szakerto" hozzaszolast
Az ember megoszt joszandekbol egy cikket es csak a gyulolet jon , kezd hasonlitani ez a Pesten Hallottam facebook csoportra
Adirotor
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
pont most volt egy pats-dolphins meccsen, ahol a D-guru K.Sanyi (D tudását el kell ismerni), nem tudta eldönteni Stills TDjénél, hogy Van Noy volt a hibás mert Tampa2 volt a védelem, vagy a FS váltott ki rossz helyre.
DEEE "a legjobb értékelő" szakértői otthonról meg tudják ezeket ítélni.
braxa88
Lehet miért bírálni a PFF számait, működését. Az alapvető helyzet ellenben az, hogy ők a tevékenységükért (nem kevés) bevételt tudnak termelni, s mi vagyunk azok, akik "otthonról" ítélkezünk. S hát bármennyire meglepő/szomorú, Kovács Sanyi nagyságrendekkel kevesebb (NFL/NCAA) játékot elemez, mint a legutolsó PFF gyakornok.

Az a bizonyos játék pedig elég egyértelmű volt, bárhogy is lamentált Kovács Sanyi. (Aki lányos zavarában még Tampa3-at is emlegetett.) Van Noy cseszte el. Elég megnézni a CB munkáját, tudta, várta, hogy jön a safety. (A Pats védelem szinte soha nem csinálja azt, hogy Tampa2-t mutat presnap és Cover3 lesz belőle. A jellemző átváltás (ha van) a Cover1-ből Cover2.) Egyébként kb. két héttel korábban egy másik meccsen egy ugyanilyen játéknál gond nélkül a LB volt a hunyó Sanyi szerint is.
tomi-tomi
Lehet szar volt a példa, főleg Sanyi miatt 😀
A lényeg, hogy kurvasok olyan play van ahol nem tudod eldönteni, mi volt egy CB, S, OG, WR stb feladata, és gond nélkül le/felhúzzák a játékosok osztályzatát.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
és akkor most kezdjünk bele egy újabb kvantumfizikai-filozófiai fejtegetésbe a megfigyelt és megfigyelő kapcsolatáról...
baggio
Ne írj neki ilyen bonyolult dolgokat😀
Asbee
Mindenki magabol indul ki ugye 😀 epp most vallottad be h szamodra ez bonyolult
Ja es koszonom a "szakerto" hozzaszolast
Az ember megoszt joszandekbol egy cikket es csak a gyulolet jon , kezd hasonlitani ez a Pesten Hallottam facebook csoportra
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!
mustaine
En nem azt mondtam hogy az oldal jó, csak ha benyomok egy angol cikket jo ha az olvasok fele megerti mit irnak.
A masik pedig, miert ne lehetne Bouye jo CB? Mert nem valasztottak pro bowlba? Vagy mert nem ismered?
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
pont most volt egy pats-dolphins meccsen, ahol a D-guru K.Sanyi (D tudását el kell ismerni), nem tudta eldönteni Stills TDjénél, hogy Van Noy volt a hibás mert Tampa2 volt a védelem, vagy a FS váltott ki rossz helyre.
DEEE "a legjobb értékelő" szakértői otthonról meg tudják ezeket ítélni.
braxa88
Lehet miért bírálni a PFF számait, működését. Az alapvető helyzet ellenben az, hogy ők a tevékenységükért (nem kevés) bevételt tudnak termelni, s mi vagyunk azok, akik "otthonról" ítélkezünk. S hát bármennyire meglepő/szomorú, Kovács Sanyi nagyságrendekkel kevesebb (NFL/NCAA) játékot elemez, mint a legutolsó PFF gyakornok.

Az a bizonyos játék pedig elég egyértelmű volt, bárhogy is lamentált Kovács Sanyi. (Aki lányos zavarában még Tampa3-at is emlegetett.) Van Noy cseszte el. Elég megnézni a CB munkáját, tudta, várta, hogy jön a safety. (A Pats védelem szinte soha nem csinálja azt, hogy Tampa2-t mutat presnap és Cover3 lesz belőle. A jellemző átváltás (ha van) a Cover1-ből Cover2.) Egyébként kb. két héttel korábban egy másik meccsen egy ugyanilyen játéknál gond nélkül a LB volt a hunyó Sanyi szerint is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pff ide vagy oda, a srác csak le tett vmit az asztalra és azt illik elismerni.
peach
ezt senki sem vitatta.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Pff ide vagy oda, a srác csak le tett vmit az asztalra és azt illik elismerni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀

Adirotor
pont most volt egy pats-dolphins meccsen, ahol a D-guru K.Sanyi (D tudását el kell ismerni), nem tudta eldönteni Stills TDjénél, hogy Van Noy volt a hibás mert Tampa2 volt a védelem, vagy a FS váltott ki rossz helyre.
de a PFFesek otthonról meg tudják ezeket ítélni.
de nincs ezzel a PFF-fel a baj, sőt sztem jó is amit csinálnak, hasznos is sok szempontból, a bajom/bajunk a csak az, ha minden egyes indoklás, és két játékos összehasonlítása, megítélése erre, vagy csak erre alapoz valaki

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Ez az oldal akik pff cikkekből csinálnak tükörfordításokat magyarra, igaz?
Ja meg itt írták ősszel azt is hogy AJ Bouye a liga legjobb cornere.(nyilván a pff nyomán 😀)

Köszi a linket!

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
és akkor most kezdjünk bele egy újabb kvantumfizikai-filozófiai fejtegetésbe a megfigyelt és megfigyelő kapcsolatáról...
baggio
Ne írj neki ilyen bonyolult dolgokat😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Én már itt fennakadok:

"Minden poszton a 0.0-ás értékelés jelenti az elvárt játékot."

Hogy standardizálják az elvárhatóságot?
Milyen egzakt ismérvek mentén?
Tele van a cikk olyan szubjektív, nem konkrét kifejezésekkel, mint, könnyű, szoros és főleg a leesik az állunk.
Sobri Jóska
Jolvan, de a ki hany TD-t dobott az meghatarozza egy QB erosseget
Gratulalok
Adirotor
Én inkább maradok a sör és sültcsirke melletti meccsnézésnél, meg a haverokkal való focizásnál. Ajánlom másnak is! 😀
gaben
en a kokaint es a kurvakat ajanlom, csak hogy legyen eleg valasztasi lehetoseg

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Én már itt fennakadok:

"Minden poszton a 0.0-ás értékelés jelenti az elvárt játékot."

Hogy standardizálják az elvárhatóságot?
Milyen egzakt ismérvek mentén?
Tele van a cikk olyan szubjektív, nem konkrét kifejezésekkel, mint, könnyű, szoros és főleg a leesik az állunk.
Sobri Jóska
Jolvan, de a ki hany TD-t dobott az meghatarozza egy QB erosseget
Gratulalok
Adirotor
Én inkább maradok a sör és sültcsirke melletti meccsnézésnél, meg a haverokkal való focizásnál. Ajánlom másnak is! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Én már itt fennakadok:

"Minden poszton a 0.0-ás értékelés jelenti az elvárt játékot."

Hogy standardizálják az elvárhatóságot?
Milyen egzakt ismérvek mentén?
Tele van a cikk olyan szubjektív, nem konkrét kifejezésekkel, mint, könnyű, szoros és főleg a leesik az állunk.
Sobri Jóska
Jolvan, de a ki hany TD-t dobott az meghatarozza egy QB erosseget
Gratulalok
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
Én már itt fennakadok:

"Minden poszton a 0.0-ás értékelés jelenti az elvárt játékot."

Hogy standardizálják az elvárhatóságot?
Milyen egzakt ismérvek mentén?
Tele van a cikk olyan szubjektív, nem konkrét kifejezésekkel, mint, könnyű, szoros és főleg a leesik az állunk.

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 211 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha már Kampman elkezdte

Texans-Raiders
Steelers-Dolphins
Seahawks-Lions
Packers-Giants

Patriots-Raiders
Chiefs-Steelers
Cowboys-Lions
Falcons-Giants

Patriots-Chiefs
Cowboys-Giants

Patriots-Giants


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Érdemes elolvasni, azoknak főleg akik lepfujolják a legjobb értékelő rendszert, ami a rendelkezésünkre áll jelenleg.
A PFF-et 😀
 fuzovelkifele.com/2017/01/05/igy-nezi-a-meccset-egy-pff-elemzo-buday-zoltan/
Adirotor
és akkor most kezdjünk bele egy újabb kvantumfizikai-filozófiai fejtegetésbe a megfigyelt és megfigyelő kapcsolatáról...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal